Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kacha_84 no nie ciekawe to jest bo ja chciałam bez orzekania o winie i tak też on chciał miało to się skończyć na pierwszej sprawie ale zanim sprawa się odbyła zaczęłam się spotykać z Wojtkiem (moim obecnym partnerem) wcześniej go znałam i kolegowaliśmy się jak pracowałam w poprzedniej pracy mój były zawsze był o niego zazdrosny mimo że nie miał powodów żadnych... no i jak się dowiedział że spotykam się z Wojtkiem to se ubzdurał że już pewnie od dawna się z nim spotykam i go zdradzałam z nim jak jeszcze byliśmy razem... i tak to się wlecze bo najpierw moi świadkowie potem jego itp. mimo że nie ma żadnych dowodów i wydaje mi się że sprawa jest wygrana to jednak jest to bardzo stresujące i nie przyjemne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cobi napisał(a):
też uważam że taka tabelka to super pomysł 😉 niestety jestem zielona w tych sprawach 😜 można by jeszcze dodać do tabelki jak dziecko będzie miało na imię (oczywiście jak już się zdecydujemy)


JA moge zrobic tabelke bo jak bylam na czerwcowkach tez robilam wiec dacie dane do tabelki i zrobie ale pokaze wam pozniej jaka wstepnie zrobilam ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 napisał(a):
Basia a ja mieszkałam kiedyś w GL 😜

Mam kryzys w pracy, oczy na zapałkach... 😮

Ja mialam taki kryzys we wtorek. Wiem co czujesz 🙂 pomysl ze niedlugo koniec.
Ja mieszkam w Gliwicach od urodzenia 🙂 a gdzie teraz teraz mieszkasz i w ktorej dzielnicy mieszkalas. Moze sie znamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
cobi napisał(a):
też uważam że taka tabelka to super pomysł 😉 niestety jestem zielona w tych sprawach 😜 można by jeszcze dodać do tabelki jak dziecko będzie miało na imię (oczywiście jak już się zdecydujemy)


JA moge zrobic tabelke bo jak bylam na czerwcowkach tez robilam wiec dacie dane do tabelki i zrobie ale pokaze wam pozniej jaka wstepnie zrobilam ok?

ja już zrobiłam Kasia tylko jak możesz podaj mi maila bo ja nie pamiętam jak się wstawiało , tylko wstawisz do nas ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
dziewczyny ile nas jest bo ja mam 9 i jzu zrobiłam tylko musze ja ubrać jakos swiatecznie he he


A to ty juz tabelke zrobilas? Ja tez mam zrobiona 😁

Kasia jak cos to wstawiaj ja ....to się dogadałyśmy ...


Dam wam projekt czy cos takiego moze byc jaka mialam na czerwcowkach chcecie? http://brzuszek.net/forum_go2post,1082932#1082932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia dawaj swoja bo moja nie jest taka ładna mogę ci wysłać wszystkie dane które spisałam i sobie dopiszesz ...tylko podaj mi maila swojego
Matko jak mi się niedobrze zrobiło chyba zaraz będę z klopem gadała ...załączyłam odswiezacz do kontaktu ....i bleeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...