Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2014 | Forum dla mam


Julka85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beata mam nadzieję, że te mdłości to jakiś objaw ciążowy, a nie jakiś wirus, czy inna cholera 🤔
A co do spania, to jak śpię za długo w nocy na jednym boku i w końcu przekręcam się na drugi, to mnie strasznie po tej stronie, na której spałam, boli biodro i ucho 🤨
Ewa spanie na plecach może powodować ucisk na żyłę główną dolną zmniejszając dopływ krwi, co może powodować niedotlenienie płodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam w ten piękny słoneczny poranek 😆

Wczoraj prasowałam chyba 3 godziny, oczywiście na raty bo bol podbrzusza i ud nie do zniesienia, umyłem szafy, poukładałam w ńich ubrania, wcześniej posprzątałam mieszkanie i juz o godzinie 20stej zasnęłam 😁
Juz nie pamietam kiedy ostatni raz spałam tyle godzin 😁 i muszę chyba to powtórzyć bo za 38dni przychodzi wrzaskun na świat 😁

Syn jeszcze śpi, mąż gdzies biega w terenie, wiec idę w świętym spokoju na śniadanko 🙂

Córa jest ostatnio bardziej aktywna, wystawia mi stopki, podskakuje 🙃
I jak nie mieliśmy dla niej imienia- tak dalej nie mamy 🤨
Żartobliwie juz mówię na nią jessica 😁 😁 moze to zmotywuje mojego M, zeby wreszcie cos ze mną ustalił 😉 😁 tylko żebym sie nie przyzwyczaiła za bardzo do tego imienia 😁

Czasem jeszcze mówimy na nią bąbel - bo takie imię wymyślił dla niej mój syn 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

dziewczyny na stronie Smyka jest przecenia ubrań, ja kupiłam pieluchy tetrowe bo brakowało mi jednego opakowania i małemu bluzę 🙂
Może któraś będzie chciała skorzystać 🙂


http://www.smyk.com/?gclid=CJOJ9KPHkr4CFa-WtAodVzEAsQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂
jak tam u Was po długim weekendzie ?
my czwartek i piątek gości mieliśmy, w sobotę leniuchowaliśmy a dziś byliśmy z synkiem i znajomymi i ich dziećmi pierwszy raz w kinie na bajce Rio2 🙂 Rok temu jak chcieliśmy z nim iść do kina to mówił że nie chce, że się boi a dziś rewelacja, zadowolony na maxa, bajka też świetna i dał radę bez problemu wysiedzieć 100 min 🤪 tego sie bałam najbardziej, że nie podoła na tak długi czas w jednym miejscu. Później obiadek na mieście i dopiero wróciliśmy

Jak się czujecie brzuchatki ? ja mam jakieś dziwne przeczucie że Ten dzień się zbliża ... hmmm...nie wiem czy to już ta wielka chęć zobaczenia małej czy co 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😆
Ale tu pusto!
My dziś znowu na zakupach 🙂
W C&A kupiłam słodkiego rampersa, F&F 2 body z długim rękawem, w cocodrillo śpiochów i skarpeteczki, a w smyku kupiłam legginsy, body z krótkim, bluzę http://www.smyk.com/cool-club-bluza-dziewczeca-rozmiar-62,p1085721701,ubranka-dla-dzieci-p
Przez internet faktycznie wyszloby taniej! Do tego jeszcze pieluszke tetrowa i kilka rzeczy dla synka.

Nie wiem czy tez tak macie ale większa przyjemność sprawia mi kupowanie rzeczy dla dzieci ńiz dla siebie 😜 🙂

Jeszcze obiad na mieście i powrót do domu 🙂 dziś juz bez mdlosci za to zgaga nie odpuszcza 🤨

Daga lepiej jak wcześniej sie jednak ńie zacznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hej,

dziewczyny na stronie Smyka jest przecenia ubrań, ja kupiłam pieluchy tetrowe bo brakowało mi jednego opakowania i małemu bluzę 🙂
Może któraś będzie chciała skorzystać 🙂


http://www.smyk.com/?gclid=CJOJ9KPHkr4CFa-WtAodVzEAsQ


Ola oczywiscie niepotrzebnie wrzuciłas linka 😉
Wlasnie złożyłam zamowienie... Za 160zl 🙂 kupuje juz na wieksze rozmiary, bo tych na 62 mam juz chyba wystarczającą ilość 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Hej,

dziewczyny na stronie Smyka jest przecenia ubrań, ja kupiłam pieluchy tetrowe bo brakowało mi jednego opakowania i małemu bluzę 🙂
Może któraś będzie chciała skorzystać 🙂


http://www.smyk.com/?gclid=CJOJ9KPHkr4CFa-WtAodVzEAsQ


Ola oczywiscie niepotrzebnie wrzuciłas linka 😉
Wlasnie złożyłam zamowienie... Za 160zl 🙂 kupuje juz na wieksze rozmiary, bo tych na 62 mam juz chyba wystarczającą ilość 🙃

Oj tam niepotrzebnie 😉
Ja na razie większych niż 62 nie kupuję, zaczekam na rozwój sytuacji 🙂 Nie wiem jak młody będzie mi róśł, więc wstrzymam się, żeby dopasować się z porami roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki! 🙂

Jestem po przerwie, cała i w dwupaku 🙂 Jedynie gardło mnie boli i ucho,ale do zniesienia 🙂
Pogoda spłatała nam figla, bo piątek i niedziela słoneczne,a w sobotę cały dzień lało jak z cebra 🤢 Ale humory dopisywały, imprezy udane,więc luz 😉

Wczoraj pod wieczór okropnie napinał mi się brzuch, nawet poszłam pod ciepły prysznic, ale akcji żadnej na szczęście nie było... Podejrzewam,że to skutek uboczny macania mojej piłki... ☺️ Sporo osób dotykało brzucha, bo nie mogło się nadziwić,że taką ,,perkusję" mam przed sobą 😁

Mąż oczywiście jeszcze dziś kaca leczy,ale konsekwentnie Go ukarałam, bo zabrałam się do Mamy a On Olusia pilnuje 🙃 Także nie ma lekko 😉

Jola trzymam kciuki za podtrzymanie laktacji! 🙂
Co do mleka to bardzo wątpliwe,że w szpitalu pielęgniarki dają mleko innych matek,albo od jednej matki innym dzieciom. Ja bym na to zgody nie wyraziła! Nie każda kobieta ma badania w kierunku HIV, nie musi się absolutnie do tego przyznawać, badanie nie jest obowiązkowe, a wątpię,żeby szpital w tym przypadku refundował przebadanie mleka... Poza tym nie mamy pewności co do reszty stanu zdrowia i prowadzenia trybu życia tzw.,,mamki" . Z dwojga złego już bym wolała,żeby dziecko było karmione sztucznie. To alternatywa o niebo bezpieczniejsza.

Alexia_79 mnie ten bok uciska szczególnie jak się przejem... ☺️ Dlatego na imprezach byłam nad wyraz oszczędna 🙃 😉 Ale co zauważyłam, opadł mi trochę brzuch, bo nawet lepiej mi się oddycha ☺️ Olkiem też na tym etapie miałam podobne objawy...

No i chyba czas dokończyć wyprawkę. Jutro jadę po brakujące rzeczy, biorę się za pranie i pakowanie rzeczy. Końcówka 35 tygodnia, jakby nie było... Jeszcze dwa i wejdę w miarę bezpieczny okres, a tyle spraw do załatwienia jeszcze...

Trzymajcie się cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
beatasz napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Hej,

dziewczyny na stronie Smyka jest przecenia ubrań, ja kupiłam pieluchy tetrowe bo brakowało mi jednego opakowania i małemu bluzę 🙂
Może któraś będzie chciała skorzystać 🙂


http://www.smyk.com/?gclid=CJOJ9KPHkr4CFa-WtAodVzEAsQ


Ola oczywiscie niepotrzebnie wrzuciłas linka 😉
Wlasnie złożyłam zamowienie... Za 160zl 🙂 kupuje juz na wieksze rozmiary, bo tych na 62 mam juz chyba wystarczającą ilość 🙃

Oj tam niepotrzebnie 😉
Ja na razie większych niż 62 nie kupuję, zaczekam na rozwój sytuacji 🙂 Nie wiem jak młody będzie mi róśł, więc wstrzymam się, żeby dopasować się z porami roku 🙂


Tez mam z tym problem. Kurtek i butów nigdy nie kupuje z wyprzedzeniem ( wczoraj kupiłam sandalki młodemu ale to inna bajka, bo w maju sa ostatnie dostawy i pózniej nie ma rozmiarów)
Za to body z długim czy z krótkim rękawem przyda sie zawsze bez względu na porę roku. Bo latem sa chłodne wieczory, a body z krótkim dobrze sie sprawdzi jako podkoszulka 🙂
Co do jednego mam wątpliwości, do bluzy która wczoraj kupiłam na rozm. 80..... Ale zobaczymy, najwyżej pod kurtkę będzie 😉
A w większe śpiochów czy pajace mogą służyć jako piżamka 🙂

Obiecałam sobie, ze juz koniec z zakupami dla młodej to dla odmiany wydałam dziś stanowczo za duzo pieniędzy na kosmetyki ☺️ to jest silniejsze ode mnie, niedługo urodzę i nie będę chodzić po sklepach wiec zaoszczędzimy 😉 😜

Zawiozłam rano wymaz z pleców -zobaczymy co wyjdzie 😉

Dałam ogłoszenie do gazety i neta- szukam osoby do sprzątania mieszkania, orientujecie sie jakie sa stawki godzinowe???? 3 razy w tyg po 2 lub 3godziny.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Cześć Kobietki! 🙂

Jestem po przerwie, cała i w dwupaku 🙂 Jedynie gardło mnie boli i ucho,ale do zniesienia 🙂
Pogoda spłatała nam figla, bo piątek i niedziela słoneczne,a w sobotę cały dzień lało jak z cebra 🤢 Ale humory dopisywały, imprezy udane,więc luz 😉

Wczoraj pod wieczór okropnie napinał mi się brzuch, nawet poszłam pod ciepły prysznic, ale akcji żadnej na szczęście nie było... Podejrzewam,że to skutek uboczny macania mojej piłki... ☺️ Sporo osób dotykało brzucha, bo nie mogło się nadziwić,że taką ,,perkusję\" mam przed sobą 😁

Mąż oczywiście jeszcze dziś kaca leczy,ale konsekwentnie Go ukarałam, bo zabrałam się do Mamy a On Olusia pilnuje 🙃 Także nie ma lekko 😉

Jola trzymam kciuki za podtrzymanie laktacji! 🙂
Co do mleka to bardzo wątpliwe,że w szpitalu pielęgniarki dają mleko innych matek,albo od jednej matki innym dzieciom. Ja bym na to zgody nie wyraziła! Nie każda kobieta ma badania w kierunku HIV, nie musi się absolutnie do tego przyznawać, badanie nie jest obowiązkowe, a wątpię,żeby szpital w tym przypadku refundował przebadanie mleka... Poza tym nie mamy pewności co do reszty stanu zdrowia i prowadzenia trybu życia tzw.,,mamki\" . Z dwojga złego już bym wolała,żeby dziecko było karmione sztucznie. To alternatywa o niebo bezpieczniejsza.

Alexia_79 mnie ten bok uciska szczególnie jak się przejem... ☺️ Dlatego na imprezach byłam nad wyraz oszczędna 🙃 😉 Ale co zauważyłam, opadł mi trochę brzuch, bo nawet lepiej mi się oddycha ☺️ Olkiem też na tym etapie miałam podobne objawy...

No i chyba czas dokończyć wyprawkę. Jutro jadę po brakujące rzeczy, biorę się za pranie i pakowanie rzeczy. Końcówka 35 tygodnia, jakby nie było... Jeszcze dwa i wejdę w miarę bezpieczny okres, a tyle spraw do załatwienia jeszcze...

Trzymajcie się cieplutko 😘


Emilia teraz badańia na HIV sa obowiązkowe.
Ale i tak nie wiadomo czy mama nie ma innej choroby... A na wzw B sa robione jakieś badania? Chyba nie???
Poza tym moze pic codziennie piwko, bo niektore mamy wychodzą z założenia, ze przecież nie zaszkodzi 😉
Ja chyba rownież bym nie chciała, zeby moje dziecię było karmione mlekiem innej mamy 🤔


Emilia ja za bardzo nie lubię jak ktoś mnie dotyka po brzuchu 😮, dziwne to jest! Tak samo nigdy nie dotykam brzucha innej ciężarnej.
Dobrze, ze sie nie rozpakowalas po podwójnej imprezce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Co do mleka to bardzo wątpliwe,że w szpitalu pielęgniarki dają mleko innych matek,albo od jednej matki innym dzieciom. Ja bym na to zgody nie wyraziła! Nie każda kobieta ma badania w kierunku HIV, nie musi się absolutnie do tego przyznawać, badanie nie jest obowiązkowe, a wątpię,żeby szpital w tym przypadku refundował przebadanie mleka... Poza tym nie mamy pewności co do reszty stanu zdrowia i prowadzenia trybu życia tzw.,,mamki\" . Z dwojga złego już bym wolała,żeby dziecko było karmione sztucznie. To alternatywa o niebo bezpieczniejsza.

Takie mleko jest badane 😉 I jak ktoś nie wyraża zgody, to na pewno nie podadzą go dziecku. Może u Joli to jest jej mleczko mrożone tylko dla jej Maleństwa, a mi chodziło o coś takiego http://www.mjakmama24.pl/niemowle/karmienie/oddaj-mleko-bedziesz-wielka-bank-mleka-w-polsce-szansa-dla-wczesniakow,157_2973.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emiliaeem napisał(a):
Beatasz u nas stawka to 6-7 zł za godzinę ,,normalnego\" sprzątania, generalne porządki do 10 zł. Na HIV nie są obowiązkowe, bo idąc do szpitala nikt nie wymaga takiego zaświadczenia od ciężarnej 🙂


Ode mńie wymagają, badanie nie moze przekraczać 3msc.
Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli, ze do czerwca będzie niecałe 3msc i nie muszę powtarzać ale gdybym robiła wcześniej to musiałabym zrobić jeszcze raz...

A w przychodni gdzie robiłam badanie na HIV tez powiedziały, ze teraz wymagają tego badania 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
emiliaeem napisał(a):
Co do mleka to bardzo wątpliwe,że w szpitalu pielęgniarki dają mleko innych matek,albo od jednej matki innym dzieciom. Ja bym na to zgody nie wyraziła! Nie każda kobieta ma badania w kierunku HIV, nie musi się absolutnie do tego przyznawać, badanie nie jest obowiązkowe, a wątpię,żeby szpital w tym przypadku refundował przebadanie mleka... Poza tym nie mamy pewności co do reszty stanu zdrowia i prowadzenia trybu życia tzw.,,mamki\" . Z dwojga złego już bym wolała,żeby dziecko było karmione sztucznie. To alternatywa o niebo bezpieczniejsza.

Takie mleko jest badane 😉 I jak ktoś nie wyraża zgody, to na pewno nie podadzą go dziecku. Może u Joli to jest jej mleczko mrożone tylko dla jej Maleństwa, a mi chodziło o coś takiego http://www.mjakmama24.pl/niemowle/karmienie/oddaj-mleko-bedziesz-wielka-bank-mleka-w-polsce-szansa-dla-wczesniakow,157_2973.html


Taki bank mleka-super sprawa 🙂
Szkoda, ze nie wiedziałam kilka lat temu, bo mogłabym troche oddać zamiast wylewać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Ja dzisiaj też urządziłam sobie zakupowy dzień ale już bez szaleństw, bo wydaje mi się, że sporo już mam tych ciuszków. Jeszcze moja mama pojechała teraz do Anglii odwiedzić babcię i też mówiła, że nakupowała trzy siaty 🙂 W auchanie była promocja na pampersy ale już strasznie przebrane. Kupiłam w sumie 4 paczki new baby rozmiar 2, 80 szt za 28,99 zł, więc chyba dobra cena.

Beata tą bluzę ze smyka co wrzuciłaś linka też miałam w rękach i zastanawiałam się czy nie wziąć ale w końcu nie wzięłam 😉 Może zamówię jeszcze przez internet, bo wychodzi taniej, a fajna jest. Brakuje mi właśnie takich rzeczy do zarzucenia jakby było chłodniej.

Emilia super, że imprezy udane no i najważniejsze, że nadal jesteś w dwupaku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał(a):
emiliaeem napisał(a):
Beatasz u nas stawka to 6-7 zł za godzinę ,,normalnego\" sprzątania, generalne porządki do 10 zł. Na HIV nie są obowiązkowe, bo idąc do szpitala nikt nie wymaga takiego zaświadczenia od ciężarnej 🙂


Ode mńie wymagają, badanie nie moze przekraczać 3msc.
Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli, ze do czerwca będzie niecałe 3msc i nie muszę powtarzać ale gdybym robiła wcześniej to musiałabym zrobić jeszcze raz...

A w przychodni gdzie robiłam badanie na HIV tez powiedziały, ze teraz wymagają tego badania 🤔

U mnie też obowiązkowe, już raz miałam robione na początku ciąży i będę mieć powtarzane przy końcu. W szpitalu też wymagają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata ja też myślałam, że HIV obowiązkowe, bo tak gin. mówiła w poprzedniej ciąży i w sumie w tej ciąży też miałam zlecone. Ale jak wchodzę na stronkę swojego szpitala, gdzie są wymienione niezbędne dokumenty do porodu, to nie ma wymienionego badania HIV 🤔 W każdym bądź razie mam z początku ciąży…I na najbliższej wizycie o to zapytam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga bluza bardzo fajna 🙂 ładna i milutka w dotyku, poza tym cos cieplejszego na pewno sie przyda, chociaż jedna czy dwie sztuki dobrze mieć 🙂
Za przesyłkę nic nie płacę, wybrałam pocztę Polska. Nie wiem czy powyżej jakiejś kwoty przesyłka jest za darmo czy każda.

Na stronie szpitala w ktorym mam zamiar urodzić 🙂 m.in. badanie na HIV jest obowiązkowe. Na rozmowie rownież musiałam je mieć, jako jedno z badań obowiązkowych.

Chyba mnie rozłożyło 🤨 boli mnie gardło, troche ucho oczy.... Jejku zawsze cos musi dolegać 🤨 tez macie taka zgagę??!! Oszaleć można! Jakbym miała ogień w przełyku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja, całkiem odwrotnie niż w poprzedniej ciąży, nie cierpię zbyt często na zgagę, a nawet bym powiedziała, że bardzo rzadko 🙂

Dziewczyny, biorę udział w takiej kampanii Streetcom (nie wiem czy znacie) - w każdym bądź razie dostałam do rozdania próbki nowego balsamu do ciała marki Playboy. Niestety wirtualnie nie mogę Wam im dać 😜 ale jakbyście miały okazję obczaić je w sklepie, np. posmarować sobie kawałek dłoni, czy po prostu kupić, to byłabym wdzięczna za jakąś opinię 🙂
Dla mnie balsam rewelka, bo już Wam kiedyś pisałam, że mam fioła na punkcie ładnych zapachów - no, ale co kto lubi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie mysle, z tym badaniem na HIV pewnie wyglada to tak, ze generalnie czy jest takie badanie czy go nie ma w państwowym szpitalu na pewno przyjmą ciężarna, jednak na pewno jest zalecane, tak jak grupa krwi, toxoplazmoza, USG obowiązkowe, karta ćiazy itd.
Pewnie sporo jest kobiet lekkich obyczajów lub po prostu alkoholiczki, narkomanki itd, ktore w ogóle nie robią żadnych badań w trakcie ciazy a szpital przecież je przyjmuje...
W prywatnych szpitalach pewnie wymagają i nie ma gadania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Ja, całkiem odwrotnie niż w poprzedniej ciąży, nie cierpię zbyt często na zgagę, a nawet bym powiedziała, że bardzo rzadko 🙂

Dziewczyny, biorę udział w takiej kampanii Streetcom (nie wiem czy znacie) - w każdym bądź razie dostałam do rozdania próbki nowego balsamu do ciała marki Playboy. Niestety wirtualnie nie mogę Wam im dać 😜 ale jakbyście miały okazję obczaić je w sklepie, np. posmarować sobie kawałek dłoni, czy po prostu kupić, to byłabym wdzięczna za jakąś opinię 🙂
Dla mnie balsam rewelka, bo już Wam kiedyś pisałam, że mam fioła na punkcie ładnych zapachów - no, ale co kto lubi 😉


Beata ja tez tak bardzo nie narzekałam na zgagę- do połowy ubiegłego tygodnia 🤢
I jak cieszylam sie, ze mnie ominęło- to sie zaczęło! Ostra jazda bez trzymanki, cieżko z tym cholerstwem wytrzymać, nawet po rennie 🤨


Co do tej firmy- nie znam. A gdzie można kupić taki balsam? W jakim sklepie/ drogerii?
Ohh kosmetyki, kremy, peelingi, błyszczyki, lakiery, żele i inne cuda- jestem uzależniona i walnięta na tym punkcie! Dzisiaj kupiłam 6 błyszczykow ☺️nie napisze co jeszcze, bo pomyślicie, ze naprawde mam nierówno pod sufitem ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na HIV badanie jest zalecane,ale nie obowiązkowe, tyle wiem 🙂

Beatasz ja za błyszczykami średnio,ale maseczki i kremy kocham 🙂 Kosmetyki kolorowe mam swoje wypróbowane i raczej nie kombinuję, a pomalowanych ust nie cierpię ☺️ 🤢 Jedynie jak muszę... ☺️ Chociaż największą przyjemność i tak czerpię z kosmetyków do włosów! W hurtowniach fryzjerskich mogłabym spać 🙃 🤪

Beata8811 zobaczę 🙂 Playboy generalnie ma ładne zapachy, delikatne i zmysłowe, szkoda,że szybko się ulatniają 🙂 Mój Mąż bardzo często używa z ich serii żeli pod prysznic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć, tak piszecie o tym Hiv i postanowiłam sprawdzić to szpitalu gdzie będę rodzić i tak :
Dobrze przygotowana przyszła mama powinna zgłosić się do porodu z następującymi dokumentami:
dowód osobisty
dokument ubezpieczenia
karta przebiegu ciąży
wyniki badań laboratoryjnych:
- informacja o grupie krwi,
- wynik badania GBS - na obecność paciorkowców z grupy B
- wynik badania na obecność antygenu HBS,
- wynik odczynu Wassermanna - VDRL
zaświadczenia o zdrowiu (np.: karty informacyjne z pobytów szpitalnych, konsultacje lekarskie) - jeśli Pacjentka posiada

skopiowane ze strony www.

zgaga odpuściła u mnie jakieś 2 tyg temu, ale widzę dużą różnicę w wysokości brzuszka, jest już bardzo nisko, mogę ze spokojem włożyć między piersi a brzuch całą dłoń, za to spojenie łonowe zwłaszcza przy chodzeniu boli na maxa, jak nie jedno to drugie, ale damy radę, bo kto jak nie my kobietki 😆 w sobotę zaczynam 37 tc więc jeszcze 3 tygodnie i finish 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...