Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja to bym chciala zeby Sylwek wazyl tak ok 3500. Olek urodzil sie 3830 i tez bylo spoko.
A i w posiewie moczu wyszlo mi E-coli pewnie przez te problemy z d... i przez to krwawienie. Wizyta we środe ale mi sie nie chce jechac taki kawal znowu i mam nadzieje nie bedzie chciala mnie badac bo boje sie ze tamta rana po wycieciu bedzie mnie bolala i krwawila jak ja naruszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Moj tak jak pisalam wazyl 3770g i bylo,ze tak powiem przewalone go urodzic..takze niech przystopuje z tym przybieraniem Młoda 😉 .
Zanim mnie naciela .. spekalam,jak cholerka i tego boje sie i tym razem..tym nardziej,jakby miala byc wieksza niz mlody.

Ale naprawde czuje taki nacisk na krocze..ledwo laze..ze naprawde bylabym zdziwiona jakbym dotrzymala do terminu,a tym bardziej po termonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na marcowkach tez duzo wiecej postow bylo,ale tam wszystkie bylysmy pierworodki,oprocz dwoch,wiec nie trzeba bylo dzieci pilnowac 😉 i sie nimi zajmowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tak samo bylo ok 2500 stron 🙂 ale tez wiekszosc pierworodek i wiekszosc nie pracujacych wiec duzo czasu wtedy bylo na pisanie 🙂

jak ktos lubi ogladac zdjecia lub bedzie sie po prostu nudzil to ponizej wsawiam linka ze zdjeciami mojego Olka ostatnio troche zaniedbalam te stronke wiec nie ma aktualnych fotek
http://aleksander-jan.aguagu.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga czyli siara juz się pojawia, jak najbardziej ok.
Ja wyszlam ze szpitala, w sumie to nie wiem po co mnie tyle trzymali, nic nie podawali z leków. Dostalam masc na ta bakterie bo ten antybiotyk który podali mi na zapalenie pęcherza nie podzialal na bakterie w pochwie.
Leniuch tajne zdjęcia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch
ja wiem co to uczulenia i wysypki brrr, może pomóc wapno, pyłek pszczeli, pórbowałam znaleźć fajną stronkę o diecie pomagającej w zwalczaniu alergii ale teraz nie mogę znaleźć.

Justyna mi połozna i ginekolg też mówiły wcześniej że mała już nisko i zeby się oszczędzała - więc chyba to nie tylko moje odczucia były.

Od przyszłego tygodnia: herbatka z malin, wiesiołek, seks... mycie okien może oddeleguję na mężą 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch ciesz sie ze jeszcze Ci nic nie leci, ja sie obudzialam z poplamiona cala gora pizam. Czyli co ratuje mnie jednie stanik i zakladanie juz wkladek na noc, zeby pizam nie brudzic? Ciekawe czy ta.siara wyszla dlatego ze w szpitalu spalam w staniku czy poprostu podrzanilam i tym samaym udroznilam przeplyw przez smarowanie?

Ja tez mam ochraniacz zdejmowany z materaca ale go nie pralam bo jest ceratka i wyprane przescieradlo 🙂 ale radzilabym Ci go wyprac w 30 stopniach zeby Ci nie zzolkl.

Mnie w nocy zgaga palila od bardzo.dawna a tylko dlatego ze sie rzucilam na pepsi:/ zapomnialam ze po gazowanym mam pozniej kwasy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 😉

Kamila 100lat!

Kinga po prostu przyszedł czas na pojawienie się pokarmu..tzn.siary u Ciebie. Ja już mam dawno,a od ostatniego czasu wgl skończył się suchy czas!! Wkładki to już z 2mce noszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No coz taka natura nasza:P jakos przeboleje, teraz nic nie leci 🙂 ide pranie zrobic po tym szpitalu.

I jeszcze ciuszki malej poprac bo nowe doszly:P

Wogole.spokojniesza jestem po tym szpitalu, odszedl mi strach przed porodem, ja.po.prostu nigdy w szpitalu nie bylam i chyba nie mialam wyobrazenia jak to wyglada:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech zadzwonili do mnie z luxmedu ze moja ginekolog sie rozchorowala... no ładnie i komu ja teraz opowiem swoje przygody z ostatnich czterech tygodni??? no i musze isc do innego lekarza bo zwolnienie mam do dzisiaj.

ide dzis z Olkiem do lekarza z ta wysypka bo nie schodzi i jakis taki osowialy dzisiaj jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂 😘

ja zaraz się zbieram oglądać moją czkającą ciągle pipulę 😉

tuska moja ważyła 2800 a też popękalam, jak przeczytałam co mialam pęknięte to myślałam że padnę dobrze że tego nie mówią 🤨 więc to chyba nie od wagi zależy. Ja się boję że znów będę mieć łyżeczkowanie, tak się cieszyłam że mi ją wyjęli a tu koleś z wazówkami przyszedł bo kawałek lożyska został 🙃

a mi jeszcze siara nie leci...w sumie z Mają też mi nic nie leciało,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila wszystkiego najlepszego, samych radości w życiu 🙂)))

też mam dziś wieczorem wizytę, muszę obgadać dokładnie ten plan porodu bo co rusz mnie ktoś straszy z najbliższych, że jeśli nie będę miała nigdzie napisane, że CC to każą mi rodzić siłami natury, chociaż ja czytałam, że to moje prawo jest zdecydować... naprawdę czasem to wszystko wydaje mi się tak skomplikowane, że wolałabym przespać cały kwiecień i mieć już Małą ze sobą w domu...

do tego psuje mi się chyba zmywarka - nie domywa naczyń, pralka - nie zawsze wchodzi na obroty powyżej 800 i lodówka - wariuje z temperaturą. A na wszystkie te sprzęty własnie skończyła się 2 letnia gwarancja 😠

aaa i tak mi spuchły paluchy, że nie włazi mi obrączka więc podczas ślubu nałoży mi ją mój do połowy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna to masz wariactwo maszyn teraz 🙂 nieźle...a obrączki teraz często są za małe niestety...

Kamila - wszystkiego najlepszego !!

leniuch powodzenia na wizycie !

dzieczyny a skąd miałyście ochranaicz na materac? bo ja nie mam .. zastanawiam się czy nie powinnam kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki!!!!!
Kamilko wszystkiego naj naj z okazji urodzinek..szczesliwego rozwiazania, usmiechu na buzce a jesli wystapia lzy to tylko ze szczescia!!!\'
Jestem styrana jakbym 5 ton wegla przerzucila, niedawno wrocilam do domu po fryzjerze i zakupach...mam dosc..musze jeszcze ogarnac chate no i wrzucilam pranie dla malej:-)
Po chorobie jakos doszlam do siebie, ale chyba z leksza sie odwodnilam bo strasznie mnie suszy...no ale teraz przyszla kolej na meza i spi...doslownie jak domino..Janek przyniosl a.przechodzimy wszyscy.
Pokupowalam juz chyba wszystko nie moglam jedynie dostac gruszki do nosa i szczoteczki do.wloskow. no ale to nie zajac:-) moge sie pakowac do szpitala...
Powiem wam ze nogi to mam tak spuchniete ze wygladaja jak balerony:-( kupilam dzisiaj baletki o dwa rozmiary wieksze, bo w moje polbuty niewchodzily mi stopy...specjalnie kupilam tanie zeby nie bylo mi zal wyrzucic jak opuchlizna zejdzie...chcialabym juz urodzic i miec te wszystkie dolegliwosci za soba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja kupiłam ceratke żeby położyć miedzy materacem a prześcieradłem z canpolu, zobacze jak bedzie się sprawowała. ale mam też ten z lidla, niby dla siebie wziełam, ale jak ceratka nie bedzie dobra do połoze jej to z lidla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila wszystkiego naj :-). Masz piękne zdj na FB i śliczna córkę.
Ja ma m pokrowiec na materac z komplecie, a na poczatku dziecko bedekladla w gondoli, jak syn zaznajomił się z rodzeństwem bo nie wiem jak oduczyc go spania w lozeczku, który chcemy przeznaczyć na sen dla nowego członka rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz dziękuję za życzonka 😘

a ja jestem podłamana po tej wizycie tak jak Wiola 😞 myślałam że mała będzie ważyć spokojnie między 2,5 a 3 kg a tu mi mówi że 2150 😮 to przytyła w miesiąc tylko 250 g, co prawda pocieszał mnie że na pewno te 300g różnicy tu wchodzi i że z 2,5 waży ale jakoś mnie to nie przekonuje...Znów urodzę krasnalka poniżej 3 kg 🤨 no i pobrał mi ten gbs - to w piątek się okaże czy jeszcze jakiś robali nie mam...

Wiola a ile u Twojej waga wychodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...