Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basieńka- ja tez wierze ze bedzie dobrze 🙂 Co do przezywalnosci to nie mysl o tym bo jeszcze nic nie jest przesadzone, pozatym u mnie w osrodku mamy duzo podopiecznych z z.d i wiekszosc ma sie rewelacyjnie jesli chodzi o zdrowie, czesc miala w dziecinstwie operacje serca i od tego czasu juz ok z sercem, ale to maly odsetek.
Czarna- mnie nie bola sutki tzn jak dotkne to cos tam czuje ale zeby mocno bolalo przy noszeniu bielizny to nie. Moze Ci piersi rosna? ja na swoje ze urosna to nie mam co liczyc- w poprzedniej ciazy i nawet przy karmieniu bylam tak samo plaska jak przed 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Basieńka- ja tez wierze ze bedzie dobrze 🙂 Co do przezywalnosci to nie mysl o tym bo jeszcze nic nie jest przesadzone, pozatym u mnie w osrodku mamy duzo podopiecznych z z.d i wiekszosc ma sie rewelacyjnie jesli chodzi o zdrowie, czesc miala w dziecinstwie operacje serca i od tego czasu juz ok z sercem, ale to maly odsetek.
Czarna- mnie nie bola sutki tzn jak dotkne to cos tam czuje ale zeby mocno bolalo przy noszeniu bielizny to nie. Moze Ci piersi rosna? ja na swoje ze urosna to nie mam co liczyc- w poprzedniej ciazy i nawet przy karmieniu bylam tak samo plaska jak przed 🤢

chyba trochę urosły ale bol nie do zniesienie ...nikomu tego nie zycze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 😉
dziś z samego rana rozpiera mnie mnie duma 😁 córa zaczęła mówić "r" 🙂 ona ogólnie pięknie mówi od małego nie miała problemu żeby się wysłowić jedynie mówiła "L" zamiar "R" wczoraj moja siostra wręcz piszczała 😁 jak słyszała "rower" "obraz" "Patryk" haha takie małe a cieszy :P 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo 🙂 u mnie leje, a mówili, że będzie dość ciepło i słonecznie...może się jeszcze rozjaśni...

Zuziek - gratulacje dla córci i jej aparatu artykulacyjnego 🙂 To naprawdę coś, więc wielkie brawo 😁

Czarna - nie uraziłaś mnie 🙂 a tak zabrzmiało??? Bo nie miało... możliwość różnorodnej interpretacji tekstu jest jednym z wątpliwych uroków forumowej rozmowy 😞 W każdym razie spokojnie; dystansu, ale i bezpośredniości mi nie brakuje 😉
Piersi mnie raz bolą, a raz swędzą; zwariować można 😉
I jeszcze dodam, że z tego co mi wiadomo w przypadku tego rodzaju obciążeń genetycznych, jak np. ZD, Zespół Edwardsa itd. nie ma znaczenia, czy występowały w rodzinie. Niestety wystarczy, że chromosomy się nieprawidłowo ułożą, a to się może zdarzyć, nawet jeśli rodzice i ich rodziny są zupełnie zdrowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia robilam w lodzi bo wtedy tam chwilowo pomieszkiwalam. Znajome robily w genomie w rudzie sl. Nie zastanawiaj sie co zrobisz jak kariotyp bedzie zly...masz wtedy prawo wyboru a to jest b.wazne. kazda decyzja jaka podejmiecie bedzie dobra bo to wasze zycie, pamietaj o tym i nikomu nic do tego. Jestesmy z toba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie mogłam się coś zalogować,nie wiem o co chodziło :/
Dzisiaj po 15 do lekarza.Bardzo się niecierpliwię. Całą sobotę twardniał mi brzuch,bardzo mnie bolał. Z Alkiem czułam się tak przed samym porodem. Ruchów nie czuję. Nie wiem co o tym myśleć. Nic, okaże się. Trzymać kciuki za mnie,w razie "wu" za moją psychę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Hej. Nie mogłam się coś zalogować,nie wiem o co chodziło :/
Dzisiaj po 15 do lekarza.Bardzo się niecierpliwię. Całą sobotę twardniał mi brzuch,bardzo mnie bolał. Z Alkiem czułam się tak przed samym porodem. Ruchów nie czuję. Nie wiem co o tym myśleć. Nic, okaże się. Trzymać kciuki za mnie,w razie \"wu\" za moją psychę.

Bedzie dobrze 🙂 cos wiem o psychice i wiem ze jest dosc trudno.... ale kciuki juz mam baaardzo zacisniete. Daj znac jak po wizycie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja Zuzia zapalenie jak to lekarz określił "na pewno oskrzeli nie wiem czy nie płuc" 🤢 jestem strasznym przeciwnikiem antybiotyków na każde kaszlnięcie ale w tym przypadku nie obeszło się bez... w piątek do kontroli najlepsze że ten mój szkodnik nie wygląda na chore raz na jakiś czas kaszlnie ale jak już to zrobi to jak taki stary palacz... energii ma za dwóch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
a moja Zuzia zapalenie jak to lekarz określił \"na pewno oskrzeli nie wiem czy nie płuc\" 🤢 jestem strasznym przeciwnikiem antybiotyków na każde kaszlnięcie ale w tym przypadku nie obeszło się bez... w piątek do kontroli najlepsze że ten mój szkodnik nie wygląda na chore raz na jakiś czas kaszlnie ale jak już to zrobi to jak taki stary palacz... energii ma za dwóch...

Floro tez chory tyle ze po nim widac teraz. Ma goraczke wiec nie dokazuje 😉 cos czuje ze zapalenie oskrzeli ma bo dzis juz mu nawet swiszczalo. Zrobil mu moj maz inhalacje i bylo lepiej na tyle ze nie swiszczal, a teraz sa u lekarza.
Zdrowka dla Zuzi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
a moja Zuzia zapalenie jak to lekarz określił \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"na pewno oskrzeli nie wiem czy nie płuc\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" 🤢 jestem strasznym przeciwnikiem antybiotyków na każde kaszlnięcie ale w tym przypadku nie obeszło się bez... w piątek do kontroli najlepsze że ten mój szkodnik nie wygląda na chore raz na jakiś czas kaszlnie ale jak już to zrobi to jak taki stary palacz... energii ma za dwóch...

Floro tez chory tyle ze po nim widac teraz. Ma goraczke wiec nie dokazuje 😉 cos czuje ze zapalenie oskrzeli ma bo dzis juz mu nawet swiszczalo. Zrobil mu moj maz inhalacje i bylo lepiej na tyle ze nie swiszczal, a teraz sa u lekarza.
Zdrowka dla Zuzi 😘 😘


dziękujemy i dla Florka też życzymy 😉 moja Zuzka rzadko ma gorączkę... 🤢 od zawsze tak miała i nic jej nie świszczało... po prostu jak zakaszlała to jak stary palacz za długo to trwało i domowe sposoby nie zadziałały... więc wybrałam się do lekarza a ona mi zapalenie oskrzeli jak nie płuc a moja mina taka 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
a moja Zuzia zapalenie jak to lekarz określił \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"na pewno oskrzeli nie wiem czy nie płuc\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" 🤢 jestem strasznym przeciwnikiem antybiotyków na każde kaszlnięcie ale w tym przypadku nie obeszło się bez... w piątek do kontroli najlepsze że ten mój szkodnik nie wygląda na chore raz na jakiś czas kaszlnie ale jak już to zrobi to jak taki stary palacz... energii ma za dwóch...

Floro tez chory tyle ze po nim widac teraz. Ma goraczke wiec nie dokazuje 😉 cos czuje ze zapalenie oskrzeli ma bo dzis juz mu nawet swiszczalo. Zrobil mu moj maz inhalacje i bylo lepiej na tyle ze nie swiszczal, a teraz sa u lekarza.
Zdrowka dla Zuzi 😘 😘


dziękujemy i dla Florka też życzymy 😉 moja Zuzka rzadko ma gorączkę... 🤢 od zawsze tak miała i nic jej nie świszczało... po prostu jak zakaszlała to jak stary palacz za długo to trwało i domowe sposoby nie zadziałały... więc wybrałam się do lekarza a ona mi zapalenie oskrzeli jak nie płuc a moja mina taka 😮 😮 😮

zeby bylo ciekawie u Nas tez zapalenie oskrzeli i dostalismy antybiotyk...
Floro zwykle tez goraczki nie ma a jak ma to jest jedno dniowa i na drugi dzien juz w sumie po chorobie a teraz.... pewnie przez pogode 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
a moja Zuzia zapalenie jak to lekarz określił \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"na pewno oskrzeli nie wiem czy nie płuc\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" 🤢 jestem strasznym przeciwnikiem antybiotyków na każde kaszlnięcie ale w tym przypadku nie obeszło się bez... w piątek do kontroli najlepsze że ten mój szkodnik nie wygląda na chore raz na jakiś czas kaszlnie ale jak już to zrobi to jak taki stary palacz... energii ma za dwóch...

Floro tez chory tyle ze po nim widac teraz. Ma goraczke wiec nie dokazuje 😉 cos czuje ze zapalenie oskrzeli ma bo dzis juz mu nawet swiszczalo. Zrobil mu moj maz inhalacje i bylo lepiej na tyle ze nie swiszczal, a teraz sa u lekarza.
Zdrowka dla Zuzi 😘 😘


dziękujemy i dla Florka też życzymy 😉 moja Zuzka rzadko ma gorączkę... 🤢 od zawsze tak miała i nic jej nie świszczało... po prostu jak zakaszlała to jak stary palacz za długo to trwało i domowe sposoby nie zadziałały... więc wybrałam się do lekarza a ona mi zapalenie oskrzeli jak nie płuc a moja mina taka 😮 😮 😮

zeby bylo ciekawie u Nas tez zapalenie oskrzeli i dostalismy antybiotyk...
Floro zwykle tez goraczki nie ma a jak ma to jest jedno dniowa i na drugi dzien juz w sumie po chorobie a teraz.... pewnie przez pogode 😉


pięknie... coś wisi w powietrzu jak widać... zdrowia jeszcze raz dla tych naszych chyrloków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...