Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Pare dni mnie nie bylo , bo wzielam sie koniecznie za pranie i prasowanie rzeczy dla malutkiej i troche mnie to jednak pochlonelo 😁 w dodatku od dwoch dni jestem jakos dziwnie nie do zycia w przeciwienstwie do kruszynki ktora caly czas juz daje o sobie wiedziec 🙂 Jak wy sie czujecie ? Ja tez juz lapie zadyszki po schodach i jedzenie rosnie mi w buzi doslownie ..heh jeszcze kilka tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Bardzo dziekuje za mile slowa 🙂 co do imienia to tatus wybieral, a ja tylko potwierdzilam 🙂 mialo nie byc ani polskie ani czeskie 🙂
Hoondi moja kolezanka ma ten wozeczek i mowi ze naprawde swietnie wybrali 🙂 podobno duza gondolka i super sie go prowadzi, takze powinnas byc zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki !
Mam dziś lekarza i jakoś tak od rana się stresuje i doczekać nie moge. Mam w tym tygodniu tesciową bo przyjechala do wnuka więc po wizycie nie muszę się spieszyć podjedziemy do rossmana i smyka zrobić ostatnie zakupy.
Gosia, Hoondi M mi mówil że wyburzaja motel krak, heh dziwnie będzie bez niego codziennie koło niego przejezdzalam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
jak jak zwykle mam przerwy w pisaniu z wami. Ale tak to jest M wraca teraz codziennie z pracy wiec staram się spędzić więcej czasu z nim i mieć już wszystko zrobione jak przychodzi. Jestem szczęśliwa że zmienił w końcu prace. Weekend miałam pracowity mieliśmy niezapowiedzianych gości. Koleżanka ze swoim mężem mnie bardzo zaskoczyła. Przywiozła mi wiele rzeczy dla małego po swoim dziecku. Tak że mamy już łóżeczko prawie jak nowe z czego się ciesze i prawie całą wyprawkę począwszy od przebijaka skończywszy na laktatorze. Troszkę pieniążków udało nam się zaoszczędzić. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza mały jest zdrowy i waży 2012g wydaje mi się że trochę dużo na 31 tydzień. Nadrobiłam trochę czytanie forum i widzę że u was też dużo się dzieje. Pozdrawiam postaram się częściej odzywać. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania daj znać po wizycie 😆 ciekawe ile Twoj mały wazy 😆 Napewno wszystko jest dobrze 🙂 ja zaraz jade na herbatę do kumpeli,bo kupiła mi woreczki zapachowe na brudne pieluchy,bo zamawiała na internecie to i mi wziela 😆
No i ciagle molestuje M o ktorej bedzie,bo chciałabym odb.wozek,ale znów pewnie do 18 nie zdąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosia z tym imieniem to u Was tak jak i u nas. Podjęliśmy niby decyzje że Aleksander ale nic się nie odzywamy już w śród rodziny i znajomych. Miał być na początku Maciek ale koleżanka tak nazwała swojego synka więc już odpadło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂
Już dawno nie byłam u Was i widzę, że duuużo się dzieje 🙂
Młoda tak mnie kopie, że już żebra mnie od tego bolą 😞 Remont wlecze się, modlę się żeby skończyło się zanim nas przybędzie. Za to łóżeczko już stoi, tak samo komoda i kilka innych mebli. Także przynajmniej pokoik prawie gotowy 🙂
A co u Was jeszcze ciekawego się dzieje? Ja to już bardzo zmęczona jestem tym wszystkim :P a najbliższą wizytę mam dopiero 10 kwietnia. Masakra. Mam nadzieję, że wtedy dowiem się kiedy będzie CC :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😉
Malgorzatta Jak nie Martynka to może Malwinka ...? Co ty na to....?
Ja też nie mam imienia dla swojego bobaska a tak na marginesie wszyscy mi mówią że może gina się pomylił, bo brzuszek mam na chłopca a nie na dziewczykę...Także wstrzymałam zakupy i czekam na wizytę mam 31 marca... wariuję z tej niepewności...

Dziewczyny mam od dwóch dni taką zgagę że nie wiem co mam z sobą zrobić jak jej zapobiec ...może coś poradzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina rennie, manti szybko działa i można
Ja po wizycie. Wszystko pozamykane, szyjka trzyma. Mały waży 2280 nie jest jakiś duży ale powiedział że w porządku więc tego się trzymam. Zaskoczyło mnie totalnie że nic nie przytylam 🤔 dalej 14 kg na plusie. Poruszyłam znowu temat porodu powiedziałam obawy itd. Powiedział bym sama zdecydowała czy chce spróbować.. Na kolejnej wizycie mam mu powiedzieć.. Boje się tej drugiej cc ale bardziej się mimo wszystko skłaniam ku niej. Opowiadam po drodze wszystko mojemu M a on do mnie \" to nie chcesz spróbować?\" no zbił mnie z tropu totalnie..zaraz się zreflektowal i mówi \" nie no wiadomo Ty decydujesz\" ale i tak wprowadził zamęt jeszcze większy w mojej głowie. Muszę to wszystko przemyśleć.. A potem mnie mój szanowny małżonek wnerwił oj 😠 Jestem teraz w Krk bardzo rzadko.. chciałam po tym cholernym smyku polazic ale nie.. waćpan się jak zwykle śpieszy.. miałam wrażenie że stoi i tupie pomyślałam że jak mu tupne to zobaczy. No i co .. obraziłam się co mi się rzadko zdarza ba ja się do niego nie odzywam a to mi się zdarza jeszcze rzadziej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania super,ze wszysko dobrze, ale moja wielkoludka jest chyba najwieksza z naszego grona,moze z tego tytułu urodzę troszkę wczesniej-chcialabym 😆
Torba dalej niespakowana - nie mam cos weny 🤢
A na M tez jestem dzis obrażona. Mielismy odb.wozek wczoraj,potem dzis i dalej Go nie ma. Juz napisałam Jemu smsa,ze ciekawa jestem czy na porod swojego dziecka zdarzy... 🙃
Jutro jade odebrać go sama 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosia ale mi się ta Mia spodobała. Ostatnio mowilam,że Sonia tez jest fajne albo miałam w Iskierkach Dziewczynkę o imieniu Ida. Jakos takie nietypowe imiona zaczęły mi się podobać,ale nie mowie o takich jak np. Jessica,którą mam w rodzinie, Kevina tez mamy,ale mieszkają w Niemczech,wiec jeszcze ok, ale chrześnica mojej teściowej wygrała- chciała nazwać córkę Sayuri,ale nie przeszło w urzędzie, wiec jest Elena Sayuri,nie mówiąc ze do tego wszystkiego ma na nazwisko Wilk-pasuje to wszystko jak nie wiem,no ale o gustach się nie dyskutuje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Ania ze maluszek ok i zdrowy. No i dobrze ze ta szyjka zamknieta i trzyma sie.
Ja tez juz po wizycie, maly wazy
2110g wiec calkiem ok. Przeplywy jakims cudem troszke sie polepszyly wiec przez kolejny tydzien moge bezpiecznie rosnac w domu. Niestety znowy zrobil fikolka i jest pupa w dol, kurcze a juz sie cieszylam ze cc chyba mnie ominie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...