Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny zrobiłam 2 prania i wybrałam wszystkie ubranka w rozm. 56 i 62. Tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie mam za mało ubranek 🤔?
Jesli której sie chce policzyć i napisać to dajcie znać chociaż orientacyjnie ile sztuk macie z każdego rodzaju ubranka.... Niby juz jedno dziecko odchowane ale czuje sie jakbym pierwszy raz kompletowala wyprawkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hej,

matko i córko Jola - ale się przeraziłam jak zobaczyłam Twojego posta... Mimo wszystko gratuluję serdecznie i trzymam kciuki, żeby synuś szybko nabrał sił i żebyście szybko do domku wrócili 🙂 2 kg to i tak duży jak na 32 tc - jestem w szoku.. O matko, jak ja zasnę

Daga - a Kappahl ma sprzedaż internetową? Hmm nie zwróciłam uwagi, ja kupiłam dziś w sklepie normalnie 🙂 Oni zawsze mają wieszaki obracane z przecenionymi ubrankami, nie wiszą tam gdzie reszta 🙂

Beata
- a ja nie wiem co to obkurczanie macicy, mnie nic nie bolało 🙂



to w Poznaniu nie było żadnych przecen :/
co do obkurczania macicy to ja też nic nie czułam, żadnego bólu ani troszkę 🙂 więc mam nadzieję że i tym razem tak będzie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Dziewczyny zrobiłam 2 prania i wybrałam wszystkie ubranka w rozm. 56 i 62. Tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie mam za mało ubranek 🤔?
Jesli której sie chce policzyć i napisać to dajcie znać chociaż orientacyjnie ile sztuk macie z każdego rodzaju ubranka.... Niby juz jedno dziecko odchowane ale czuje sie jakbym pierwszy raz kompletowala wyprawkę ☺️


hejka 🙂
zmobilizowałaś mnie do policzenia :
body 56 - 15 szt na krótki i 15 szt na długi i tak samo rozm 62
rampersy roz. 56 - 8 szt, 62 nie mam (synek urodził się 3370 i 53 i nosił rozm 56 przez 3 mc tych właśnie rampersów, one zawsze są większe i szersze)
kaftaniki 56 - 10 szt, rozm. 62 - 5 szt
śpiochy 56 - 15 szt, rozm. 62 - 10 szt
pajace 56 - 15 szt, roz. 62 - 15 szt
i do tego komplety typu półśpiochy, leginsy i bluzeczki na długi i krótki rękaw - 20 kompletów
i kilka krótkich spodenek z bluzeczkami na krótki
do tego bluzy , sweterki, spodnie lniane, bawełniane, dżinsy, sukienki i bolerka + czapeczki (mam chyba z 20, ale dostałam je od kolezanki) i opaski
i 6 cieplejszych pajacy (takie z miki i weluru w rozm 56 i 62)


😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczę!!! To ja mam polowe tego co Ty Daga !
Chyba muszę cos dokupić ... Boje sie kupować 56 wole raczej 62 z kolei niektóre te 62 są takie wielkie jak 68...


Ola zapomniam napisać! Mam receptę na szczepionkę w pierwszej dobie! Bez problemu dostałam od gina który bedzie robił cc. Zamówie ja w aptece przy szpitalu zeby jej nie wozić 🙂 wiec chociaż z tym dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
O kurczę!!! To ja mam polowe tego co Ty Daga !
Chyba muszę cos dokupić ... Boje sie kupować 56 wole raczej 62 z kolei niektóre te 62 są takie wielkie jak 68...


ja tym razem , nauczona doświadczeniem sprzed 4 lat kupiłam więcej w rozm. 56 bo z synkiem było tak że miałam bardzo mało 56, więcej 62 i 68 i po powrocie do domku topił się we wszystkim i moja mama szybo jeździła po sklepach i dokupowała rozmiar 56 - a synek mały nie był, teraz już wiem że córka będzie mniejsza, lekarz szacuje max 3 kg więc tym bardziej przydadzą się małe rozmiary 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja dziś się co chwilę budziłam. 🥴 Po tym poście Joli miałam schizy co ja zrobię jak zostanę sama z córką i odejdą mi nagle wody i zacznę rodzić w takim tempie jak ona. Boże, boże chyba sobie muszę jakieś prześcieradło naszykować i poczytać wcześniej co robić w takiej sytuacji oprócz telefonu na pogotowie.. 😲 Wiem, że to brzmi jak paranoja, ale jak widać po przykładzie Joli wypadki się zdarzają. Jestem niewyspana, w nocy wszystko wydaje się o wiele bardziej straszne niż jest w rzeczywistości, co chwilę mi się to śniło.. 🙃

Beata w Wawy - jak siedziałam to bólu nie czułam po cc, boli tylko wtedy kiedy się ruszasz, więc kiedy karmiłam bolały mnie na początku tylko poobgryzane piersi, pierwsze 2 tyg to była katorga nakarmić dziecko. 🤢 W ogóle nie czułam, żeby mnie coś bolało podczas obkurczania 🙂

Beata Sz. - no tak 2 kg to niby nie jakaś duża waga, ale wiesz, szacunki z USG to jedno, a rzeczywistość to drugie 🙂 Mój synuś mały, aż się dziwię 🤔. Nie wiem czy teraz 2 kg waży.. Dziś mam wizytę, może lekarz zrobi USG to go poproszę, żeby looknął 🙂
Z ubrankami miałam ten sam problem, tych na 62 cm wcale nie prałam jeszcze, a ich mam najwięcej. Dlatego wczoraj pojechałam dokupić kilka szmatek. Mam 6 czy 7 szt półśpioszków, 2 szt spodenek cienkich dresowych, 4 szt rampersów na krótki rękaw, 3 szt body kopertowych na krótki rękaw i chyba 4 czy 5 na długi i 7 szt pajaców na długi rękaw. Mówię o rozmiarze 56 cm. Nie wiem ile mam tych na 62 cm. Zaraz jeszcze zamówię ten sweterek z Nexta za 45 zł też na 56 cm, bo nie mam nic na wyjście w razie, gdyby chłodniej było 🙂 Myślę, że mi wystarczy, będę prać co 2 dzień i już, a jak trzeba będzie to jeszcze coś dokupię. Na razie się wstrzymuję, bo to niby lato, ale jaka pogoda będzie to ciężko określić.
Może jeszcze dokupię body na krótki rękaw, ale na razie niczego nie znalazłam, co by mnie urzekło jakoś specjalnie, a na siłę kupować nie chcę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny!!
No teraz to mnie przerażacie. Ja nie mam tylu ciuchów. Ogólnie to nie wiem ile bede miała, bo wszystko kupują teściowa i bratowa. Jedyna rzecz jaka kupiłam to ta bluza, która kiedyś Wam pokazywałam. I jeszcze moj równie niedoświadczony małżonek studzi zapędy teściowej do kupowania, bo przecież jego koleżanka pożyczyła nam siatę ciuchów, więc mamy dużo, i to nie ma dla niego znaczenia że to są szmatki 0-9 m-ca życia!!!!!! I nie da się tego takiemu wytłumaczyć!!!! Strasznie się drażliwa zrobiłam. Wszystko mnie wkurza i non stop się złoszczę :/
Tak się też zastanawiam, czy mój chłopak nie jest za mały w czwartek ważył 1,7 kg. Syn Jolki wydaje się duży a my przecież na podobnym etapie byłyśmy. I też mam stres, że jednak wcześniej urodzę, mimo to, że bardzo dużo leżę, i że za mały będzie. No schizy mam takie, że masakra i jeszcze mąż wczoraj wieczorem mi się pyta czy zamierzam dziś w nocy rodzić bo on chętnie by drinka wypił , no żesz k... mać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O mamuniu - jakie to słodkie ☺️ Chyba se sprawię 3 dziewuszkę 😁

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/odziez-dla-noworodka/sukienki-stroje-i-zestawy/komplet-121459-1.html

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/odziez-dla-noworodka/sukienki-stroje-i-zestawy/komplet-121430-1.html

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/odziez-dla-noworodka/sukienki-stroje-i-zestawy/sukienka-set-121630-1.html

Poniżej są body kopertowe, może nie powalają, ale lepsze takie niż żadne ☺️ Cena nie jest jakaś kosmiczna, więc wezmę po dwa dwupaki na krótki i długi rękaw jakieś 🙂

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/niemowleta/bielizna/body

Spodni żadnych na początek nie kupuję, bo i tak nie będę w nie dziecka ubierać 🙂 Jak dla mnie takie ubranka sprawdzają się, ale później jak dzidzia ma tak ze 3-4 miesiące 🙂 Póki leży to niech jej będzie wygodnie 🙂 Zresztą w trakcie coś można domówić. Więc tylko półśpioszki, body, pajace i rampersy 🙂 Dziewczynce można jakąś sukienusię ubrać, no ale ja tym razem mam synka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Beata, Ewa mi też się wydaje, że mam za mało ubranek, ale ja robię trochę inaczej niż chyba Wy wszystkie, tzn. jak Mała się urodzi, to będę wiedziała w co mi ją najwygodniej ubierać i jaka będzie pogoda i mąż będzie ubranka dokupował – nie chcę nakupować rzeczy, a potem okaże się, że połowy nigdy nie założyłam 🥴 Mój mąż ma wg mnie bardzo dobry gust jeśli chodzi o ubranka i jak synek się urodził, to też później dokupował 😉
Daga to pozazdrościć, że nie czułaś obkurczania macicy 🤪 – ale teraz może nie być tak łatwo 😜 , bo podobno po drugim porodzie dłużej czy tam bardziej się obkurcza, bo macica jest bardziej rozciągnięta 🤔
Ola czyli po cc nic nie boli jak się nie ruszasz? 🤪 Bo ja to już przyjęłam najgorszą opcję, że będzie mnie ciągle bolało 😁 Współczuję niewyspania w nocy, ale faktycznie warto przemyśleć co zrobić w razie „W”… 🤔
Ewa ja jestem na podobnym etapie co Ty i Jola i też mi się wydaje, że moja córcia jest mniejsza. No, ale Jola zawsze pisała, że na usg wychodzi jej synek jest duży...
Ola jak nie byłam w drugiej ciąży, to zawsze mówiłam ile to jest fajnych ubranek dla dziewczynek, a teraz prawie nic mi się nie podoba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata Sz mnie też od kilku dni mdli, ale do tej pory zwalałam winę na pogodę (kiedy jest taka nijaka to zawsze mam mdłości, jak nie byłam w ciąży to też). Czytałam również w moim poradniku, że czasem tak jest 3 trymestrze.
Beata z Warszawy ogólnie to ja nie wiem w co będzie mi wygodniej ubierać bo Tomek będzie naszym pierwszym dzieckiem, a nigdy żadnym się nie zajmowałam jakoś dłużej. Mój mąż też ma gust podobny do mojego, ale on nie pali się do zakupów. Chyba go przeraża to, że to coraz bliżej, ale stara się chłopak trzymac fason! Nawet zakup kosmetyków dla młodego zlecił teściowej - i mnie wtedy szlag trafił, bo ja bardzo zwracam uwagę na producentów, składy i zapach. A skad mam wiedzieć co w sklepach jest i co teściówka wybierze.....no nic bede musiała sie usmiechac i grzecznie podziękować. Kolejne wybiorę sama 😁.

Ogólnie mam dziś humor do d... Choć troche mi go poprawił telefon z firmy meblowej. Kupiliśmy komodę w Biedronce na szmatki dla Tomka bo w naszej szafie sie nie zmieszczą i jak już wcześniej Wam wspominałam mąż ją zaczął składać, ale jak to chłop i jak to z takimi taniutkimi meblami "z papieru" to oczywiście złamał jeden uchwyt od szuflady. Napisałam wczoraj wieczorem do producenta tego cudownego produktu zapytanie czy mogą mi sprzedać taki uchwyt lub wskazać miejsce gdzie mogę go kupić i dziś zadzwonił Pan z tej firmy i powiedział, że mi przyślą taki uchwyt !!!! No doslownie w tej kwestii kwiczę z radości bo szukanie podobnego to byłaby masakra!!!!!!! Wspaniale się zachowali!!!! Nie to co w Piotrze i Pawle jak im wysmarowałam opinię na temat jakości produktów kupowanych online. Nikt nawet nie raczył napisać dziękujemy za uwagi. Totalna olewka, a po tak dużej sieci tego sie nie spodziewałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!

Jola dużo zdrówka i siły Wam życzę! 🙂 Synek duży, wszystko powolutku się ułoży 🙃 Moja chrześnica ważyła 2,400 a urodziła się dwa dni po terminie 🤪 Najważniejsze,że jest z Wami i trudy walki wynagrodzone zostały po stokroć 😘

Beatasz rzeczywiście się porobiło na tej Twojej buźce, ale kwestia trafnego leczenia i powinno być o niebo lepiej 🙂 Zabiegów na przebarwienia i blizny jest duża gama, także nie stresuj się ceną Cosmelana 😉 A butów rzeczywiście szukaliśmy długo 😁 Ale musieliśmy czekać na wkładki,więc musiały służyć nam trzewiki jesienne 😉

Beata8811 ja też nie czułam obkurczania się macicy po porodzie 🙂 Zresztą tak jak i rodzenia łożyska 🙂 A dla lepszego hardcoru wyłyżeczkowali mnie na żywca!!! Bo łożysko wyszło w kawałkach. Ale o dziwo nie bolało tragicznie, byłam tak umęczona 13-oma godzinami bóli,że nie reagowałam na to co robią 🙃

Poza tym podkupiłam parę rzeczy do wyprawki,ale nic mam jeszcze nie poprane, po długim weekendzie zacznę. Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczę co z tymi moimi wynikami i szyjką, może w końcu będę mogła odstawić tę cholerną Luteinę, bo mam po niej takie jazdy,że żyć się odechciewa 🤢

Trzymajcie się cieplutko!
Beata8811 mój Mąż też wiecznie w pracy, a Olek taki rozwydrzony,że momentami wysiadam przy Nim 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia - ja też dziś mam ginekologa i idę sprawdzić moją szyjkę, miałam brać tydzień luteinę, ciekawa jestem czy coś się zmieniło. Kurde nie wiem czy to od tego, ale jakieś zapalenie mi się wdało i wiecznie mam uderzenia gorąca. Zapytam dziś ginekologa czy to ma związek jedno z drugim 😮 Mam nadzieję, że dłużej nie będę sobie musiała tego aplikować 🤢

Beata - no po cc boli tylko jakieś pierwsze 2-3 doby tzn ja tak miałam. W pierwszej kiedy jesteś po zabiegu dostajesz przeciwbólowe dożylnie, więc nie czujesz a potem jak chcesz to bierzesz doustnie, ale ja dawałam radę bez leków i tylko jeden dzień brałam od położnej. Najbardziej boli kiedy wstajesz czy się podnosisz, ale jak już idziesz to daje radę. Kwestia progu bólu 🙂 No i mi szkoda dziecka było bo kiedy brałam przeciwbólowe i karmiłam piersią to młoda spała ciągiem po 5 h i mnie to martwiło, więc dałam spokój po 1 dniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
Cześć ja tylko chwile z tel pisze.
Ciagle mnie mdli a do tego zaczelo mnie niezle przeczyszczac od wczoraj i tak sie zastanawiam czy to nie są tez objawy zbliżającego sie porodu????
Przez Jolkę tez mam schizy !!!

Ty lepiej sprawdź czy się jakąś jelitówką nie zaraziłaś.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
Cześć ja tylko chwile z tel pisze.
Ciagle mnie mdli a do tego zaczelo mnie niezle przeczyszczac od wczoraj i tak sie zastanawiam czy to nie są tez objawy zbliżającego sie porodu????
Przez Jolkę tez mam schizy !!!

Ty lepiej sprawdź czy się jakąś jelitówką nie zaraziłaś.. 🤔


A jak to sprawdzić hehe?
Nie mam żadnych innych objawów. Kręci mnie znowu w brzuchu. Jak pomyśle jedzeniu to juz mam pozostałości śniadania w gardle...
Właściwie jem same bułeczki i chleb nic innego mi nie wchodzi (oprócz słodyczy jeszcze 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
Cześć ja tylko chwile z tel pisze.
Ciagle mnie mdli a do tego zaczelo mnie niezle przeczyszczac od wczoraj i tak sie zastanawiam czy to nie są tez objawy zbliżającego sie porodu????
Przez Jolkę tez mam schizy !!!

Ty lepiej sprawdź czy się jakąś jelitówką nie zaraziłaś.. 🤔


A jak to sprawdzić hehe?
Nie mam żadnych innych objawów. Kręci mnie znowu w brzuchu. Jak pomyśle jedzeniu to juz mam pozostałości śniadania w gardle...
Właściwie jem same bułeczki i chleb nic innego mi nie wchodzi (oprócz słodyczy jeszcze 😉 )

Trzeba zanieść wymaz do laboratorium 🙂 U mnie tak salomellę wykryli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola gratuluję synka i zazdroszczę ekspresowego porodu 🙂 Nieźle się Mały pospieszył 🙂 ale najważniejsze, że jest zdrowy i że wszystko w porządku 🙂 Życzę Ci, żeby synek zdrowo rósł i szybkiego powrotu do formy. Super, że się odezwałaś, bo wszystkie martwiłyśmy się co z Tobą. Jak znajdziesz chwilkę to zaglądaj do nas i napisz coś więcej o porodzie, o Małym itd. Trzymaj się cieplutko 😘

Beata współczuję problemów z cerą ale z tego co piszesz to chyba trafiłaś na dobrego lekarza i zna się na rzeczy. Życzę Ci, żeby jak najszybciej udało Ci się z tym uporać, bo wiem jak to obniża samoocenę. Sama borykałam się z trądzikiem jak byłam nastolatką i miałam mega doły z tego powodu, do tego stopnia, że wstydziłam się wychodzić z domu.

Dziewczyny ja z kolei mam przeczucie, że urodzę sporo po terminie. Na wizytach zawsze lekarz mówi, że szyjka dobrze trzyma i nic się nie skraca, a jak leżałam w szpitalu kilka dni na obserwacji to miałam robione codziennie ktg i jeszcze żadne skurcze nie wychodziły. Powinnam się raczej cieszyć niż martwić ale powiem szczerze, że gdyby udało mi się urodzić tydzień czy dwa przed terminem to bardzo bym się cieszyła. Tak to termin mam na połowę czerwca, więc pod koniec ciąży już się człowiek nigdzie nie ruszy, bo strach, a potem zanim dojdzie się później do siebie i ogarnie z maluchem to pewnie jakieś pierwsze spacery dopiero w lipcu i tak cały czerwiec będzie wyjęty z życia, a to taki fajny miesiąc 🙂 Ja tak nie potrafię bezczynnie siedzieć w domu. Dzisiaj pierwszy dzień na L4, a mnie już roznosi z nerwów i nie wiem co ze sobą zrobić... ☺️
Chyba też się niedługo wezmę za pranie ciuszków dla Małej ale muszę wcześniej wybrać się po proszki do prania, bo nie mam jeszcze kupionych takich dla niemowlaków.
Jak będę prała to też policzę ciuszki i dam Wam znać jak to u mnie wygląda 😉 Wydawało mi się, że mam sporo ale teraz jak napisałyście ile Wy macie to jednak chyba nie mam tak dużo...

Aha w środę byłam na usg i Mała ważyła 1780g. Nie wiem czy to dużo czy mało, bo w sumie lekarz nic nie mówił, a ja nawet nie zapytałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ale wymaz z czego konkretnie? Z gardła? Zreszta zanim wychoduja bakterie to pewnie juz samo mi przejdzie 😉
Ale nie czuje sie jak na jelitowke, to zupełnie inaczej. Wiruje mi w brzuchu a zjadłam dzisiaj tylko 2 bułki, ciagle powstrzymuje wymioty ... Ja juz nie wiem czy wszystko co zle musi mnie spotykać?
Jakbym nie mogła sobie normalnie "chodzi" w ciazy?!
Tak mnie meczy ten stan, cieszę sie bardzo, ze juz nigdy wiecej nie będę musiała być w ciazy 🤢
Dla mnie to jakieś przekleństwo a nie stan błogosławiony 😠

Nie mam siły, jestem strasznie zmęczona. Chyba sobie sobie ulze a pózniej pojadę do apteki o leki na moja skore 🤨
Pózniej policzek ubranka i napisze ile cżego mam.
Zadzwonię jeszcze do gina i zapytam o wcześniejszy termin cc ale czuje, ze nic z tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga spokojnie, na skurcze i skracanie się szyjki masz jeszcze sporo czasu! 🙂 Wszystko może się diametralnie odmienić i może być tak, że urodzisz na początku czerwca, nie ma na to reguły, że jak teraz nic nie wychodzi, to przenosisz, więc wrzuć na luz 😉
Beata a mi się wydaje, że mdłości to objaw III trymetru 🤔 I nie panikuj z tym porodem, zaraz wszystkie tu schizy złapiemy 😁

A ja w ogóle ostatnio taka nieporadna się zrobiłam, tzn. wszystko mi z rąk leci, a to się skaleczę, a to coś zwalę... Jak jakaś słonica w składzie porcelany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Igiełka88 ja Olka urodziłam na koniec lipca, werandowałam Go całe trzy dni (15 min., pół godz. i godz.) a później jak ruszyłam na spacer, tak po 3 h mnie nie było 🙂 Pocieszający jest fakt,ze urodzimy w pięknym miesiącu,mało infekcyjnym i ciepłym, nie trzeba się kisić z dzieckiem w domu miesiąc 🙂 Zresztą powietrze to najlepsza szczepionka dla takiego maluszka 🙂

Alexia_79 a od tej luteiny mam stany depresyjne ☺️ Czytałaś ulotkę? Ja mam wszystkie opisane tam jazdy 😮 Fakt faktem biorę dużą dawkę,więc może to też od tego... 🤢

Beatasz dla mnie ciąża też jest uciążliwa,ale jakoś muszę dać radę 🙃 Najważniejsze,że wogóle mogę się cieszyć dziećmi, jest ciężko,ale co nas nie dobije to nas wzmocni 😉 Pępek do góry, jeszcze miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata - przepraszam za reakcję i od razu dziękuję bo tak mnie rozbawiłaś tym wymazem z gardła że monitor oplułam 😁 Chodzi o posiew kału ☺️

Emilia - a jaką dawkę masz? Ja biorę 2 tabletki po 50 mg i nie wiem czy to dużo.. Stany depresyjne też mam ale te to już miałam zanim zaczęłam brać lek, za to pocę się jak świnia i mam uderzenia gorąca, wiecznie okna otwieram.

Beata z Wawy - ja mam to samo z tą nieporadnością a do tego doszło roztargnienie, zapominanie i dekoncentracja, nie rozumiem prostych poleceń i nie słyszę co kto do mnie mówi 😁 ☺️ Zrobiłam się strasznym gamoniem 🙃

Iga - ja rodziłam w kwietniu i też nie siedziałam 2 tyg w domu, po tygodniu już chodziłam na normalne spacery, było ciepło.. Po co miałabyś się kisić z dzieckiem w taką pogodę? To chyba tylko w zimie i późną jesienią obowiązuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Beata - przepraszam za reakcję i od razu dziękuję bo tak mnie rozbawiłaś tym wymazem z gardła że monitor oplułam 😁 Chodzi o posiew z kału ☺️ 🙂


HahahahahHa 😁 😁 🤪no nie moge 😁 co za kołek ze mnie: 😁 nie wiem czemu gardło mi przyszło do głowy, heheh ja to naprawde juz jestem do niczego i najgorzej znoszę ciąże jak widać 😁
Przynajmniej trochę śmiechu Ci dostarczyłam 😁


Dziewczyny juz 2razy wymiotowalam, do tego cała sie posikałam (sorry, że tak wprost)
Nadal mi ńiedobrze, leżę w łóżku i zdycham, strasznie brzuchol mńie rozbolal 🤢 ciagle mi sie przelewa. Nawet młoda nerwowo zareagowała, bo jak w ogóle sie prawie nie rusza to podskakiwala bardzo teraz trochę sie uspokoiła.

Przy zatruciu można nie jeść- będąc w ciazy? Moze wiecie, a juz nie chce dżwonic do gina.

Przed chwila dzwoniłam do tego ktory ma robić cc i nie chce mi zmienić terminu a jak sie wcześniej zacznie to mam przyjechać-wiec chyba muszę kupić helikopter 😁 😎


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Beata - przepraszam za reakcję i od razu dziękuję bo tak mnie rozbawiłaś tym wymazem z gardła że monitor oplułam 😁 Chodzi o posiew z kału ☺️ 🙂


HahahahahHa 😁 😁 🤪no nie moge 😁 co za kołek ze mnie: 😁 nie wiem czemu gardło mi przyszło do głowy, heheh ja to naprawde juz jestem do niczego i najgorzej znoszę ciąże jak widać 😁
Przynajmniej trochę śmiechu Ci dostarczyłam 😁


Dziewczyny juz 2razy wymiotowalam, do tego cała sie posikałam (sorry, że tak wprost)
Nadal mi ńiedobrze, leżę w łóżku i zdycham, strasznie brzuchol mńie rozbolal 🤢 ciagle mi sie przelewa. Nawet młoda nerwowo zareagowała, bo jak w ogóle sie prawie nie rusza to podskakiwala bardzo teraz trochę sie uspokoiła.

Przy zatruciu można nie jeść- będąc w ciazy? Moze wiecie, a juz nie chce dżwonic do gina.

Przed chwila dzwoniłam do tego ktory ma robić cc i nie chce mi zmienić terminu a jak sie wcześniej zacznie to mam przyjechać-wiec chyba muszę kupić helikopter 😁 😎



Jak dla mnie to masz objawy takie jak ja przy salmonelli, ale może to być zwykłe zatrucie pokarmowe albo rotawirus. Jak Ci nie przejdzie to ja bym pojechała na IP, podadzą Ci sól fizjologiczną, żeby Cię nawodnić i elektrolity. Najbardziej obawiałabym się odwodnienia, a o to w ciąży nie trudno. Uwierz wiem co mówię po 2 tyg spędzonych w szpitalu. Zorganizuj sobie opiekę dla dziecka i jedź kobieto, po co się męczysz? 🤔 Nie daj boże dojdzie gorączka to nie będziesz w stanie jechać i trzeba będzie po pogotowie dzwonić, po co Ci to? Działaj zawczasu.. Takie moje zdanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...