Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kamila dodalam świeżą tabelke i raczej po dzisiejszych CC w najblizszym czasie kolejnej nie ma. Zobaczymy jak ze mna bedzie. Bo jesli sie zdecyduje na CC to beda chcieli to zrobic tydzien przed terminem czyli okolo 18 kwietnia.

Kurna musze sie wziac za robote bo mnie wkoncu ciemna noc zastanie a ja bede ze wszystkim w czarnej du... Dziewczyny a ten sernik chałwowy to zrobic dzien wczesniej czy dopiero jutro przed impra? Nie znam sie za bardzo ale wiem ze niektore ciasta woloa postac i np nasiaknac lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja robilam dzien wczesniej 😉 z tym,ze polewe zrobilam dzien pozniej,ale to dlatego,ze mialam serdecznie dosc juz stania w kuchni,no i wyciagnelam sernik kolo 21.z piekarnika,wiec ostygnac jeszcze musial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey

Długo mnie nie było gratuluje wszystkim mamusiom które mają już swoje bobasy przy sobie

Ja jeszcze w dwupaku i nic się ostatnio nie dzieje nawet skurcze mi przeszły 😞 Ja chce już urodzić mała waży 3480 idę jeszcze 1.04. na wizytę o ile przez weekend nie urodzę a nic tego nie zapowiada 😞

Pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola gratulacje i czekamy na więcej info 🙂

Słonko ciekawa jestem jak u Ciebie wyglądał poród, czy długo się męczylaś...

u nas w końcu śliczna pogoda. Dziś do znajomych na spotkanko, jutro teścia urodziny obchodzimy a w nd może jeszcze sąsiedzi wpadną...ehh. Jeszcze dziś polatałam po CH bo wydaje mi się że zaraz na nic czasu nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko, Wiola GRATULACJE i uściski dla Was i maluszków.
Dużo duzo zdrówka i uśmiechów i promyczków radości...

Ania trzymamy kciuki - pewnie jesteś już po i na pewno wszystko super poszło.

Osasetkao
ja też miałam badanie i własnie wróciłam z łazienki - coś ze mnie poleciało co było częściowo ciemno czerowne - brązowe.. może po badaniu a może się zaczyna?
Szyjka rozwarta jest na palec, miękka, może ta herbatka z malin i seks pomógł 🙂
Ale młoda jeszcze balansuje nad kanałem rodnym. Bujam sie na piłce i byłam na spacerze żeby się ustawiła.
Czuję lekkie podniecenie że może to już się zaczyna...Miałam sie właśnie pouczyć tureckiego ale chyba już się nie skupię 🙂 Zakupy jedzeniowe zrobione, dodatkowe pieluszki kupione i wyprane...
Moja mama jak rodziła 1sze dziecko siostrę to nic nie czuła tylko odeszły jej wody i po 3 godzinach siostra była na świecie. Więc u mnie może też szybko pójdzie.

Ktoś pytał o ruchy dziecka ... często jak się poród zaczyna to dziecko się robi mniej ruchliwe jak się już ustawiło.

Kurcze... tak sie czuję... jak wtedy kiedy sie dowiedziałam że jestem w ciąży... Radosne niedowierzanie, podniecenie.. czy aby na pewno...? 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola_szelma no właśnie mnie też badała i 1cm rozwarcia i mówiła, że coś może się zaczynać dziać, na ktg skurcze delikatne były i dlatego mój mózg już wariuje! Mały jakiś mniej ruchliwy się zrobił, może i coś się u Nas zaczyna dziać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...