Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justyna grunt to sobie radzic 😁 a mala problemu z tym nie ma 😁

Czy ciemieniucha moze spowalniac.rozwoj dziecka czy nie ma.to nic wspolngo? Na.ciemiaczku jej zostal strupek malenki i nie mige jej go wybawic bo jest cienitki, smaruje olejuszka ale wyczesac nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie mecze sie z zamawianiem zaproszen na chrzciny bo jednak robimy we wrzesniu... ech niby proste ale jakos mi sie komplikuje np zapraszanie kogos z dzieckiem jak to odpowiednio ujać? Ciocie X, Wujka Y i XY czy Ciocie X i Wujka Y oraz XY lub Ciocie X i Wujka Y z XY?
moze pomozecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie wygląda jak dżdżownica 😁 😁

Kinga hm wydaje mi się, że nie spowolni. u nas też na tym ciemiączku ma leciutką ciemieniuchę bo się ją boję tam porządnie wyczesać itp.

Leniuch ja pisałam np. Józię i Józka z małym Jóźwiątkiem jak chodziło o małe dziecko lub Józię i Józka z Jóźwikiem jak o takie starsze a jak dziecko to nastolatek to robiłam osobne zaproszenie ale wysyłałam w jednej kopercie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna to sprawna ta Twoja mała 🙂 musi słodko wyglądać
Partyzantak podziwiam że taką regularnośc macie.
Ja nie bardzo widzę żebyśmy my mieli taki staly rytm.. ale moze nie zauważam a mała ma swój schemat 🙂

Yasmina zaczęła próbowac wpychać nogi do buzi - strasznie fajnie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinga Maja miala długo ciemieniuchę i nic jej nie spowolniło 🙂 a łapaniem się nie przejmuj, bo moja za to słabo się przekręca (tylko połowę ciała obraca) za to pięknie łapie przedmioty z każdej pozycji i leży na mocno wyprostowanych rączkach jak jest na brzuszku....pewnie każde nadrobi zaległości w swoim czasie 🙃 a póki co przemieszcza się jak wskazówka od zegarka hehe
fajnie justyna Twoja musi wyglądać, ale Maja jak się przemieszczała to też na brzuchu jeździła 😉
ja dziś po raz pierwszy podam marchewkę z ziemniakami 🙂 ciekawe jaką minę będzie miała 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też uważam, że każde dziecko zrobi wszystko w swoim czasie więc nie martw się Kinga. Jak Nadia wodzi wzrokiem za zabawkami to na pewno zacznie je niedługo łapać.

Kamila ja jak dałam Młodemu pierwszy raz marchewkę to się rozpłakał po 1szej łyżce :P ciekawe jak teraz bedzie :P

mój mąż dziś poleciał do berlina na tydzień 😞 więc tydzień czasu jestem sama z dzieciakami... staram się nie załamywać ale coś czuje, że depresja wisi w powietrzu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje dziewczyny:* no wrzucam na luz kade w swoim czasie.a tak za zabawkami wodzi wzrokiem i przyglada im sie 🙂
My dzis znow marchewe z glutenem o 15 jabluszko 🙂 w nast tygodniu wlasnie tez marchew z ziemniakami.
Kupki nie ma drugi tydzien.., a powinna sie pokazac po stalych pokarmach.
Wogole to chyba zabki jej ida. wiercila sie okropnie w nocy, a ja razem z nia... wiec stwierdzilam.ze nie.bede co 5 min wstawac dawac jej.smoka wiec ja wzielam do przebranua to.jej sie nie spodobalo bo.ona.chciala polezec pomarudzic ze smokiem.ktorego wypluwala i sie rozwyla jak ja wzielam:P ale dostawilam do cyca i juz cacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja juz kontaktowalam sie w sprawie główki Sylwka z Krakowem, który wspolpracuje z Berlinem. Dzis dostalam odpowiedz ze dziecko moje kwalifikuje sie do terapi kaskowej. Tak wiec powoli bedziemy sie przygotowywac (finansowo rowniez).

tutaj wklejam Wam zdjecia, ktore do nich wyslalam
[IMG]http://i59.tinypic.com/23lck9e.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/2jfnluc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/2zfmt03.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/2mdmng8.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/zofk1v.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna dziekujemy za komplementy 🙂

teraz powiedzenie do SYlwka "moje drogie dziecko" bedzie mialo podwójne znaczenie 😉
powiem szczerze ze zdjecia nie oddaja tego co jest w rzeczywistosci, bo tyl jest mega splaszczony.
dzis bylismy u kolejnego lekarza (neurologa) bo mielismy skierowanie na rehabilitacje i mamy chodzic 3x w tyg ale na razie nie ma miejsc... no i ona tez powiedziala mi o tym kasku i dodala ze skoro ma problem z nerkami to wszystko sie ze soba łączy bo moze miec miekkie kosci przez odwapnienie i dlatego tak sie zdeformowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch Sylwek ma śliczny zadzierny usmiech.. a od zego te problemy z nerkami ma? wiesz?

a propo wcześniejszego postu o świadomości seksulanej.. ja w ogóle jeszcze nie myślę o takich rzeczach.. a przyszłości to człowiek będzie siedział i czekał na powrót z dyskoteki 🙂

na razie cieszę się tłuściutkimi rączusiami i bezzębnym uśmiechem 🙂

dziewczyny dawno nie czułam się taka szczęśliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola nie wiem skad te problemy w okresie prenatalnym bylo wszystko ok. Dopiero po porodzie jak mu zrobili usg to wyszlo delikanie ponad norme wiec tez bez wiekszej reakcji to bylo. Ale juz na kontroli okazalo sie ze ze zrobilo sie juz na tyle "ponad norme" ze trzeba miec reke na pulsie bo nie za dobrze to wyglada.

Co do córeczki to tylko wycalować i zjećś ją i jej wałeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane, zagłosujecie na mojego synka? 🙂 https://apps.facebook.com/maluchy/index.php/post/229/Tak%20si%C4%99%20ciesz%C4%99%20mamo%20gdy%20wychodzimy%20razem%20z%20babci%C4%85%20na%20spacer,%20u%C5%9Bmiech%20nie%20schodzi%20mi%20z%20twarzy%20dzi%C4%99ki%20Wam! Tak się cieszę mamo gdy wychodzimy razem z babcią na spacer, uśmiech nie schodzi mi z twarzy... apps.facebook.com.
Niedługo postaram się odezwać co u Nas. Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak, uśmiech u niego to podstawa 😉 Jutro 5 miesiecy już, kluseczek już 7kg przekroczył, szaleje w łóżeczku, przekreca się to na brzuszek to na plecki, to za stopki łapie i kołyske robi 🙂 no i je wszystko z takim smakiem, że aż miło. Pozdrawiamy i dziękujemy za głosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ja też nie widzę Waszych zdjęć 😠
no u mnie też nie ma kupy już 4 dzień a jeszcze nigdy nie było takich problemów hmm, ile czekacie i coś z tym robicie?
moja zjadła marchewkę ale szczególnie zachwycona nie była 😉 długo ma ją w buzi i wypływa razem ze śliną hehe, albo tak pstryka ustami że wszedzie pomarańczowe kropki, jakiś kombinezon trzeba będzie zakupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...