Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja miałam takie coś na woskowine uszną dla młodej dawało radę
https://www.google.pl/search?q=olivocap&client=firefox-a&hs=MfT&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&tbm=isch&imgil=3gisS1R5FCIzGM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcS-o08IuXMiyZh2v2-ia4xI6ICvJHT23qZzNwN8TwmiqIO1hDaS%253B703%253B579%253BrnzVPOTXlAsKnM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.olivocap.com%25252F&source=iu&usg=__zJx11vqKMkvgdFs8Lvqwh9ND2pY%3D&sa=X&ei=CZ1fU-PgA4WsOMTZgNAD&ved=0CEQQ9QEwAg&biw=1024&bih=629
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Też spróbuję z solą,ale na razie uzyjemy tego Linomagu.
Sąsiadka pożyczyła mi kieckę na moją obronę- http://www.hm.com/pl/product/18900?article=18900-C#article=18900-A Tylko bez tego złotego i ma satynową kokardę tak jakby na wysokości obojczyka i chyba nie jest aż tak drapowana,ale luźna, rozmiar 44 i czarna. Jak myślicie da radę na obronę w lipcu czy trzeba jeszcze marynarkę do tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Też spróbuję z solą,ale na razie uzyjemy tego Linomagu.
Sąsiadka pożyczyła mi kieckę na moją obronę- http://www.hm.com/pl/product/18900?article=18900-C#article=18900-A Tylko bez tego złotego i ma satynową kokardę tak jakby na wysokości obojczyka i chyba nie jest aż tak drapowana,ale luźna, rozmiar 44 i czarna. Jak myślicie da radę na obronę w lipcu czy trzeba jeszcze marynarkę do tego?

mysle ze sukienka jak najbardziej daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam,
Essence sukienka jak dla mnie jest superowa!!! ja mam wesele w czerwcu i mimo że żałoba po mamie się skończy to jednak jakoś nie mogę się przełamac żeby występować w jakiś żywych kolorach nawet na wesele, a ta czarna jest idealna jak dla mnie, mam nadzieje że w H&M będzie jeszcze, wolałabym przymierzyć jednak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
Cześć wam,
Essence sukienka jak dla mnie jest superowa!!! ja mam wesele w czerwcu i mimo że żałoba po mamie się skończy to jednak jakoś nie mogę się przełamac żeby występować w jakiś żywych kolorach nawet na wesele, a ta czarna jest idealna jak dla mnie, mam nadzieje że w H&M będzie jeszcze, wolałabym przymierzyć jednak

Hej,

Masz moze Facebook?
Mozesz podeslac namiary? Zalozylysmy grupe na FB zeby sobie dodatkowo rozmawiac.
Jak mozesz to na priv podeslij tez numer telefonu, zebysmy sie nie martwily ze nie mamy z Toba kontaktu.

Na priv wyslalam Ci tez wiadomosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany wykonczona dzis jestem caly dzien na nogach potem 2 godz w domu i od 17.30 dwie godziny na dworze latanie za Ania. Najpierw piaskownica a potem latanie po placu kolo fontanny za nia no nie caly czas ale ciagle na oku trzeba ja miec bo to szogun lata szybko ze ciezko nadazyc. Na szczescie juz spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Chciałam do was zajrzeć wczoraj wieczorem. Zaczęłam czytać wpisy i na tym się skończyło bo nie dalam rady odczytać do końca. Nowa szafa stoi 🤪 myłam ją, mąż pomagał i nic więcej już nie zrobiłam. Nogi mi pulsowały a oczy zamykały. To jedyny idealny moment na przegląd i wyrzucenia rzeczy. Dobra nie będę wam o tym truć 😁

Jak plany na majówkę?
U mnie wyjazdowo-porządkowe. Ale bez fajerwerków.

Ja też mam wesele w czerwcu i trochę załamana jestem jak pomyśle o jakiejkolwiek sukience... Ja już jestem jak smok wielka (Oglądam się w lustrze od w nowej szafie to wiem haha 🙃 😁 ) a co to będzie w czerwcu! Jeszcze gorzej!!!

Basia? Miałam cię już wcześniej pytać o imię twojego synka? To skrót czy faktycznie imię? Pytam z ciekawości.

Renata co u ciebie?????

Katia ja też już ledwo mogę nadążyć za moją 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
Kurcze u mnie ostatnie noce jak z bajki. Alek całe przesypia u siebie,albo przychodzi po prostu do nas do łóżka. Nie zasikuje się,pampers wytrzymuje noc.... 😆 bardzo wyspani wstajemy z Tomkiem 😉
Teraz zbieram się na wyjście,zawieźć do pracy zwolnienie, do apteki i zrobic zakupy na jutrzejszego grilla. U nas weekend bedzie na mega leniu,mielismy gdzies jechac w Polskę,ale stwierdziliśmy, że zostajemy w domu i odpoczywamy.
Renata sukienka raczej będzie w H&M, to nowa kolekcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Sukienka bardzo ladna 🙂
dziewczyny jak sie czysci uszy sola fizjologiczna? do strzykawki sie bierze czy jak?

Ja kapie kilka kropelek do ucha i masuje. Potem przewracam na druga strone zeby spokojnie wyplynelo i zakrapiam drugi ucho. Sol fizjologiczna rozpuszcza woskowine. Natomist trzeba to robic raz na tydzien badz raz na dwa tygodnie.Wazne jest zeby regularnie czyscic uszka.
Kacha_84 napisał(a):

Basia? Miałam cię już wcześniej pytać o imię twojego synka? To skrót czy faktycznie imię? Pytam z ciekawości.

Jesli chodzi Ci o Flora? To jest skrot od Floriana.
Jesli chodzi o Tymona to sa dwa imiaona Tymon i Tymoteusz. Raczej sie zdecydujemy na Tymon. Skrot od obudwu jest Tymek wiec nie ma problemu.

U Nas majowka wyjazdowo odpoczynkowa. Moze grilla zrobimy o ile pogoda dopisze.... Chcemy tez jechac do Olsztyna (na Slasku) Moj Maz wezmie Flora do przyczepki rowerowej a ja bede jechac samochodem 🙂 Zobaczymy co z tego wyjdzie jeszcze....
zuziek trzymam mocno kciuki. Daj znac jak tam wyniki i wizyta
Essence u Nas to roznie bywa... ostatnio cos maly sie budzi w nocy. Poniewaz on ma pokoj na gorze a my na dole to nie ma mozliwosci zejsc do Nas. Stoi wiec pod bramka i krzyczy zeby po niego przyjsc. Wstajemy w nocy zaprowadzamy go do lozka i przesypia do rana. Jedyny plus w tym wszystki ze pampers jest suchy 🙂 Ogolnie w ciagu dnia chodzi juz wogole bez pampersa ale na Noc na wszelki wypadek mu zakladamy. Od kilku dni jest zupelnie suchy 🤪 wiec jak tylko skonczy nam sie paczka to wiecej nie kupujemy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wiecie jak ciężko oduczyc dziecko nie przechodzenia do łóżka rodziców... Wiem jaka to wygoda bo sama ten błąd popełniłam... A potem bity miesiąc chodziłam po 20razy młodą w nocy zaprowadzac do łóżka ona w amoku robila sceny nawet się nie budząc pół spiaca... I doskonale zdaje sobie sprawę że to moja wina była że ona wtedy płakała... 🥴 taka rada od mamy 4 latki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Dziewczyny wiecie jak ciężko oduczyc dziecko nie przechodzenia do łóżka rodziców... Wiem jaka to wygoda bo sama ten błąd popełniłam... A potem bity miesiąc chodziłam po 20razy młodą w nocy zaprowadzac do łóżka ona w amoku robila sceny nawet się nie budząc pół spiaca... I doskonale zdaje sobie sprawę że to moja wina była że ona wtedy płakała... 🥴 taka rada od mamy 4 latki

Nasz spi sam w swoim pokoju. Jedyne kiedy spi z nami to jak jest chory i sie w nocy obudzi. Niestety po chorobie strasznie trudno go od tego oduczyc 😞
W nocy nie pozwalamy mu z nami spac ma swoj pokoj swoje lozeczko wiec tam ma spac. Czasem robi sceny zeby nie chce albo wymysla ze sie czegos boi, ale z reguly wraca i spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I tak właśnie powinno być... Konsekwentnie... Nie że się wymadrzam tylko wiem ile mnie to kosztowało wtedy miałam łóżko dla siebie bo eks nie mieszkał z nami już a z Wojtkiem nie bylam jeszcze i x wygody pozwoliłam jej... I zalowalam potem...

A wyniki widzę już że po 2h za duża bo 8.8 mmol/l norma 7.8 mmol/l. Reszta wyników ok ciekawe co lekarz powie dziś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
I tak właśnie powinno być... Konsekwentnie... Nie że się wymadrzam tylko wiem ile mnie to kosztowało wtedy miałam łóżko dla siebie bo eks nie mieszkał z nami już a z Wojtkiem nie bylam jeszcze i x wygody pozwoliłam jej... I zalowalam potem...

A wyniki widzę już że po 2h za duża bo 8.8 mmol/l norma 7.8 mmol/l. Reszta wyników ok ciekawe co lekarz powie dziś

Daj znac co Ci powiedzial. Mi po 2 godzinach wyszlo 8,3 mmol/l.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
I tak właśnie powinno być... Konsekwentnie... Nie że się wymadrzam tylko wiem ile mnie to kosztowało wtedy miałam łóżko dla siebie bo eks nie mieszkał z nami już a z Wojtkiem nie bylam jeszcze i x wygody pozwoliłam jej... I zalowalam potem...

A wyniki widzę już że po 2h za duża bo 8.8 mmol/l norma 7.8 mmol/l. Reszta wyników ok ciekawe co lekarz powie dziś

Daj znac co Ci powiedzial. Mi po 2 godzinach wyszlo 8,3 mmol/l.


a ty byłaś już u lekarza z tymi wynikami?? co ci powiedział?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
zuziek napisał(a):
I tak właśnie powinno być... Konsekwentnie... Nie że się wymadrzam tylko wiem ile mnie to kosztowało wtedy miałam łóżko dla siebie bo eks nie mieszkał z nami już a z Wojtkiem nie bylam jeszcze i x wygody pozwoliłam jej... I zalowalam potem...

A wyniki widzę już że po 2h za duża bo 8.8 mmol/l norma 7.8 mmol/l. Reszta wyników ok ciekawe co lekarz powie dziś

Daj znac co Ci powiedzial. Mi po 2 godzinach wyszlo 8,3 mmol/l.


a ty byłaś już u lekarza z tymi wynikami?? co ci powiedział?
Wizyte wlasnie mam dopiero 9 Maja. A w systemie nic nie wpisal jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia no właśnie Florian, teraz wszystko jasne 🙂 Tymon to ja wiem, że są 2 rodzaje. Tylko zastanawiałam się nad imieniem Twojego synka czy to skrót czy po prostu imię, bo ludzie różne imiona dają dzieciom.

Co do spacerowania nocnego do łóżka rodziców to Natalka też jak jest chora. Normalnie jak jej się zdarzy już do nas przyjść w nocy to raczej daje ją się odprowadzić do jej łóżeczka. No ale jak chora jest to ciężko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek czekamy,czekamy na wieści od ginekologa. 😉
Ja też już chce skontrolować swoje wyniki.. bo w moczu mam jakiś osad itp i wolałabym wiedzieć co i jak. A wizyta dopiero 5 maja. 🙂 Z wyników morfologi wyczytałam tylko że mam za mało żelaza..hm

Pogoda jak zwykle cudowna. Dziwnym trafem opaliłam już sobie buzie,ramiona i klatke piersiową ha. To pewnie przez siedzenie na balkonie i latanie na spacery. 🙂
Majówkę nie wiem jak spędzamy,pod domek nie jedziemy. Może wizyty nad morzem i jeziorkiem. Pewnie wyjdzie to w praktyce he. 🙂

Od kilku dni co jakiś czas zdarzają mi się chwile osłabnięcia. Tak jakbym miała za chwilę paść .. ale po jakimś czasie mija. Nie wiem czy to od ciepła czy po prostu mam osłabiony organizm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikusss braki żelaza to anemia z Zuzią miałam lekarz zaleci hemofer pewnie a ja polecam buraczki starte pietruszke i szpinak ja szpinaku nie ruszyłam ale buraki jsdlam tonami w sokach i tak do obiadu tarlam...

Pielęgniarka mówi że nie jest źle ale zobaczymy co lekarz powie więc czekam... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem po wizycie, glukoze na czczo mam 71, po 2 h 89 wiec ok, maly wazy juz prawie 900 gramow. U nas majowka pod znakiem zapytania bo od zeszlego tyg maz ciupie nadgodziny codzienniei pracowal nawet w sobote jak mialam oborne, wiec nie wiadomo czy 1, 2,i3 bedzie pracowal bo maja projekt do zrealizowania na 5 maja, na jutro jestem umowiona z kolezanka na popoludnie i najwyzej pojade sama ale nie usmiecha mi sie z Olga jechac 50 km samej, zwlaszcza ze jak sie jej nudzi to potrafi cyrki w aucie urzadzac 🤨 U nas Olga spi niby w swoim pokoju ale jak juz zaczyna sie bardzo czesto budzic to przychodzi do nas do lozka, ale ona ma dopiero niecale 18 miesiecy, dzis np spala cala noc sama do 5, z nami jeszcze do 6 polezala co jest raczej nieczeste bo ona o 5 zaczyna harce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na anemie polecam tonik floradix zelazo i witaminy dla kobiet w ciazy i karmiacych oraz tabletki z buraka, u mnie po zelazie w tabletkach nic nie szlo w gore tylko mialam przez nie zaparcia 😮 a po tych naturalnych rzeczach sie poprawialy wyniki. U mnie w tej ciazy dziwna sprawa bo z Olga to anemie mialam od poczatku 6 miesiaca a teraz czerwone krwinki prawie 13 🤪 a odrzywiam sie duzo gorzej niz w pierwszej ciazy bo nie mam czasu na wyciskanie soczkow i staranne planowanie menu, lazenie po sklepach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...