Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki 🙂
Kangoor moje wielkie gratulacje! Pozdrowienia dla Filipka 😘

Kurde, dziewczyny to przeziębienie tak mi siadło na gardło, że ledwo mówię 🤢 macie może jakiś sposób jak odzyskać głos? Z katarem już się uporałam, gardło w zasadzie też już mnie nie boli (jak kichnę to wtedy mnie coś tam zadrapie), ale mówię gorzej niż stary gaźnik, a dzisiaj idę na wizytę do gina. Help!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki 🙂
Jestem po dentyście i pobraniach krwi i gbs-a. Wczoraj wzięłam się za prasowanie i zostały mi tylko pieluchy tetrowe. Nawet pościel przygotowałam i plan mam taki, że jak zaczną sie skurcze to pozakładam żeby łóżeczko było gotowe. Torby już spakowane - dla mnie i Groszka osobno. Zostało mi dołożyć klapki i kosmetyki. No i dokumenty ciążowe. Mogę rodzić 😉 😉 😉
I tak pewnie będę te 4 tygodnie czekać z nastawieniem, że ja już mogę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja też już jestem gotowa, mogę rodzić 🙂. Ciekawa jestem ile ta moja fasolka waży. Doti Ty jeszcze będziesz miała usg z pomiarem Groszka przed 40 tyg? Czy dopiero na IP? Ja mam 9 maja szczegółowe usg...czyli koniec 38tygodnia, Ale sugerując się Tobą liczę że mała ok 3kg ma 🙂 i poradzi sobie jakby zechciała już być w moich ramionach. 🙂

P.s Dzięki dziewczyny za rady dot diety mamy karmiącej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi został tydzien,ale juz nawet nie chce mi się gadać...chodzę jak bomba zegarowa!!
Dzisiaj mam wizytę,wiec tym bardziej siedze jak na szpilkach. Martwię się tez,zebym znowu nie dostała ciśnienia,ale moze z drugiej strony dzieki temu skieruje mnie znów do szpitala.
Mam plan,by namawiać doktorka na skierowanie na poniedziałek na wywoalnie...i tak na sobote mam termin,wiec nie wiem czy zbawi go tydzien wczesniej-zobaczymy 🥴 bardzo liczę na to,ze pójdzie po mojej myśli,bo moja córka to chyba spokojnie do 45 tyg.chetnie by posiedziala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Kangoor Bardzo wilekie Gratulacje dla Was! Dajcie szybko znać, co u Was.

Ja wczoraj rozmawiałam przez tel z panią dr ze szpitala, gdzie mam rodzić. Uspokoiła mnie trochę, poopowiadała o personelu, że jest w większości miły 🙂 i żebym przy przyjęciu wspomniała o poprzedniej ciąży i dlaczego tak boję się szpitali, że na pewno wezmą to pod uwagę. Umówiła mnie 30 na ktg, hmmm może jeszcze Dzidziusiek nie wyjdzie 🙂
Miłego dnia Brzuszkowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mój skarb na świecie. 3300 i 54 cm. Jestem najszczęśliwsza na świecie
Okazało się że mam w brzuchi bałagan położna mówi że przez zrosty pewnie mam założony dren ale co tam najważniejsze że mój książę już jest poplakalam się oczywiście a on płakal tak głośno i tak długo że stwierdziły że powinien dostać nie10 a 15 pkt 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu gratulacje 🙂 Ja jutro,wiec liczę,że moja niuńka też bedzie miała z 3300,bo poki co 2800 😞((
Co tam u mnie napisze Wam na FB,bo ipada nie bede miała przy sobie w szpitalu,a z telefonu niestety cos sie zalogować nie moge na forum. 3majcie kciuki,bardzo się boję,ale mam nadzieję,że jutro szybko utulam i moją malutką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania gratuluję synka 🙂, dużo spokoju i wypoczynku wam życzę. No to jak narazie wszystkie przed czasem rodzimy. I ja liczę na szybsze rozwiązanie, lepiej z zaskoczenia 1-2 tygodni wcześniej niż wyczekiwać skurczów po terminie i w strachu czy aby z dzidzia ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...