Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🙂
U nas przepiekna pogoda aż miło ptaki śpiewaja, sielanka 🙂 jak Wam się weekend zapowiada? Marta jak Malutka ile waży ? Ciekawa jestem czy mój Malutki podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hello u nas temperatura w miarę ale słoneczka brak 😞 wczoraj było tak ciepło że chodziłam w krótkim rękawku 🙂
Weekend zapowiada się troszkę nudno bo mąż pojechał z kolegą w góry na rower więc zostalam sama, ale miał zapowiedziane że już w kwietniu nigdzie go nie puszczę więc to była jego ostatnia szansa:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas piękna pogoda, cieplutkie słoneczko, do tego orzeźwiający wiaterek... a my siedzimy w domu 😞 Starszy z gorączką, bólem gardła i wyglądem chomika. Mała trochę przez to cierpi ale samej jej nie puszczę przecież. Z teściową chwilę pospacerowała a teraz każdy do swoich zajęć.
Ja posprzątałam, umyłam sobie okno i teraz muszę odpocząć. O ile da się odpocząć przy dzieciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga za to jak Tymek podrosnie to przypuszczam że będzie miał mega frajde z jazdy na rowerze z tatą 🙂 no może na początek niekonieczne po górach 😉
Nie wiem jak Wy ale ja już praktycznie przy każdej czynności upoce się jak mysz 😁 dziś tak się wyginalam że wyglądalam co najmniej komicznie, pasowałoby mi też ogolic nogi tylko matko jedyna jak to zrobić ostatnio zacielam się z 3 razy 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, tata już planuje pierwszy rowerek 🙂 tym bardziej że prowadzi serwis rowerowy więc ma hopla na tym punkcie 🙂
Ja dziś mam tak leniwy dzień że nic nie zrobiłam poza sałatką owocową.
A co do golenia to jakby ktoś mnie zobaczył jak się przy tym gimnastykuje to pewnie padł by ze śmiechu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja mam wizytę w poniedziałek,dość późno,bo na 20.30.
Wczoraj nosilam dziewczynkę malutką u moich Iskierek na rękach,tylko,że Ona 4miesiace, a wazy bidulka ok5kg-a urodziła aię 2800,ale wogole te dzieciaczki rodzą się malutkie,ale tak ją nosilam i się zastanawiałam jak ja sobie dam radę,no i trochę mnie zmroziło,bo ciaze prowadziła ta mama u mojego lekarza,ktory na usg niczego nie wykrył,no i nie wykrył ZD, mimo iż jest naprostszy do wykrycia,a jak juz sie ma takie sprzęty jak On to wogole dziwne,bo sam mowi,ze tyle mozna na nich wykryć 😲 (i mówią,ze jeden z lepszych doktorów w Szczecinie),ale nikt nie jest nieomylny, w każdym bądź razie przeziernosc Karkowa wyszła super,wszystko w normie, fakt,ze prenatalnych nie robiła. Juz nic bym nie zmieniła, ale tak mnie troszkę to ruszyło 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój M jest dobry. Pojechaliśmy do castoramy po przedluzacz, ja zostałam w aucie,bo juz zmęczona byłam po zakupach. Przychodzi do auta z przedluzaczem i folią budowlaną-pytam się na co Jemu ta folia, a On na to:"to trzeba pościelic na materac jakby Ci wody w lozku odeszly 😁 😁 😁 spoko, jutro bede zmieniać posciel to podłoże ją pod przescieradlo,ale juz to słyszę jak bedzie szelescila 😆 faceci to mają pomysly 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Marta padłam z tą folią 😁 ale zobacz jak Twój mąż myśli przyszłościowo, mój jak zobaczył podkład pod prześcieradło dla mnie to zapytał po co?
A z tym ZD to też pewnie bym się zestresowała ale trzeba być dobrej myśli, na pewno wszystko będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Marta uśmialam się 😁 dobre dobre
Nie wiem co mi się pokićkało, myślalam że miałaś wcz wizyte
M rozliczył mi dziś pita, mam tak jak w zeszłym roku zwot za Kubunia ponad 1000 zł. Oj przyda się ta kaska na pewno.. 🙂 Pierwszy raz rozliczył mnie elektronicznie ciekawe czy kasa przyjdzie szybciej, zresztą co mi tam ważne by przyszła 😉
Miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu na pewno szybciej przyjdzie. Do nas doszła chyba po 2 tygodniach od rozliczenia przez internet 😉 A troche tego było, bo na każde dziecko 1222zł chyba jest. A będzie za rok jeszcze troszkę więcej, bo za trzeciego zwracają ok 1600zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie Ania,że się przyda, teraz przy tych wszystkich wydatkach...skoro ja dostałam wypłatę z zusu na czas, mimo iż za mało,ale chyba zrobią wyrównanie,bo dostałam za mało o 600zl 🤢 🤢 Ja muszę taty zapytać czy mnie rozliczyła juz księgowa,bo cos nic nie mowi.
My dzis byliśmy w smyku zobaczyć lozeczka w razie jakby poraz kolejny mebli nie przywieźli i bardzo spodobała mi się dostawka do lozeczka http://dino.sklep.pl/nowy/klups-piccolo-Lozeczko-dostawne-bez-wyposazenia-biale-90x40-cm-p-11293.html?zenid=6725dc7f2646e5a22487e6f93b59b643, tzn.szkoda mi kasy na to,bo pewnie za długo tego sie nie używa,ale jakby ktos miał cos takiego pożyczyć to chetnie bym przygarnęła tę dostawkę na kilka miesiecy 😆
Kupilyscie albo macie nosidełka do auta? Na co zwracać uwagę (oprocz wiadomo bezpieczeństwa) i co jest ważne przy wyborze?my zamówiliśmy do wozka maxi cosi city(ten najtańszy) ale mój M dzis oglądał inne,szukał w internecie jakie sa dobre itd,wiec byc moze bedziemy zmieniać. Chyba Go trochę ruszyło po ostatniej kłótni,bo tak zaczął się wszystkim interesować,ze az w szoku jestem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Doti ale mnie ucieszyłas 🙂 🙂 bo teraz 2 razy każdy grosz oglądam jakoś tyle wydatków się zebrało że masakra
Marta mi ta dostawka bardzo się podoba, lubie mieć dziecko blisko siebie. Fotelik przyszedl mi ze Stanow graco po bratanku mojej przyjacióły brzydki szary ale ma wszystko co potrzeba i miałam poczucie że Mały jest w nim bezpieczny wiec w sumie to bardzo cieszyłam się że ten wydatek mam z głowy, korzystalam z niego pół roku, właśnie go odswiezam. Potem nad kolejnym fotelikiem to już główkowalam i szukalam po necie po opiniach itd bo to wiadomo już na dluzej i ze często jeździmy to mi zależalo by dobrze tą kase wydac by Mały był bezpieczeny i miał wygodnie

Co do kasy z zusu to jak Ci zalegają to na pewno Ci wyrownają. Ja wypłate za luty miałam marną co niestety już odczuwam 🤨 Wychodzi na to że jest dokladnie tak jak Aga pisała, licze że teraz będzie więcej.. Naprawdę nie pamiętam by takie różnice były w poprzedniej ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a propo nosidełka do auta to my wybraliśmy firmy Recaro, mąż zna tą firmę i mówi że bardzo solidnie wszystko robią. Mają wszystkie atesty itp i jeśli chodzi o wygląd to mi się podoba ich wykonanie, materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja polecam fotelik niemieckiej marki Kiddy. Jako nieliczni zastosowali w fotelach możliwość rozłożenia siedziska do pozycji leżącej co jest bardzo przydatne podczas wyjazdów gdy montujemy fotelik do stelaża zamiast gondoli. Podobno dziecko może maks. 1,5h przebywać w foteliku ze zwykłym oparciem. A w tym zdecydowanie dłużej tzn. jeśli chodzi o noszenie dziecka poza autem bo w samochodzie musi być w pozycji półsiedzącej. I jest zdecydowanie bezpieczniejszy od maxi cossi. Mnie to zdecydowanie przekonało do zakupu.
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Karos ,Aga i Ania,ale muszę też patrzeć jakie foteliki pasują do moich adapterów do wozka, dlatego muszę sprawdzić. Mój M patrzy na bezpieczeństwo,a ja na wygodę,zeby było możliwie jak najszersze i jak największe. Pamietam,ze Nadia bardzo pociła się w foteliku, więc chyba materiał tez jest ważny.
Ale się dzis wyspałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja dzis prawie cały dzień spałam, leżałam, nie wiem...co się dzieje!

Wczoraj uprałam i uprasowałam dwie góry ubranek 🙂 dużo dostałam i okazuje się, że chyba za dużo 🙂
Wczoraj spuchły mi tak bardzo stopy, że mój Mąż wpadł na super pomysł: narysował mi włosy kręcone na stopach mazakiem i śmiał się,że jestem HObbitem 😞 On się śmiał a ja płakałam i śmiałam się na przemian, niestety nie jest to miłe uczucie! Eh! pewnie też tak macie!

Marta Twój mąż z folią tez ma super pomysł 🙂 ale jest taki ochronny jakby pokrowiec na materac nieprzemakalny w IKEI, wygląda jak prześcieradło, tylko spód ma jakby gumowy, tak by ni eprzemakał. Nawet myślałam o tym, żeby go kupić, ale nie przepuscza powietrza pewnie i zrezygnowałam.

Miłego wieczoru, ja wracam do łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Jak Wasze samopoczucie ? Ja dzisiejsiej nocy to chyba rekord z sikaniem pobiłam 😠 biegałam non stop i pić mi się chce też na okrągło więc błędne koło. Wyspana nie jestem
U nas szaro i pada.. pewnie spędzimy z Małym cały dzień w domu 🤨
Wczoraj był u nas na kawie i ciachu mój brat z narzeczoną. Jej mama jest farmaceutka i zawsze mi podaje różne próbki kremów żeli itd. wczoraj Ania przywiozła m. in. jakies próbki maści roślinnej " psie sadło" nie no nazwa mnie rowalila 😲 jak można coś tak nazwać 😜 jak dla mnie totalny marketingowy samobój i jeszcze labradorek z tej próbki na mnie patrzy 😉
Miłego dnia kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
"Psie sadło" 😁 😁 do czego się tego używa? Maść końska to cos w tym stylu hehe 🤪 🤢?
Ja wyspana,ale od 6.30 już nie śpię 😠 Też dzis w domu Posiedze,bo wieczorem mam doktorka. Dziś mają mi przywieźć meble,ale az boje się zadzwonić,zeby znowu się nie wkurzyć,wiec Piotrkowi dalam numer-niech dzwoni,bo ja juz nie mam siły 🤢 wczoraj M wysprzątał mieszkanie,byliśmy chwilkę w parku na lodach i dzien jak codzień... 😠 😜 A wieczorem robiłam depilacje pod prysznicem-umordowalam się jak nie wiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dobija, od soboty u nas pada non stop...
Ania nazwa maści po prostu rewelacja, nigdy bym czegoś z taka nazwą nie kupiła.
Kurczę mam do odebrania dowód osobisty ale jak sobie pomyśle że mam się w taką pogodę tłuc tramwajem to dochodze do wniosku że poczekam na lepszą pogodę:P
Miłego dnia dziewuszki i oby u was było więcej słońca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda też zaczynam mieć stresa .. praktycznie non stop o tym myślę
Dziewczynki a to sadełko żeby było zabawniej ma mieć działanie rozgrzewajace 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Ja też mam stresa, mam mysli różne, ze może moglismy jeszcze poczekać. że nie dam rady....itd...
Wczoraj mój mąż chciał iść do kumpla na mecz, spokojnie mu pozwoliłam bez żalu, a potem zwieczorem zrobiłam mu awanturę, że mnie zostawił, że mi źle i płakałam i w ogóle jakis koszmar.
Sama nie wiem, co się ze mną dzieje.

Teraz Malutek rozpycha się w brzuszku 🙂
Pogoda deszczowa 😞
Miłego dnia Brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Na wstępie gratulacje dla przyszłych mam dużo zdrówka dla pociech i cierpliwości 😁

Jestem Basia jestem mamą półtorarocznej Patrycji, urodziłam w grudniu 2012 i również całą ciąże spędzałam na tej stronce która wiele mi dała rozmawiając z moimi grudnióweczkami, wiele się nauczyłam i dowiedziałam od doświadczonych i młodych mam

Piszę z ofertą skierowaną do przyszłych mam... Mianowicie mam do sprzedania baaardzo wiele ciuszków od najmiejszego rozmiaru do powiedzmy roku czasu Body, śpiochy, sukieneczki, bluzeczki, cudowne kompleciki na lato dla przyszłych dam Jeśli któraś mama jest zainteresowana, lub szuka czegoś konkretnego dla swojej pociechy, serdecznie zapraszam do napisania wiadomości prywatnej lub na maila: [email protected] , na pewno odpiszę i odpowiem na wszelkie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis tez w koncu dostanę meble. Pan zadzwonił,ze kupił wszystko co chciałam,łącznie z wanienką,którą mi Ania poleciała i dupelerami i bedzie po 17! Tak się ucieszyłam,ze az mała czkawki dostała haha 🤪 😁 🙃 😠 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...