Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A moja Zosia tak długo trzyma głowę w gorze na brzuszku ze w szoku jestem, i to juz dobry miesiąc tak robi. Najbardziej lubi obserwować brata jak jeździ samochodami obok niej, bo wydaje śmieszne dźwięki. Nauczyła się gugac 🤪
Partyzantka mojej córce lzawilo oko i pomógł nam świetlik w saszetkach zaparzylam raz, zrobilam oklad i przestało lzawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
5 rano to ostatnio najlepsza godzina dla mojego dziecka usmiechniete zadowolone z zycia piszczy mi guga i mowi laa ja siedze usmicham sie i marze zeby jeszcze sie zdrzemna
na brzuszku tez noe lubi krotko trzyma glowke i tez dziobie i szybko sie wkurza po za tym prostuje jedna reke tzn kladzie ja wzdluz ciala zamiast z przodu trzymac aby utzymac glowe w gorze.
u mnie tez z tymi kupami masakra znowu takie wodniste i smierdzave. ja zrobilam sobie badania i crp wyszlo mi na poziomie 25 wiec jakis wirus sie przypaletal bo z tym gardlem caly czas walcze. mam .adzieje ze na malego zbyt duzego wplywu to nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

moja to musi mieć humor do leżenia na brzuszku, inaczej tak prostuje nogi i ręce, że jakoś jej się udają czasem przewroty, wiem, że to jej się przydarza "niechcący" w efekcie tego szału co ją ogarnia, nieźle jest wtedy zdziwiona 😁 a jak już leży na brzuchu to potrzyma główkę z 5 min po czym się męczy i dziobie a następnie olewka całkowita, kładzie głowę i leży :P

wczoraj odkładałam jej ciuszki, które są na nią za małe, masakra ile tego wyszło...cały rozmir 56 i praktycznie cały 62 poszedł do wora..

Partyzantka oj uwierz, że z chęcią bym się z Tobą albo ze Słoneczkiem wybrała nad to morze... 🙂

a w ogóle planujecie Dziewczyny jakieś urlopy? wyjazdy?

my jutro mamy szczepienie...będą 3 wkłucia aż i już mi szkoda mojego żółwika małego 😞

a i jeszcze Wam powiem, że ta huśtawka jest dla mnie wybawieniem, gdyby nie ona to chyba nic bym w domu nie ruszyła i połowy drzemek krótkich również by nie było. nie żałuje żadnej złotówki na nią wydanej :p ma moją rekomendację 😁

miłego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja Nadia uwielbia na brzuszku lezec i dlugo glowe trzyma 🙂 lezy dopoki nie zacznie plakac:p czyli Wasze robaczki tez juz powoli do przewrotow sie przymierzaja, wiec ja moja bede asekurowac tylko, niech cwiczy bo widac juz czas przyszedl na pierwsze gramolenie. A jak fajnie sobie guga, wczoraj az piszczala z radosci 🙂 i juz nie budzi nas placzem w nocy tylko \"eeeeguuuu\" alez to slodkie 🙂

Justyna my mielismy nad morze jechac, ale chyba sie wstrzymamy w tym roku i moze gdzies na weekend tylko powiedzmy od czwartku do niedzieli, myslalam nad mazurami bo tam juz bylismy i fajny domek byl wiec ze szkrabami jak najbardziej. Ale nie wiemy jeszcze dokladnie. Trzeba sie troche oderwac od rzeczywistosci:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do wakacji to ja sie wybieram choc moj M troche nie bardzo chce z tego co widze
ja najbardziej ze wzgledu na Olka chce jechac zeby dziecko mialo troche odskoczni i przygod. no dla siebie oczywiscie tez zeby wyjsc z tych czterech scian gdziekolwiek 🙂

z czystym sumieniem moge polecic to miejsce (ja chetnie bym tam pojechala ale troszke za daleko wg mojego M no i wolimy bardziej kameralne miejsca):

http://www.polwyseplipa.pl/polwysep-lipa/wczasy-rodzinne.html

a tu bylismy w zeszlym roku tez gospodarze bardzo mili i smaczne jedzonko domki super 🙂 plaza tez
http://www.krolewskasosna.pl/index.php

tyle ze teraz to nie pasuje bo nie bedzie za bardzo gdzie wozkiem jezdzic bo tam strome zjescie jest na plaze tak wiec szukam czegos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez bym się gdzieś wybrała, gdziekolwiek. Ale szczypiemy się ostatnio z kasa bo chcemy szybko dom skończyć. A sezon letni to urwanie głowy w firmie mojego Meza i nie możemy sobie pozwolić na wyjazd. Nawet teraz jest święto i niektórzy robią długi weekend to mój pracuje 🤢
Sielanka. Od 6 do 20 go nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Mała ma zapalenie spojówki a co do brzuszka to kazała mi kupić czopki glicerynowe i jak by bobotic albo epumisan nie pomagał to włożyć pół czopka ale najpierw cofnąć się do diety wszystko gotowane najlepiej nie jeść kurczaków bo są pakowane sterydami i kupować indyka , królika . albo cielęcinkę albo jakieś inne delikatne mięsko i jeść dużo warzyw typu marchew min 4 razy w tygodniu kalafior , ogórki ale świeże z owoców jabłka , gruszki ale też nie dużo jagody i maliny ale też nie przesadzać a jeżeli mnie najdzie na słodkie to jeść najlepiej herbatniki albo biszkopty albo zrobić sobie samemu ciasto z ciastek i czekolady nie robić ciężkostrawnych kremów mogę jeszcze serek marcapone , fetę mogę spróbować a i na śniadanie nie jeść ciemnego czy pełnoziarnistego chleba tylko białe pieczywo i to najlepiej chleb a nie bułki a i pić albo herbatę codziennie koperkową na wieczór albo szklankę siemienia lnianego kisielu. Mała warzy 4,750

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja chyba tez mam zapalenie spojowek myslalam ze to od zmeczenia te czerwone bialka ale swedzi, ropieje, widze tak jakby za mgla kolory nie sa wyraziste dopiero jak pomrugam to wtedy mi sie wszystko wyostrza i jeszcze mam uczucie jakby oko bylo suche. podejrzewam ze to zapalenie spojowek lecz pewnosci nie mam bo nie pamietam zebym kiedys miala. moze uda mi sie jutro do lekarza dostac.

u nas kupki sie poprawily choc jest tego tyle co kot naplakal ale kolor ok no i grudki sie pojawiaja

kiepsko z tymi zaparciami ja jak Sylwek mial problem to kupilam herbatke Humanna na brzuszek moze Wam pomoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch mówił, że raczej to z niechlujstwa lekarza, który ciął bo tak było mu szybciej niż wycinać starą bliznę no ale sam mi przyznał, że skoro nie pousuwali starych zrostów to macicę mam teraz pociętą jak ser i raczej nie zaleca mi więcej dzieci a jeśli już to za m.in kilka lat. zła jestem bo kij tam z tym jak to wygląda i tak to jeden z mniejszych mankamentów jakie mam po ciąży ale przez takie właśnie sytuacje utwierdzam się, że ze służbą zdrowia lepiej za wiele nie musieć mieć do czynienia :/

i pięknego masz Sylwka 🙂 ! cudo małe.

a my wróciłyśmy właśnie ze szczepionki, spłakało się moje maleństwo strasznie, ja prawie co też beczałam bo co wkłucie to patrzyła na mnie tak błagalnie żebym ją zabrała a tu zaraz znowu ją kłuli 😞
nie wspomnę, że prawie 500 zł w kieszeni mniej i tak co 6 tyg teraz :/... weź tu człowieku za 1000 zł becikowego zaszczep, skompletuj wyprawkę i inne takie.. no paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna sama się zastanwiam jak to u ,nie będzie z kolejnym CC, napwwno się umowie z konkretnym lekarze tak ja teraz, nie oddam się byle komu 😁
A Zosia dziś przewróciła się kilka razy z brzuszka na plecy, ale tylko przez prawe ramie, ale jej się podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...