Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak jak pisze katiaa tak będzie- nie martw się 🙂 Ja miałam tak w pierwszej ciązy,teraz już widać ale od jakichś 2 tygodni dopiero jak nie krócej. W drugiej ciąży szybciej widać,bo wiązadła,mięśnie nie są już takie silne,macica trochę rozciągnięta i szybciej idzie... 🙂 Ja z Alkiem byłam w 6 miesiącu i wyglądałam jakbym się bardziej najadła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wyglądam jakbym się najadła 😁 zawsze miałam brzuch niemalże wklęsły!
zastanawia mnie gdzie się maluszek mieści 🙂 ale na całe szczęście daje o sobie znać wyprawiając akrobacje. Wczoraj to mi takie harce w brzuchu wyrządzał !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
Ja też wyglądam jakbym się najadła 😁 zawsze miałam brzuch niemalże wklęsły!
zastanawia mnie gdzie się maluszek mieści 🙂 ale na całe szczęście daje o sobie znać wyprawiając akrobacje. Wczoraj to mi takie harce w brzuchu wyrządzał !


u mnie wieczorem tez harce byly i maluch wywijal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
polie napisał(a):
Ja też wyglądam jakbym się najadła 😁 zawsze miałam brzuch niemalże wklęsły!
zastanawia mnie gdzie się maluszek mieści 🙂 ale na całe szczęście daje o sobie znać wyprawiając akrobacje. Wczoraj to mi takie harce w brzuchu wyrządzał !


u mnie wieczorem tez harce byly i maluch wywijal.


a ja mimo ze jestem szczupla osoba to brzuch mam jak wieloryb a ruchy to totalne minimum czuje 🤨
o akrobacjach nie am mowy-jedynie jakies \\\\\\\\\"dotkniecia\\\\\\\\\" zawriuje. a dzis wogole jeszcze cisza.

polie w 1 ciazy tez mialam maly brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
mph może Twój maluszek jest leniwy 🙂
ja przeczytałam ostatnio, że aktywność dziecka wzrasta po posiłku i tak pół godziny po zjedzeniu czegoś kładę się i oczekuję 🙂

chyba mam leniwa coreczke 😉 przeciwienstwo zuzi 🙂
a wasze ruchy sa juz takie zewnetrzne cyz takie ze cuzjecie wewnatrz ze sie kreci ale jeszcze nie widac podskokow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie widzę na zewnątrz,że dziecko się rusza. Może to ze względu na pokaźną tkankę tłuszczową? 😁 W wewnątrz jak najbardziej czuje 🙂 Nawet teraz ktoś mi się kotłuje w brzuchu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czuje już na zewnątrz jak mi skacze brzuch... ostatnio nawet czuje jak się rozciąga i po całej długości albo od jednego boku do drugiego albo od góry do pęcherza na pęcherzu wtedy czuje mrowienie i nacisk... paskudne uczucie jak bym miała się posikać zaraz... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
mi się czasem robi taka gula na brzuchu po jednej stronie i jak dotykam to miejsce to jest twarde a reszta mięciutka i nie wiem czy to dzidziuś czy coś mi macica świruje


mam tak samo to dzidzius w tym miejscu lezy ja jak polaskocze lub lekko sie podrapie to zaraz ta gorka znika i potem pojawia sie w innym miejscu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
mam takie 2 pytania do dziewczyn, które są w drugiej ciąży- czy podczas pierwszej ciąży chodziłyście do szkoły rodzenia? i drugie pytanko: czy Wasz mąż/facet był przy porodzie?


w pierwszej ciazy chodzilam z mezem do szkoly rodzenia oraz chodzilam na gimnastyke dla ciezarnych teraz chodze na gimnastyke a do szkoly sobie pojde ale teraz bez meza. Co do drugiego pytania maz byl przy porodzie ale u mnie skonczylo sie cc wiec przy cc nie byl ale pierwszy core zobaczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek ...ja piłam syrop stodal na kaszel
Co do szkoły rodzenia ja nie chodziłam, a meza nie było przy porodzie bo miałam cc
mph ty się martwisz ze nic nie czujesz a ja się martwię bo ciagle czuje małego , nawet przy moich kg brzuch cały chodzi, ostatnio skopał mojego Kubę ...i już mam schize ze za mało wód mam tak jak z Julią ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do termometrów bezdotykowych dzisiaj tez zwróciłam na to uwagę jak byłam w sklepie medycznym i mówiła mi nazwę ze sa bardzo dobre dla straszych i młodszych ...ale oczywiście firma wparowała mi z głowy, popatrze na allegro i dam wysle link....mówiła ze najlepszy jest do czoła dla dorosłych i do uszka dla małych ...nie wiem czy kazde tak maja????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Danusia właśnie ten w aptece był z microlife 🙂

Basiu dzięki za informacje 😉

a właśnie Polie czego tu się wstydzić? 😉



ale ja mam inny model, troszke wiecej kosztowal, ale podobno z tej firmy sa dokladne. Chyba wszysatkie sa do ucha i do czola w jednym tylko nakladke sie sciaga jak chce sie mierzyc w uchu.
Ja juz tez czuje dzidzie na zewnatrz i widac ale tylko przy mocnych ruchach.
Jesli chodzi o szkole rodzenia to chodzilismy i polecam 🙂 do dzis spotykamy sie z niektorymi parami ze szkoly i dzieciakami, maz byl przy porodzie i teraz tez musi byc jesli bede rodzic naturalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...