Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniu a co do tych badan to tak TSH sprawdzaja. Ale Ty mialaś niedoczynność tylko w czasie ciąży czy ogólnie masz? Bo jeśli tylko w czasie ciąży to na dziecko raczej nie przejdzie.

co do pogody to u nas słonecznie ale wiatr wieje jakby miał głowe urwać suszarka mi sie co chwila przewraca na balkonie. ja myje okan na raty wczoraj w kuchni dzisiaj drzwi balkonowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja siedzę dużo więcej sama z Alanem i mam już serdecznie dość.. jak jest grzeczny to super, ale jak już zacznie odwalać to koniec,masakra jakaś..tak daje popalić,że nie wiem co robić.

U nas dzisiaj chłodno..też myślałam nad umyciem tych dwóch okien,ale raczej nie da rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jeszcze dwa tygodnie u mnie,.zaczynamy 38 tydzien, rany jak to zlecialo! Boje sie porodu-stwierdzam. Nie wiem jak.pozniej sobie poradze z tymi podkladami, dzieckiem, mlekiem, kapiela. A dzis mama mi powiedziala ze nie wolno zasnac po pprodzie nawet do 2 godz to prawda? Polozne tego.pilnuja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingasz ja nie rodzilam SN ale po porodzie masz dla siebie i dziecka 2h lezycie i sie na siebie patrzycie chyba w takiej chwili ne da sie zasnac 🙂. ja po CC nie moglam wogule zasnac te emocje adrenalina (a operacja byla o 00:40) i nastepna noc tez byla nie przespana bo zwyczajnie po prostu nie moglam jak juz zobaczylam swoje dziecko przezywalam ze jest takie cudowne. wkoncu przyszla pielegniarka i powiedziala ze mam isc spac i dala mi zastrzyk to pospalam 3h 😉 chyba mi dala głupiego jasia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KingaTy nawet nie dasz rady zasnąć, jak zibaczysz swoje maleństwo 😉 . Mnie wody odeszły 2:15,urodziłam 12:50 .. i normalnie padałabym na pysk,a zasnęłam dopiero wieczorem,jak położne wzuęły Alana abym mogła się przespać..a i tak co trochę się budziłam i zastanawiałam się czemu mi go jeszcze nie przynieśli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
I u mnie nic...noc do bani..nie wiem czy bylo po 2 giej jak zasnelam..na szczescie Janek przed dziewata dzisiaj wstal wiec troche odespalam...
Chcial dzisiaj do babci wiec im go sprzedalam, a sama ogarniam chate i wzielam sie za karpatke bo maz sobie zazyczyl:-)
Kingasz to prawda..u nas po porodzie lezy sie dwie godziny na obserwacji czy nie masz krwotoku i czy macica sie obkurcza prawidlowo..a spac to i tak nie zasniesz z emocji i adrenaliny...bo tak jak dziewczyny pisza jestes zafascynowana maluszkiem:-) u mnie jak porod sie zaczal o 4 Nad ranem to zasnelam dopiero okolo 23 :-) i to na chwile bo pozniej pobudka co 1,5 -2 na cyca:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinga dasz rade 😉 ja tez jak jeszcze sie nie rozpalowalam to myslalam jak to bedzie czy sobie poradzę i wogole... Sama bez mamy tylko z moim 😉 ale daliśmy rade
Po porodzie cieżko zasnąć jak juz trzymasz swoje maleństwo na rękach i przytulasz do sobie 😉 emocje adrenalina wszystko bierze gore nad zmęczeniem
Nie martw sie dasz sobie rade ze wszystkim dlatego zostałyśmy stworzone kobietami i mamy swój instynkt ze nawet padając na twarz damy rade 😉
My wczoraj mieliśmy pierwsza kąpiel w wanience 😉 ale sie mały nakrzyczał aż sie zanosił ale pępek odpadł wiec stwierdziliśmy ze juz czas 😉 pozniej leżał szczęśliwy zawinięty w ręcznik 😉
Po wczorajszych gościach mały był bardzo niespokojny w nocy i chyba go brzusio bolał bo zjadłam kawałek ogórka ;( biedak mi sie męczył w nocy ;(
mama ty tam trzymaj sie do poniedziałku zebys miała swoje położne obok siebie 😉 i zapewne przeziębienie tez minie do tego czasu 😉
partyzantka a tobie co mowia lekarze? Każą czekać na skurcze czy bedą wywoływać? Bo to juz jednak kilka dni po terminie 😉
Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już co raz więcej mamuś robi się po terminie 😉
kinga mi wody odeszły o 2 w nocy a urodziłam o 17....w miedzy czasie padałam na twarz ale jak już wyciągnęli małą to gały jak 5 zł. 2h się przytulałyśmy a potem i tak budzilam się co chwila żeby sobie popatrzeć, bo takie dziwne dla mnie to było ze już jest 🙂
ale mam lenia dziś i spać mi się chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dzieki dziewczyny, jakies niepokoje mnie ogarniaja, ale to chyba dlatego ze torby stoja i czekaja a ja mam coraz wiekszy natlok mysli. Eh bedzie dobrze nie? Coraz wieksze zniecierpliwienie widac u mamusi 🙂

No.sasetka sie nie odzywa moze rzwczywiscie cos jest na rzeczy. I marta cos milczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o tym samym pomyślałam,że osasetko się nie odzywa. Może w końcu coś ruszy u nas w końcu po takim przestoju 😉 .

Mój wziął Alana ze sobą na zakupy,więc mam chwilę by poleżeć spokojnie,bo dziś nawet jak siedzę i mała tylko leciutenko sie ruszy to mnie kluje tam w dole..czasem nawet nie wiem,ze sie rusza,tylko po tym ukluciu sie zorientuje. Normalnie oczy mi sie zamykaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojej Zosi tez prawie pępek odpadł, trzyma tylko taka niteczka drobna. Byłam na zdjęcie szwów. Powiedzie mi czy rodząc po CC kiedy można założyć pas poporodowy?
Niektóre pisza o dzieciach a niektóre o brzuszkach, jeszcze trochę i będziemy miały wspólne tematy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam się źle czuć,zmierzyłam ciśnienie i 140/90! Wzięłam drugą dawkę leków na dziś..poczekam do. 20:00 i jak dalej będzie wysokie to chyba pojadę do szpitala,bo mój gin mi powiedział,że ostatnie dobre ciśnienie to 135/85.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniag070 napisał(a):
Mojej Zosi tez prawie pępek odpadł, trzyma tylko taka niteczka drobna. Byłam na zdjęcie szwów. Powiedzie mi czy rodząc po CC kiedy można założyć pas poporodowy?
Niektóre pisza o dzieciach a niektóre o brzuszkach, jeszcze trochę i będziemy miały wspólne tematy :-)


ja nosiłam pas po cc-po zdjęciu szwów. i dzieki temu nie miałam az takiego flaczka pomimo tego ze przytyłam 35 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekamy czekamy, może nie ma jak się odezwać...
jej ile już z Was jest po terminie 😮 już tylko widzę "użytkownik" hehe
dziś już lepiej noc przespana, boczki nie bolą...ciekawe od czego to zależy
też muszę sobie kupić ten pas poporodowy bo czuję że dętka będzie niezła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałam całą noc ból,jak na @ i rano też. Raczej tej nocy tylko przysypiałam..niż spałam. Mam nadzieję,że lada dzień zacznie się dziać coś konkretniejszego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...