Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka 🙂
my juz zlozylismy zyczenia Babciom przez telefon.
Pisalam Wam ze moj syn oglada Domino Day i inne pochodne wiec zamowilam mu wczoraj taki zestawik i teraz mi zyc nie daje... dzis przyszlo wiec caly czas ukladamy i co chwila zaczynamy od poczatku bo na m sie rozwala.
U nas sniegu sporo i zimno i chcialam wyciagnac tego mojego Bąbla na sanki ale on woli ukladac te domino.

Moj maly lokator tez dal mi w nocy popalic. Jak sie przebudzilam to tak mnie kopal ze zasnac nie moglam, pozniej caly brzuch i jajniki mnie bolaly.

Wiola to wpisze juz do Tabelki ze 31/03 data urodzenia czy moze poczekac?

summer u Ciebie to rozumiem ze juz wpisac ze bedzie Zuzanna 🙂?

jutro do lekarza... ale mi sie nie chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
leniuch jakoś tak się przyjęło 🙂 i sam nasz Janek nadał imie siostrzyczce.. a mi podoba sie coraz bardziej.. wiec już chyba tak zostanie..wiec mysle że można wpisać Zuzanna 🙂)
a Ty kochana do gina idziesz?? czy do innego lekarza.. bo ja mam wizyte na 5 lutego i już sie nie moge doczekać jak podglądne te moje maleństwo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piszecie o śniegu, a u mnie dalej nie sypie. Ja staram sie codziennie zabierac Michała na spacer, zeby sie dotlenił. W zeszłym roku tez wychodziliśmy codziennie nawet podczas deszczu, ale jezdzilismy spacerówką i był daszek a ja miałam parasol, a teraz chodzimy tylko za ręke. Nie wyobrażam sobie jeszcze wózka pchać.
Tuska ja wczoraj tez miałam pomidorókę, i zostala na dziś. Ja sobie dotuje uszka z kapustą i grzybami, zostały mi od świąt.
Summer a jak lot przezyłaś? Czyli wyprawkę już masz dla małej 😉
Ja do gina mam 4 lutego, wiec dwa tyg czekania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey 😜

Na szczęście już lepiej z moim kręgosłupem. 😉
Idę do gina dopiero 6 lutego więc podejrzymy malutką która wcale nie jest taka malutka jak byłam teraz w szpitalu to też mi zrobili usg mała waży już 1510 to już taki ładny klocuszek i około 39 cm ma ale to naprawdę jak to lekarz stwierdził miara jest ogólnikowa i może się różnić o ok. 5 cm. 😆

Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniag070 napisał(a):
Summer a jak lot przezyłaś? Czyli wyprawkę już masz dla małej 😉
Ja do gina mam 4 lutego, wiec dwa tyg czekania.

sam lot bez problemu 🙂 zadnych uciążliwych dolegliwości... nawet nie sprawdzali tego mojego zaświadczenia.. cieżko mi jedynie było jak wracalismy na samym lotnisku .. bo w tamta strone to byłam z bratem wiec mi pomógł, a z powrotem to byłam sama.. i po odprawie musiałam sobie poradzić z Jankiem, który mi sie rozkleił za moim bratem.. z dwoma bagażami podręcznymi, kurtkami w ręku bo to gorąco... no i z moim wielkim brzuchem... niestety kobiety w ciązy i z dziećmi nie mieli żadnych uprawnien pierwszeństwa.. i strasznie sie upociłam...na szczescie jak juz byłam w samolocie to byłam happy, bo na lotnisku czekał mój maż 🙂)
no może nie wyprawka, bo to dosłownie kilka ciuszków typu body, pajace, skarpetki, bo miałam tylko bagaż podręczny który już był prawie pełny jak jechalismy do NL... pewnie jakbym miała wieksze możliwosci bagażowe to napewno byłaby to wyprawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer do gina. bylam co prawda tydzien temu ale kazala mi zrobic jeszcze raz to CRP i jak najszybciej sie pojawic. wiec znow mam wycieczke. pewnie da mi jakis antybiotyk. Olo na szczescie nie bedzie musial ze mna jechac bo mojego tate sciagnelismy 🙂

aniag70 co do tego kalendarza to akurat w Twojej wersji mi sie zgadza. Jednak na poczatkuc iazy tez znalazlam taki kalendarz i wychodzilo ze dziewczynka.

pieke wlasnie kurczaki dla moich Panow no i dla siebie zeby jutro jak wroce od razu bylo co wszamac a nie jeszcze na glodniaka stac przy garach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniag070 napisał(a):
wierzycie w to http://jak-zaplanowac-plec-dziecka.blogspot.com/p/chinski-kalendarz-pci.html
zgadza sie Wam płeć? Bo mi tak...

aniu, w tym co załączyłaś to akurat mi sie zgadza.. ale ja w to i tak nie wierze, bo na necie jest kilka różnych chińskich kalendarzy.. 🙂 kiedyś z koleżanka sobie szperalysmy i sie usmiałysmy bo na kazdym co innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
partyzantka no to lądna ta waga. u mnie co prawda na kazdej wizycie babka robi mi usg ale tylko podglad w jakim staniie jest szyjka i jak bije serduszko i tyle wiecej szczegolow nie podaje a nie ukrywam ze chcialabym wiedziec ile wazy bo niby w tej cukrzycy to dzieci spore sie rodza. Ja pewnie jeszcze tylko z jedno usg bede miala i dopiero gdzies pod koniec.

co do wyprawki no to wiekszosc rzeczy juz mam tylko teraz trzba bedzie wyprac i wyprasowac. Teraz w Tesco bedzie od 23/01 proszek LoVEla 5kg w jakiejs fajnej promocji i w sumie w Realu tez bo patrzylam dzis gazetki.
brakuje mi na pewno jednego recznika, łapek niedrapek i skarpetek a reszte to zobacze jak popiore i poukladam rodzajami bo na razie tylko podzielone mam na rozmiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer super, że udała Wam się wycieczka 🙂 a co do odpraw z dziećmi to wiem jakie to jest logistyczne przedsięwzięcie, ja nigdy sama nie byłam z nim, zawsze z chłopem a i tak mało co a historia jak z kevin sam w nowym jorku mogła nam się zdarzyc :P

my jesteśmy własnie po rozmowie na skype z babciami, nauczyłam Młodego wierszyka i z moją lekką pomocą dał piękny występ. babcie jak to babcie wzruszone i obiecały już mu tony słodyczy, świnkę peppę i naklejki bo tego sobie zażyczył 🙂
Kamila zgadzam się małe dzieci dają najlepsze przedstawienia 😁

Ania u mnie teraz kalendarz się sprawdził ale już z synem nie. ja nie wierzę w takie przewidywanie, we wróżenie z kształtu brzucha też nie i w zabobony też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi się zgadza kalendarz heh i tak z ciekawości sprawdziłam sobie swoich znajomych i doszłam do wniosku że chłopiec wg niego zawsze wychodzi a dziewczynka nie zawsze....bo jednak po 30-stce to trochę przeważają kobiety 🙂
ja już poukładałam sobie rzeczy w szafce, ale muszę je jeszcze wyprać no i przede wszystkim zakupić najpierw proszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Co do kalendarza to z synem się sprawdziło,teraz nie. A co do włosa to pokazuje,tak jak ma byc.
Ja w weekend jadę do rodziców,no i zamierzam przebrac ciuszki..no i dokupic,jakby czegosmi brakowalo.
Wstalam dzisiaj i strasznie zle sie czuje..brzuch mnie boli..niedobrze mi..wgl taka jakas nie do zycia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna ja bardzo lubie piwo ale powiem Ci ze teraz bardziej mysle np o czyms słodkim albo wysokokalorycznym. Nawet rzeczy ktorych kiedys przed ciaza bym nie zjadla teraz mam taka ochote ze ach!!! np lody sklepowe mogly dla mnie nie istniec a juz owocowe to wogule. Teraz jak widze ze ktos kupuje to mi slina sama naplywa do geby. Tak samo z dżemem jak jadlam to tylko tak delikatnie maznelam na kanapke i rzadko a teraz jak widzialam w reklamie to juz chcialam paluchem zjesc wszystko 😁 😁 😁

tuska a mierzysz sobie to cisnienie? bo ostatnio mialas spore. wiesz nerwowa to jestes w ciazy bo czesto sie wkurzasz i przezywasz wiele rzeczy. tak wiec uwazaj na siebie

a propos jedzenia to wlasnie jem dietetyczne sniadanko.... rozwieszam pranie i zmykam do lekarza... a za oknem zimno pochmurno i sporo sniegu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierze..cisnienie mam ok.poza tym biore tabletki. No a mimo wszystko u gina mialam wysokie..a w domu mam ok,raz tylko mialam wyzsze. Kurde teraz nie wiem czy wzielam tabletke :/ ech.. szlam do kuchni,ale czy wzielam to nie wiem :/ ach,najwyzej wezme tylko na wieczor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez sniegu napadalo .. wczoraj to moj maz 20min.skrobal szyby,bo lod normalnie byl..zaczal sypac snieg,siedzielismy u cioci 1,5h..jak wyszlismy to juz auto zasypane i ogolnie nasypane sporo..a dzis rano to juz loo 😉 no i sypac wlasnie na nowo zaczelo 😉. Sanki mam gdzies w piwnicy,a poszlabym z malym na troche,ale to powiem A.,zeby mi przyniosl,jak pojdzie pracować..to jutro albo jeszcze dzis popoludniu z nim pojde 😉. Tzn.pod wieczor 😉.
Młody siedzi w oknie i patrzy jak pada śnieg 😉 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch oj znam to, jak byłam na diecie całkiem bez cukru to na widok herbatników dostawałam aż ślinotoku a normalnie nawet się za nimi nie oglądam. jeszcze trochę i sobie odbijesz 🙂

Ania ja miałam teraz podwyższone a wszystkie inne wyniki w normie, badanie moczu też i gin nic nie mówił, że to coś nie tak. w ciąży te standardy morfologiczne trochę są inne no ale od infekcji też to pewnie może być, od nie wyleczonych zębów itp.

u nas lekki mróz ale śniegu tyle co kot napłakał, prędzej na rower jeszcze niż na sanki. my spacer już dziś zaliczyliśmy bo w końcu nie pada ten okropny deszcz blee. a potem mój siłacz przyniósł 1 kg mąki i 0,5 kg cukru pudru z biedry, którą mamy z kilometr od domu więc rośnie mi pomocnik, dźwigać nie musiałam :P:P za to zrobię mu naleśników , niech zna dobre serce mamy 😁

kawy kawy kawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...