Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
widzę, ze się u Was dzieje 😉 trzymam kciuki za kolejne rozpakowania 😉 no i oczywiście wielkie GRATULACJE dla Słoneczka i Wioli!!! Super, że macie już swoje Maleństwa! Dużo zdrówka i sił dla Was!!!
a u nas - nie do wiary - zaraz miną dwa tyg odkąd Szymuś jest z nami 🙂 ale leci! na razie wszystko w porządku...zbieram się by napisać Wam dłuższego posta...może jutro się uda...
chciałam Wam wrzucić fotkę mojego Skarba, ale kurcze coś nie pamiętam jak to się robiło ;/ przypomnicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzisiaj jedziemy do rodziców zawieźć ubezpieczenie auta i moje L4..wracamy dzisiaj,bo A ma na rano jutro do roboty i za jakas chwile zadzwonie do mamy czy zrobimy grilla popoludniu,bo jak sezob grillowy sie zacznie to ja karmic bede-oczywiscie jesli pokarm bedzie,wiec za bardzo nie bedzie jak zjesc karkóweczki z grilla 😉 . Poza tym od wczoraj mecza mnie skurcze,pol nocy nie spalam. Ale jak tak dalej bedzie to jeszcze sie pomecze..jak nie stana sie w koncu regularne :/
Juz nawet "poprzytulałam" się wczoraj do męża z nadzieją,że coś ruszy,ale nie .. u mnie odwrotnie to dziala..wrecz moglam sie drzemnac,bo ustaly na jakis czas .. tak samo,jak cos robie to praktyczbie nie mam skurczy-chyba,ze ich nie czuje wtedy? 🤔 a jak leze to mnie lapia... 🤢 badz tu madry i pisz wiersze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska no obrazila sie zwyczajne ta Twoja córa i wyjsc teraz nie chce 🙂 ach te kobiety 🙂

Buffy szybko leci ten czas rany juz dwa tygodnie jest na swiecie 🙂 jeszcze dwa i zaraz bedzie miesiac.
co do zdjec to musisz przeslac zdjecie przez te stronke http://pl.tinypic.com/
pozniej skopiowac adres zaczynajacy sie od IMG i wkleic go tutaj. Mam nadzieje ze Ci sie uda bo wszystkiechcialybysmy zobaczyc Twoje malenstwo!

Ja wczoraj siedzialam do pozna i pomimo to juz spac id 6 nie moge nie wiem cos mi sie poprzestawialo. Sernik zrobiony choc balam sie ze nie wyjdzie i trzymalam go dluzej w piekarniku bo byl stranie plynny i nie chcialam aby okazalo sie ze w srodku jest jeszcze nie dopieczony. Kurczaki doprawione przelezaly na balkonie calal noc teraz przede mna przystawki i inne słodkosci a moj M zarzekal sie ze bedzie sprzatac. Najgorzej ze w nocy tez spac nie moglam bo mi bol jakis wszedl na poczatku myslalam ze to moze nerka bo na rwe to za wysoko bylo. Ale nie wiem. Milego dnia Mamusie 🙂 ja lece dalej zapier....dzielac 😁

robie tyle pysznosci i oby moj cukier byl dzisiaj dla mnie łaskawy 🙃 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy to czekamy na foteczkę 🙂 rzeczywiście nawet sama nie sądziłam że już 2 tyg u Ciebie minęły 😮
u nas pękna pogoda to na pewno jeszcze jakieś spacerki zaliczymy
a od tego tygodnia, w związku z tym że będzie już kwiecień to zaczynam wielkie sprzątanie i niech się dzieje - mam nadzieję 😉 pomyje okna i popiorę firany to już będzie pachnąco i czysto 🙂 a jednocześnie może coś przyspieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuch dzięki za pomoc 😉
to fotka zaraz po urodzeniu
[IMG]http://i58.tinypic.com/9h5tfn.jpg[/IMG]

tu powitanie przez brata w domu (uwielbiam to zdjęcie 😉):
[IMG]http://i58.tinypic.com/10psplj.jpg[/IMG]

no i moje Maleństwo kochane już w domku - relaksik 🙂
[IMG]http://i57.tinypic.com/2eksn7n.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy85 Śliczne maleństwo! Niech zdrowo rośnie 🙂

A mi chyba ten czop odchodzi powoli czy co.... a jeszcze jak chodziłam po mieście to brzuchol jak skała i delikatne skurcze, może to się coś ruszy w końcu 🙂

Miłego dnia Kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Buffy maluszki naprawdę fajnie razem wyglądają gratuluje 😆

No i gratuluję wszystkim mamusiom które już się rozwiązały . 😁

Ja też bym tak chciała ale moja córcia chyba jakiś strajk zarządziła skurczę praktycznie ustąpiły rozwarcie nie postępuje wody nie odchodzą tylko mała się wypina i ma moje prośby żeby się w końcu urodziła głęboko gdzieś ☺️ 😞 😞 🤨

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
partyzantka napisał(a):
Hey

Buffy maluszki naprawdę fajnie razem wyglądają gratuluje 😆

No i gratuluję wszystkim mamusiom które już się rozwiązały . 😁

Ja też bym tak chciała ale moja córcia chyba jakiś strajk zarządziła skurczę praktycznie ustąpiły rozwarcie nie postępuje wody nie odchodzą tylko mała się wypina i ma moje prośby żeby się w końcu urodziła głęboko gdzieś ☺️ 😞 😞 🤨

Pozdrawiam 🙂


moja mama mowi ze dziewczyny zawsze spóźniają sie na randke. nic tylko uzbroić sie w cierpliwosc. wiem ze ci ciezko bo wiem jak mi cięzko a jestem miesiac za toba 🙂 gratuluje mamusiom ktore sa juz po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda19883004 napisał(a):


moja mama mowi ze dziewczyny zawsze spóźniają sie na randke. nic tylko uzbroić sie w cierpliwosc. wiem ze ci ciezko bo wiem jak mi cięzko a jestem miesiac za toba 🙂 gratuluje mamusiom ktore sa juz po 🙂


No niby jest w tym ziarno prawdy ale u mnie akurat od początku było na odwrót to mój mąż się spóźniał a nie ja więc mam nadzieję że urodzę do 1.04.bo nasza córka będzie punktualna jak mamusia a nie spóźnialska jak tatuś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buffy śliczny maluszek !! gratulacje.

Partyzantka a pijesz liście malin? bo ja grzecznie piję i na badaniu wyszło że szyjka miękka. Może pomogło.

osaseco i co sie dzieje u Ciebie? ja po spacerze miałam znowu całkiem spore plamienie - ale tak na brązowo więc chyba jeszcze nie czop. w nocy mnie skurcze obudziły ale tylko 2 pamiętam.

Tuska a jak te skurcze czujesz? bo ja czasami coś czuję ale strwedzam że to raczej mała kopie - mało miejsca jest i przez to nie czuję punktowo tylko takie bardziej rozlane po brzuchu.. Może też tak masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola_szelma no i spokój, jak na spacerze czułam co raz skurcze i brzuchol twardy tak teraz cisza i spokój.. Dzisiaj nie plamiłam już tak jak wczoraj, tylko taki śluz ciężko określić kolor różowawy/b.jasno brązowy, sama nie wiem co myśleć, tylko brzuchol twardawy nadal bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy słodkości! ja też nie mogę się doczekać tego powitania przez Maję 🙂
mi też stale twardnieje brzuch, jak skała a w dodatku wieczorami mała jakoś tak dziwnie mi się wierci jakby miała mi zaraz wyjść - uderza o dół brzucha...ile ja myślę czy to będzie w końcu ten tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilee napisał(a):
buffy słodkości! ja też nie mogę się doczekać tego powitania przez Maję 🙂
mi też stale twardnieje brzuch, jak skała a w dodatku wieczorami mała jakoś tak dziwnie mi się wierci jakby miała mi zaraz wyjść - uderza o dół brzucha...ile ja myślę czy to będzie w końcu ten tydzień 🙂

Ja Ci już pisałam szykuj się na 31 😎 będę kibicować 😁 a tak na poważnie to malutka może chce jeszcze podrosnąć 🙂 do 40tyg. na pewno urodzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie i brzuchatki 😉

My juz po pierwszych 24 godzinach w domu 😉 strach był jak nie wiem co czy sobie poradzę czy bede mogła nakarmić małego a co z przemijaniem... Itd, itp 😉
Na razie dajemy rade 😉 mały ciągnie cyca jak nie wiem co 😉 pije tez herbatki lajtacyjne zeby sie wspomóc ale jeszcze nie wiem czy to cos daje 😉
Jutro ma mnie zalać mlekiem jak to powiedziała moja Polozna 😉 zobaczymy 😉
Porodu nie bede wam opowiadać do momentu jak juz wszystkie bedziemy miały to za soba 😉
Teraz trzymam kciuki za nasza resztę dziewczyn aby było jak najszybciej i jak najmniej boleśnie 😉

Po za tym dopiero teraz moge stwierdzić ze 24 godziny jak na dobę to stanowczo za mało 😉 ja tak na prawdę to jeszcze nie odesłałam porodu moze dzis bedzie w końcu ta noc 😉
Jutro mamy ważenie i trzymac kciuki bo jak spadnie o 12% to odsyłają do szpitala a ja tam wracać nie chce....
Buziaki i bede pisać z doskoku miedzy jednym a drugim karmieniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że nie tylko ja spania nie mam mała mi tak daje w kość że kładę się o pierwszej lub wpół do drugiej a wstaje o 8 lub 9 a i jeszcze z 8 razy w nocy

Słoneczko super że jesteście już w domku i trzymam kciuki że maleństwo nie schudło za dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja czuję skurcze,choćby mi ktoś pasek ściskał brzuch. Mała mi się mniej rusza i te ruchy są lżejsze,tzn.nie bolą mnie już. Ja mam rozwarcie na palec,tzn.miałam w pn u gina i mówił mi,że nie wygląda na to,żebym wcześniej urodziła..także nie wiem.. no ale to juz 3dzień jak mam skurcze,z tym ze ustaja wieczorami na jakis czas..na taki,ze zdaze zasnac i tak gora do 5.daje rade spac..pozniej to juz takie wiercenie sie jest..bo zaczyna na nowo pobolewac,badz lapac skurcz.
Słoneczko jeśli masz tam obrzęknięte to dobrze jest przemywać tantum rosa,mnie polozna,ktora chodzila na wizyte patronazowa kazala sobie nasiadowki robic. Ja mialam szwy nierozpuszczalne i po tygodniu mi je lekarz sciagal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
ja juz po imprezce. tyle rzeczy naszykowalam a tu szkok bo sporo zostalo. Oj pofolgowalam sobie troche z jedzeniem. Od ciaglego stania przy kuchni w nocy talk mnie plecy bolaly ze nawet teraz mam problem ze zmiana pozycyji a jak wchodzilam do wanny to normalnie łzy w oczach mialam. Tak wiec nei dosc ze godzine krocej sie powinno spac (pamietacie ze zmiana czasu) to jeszcze spac nie moglam. Teraz to nie moge glebszego oddechu wziac bo boli... musze chyba wyjsc na spacer zeby to jakos rozchodzic.
No dziewczyny ktora nastepna? Ja pierwsza ciaze przenosilam 8 dni, nie mialam zadnych objawow typu odchodzacy sluz czy opadniety brzuchu, wody tez mi nie odeszly. Zaczelo sie po prostu od skurczy lekkich a potem intensywniejszych a reszat podziala sie w szpitalu. Tak wiec liczymy na nastepnego dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ustało. Ja urodziłam 7dni po terminie. No i mysle,ze wyjdzie na to,ze tym razem tez przenosze,bo te skurcze nie chca zlapac raz,a konkretnie ...
Powiem tak..niech sie dzieje wola nieba..jakos dam rade. Z tym,ze ja juz sie smieje,ze talk sie przyzwyczailam do tych skurczy,ze w koncu nie pojade na czas do szpitala,bo dalej bede sadzic,ze pewnie przejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze w szpitalu, mam byc rzepisowe 4 doby, jeśli nie będzie się nic działo. Malutkiej zbadali CRP i jest ok, czyli nie ma bakterii. Walczymy o pokarm, bo cos ciężko idzie po CC naplyniecow mleczka, ale mała dzielnie ssie :-) przeciwieństwo brata, ma krutkie włosy jasny brąz, a syn miał czryne ze hoho. Wiola gratuluje, i Tbie Sloneczko, ja moglabym się patrzupyc na ta ,OJA Zosie cały czas, taka kochana :-)
Powodzenia kolejnym rozpakowujacym
Opiszemy później jak było podczas porodu, zęby nie straszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...