Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My na czerwcowkach robiliśmy tabelki pod koniec ciąży jak mniej więcej wszystkie wiedziały co będzie :P ale tabelke można zrobić...

Jakoś nie mam obaw co do fasolki lekarz nie zabronił a chęci są... 🙂 w pierwszej ciąży nie miałam chęci wogóle w 1trymestrze a potem już i tak miałam zakaz.


Ja nie starałam się wogóle... :P tak naprawdę bardzo nie chcieliśmy teraz dzidzi w przyszłości owszem ale teraz nie był najodpowiedniejszy moment ale co zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Haha ja tak jak Anonimosia w pierwszej ciąży miałam imię dla dziewczynki i była dziewczynka teraz mam imię dla chłopca i fajnie jak by był chłopiec 🙂 ciuchow po Zuzi nie mam żadnych bo żyjąc z eskmezem stwierdziłam że zuzia będzie jedynaczką ale się pozmienialo i wszystko zaczynamy od nowa... 😉

Ja mam całkiem inaczej w tej ciąży zwłaszcza z seksem 😉 w pierwszej wogólea teraz moge non stop... ☺️ ☺️



U mnie w pierwszej ciazy zero checi na seks i teraz tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, cieszę się, że Ci się w życiu poukładało 🙂
Ja mam sporo ubranek po synku takich w miarę uniwersalnych, więc na pewno „baza” jest. Poza tym nie oszukujmy się,p rzy drugim sporo wydatków już odpada – typu wózek, wanienka, przewijak, itp. 🙂
Ja z seksem tak średnio – najpierw długa abstynencja, bo miałam problemy, a teraz jakby chęci brak. Liczę na to, że wkrótce się odmieni, bo z tego co pamiętam to w 2. trymestrze było baaaardzo przyjemnie 🤪 😜


Ja po corci mam zostawione ciuszki ale wozka Głębokiego i wanienki juz nie mam, zostal przewijak i lozeczko. Ciuszki typowo chlopiece wydalam kuzynce ale jak bedzie synek to ona mi przesle bo jej maly jest rowny rok starszy od mojej a nosza juz podobne rozmiary. MOja 80/86 on 74/80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witaj Madzia .....
Co do objawów to z pierwszym dzieckiem po 3 razy dziennie wisiałam nad kibelkiem , teraz rano mnie troszkę mdli ale nie codziennie i słabne jak za szybko wstane ...
Wiec to nie ma reguły czy dziewczyna czy chłop ...najważniejsze żeby było zdrowe i silne ....
dziewczyny jak to było u Was staraliście się długo o drugie dziecko ????U nas po pół roku w końcu się udało ....ale już było ciężko jak dostawałam okres...


Co do staran o pierwsza staralismy sie 4 lata a teraz udalo sie za pierwszym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Jestem w szoku,kilka dni temu nie było ani jednej wiadomości a tu już tyle stron 🙂 No ładnie 😎 Też podobno mam być sierpnióweczką 2014. Wg kalendarza internetowego :P mam termin na 11.08. U lekarza już byłam,ale było bardzo wcześnie,widział malutki pęcherzyk,ale karty ciąży nie zakładał. O ile jutro będzie przyjmować to się wybiorę do niego. Objawy mam i to dosyć intensywne,od rana do ok 16 mnie mdli,na wieczór przechodzi.Od 2 tygodni nie gotuję,bo nie mogę patrzeć na jedzenie,widok surowego mięsa doprowadza mnie do szaleństwa. Brrr 🥴 Jestem mamą prawie dwuletniego Aleksandra (skończy 1.02.) i z nim też miałam takie nudności i wymioty przez pierwsze cztery miesiące 🤢 Nic,poczytam co naskrobałyscie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Hej !
Jestem w szoku,kilka dni temu nie było ani jednej wiadomości a tu już tyle stron 🙂 No ładnie 😎 Też podobno mam być sierpnióweczką 2014. Wg kalendarza internetowego :P mam termin na 11.08. U lekarza już byłam,ale było bardzo wcześnie,widział malutki pęcherzyk,ale karty ciąży nie zakładał. O ile jutro będzie przyjmować to się wybiorę do niego. Objawy mam i to dosyć intensywne,od rana do ok 16 mnie mdli,na wieczór przechodzi.Od 2 tygodni nie gotuję,bo nie mogę patrzeć na jedzenie,widok surowego mięsa doprowadza mnie do szaleństwa. Brrr 🥴 Jestem mamą prawie dwuletniego Aleksandra (skończy 1.02.) i z nim też miałam takie nudności i wymioty przez pierwsze cztery miesiące 🤢 Nic,poczytam co naskrobałyscie.


hehe to troche masz do czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witam nowa mamusie....
Jest nas coraz więcej hurrrrrraaaa...Nie bojcie się nas my nie takie straszne jesteśmy ...dołączać do nas Kochane mamuśki !!!!!!!( nic nie piła 😁 😁 😁 😁, a piwo za mna chodzi )......
Oklaskałam was ide szamac kebaba


oj piwo tez za mna chodzi 🙃 🙃 🙃 a mozna lyka 2 % na sylwestra czy lepiej nie probowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe smacznego czarna 😉

Witam nową forumowiczke. 😎 jest co czytać 🙂

Mnie na szczęście odrzuca od alkoholu i papierosów tak jak w pierwszej ciąży przy pierwszym teście rzuciłam fajki... A jak Wojtek otworzy piwo to jak najdalej ode mnie... Ale karmi bezalkoholowe czemu nie... Przy karmieniu Zuzi piłam na laktacje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my o pierwsze staralismy sie ponad 4 lata, mialam 4 in vitro, jak moja Mala skonczyla 7 miesiecy musialam odstawic ja od cyca bo znowu chcielismy miec in vitro no i bylo- nieudane. Kupilam juz leki do nastepnego podejscia, czekalam na okres i... okazalo sie ze jestem w ciazy 🙂 no ale kupa kasy w postaci lekow lezy w lodowce- tzn kupilam tylko na pierwsze 3 dni stymulacji ale to i tak ponad 700 zl 😮 nie wiem co z nimi zrobic.
Seks czasem owszem- jesli nie ma przeciwskazan mozna 🙂
Dziewczyny wybieracie sie na badania prenatalne? ja w pierwszej ciazy dostalam bez problemu skierowanie na bezplatne mimo iz nie mamy obciazen genetycznych, no i mialam 26 lat wiec wiekowo tez sie nie lapalam ale lekarz bez problemu dal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... nadrobiłam Was 🙂 Mój syn nie dopiero usnął i mam chwile wolnego. Fatalnie się czuję, taka poobijana. U nas za pierwszym razem udało się przy pierwszym podejściu i teraz też 🙂 Jestem zaskoczona pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Ufff... nadrobiłam Was 🙂 Mój syn nie dopiero usnął i mam chwile wolnego. Fatalnie się czuję, taka poobijana. U nas za pierwszym razem udało się przy pierwszym podejściu i teraz też 🙂 Jestem zaskoczona pozytywnie 🙂


moja tez juz spi 🙂 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej z ranca dzis w menu u nas na sniadanie smazony makaron z jajkiem mala tez wcina 🙂 wstalam taka polamana a wogole to wstac mi sie nie chcialo ale coz dziecie i tak bylo litosciwe bo lezalo od 7 do 8 ze mna na lozku wiec spoko.
Mam ochote na kawe ciekawe czy dzis mi bedzie smakowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Zuźka punkt 8 pobudka nie ma litości z leżeniem... bo głodna bo kakauko itp. 😜

dziś muszę się wybrać na jakieś zakupy przedsylwestrowe :P picolo sobie kupić :P i jakieś chrupasy 😁 i coca cole a i śledzie całe święta wcinałam śledzie i teraz też mam ochote w oleju z cebulką 😁

dzisiaj jakiś gulasz z makaronem na szybko zrobie i z córą na spacer bo pogoda fajna a dupa urosła przez te obżarstwo 😉 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
moja Zuźka punkt 8 pobudka nie ma litości z leżeniem... bo głodna bo kakauko itp. 😜

dziś muszę się wybrać na jakieś zakupy przedsylwestrowe :P picolo sobie kupić :P i jakieś chrupasy 😁 i coca cole a i śledzie całe święta wcinałam śledzie i teraz też mam ochote w oleju z cebulką 😁

dzisiaj jakiś gulasz z makaronem na szybko zrobie i z córą na spacer bo pogoda fajna a dupa urosła przez te obżarstwo 😉 hehehe


oj to sledzie chyba na syna :P ja tylko zupozerna jestem dzis pomidorowka w menu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Hehe smacznego czarna 😉

Witam nową forumowiczke. 😎 jest co czytać 🙂

Mnie na szczęście odrzuca od alkoholu i papierosów tak jak w pierwszej ciąży przy pierwszym teście rzuciłam fajki... A jak Wojtek otworzy piwo to jak najdalej ode mnie... Ale karmi bezalkoholowe czemu nie... Przy karmieniu Zuzi piłam na laktacje 😉

jeżeli chodzi o karmi to wypiłam je raz w zyciu jak byłam w ciąży z Jula zapijając 1.5l neste z biedronki ...nie dało się tako pic bez zapijania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
my o pierwsze staralismy sie ponad 4 lata, mialam 4 in vitro, jak moja Mala skonczyla 7 miesiecy musialam odstawic ja od cyca bo znowu chcielismy miec in vitro no i bylo- nieudane. Kupilam juz leki do nastepnego podejscia, czekalam na okres i... okazalo sie ze jestem w ciazy 🙂 no ale kupa kasy w postaci lekow lezy w lodowce- tzn kupilam tylko na pierwsze 3 dni stymulacji ale to i tak ponad 700 zl 😮 nie wiem co z nimi zrobic.
Seks czasem owszem- jesli nie ma przeciwskazan mozna 🙂
Dziewczyny wybieracie sie na badania prenatalne? ja w pierwszej ciazy dostalam bez problemu skierowanie na bezplatne mimo iz nie mamy obciazen genetycznych, no i mialam 26 lat wiec wiekowo tez sie nie lapalam ale lekarz bez problemu dal.

Ja dostałam na ostatniej wizycie skierowania na badania prenatalne z powodu wieku i swojej wagi ....bo niestety ale jestem troszku duża .....ale dobrze mi jest z tym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witam nowa mamusie....
Jest nas coraz więcej hurrrrrraaaa...Nie bojcie się nas my nie takie straszne jesteśmy ...dołączać do nas Kochane mamuśki !!!!!!!( nic nie piła 😁 😁 😁 😁, a piwo za mna chodzi )......
Oklaskałam was ide szamac kebaba


oj piwo tez za mna chodzi 🙃 🙃 🙃 a mozna lyka 2 % na sylwestra czy lepiej nie probowac?

lepiej nie probowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Ufff... nadrobiłam Was 🙂 Mój syn nie dopiero usnął i mam chwile wolnego. Fatalnie się czuję, taka poobijana. U nas za pierwszym razem udało się przy pierwszym podejściu i teraz też 🙂 Jestem zaskoczona pozytywnie 🙂

to super ze tak szybko
Wam się udało .
...

+




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
moja Zuźka punkt 8 pobudka nie ma litości z leżeniem... bo głodna bo kakauko itp. 😜

dziś muszę się wybrać na jakieś zakupy przedsylwestrowe :P picolo sobie kupić :P i jakieś chrupasy 😁 i coca cole a i śledzie całe święta wcinałam śledzie i teraz też mam ochote w oleju z cebulką 😁

dzisiaj jakiś gulasz z makaronem na szybko zrobie i z córą na spacer bo pogoda fajna a dupa urosła przez te obżarstwo 😉 hehehe

ja mam dobrze moja córa spi do10....no chyba ze ja wcześniej obudze o 9 ale często jej nie pasi o 9 wstawac ....wiec my spimy bardzo długo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
zuziek napisał(a):
moja Zuźka punkt 8 pobudka nie ma litości z leżeniem... bo głodna bo kakauko itp. 😜

dziś muszę się wybrać na jakieś zakupy przedsylwestrowe :P picolo sobie kupić :P i jakieś chrupasy 😁 i coca cole a i śledzie całe święta wcinałam śledzie i teraz też mam ochote w oleju z cebulką 😁

dzisiaj jakiś gulasz z makaronem na szybko zrobie i z córą na spacer bo pogoda fajna a dupa urosła przez te obżarstwo 😉 hehehe


oj to sledzie chyba na syna :P ja tylko zupozerna jestem dzis pomidorowka w menu

u mnie dzisiaj tez gar pomidorówki ...pychota podniebienia .... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcia ja cały czas o Tobie pamiętam kochana .....jak będziesz miała czas wpadnij do nas ....
Jak tam nastroje przed sylwkiem ...wybieracie się na bale ?????
ja jak zwykle rano słabo się czułam ...ale kanapka z kiełbachą własnej roboty i chrzan to jest to .....
Szukam przepisu na ciasteczka kruche ...jak macie sprawdzone polećcie ....
Danusia ....do apteki pewnie nie możesz ich zwrocic chodzi o leki ....może jakies ogłoszenie na tablicy ...chociaż nie wiem jakie będzie nastawienie ludzi do sprzadazy lekow ...bo szkoda tyle kasy zebys chociaż połowe odzyskała ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...