Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Monika to tylko pozazdrościć 😎 Chociaż ja to chyba jakaś nienormalna jestem bo trochę brakuje mi pracy i Krakowa ☺️
Patrzylam na pogodę. Weekend ma być piękny u nas. W piątek 20 stopni 😁 a pare dni temu podawali na tvn meteo tylko pare stopni na plusie.. Mój tato mówi że w lotnictwie pogoda jest wiarygodna tylko na 6 godzin do przodu. Mam jednak nadzieje że ta się sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My w weekend będziemy meble składać jak wszystko wypali i mi je w końcu przywiozą. M ma sypialnie dokładnie wysprzątać i szykować już troszkę na przyjście małej.
A ja leżę juz, M w pracy 🤨wróci po 22,bo jeszcze z Międzyzdroji nie wyjechał 😠 Juz niedługo ma nie brac żadnych zleceń poza teren Szczecina w razie jakby co 🙂
A pierogów nie zrobiłam, tylko mnóstwo naleśnikow ze szpinakiem,bo i tak kręgosłup mi już siada jak za długo stoję 🤢
Dobranoc Brzuszki,do jutra 😮 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂
Ale beznadziejnie czuję się dzisiaj, jak nadymany balon :P nie wierzę, żeby młoda aż tak przybrała na rozmiarach. Z tym że nie zjadłam też nic, co mogłoby mi tak brzuch wywalić. Czuję że zaraz mnie rozsadzi 😠 Wypiłam duży kubek herbaty zielonej i dalej to samo. Jeszcze trochę i sama będę musiała korzystać z takiego dźwigu o jakim rozmawiałyście 😁
Idę spać, może jutro będzie lepszy dzionek. Dobranoc brzuchatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
U mnie od rana super słoneczko, chyba zapowiada się ciekawa pogoda. Muszę zaraz się wybrać po ten Magne B6, bo faktycznie lekarka kazała mi brać na te skurcze łydek, na początek 3x2 a po tygodniu już 3x1.
Szysza jak tam Twoje samopoczucie? juz lepiej z brzuchem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki
My też do lekarza, ale to dopiero jutro i do poradni. Oczywiśćie prywatnie bo termin na fundusz mamy na czerwiec, a kazała się w marcu zgłosić.Chore. Co w sytuacji jak kogoś nie stać w danym momencie na prywatną wizyte.. czekaj z dzieckiem pare miesiecy. ta kobieta do najsympatyczniejszych nie należy i nie lubimy do niej chodzić, ale ponoć najlepsza w swojej dziedzinie w mieście więc się jej trzymamy.
Doti dobrze że przynajmniej Twoja ciąża przebiega bez komplikacji, bo chyba nie miałaś spokojnego miesiąca bez chorób
Mam pytanie, może głupie, ale jak Wy swoje maleństwa czujecie? Pamiętam że Kuba mnie kopał aż czułam jego stópki pod piersią, a ten guguś to tak jakoś dziwnie po bokach, naprawdę zaczynam się martwić czy się ciut zle nie ułożył
Miłego 🙂 pogoda piękna to aż energi dodaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj maluch dopiero od 2 dni jest glowka w dol, wiec tez te ruchy odczuwalam inaczej wczesniej, ale teraz to powiem Ci ze tez chyba bym powiedziala ze bardziej po bokach niz na gorze. To zalezy pewnie od tego jak ma nozki ustawione. Moze miec zgiete tylko w bioderkach I wtedy te ruchy chyba wlasnie sa tak bardziej po bokach, a moze miec zgiete I w bioderkach I w kolankach I wtedy bardziej odczuwa sie pod zebrami.
A ja teraz ide leniuchowac, musze troche polezec, bo ostatnio troche smigalam I malo odpoczywalam. korzystam poki moge bo potem z 2jka bobasow bede miala urwanie glowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania moja leży główka do dołu i tez ją czuję po bokach.sam lekarz mowil mi ze pewnie jej nóżki odczuwam najb.po prawej stronie,ale dzisiaj wstałam po 5 z okropnym bólem żeber i brzucha 🤢 w nocy chyba strasznie zostałam potraktowana przez moją córkę 🤪
Słońce cudownie swieci-wstaję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czuję nóżki po bokach czasami jak leże na boku i położę rękę to czuć jak tam stopki przesuwa, niesamowite uczucie 🙂 a dziś tak dupę wypiął że myślałam że mi skórę rozerwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh 🙂 dzięki, wychodzi na to że jest ok. W pamięci te ruchy inaczej zakodowalam bardziej tak właśnie góa - dół i już zgłupialam
Byłam z Młodym na podworku na " dzień dobry wiosno" zaliczył glebe.. wszystko w błocie 🤢 poinformował mnie że " trzeba wyprać" 😎 ja nic nie robie tylko opieram moich chłopów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh 🙂
Mnie to najbardziej to pranie i prasowanie przeraża. Nam prasuje przed wyjściem, ale dziecięce rzeczy lubię jak są poprasowane wszystkie, a piore i tak na okraglo. Nie wiem ale u nas już teraz tyle tego że masakra 😮
Tak sobie myślę że fajny czas będziemy miały na rodzenie 🙂 Jest szansa że będzie ciepło ale nie będzie gorąco jak w lecie. Dziecko nie trzeba ubierać w kombinezony itd, prania trochę mniej i może schnać na zewnątrz. No i jest szansa że pozbędziemy się troszeczkę sadelka na lato i dzius będzie już trochę większy więc można gdzieś pojechać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masz rację Aniu, nie było ani jednego miesiąca bez jakichś dodatkowych atrakcji i chorób. Nie dość, że zaczęło się oswajaniem z przedszkolem starszego i szpitalem Małej to od tamtej pory ciągle coś. Jakby jeszcze z ciążą miało być coś nie tak to bym chyba osiwiała....
Ja ruchy czuję góra-dół właśnie. Wczoraj obrywałam kopniaki tuż przy kości łonowej 😮 Do tego wypina się czymś prosto w żołądek i to booooli. No i takie wypychanie czuje też w okolicy pępka, że mam wrażenie że tamtędy zaraz wylezie..

Jutro Starszego czeka morfologia żeby dowiedzieć się co za dziadostwo się go czepiło. Szczepiony na świnkę był więc nie powinien zachorować...ale że wszystko jest możliwe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Moja mala tez sie wypycha na boki bardzo czesto , ale wczoraj sie usmialam jak glupia , bo Moj wychodzac do pracy chcial dac standardowo buzi brzuszkowi , a w nagrode dostal kopniaka w twarz 😁 odskoczyl jak oparzony i zaczal sie smiac , ze mala juz na facetow reaguje alergicznie 😁 Pogoda za oknem u mnie rowniez piekna i zaraz lece na jakis maly spacerek chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Moja mala tez sie wypycha na boki bardzo czesto , ale wczoraj sie usmialam jak glupia , bo Moj wychodzac do pracy chcial dac standardowo buzi brzuszkowi , a w nagrode dostal kopniaka w twarz 😁 odskoczyl jak oparzony i zaczal sie smiac , ze mala juz na facetow reaguje alergicznie 😁 Pogoda za oknem u mnie rowniez piekna i zaraz lece na jakis maly spacerek chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Moja mala tez sie wypycha na boki bardzo czesto , ale wczoraj sie usmialam jak glupia , bo Moj wychodzac do pracy chcial dac standardowo buzi brzuszkowi , a w nagrode dostal kopniaka w twarz 😁 odskoczyl jak oparzony i zaczal sie smiac , ze mala juz na facetow reaguje alergicznie 😁 Pogoda za oknem u mnie rowniez piekna i zaraz lece na jakis maly spacerek chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to pocieszylas mnie, bo ja planuje wyjazd do siostry z małą w sierpniu na 2tyg. M zrobi w tym czasie remont,bo teraz nie ma na nic kompletnie czasu,a ja na czas remontu nie wybiorę się juz do rodzicow,bo juz mało do porodu zostało,wiec wolę byc na miejscu. Byłabym u Niej miesiąc ale musze wrócić na wesele przyjaciółki,chociaz jakby dało radę to nawet w lipcu bym się juz z mała wybrała,ale tak sobie ciagle myślałam, ze wtedy bedzie miała 3mies.to troche mało,ale chyba jednak nie 😆Moja siostra mieszka w samym środku ogromnego parku, gdzie jak wyjdziesz na balkon to tylko widzisz jak dzikie zające kicają, niedaleko ma wielką działkę, a wszystko tam to jedna wielka cisza i spokoj, wymarzone miejsce dla małej na lato,a ja mieszkam w samym centrum Szczecina. Jak chce jechac do jakiegoś parku,to bede musiała chyba mała najpierw w auto zapakować i tam dojechać,bo blisko nie jest. Mamy tez działkę,ale to działka teściów-nic do nich oczywiście nie mam,ale co za duzo to niezdrowo. Takze żyje porodem,a potem tym wyjazdem 😆 ahhh juz sie doczekac nie moge 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadło mi posta i już nie mam nerwów go zaś pisać, a jeszcze że Kubula dyskutował zawziecie to pisałam jednym okiem na szybko i takie głupoty wyszły że poprawiałabym z pół godziny. Ja to na tele zawsze pisze i dlatego. Kiedyś pisałam do kogoś wiadomość na fb chciałam napisać opiekunka wyszło biegunka a że zakrecona bywam to wysłałam ☺️ 😁 no nic do rzeczy.. Marta my też pewnie w tym roku wylądujemy z chłopcami u szwagierki tylko pewnie koło września, a tak to wakacji jakis większych nie planujemy ale w domu nie planuje siedzieć no chyba żeby mnie coś nie daj Boże zmusiło. Do rodzicow, w góry gdzie zazwyczaj pare razy w roku jeździmy także oby tylko dziecie zdrowe było i heja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadzieje że choć na chwile gdzies wyskoczymy, własnie może tak w okolicach sierpnia. Z Hanią byliśmy na wakacjach w ciepłych krajach jak miała 6 miesięcy, ale z mniejszym dzieciaczkiem to chyba będę się bała więc zostanie nam jakiś bliższy wyjazd.
Ale mam dziś pragnienie na gazowane... tak normalnie to pije mineralna niegazowana ale dzis na potęgę chce mi się bąbelków 🙂 Szkoda że nie mogę coli albo jakiegoś sprite\\\'a, zostaje mi tylko \"czysta\" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja poprasowałam resztę ciuszków i pościel więc mam z głowy 🙂
Kiedy zabieracie się za pakowanie torby do szpitala? ale dziś piękna pogoda cały dzien mam dwa okna otwarte i jest cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja juz tydzien temu miałam pakować,ale mysle,ze spakuje w przyszłym tyg.bo dzis dokupilam pieluchy 1 i te białe,tak jak polecalyscie 😆 i stwierdzam,ze w makro tanio. Ja - królowa wyszukiwania niskich cen zakupiłam dzis tam chusteczki pampersa (białe) czteropak za 20zl 🤢 taniej nigdzie nie widziałam i nie była to promocja tylko stała cena,wiec sobie pomyślałam,ze M bede wysyłać po pieluchy i proszki dla małej wlasnie do Makro.
Dzis mnie bardzo boli brzuch,ale tak wysoko na gorze,wiec uznaje,ze to żołądkowe bole. Ostatnio ciagle pije herbatę koperkowa- tak mi zasmakowała-podobno dobra na trawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupiłam 6-pak białych chusteczek za 24,99 w Realu. Maja promocję teraz więc warto kupić jak któras ma po drodze. A w Makro to super cena skoro to nie promocja tylko regularna.
Aga, ja mam torbe dla siebie juz spakowana a dla malucha mam zamiar, bo w sumie juz wszystko mam gotowe, wystarczy tylko wybrac które ciuszki i poprostu włozyc do torby ... ale jakos tak nie moge się za to zabrać. Może jutro to zrobie i bede juz miała z głowy, w razie czego bedę juz przygotowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba spakuje na początku kwietnia 🙂
Zostaję sama na weekend w domu bo mąż jedzie w góry z kolegą na rower i już zapowiedziała się moja przyjaciólka że przyjedzie na nockę w sobote 🙂 ma dwójkę dzieci rok i 2,5 i zostawia z mężem więc będzie wesoło bo chyba pierwszy raz tak z nimi sam zostanie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...