Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola sądze że to nie była zasługa maści czy balsamów... po prostu niektórzy mają tendencje do rozstępów niektórzy nie... a co stosuje raz w tygodniu robie sobie kąpiel z oliwki a codziennie po kąpieli smaruje pośladki,brzuch i cycki... na początku ziają mama mia bardzo fajnie się rozsmarowuje a teraz z rossmana mam balsam ale jak się skończy to wracam do ziaji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 😆

Czytam was i nadrabiam.
Fajny ciucheks jest w Gliwicach 🙃 to dla tych co są ze śląska. Niedaleko dworca pkp 🙂 tak mi się przypomniało...

Essence ja nie używałam ani chusty ani nosidelka.

Ola ja też mieszkam z rodzicami. Specjalnie kupiliśmy duży dom. Mamy jednak zupełnie niezależne mieszkania i wejścia. I nie czujemy swojej obecności. Nie ma sensu wynajmować jeśli masz gdzie mieszkać. Kasę można przeznaczyć na inne rzeczy 🙂

Zuziek to ostro musiało być. Ja chyba też bym odpuściła, szkoda nerwów. A niech się tym wózkiem udlawi!!!!!

Ziaja ma ogólnie dobre kosmetyki. Jedyne mleczko do demakijazu które mi oczu nie podraznia. Też mam balsam ziaja mama. A ten z rossmana mi śmierdzi 😮 😞 w ciąży się dzieją różne rzeczy haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki wie ktoras kto to anna raztawicka i anna maria czyzak??? Bo chcą do nas dołączyć na fb?
Ola- ja tez nie mam rozstepow a smaruje sie zwyklym balsamem takim jak przed ciaza i to nie codziennie bo mi sie nie chce 😉 a tak powaznie to wieczorem ledwo zyje po przebywaniu caly dzien z cora, bardziej mnie meczy siedzenie na l4 z nia i ogarnianie domu, zakupy obiadki niz praca plus to wszystko 🤔 z tym mieszkaniem z tesciami to ja z kolei bym sie zastanowila- zarowno tesciowie jak i rodzicwe zapewne pozyje ze 20-30 lat, my mielismy podobna sytuacje, mieszkalismy z tersciami mielismy wspolne wejscie ale gore i tam pokoje, swoja lazienke i kuchnie i choc naprawde moja tesciowa jest wporzadku i tak kupilismy mieszkanie w deweloperce- mniejsze niz to co mielismy tam bo tylko 70 m ale i tak oboje jesatesmy bardzo zadowoleni z tej decyzji- co samemu to samemu- tyczy sie to zwlaszcza swiat czy imprez domowych oraz odwiedzin kogos. A jak sie stanie ktoregos dnia ze ich zabraknie czego bym nie chciala sprzedamy mieszkanie lub dom- zalezy jaka wtedy bedzie sytuacja, mieszkanie czy dom to inwestycja i nie traci na wartosci. Ale pomieszkacie sami to zobaczycie co Wam bedzie bardziej pasowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wózka ja mam spacerówkę ale Jula tak sobie w niej jeździ ....myślę że będzie chodziła koło mnie a ja z mały w wózku....
Ola super że wam się udało ...chociaż szkoda kasy na wynajem ale lepsze to niż wstawaj już 9!!!!!!!!!!!!!!!!!albo ile wydajesz na zakupy !!!!!!!!!!!jak dla mnie to porażka, nie żyłabym dobrze z Tą twoja teściową ...chociaż ze swoją też dobrze nie żyje ....
Pół dnia dzisiaj z Jula spędziłyśmy na podwórku ...wszystkie kostki mnie bolą , nie mogę się ruszać położyłam się jak kłoda i wyleguje ....
Xandi jak po wiyzcie ____
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence 🤪 😁 dobre, dobre.

Kasia ja czuję kopniaki na dole a wypychanie na górze. Kurde szczerze mam nadzieję że się odwróciła bo mnie dziś koleżanka nastraszyla że jak jej dziecko się obracalo w 38 tc to myślała że rodzi...

W ogóle to mi się w nocy śniło że miałam cc... No zeświruję!!!

Której się zaczęły bezsenne noce?????? Przyznać się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
moj brzdac 10.04 był w ułozeniu główkowym,wczoraj pośladkowym. zapytałam lekarza czy sie jeszcze obróci a on,ze tysiac razy...oby . nie zdecydowałabym sie na porod siłami natury z ułożeniem pośladkowym dziecka,no way !
ja cała noc dzisiaj spałam, dopiero o 5 poszlam do wc... 😆 ale to zasługa spiacego alka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 😉
młoda oddelegowana do przedszkola przez Wojtka a ja w łóżku z kawką 😉
wczoraj nawet z Wojtkiem się nie widzieliśmy bo przyszedł jak już spałam... czułam tylko jak mnie przytula w nocy... ciężki tydzień ma i dzisiaj pewnie też tak wróci... 😞

co do wózka problem mnie nie dotyczy młoda już od dawna nie korzysta z wózka...
Essence czyli chłop jak się patrzy 😉
Kacha ja przesypiam noce ale kręce się czasem okropnie... i standardowo 3 lub 4 godzina spacer do WC 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dzisiaj udajemy się na czyszczenie uszu z Alkiem. Oczywiście jak to ze wszystkim bywa, jestem zupełnie sama z tym, mam nadzieję że sobie poradzę z utrzymaniem Alka i że nie będzie to dla niego bardzo bolesne. Trochę mam stresa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek u nas nocka w miare. Moja jeszcze spi 😮 😮 wczoraj wstala po 9 ale dzis mam nadzieje ze wczesniej bo do klubu dzis ja zaprowadzam a niech pochodzi bo ladnie na dworze sie zapowiada a ja odwiedze kolezanke na kawie, ktora tez ciezarna ale na poczatek pazdziernika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek u nas nocka w miare. Moja jeszcze spi 😮 😮 wczoraj wstala po 9 ale dzis mam nadzieje ze wczesniej bo do klubu dzis ja zaprowadzam a niech pochodzi bo ladnie na dworze sie zapowiada a ja odwiedze kolezanke na kawie, ktora tez ciezarna ale na poczatek pazdziernika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
my dzisiaj udajemy się na czyszczenie uszu z Alkiem. Oczywiście jak to ze wszystkim bywa, jestem zupełnie sama z tym, mam nadzieję że sobie poradzę z utrzymaniem Alka i że nie będzie to dla niego bardzo bolesne. Trochę mam stresa 🤢


Essence czyszczenie uszu nie jest bolesne ale widok dużej strzykawki z wodą może przerazić moja Zuzia zareagowała bezruchem przewracały jej się tylko oczy a tak jak siadła tak nie ruszyła się aż pani nie skończyła... a ja widząc co wyleciało młodej z małych uszków słabo mi się zrobiło... o.O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane. 😉
U mnie nocki bywają różne. Raz je przesypiam bardzo dobrze a czasami kręcę się pół nocy. No i oczywiście minimum raz w nocy latam do wc 😉

Ta noc była okropna,skusiłam się wieczorem na hot doga i w nocy taka zgaga mnie obudziła że poprzytulałam chwilę kibelek..potem kręciłam się strasznie aż swojego Dawida obudziłam. On przerażony z pytaniami czy coś mnie boli itp. ojj taki opiekuńczy on jest ☺️ podrapał mnie po pleckach to usnełam jakoś 😜

Teraz czas się ogarnąć i lecieć zanieść te siusie do badania i wyniki pewno z glukozy juz będą to odbiore. 🙂 przelece się spacerkiem bo słonko ładnie świeci. 🙂

Ola jak dla mnie to super rozwiązanie,wolałabym wynajmować mieszkanie niz słuchać narzekań teściowej hehe :P troche odetchniecie podczas remontu i wyprowadzki a potem już osobne wejścia to może nie będzie tak źle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie noce uplywaja na kreceniu sie, do wc w nocy nie chodze, w pierwszej ciazy do samego konca w nocy nie chodzilam mimo iz pija wieczorem, za to ciezko mi znalezc wygodna pozycje, musze odszukac swoja ciazowa poduche- banana i moze noce beda mijac bardziej komfortowo, choc u mnie problem, jest jeszcze taki, ze cora sie czesto budzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli chyba i tak nie ominą mnie rozstępy, już po okresie dojrzewania zostały mi małe na piersiach i pośladkach, mimo że wagę mam w normie. Jak się pojawią mocniejsze to płakać nie będę 😉

Noce przeważnie przesypiam, do kibelka budzę się praktycznie co noc ale zasypiam od razu.

Dodałam zdjęcie- na sobie mam koszulkę którą kupiłam 22 grudnia wraz z płytą Chodakowskiej... miałam zamiar w niej ćwiczyć 😎 a 23 dowiedziałam się o ciąży - aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę ten moment 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane mam wyniki tej glukozy i jestem ciekawa czy są w normie. Może któraś z Was mi powie.
A więc na czczo mam 78mg a po 2 godzinach 89mg. Jakoś wielkiej różnicy nie ma hmm.
Ale cos wydaje mi się że moja morfologia jest nie zbyt dobra. Same na niej strzałeczki tu za nisko,tam za wysoko..Aż się boje co lekarz powie. Ale wizyta dopiero 5 maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Kochane mam wyniki tej glukozy i jestem ciekawa czy są w normie. Może któraś z Was mi powie.
A więc na czczo mam 78mg a po 2 godzinach 89mg. Jakoś wielkiej różnicy nie ma hmm.
Ale cos wydaje mi się że moja morfologia jest nie zbyt dobra. Same na niej strzałeczki tu za nisko,tam za wysoko..Aż się boje co lekarz powie. Ale wizyta dopiero 5 maja 🙂

Wyniki masz w normie. Ogolnie przyjmuj sie ze na czczo mim 70 mg powinno byc do 100 mg a po wypiciu 75g glukozy i dwoch godzinach nie wiecej niz 140 mg. Wiec wszystko ok 🙂
Ja czekam na moja wizyte bo na czczo mialam 68mg a po 2 godzinach 149 mg. W teorii wynika z tego ze mam nnoetolerancje glukozy ale jeszcze nie cukrzyce. Zobaczymy co powie moj lekarz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja w okresie dojrzewania tez miałam rozstępy ale na piersiach... akurat przestałam trenować gimnastyke zaczęłam dojrzewać i waga i cycki po prostu wybuchły w momencie... ☺️ ☺️ ☺️ za szybko i najpierw były czerwone a potem blade teraz jak się naprawdę dobrze przyjże to zauważe... a w pierwszej ciąży przybywałam równomiernie na wadze i rozstępów się nie dorobiłam teraz też ich nie widzę ale jeszcze 3 miesiące przede mną.... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

u nas pogoda ładna zachmurzona troche ale słonko walczy dzielnie żeby świecić 😉 wyczołgałam dupsko na ogródek i o zgrozo!!! Trawa mnie przeraziła więc wpadłam na genialny pomysł że przecież nie bede czekać aż mężczyźni w domu się za to wezmą bo urodze nim to się stanie bo i facet mojej mamy i mój Wojtek pracują i to od rana do wieczora... 😞 a przyszły szwagier kosi tylko swoją połowe... :/ (nie lubie go tak po za tematem i nie tylko dlatego że nie nie kosi nam trawy oczywiście) :P teraz siedze zadowolona z siebie na huśtawce z lapkiem i muzyczką z zapachem świeżo skoszonej trawki 🙂 a w domu mama pichci spaghetti żyć nie umierać 😉 jak zbiore siły do 16stej to z młodą na plac zabaw może pognam 🙂 bo na ogródku nie ma towarzystwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płukanie uszu niewiele dało,lekarz kazał na noc zapuszczać Linomag i ma samo wypłynąć. Za 2 tyg kontrola,jak się nie uda to wtedy mechanicznie szczypcami złapie 🤢 Oby wypłynęła ta woskowina bo nie wiem jak utrzymam go jak tam bedzie lekarz grzebać czymś ostrym brrrrrr.... 😮
U mnie raz pada, raz wychodzi słonce. Alek śpi, ja wcinam makaron z pesto,później może pojadę z nim na plac zabaw albo do koleżanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikusss__ napisał(a):
Dziekuje Basiu, uspokoiłaś mnie.

Oby wszystko było okej i u Ciebie. Może każe Ci ograniczyć cukier w diecie albo nie wiem.. Ja niestety zupełnie sie na tym nie znam. Więc nawet nie wiem co napisać,doradzić.

Tu by byl wielki problem bo ogolnie ja cukru nie uzywam. Nie slodze nic ani kawy ani herbaty. Jesli chodzi i jakies ciasta to od czasu do czasu tylko jem 🙂
Zobaczymy najwyzej przejde sie do diabetyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Płukanie uszu niewiele dało,lekarz kazał na noc zapuszczać Linomag i ma samo wypłynąć. Za 2 tyg kontrola,jak się nie uda to wtedy mechanicznie szczypcami złapie 🤢 Oby wypłynęła ta woskowina bo nie wiem jak utrzymam go jak tam bedzie lekarz grzebać czymś ostrym brrrrrr.... 😮
U mnie raz pada, raz wychodzi słonce. Alek śpi, ja wcinam makaron z pesto,później może pojadę z nim na plac zabaw albo do koleżanki.

Mechaniczne nie brzmi zachecajaco. Trzymam kciuki zeby obylo sie bez tego
Ja Florowi sama czyszcze uszy sola fizjologiczna i nawet niezle wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...