Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No znów mnie wkurzył na obchodzie jeden pajac,otworzył tylko drzwi i zapytał czy u nas ok,a do mnie
"ale się należysz,i to na własne życzenie" i poszedł, wku...ił mnie,ordynator co innego a ten takie teksty,chce do domu!!!!!!!!!! Wykonczą mnie tu psychicznie, niech się dzieje co chce juz,czy to w domu czy w szpitalu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry nadrobiłam was 😉 trzeba ogarnąć się z młodą i iść do sklepu kupić coś na obiad... jakieś pomysły ?? 😉

dzisiaj cały dzień same u rodziców Wojtka w domu nie wiem co z tym moim dzieckiem robić ja siły nie mam a ona pełna energii i pomysłów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
No znów mnie wkurzył na obchodzie jeden pajac,otworzył tylko drzwi i zapytał czy u nas ok,a do mnie
\"ale się należysz,i to na własne życzenie\" i poszedł, wku...ił mnie,ordynator co innego a ten takie teksty,chce do domu!!!!!!!!!! Wykonczą mnie tu psychicznie, niech się dzieje co chce juz,czy to w domu czy w szpitalu!!!

ale pierd.....chu.....nic więcej nie powiem ....jak można tak powiedzieć , jak przeczytałam to od razu mi się ciśnienie podniosło ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia jeżeli chodzi o wilgoć to często występuje w starym tak jak u mnie budownictwie albo w nowych , blok nie wysuszony od razu oddany do użytku ....u mnie grzyb pojawił się w kuchni od razu preparat odpowiedni poszedł w ruch i zakupienie pochłaniaczy wilgoci , gdzie ustawiłam w każdym pomieszczeniu oraz cały czas wietrzenie ....także to nie ma reguły tak jak dziewczyny piszą nie musisz mieć pleśni żeby wiedzieć czy to na pewno to ....
Ola przenosić za długo nie chciałabym , a poza tym z nadciśnieniem nie dopuszczą do tego .....już sobie myślę , że jak będzie dobrze to może pozwolą mi w poniedziałek wrócić do domu ....po co mam tam leżeć , jak będą chcieli mogę do nich jeździć co 2 dzień na ktg i usg ....tylko w poniedziałek już są starzy lekarze i z nimi nie będzie mi tak łatwo jak z młodymi się dogadać ....
Najważniejsze że przepływy są dobre i łożysko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga obok mnie leży dziewczyna też z ciśnieniem i ma na jutro termin ale nic się nie dzieje i kaza czekać jej na skurcze,mecza ja tylko tym ktg trzy razy na dzień po 2godz,
A ja to w poniedziałek chyba powiem ordynatorowi czy ja naprawdę jestem tu na własne życzenie
Monia ja to bym zjadła spagetti:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Renata też bym się wkurzyła na Twoim miejscu. Niestety nic nie można poradzić na takich ludzi.. Mam tylko nadzieje że u mnie w szpitalu będą w miare mili ludzie. Bo jak nie to już widze te kłotnie bo ja sobie nie pozwole 🤔

u mnie dziś pogoda do dupy... pada od rana.. masakra weekend nadszedł a tu taka pogoda grrr.
I co tu robić ...


Na obiadek dziś robię kotlety z piersi do tego ziemniaczki z koperkiem i mizeria mniaaam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia też tak uważam na zimę pochłaniacze wilgoci koło okna i sprawa załatwiona ....w kuchni miałam 2 bo tam jest najwięcej wilgoci , ubrania suszyć najlepiej gdzieś na strychy tak jak ja to robię ...no chyba że masz suszarnie ....zobaczysz jak to na małą zadziała czy nie będzie tak często chorowała ....
Renata trzymaj się kochana ....znając mnie to też bym powiedziała mu co o tym myślę , ja to z tych bardzo wybuchowych
Ja dzisiaj jak zwykle schabowe , pieczone ziemniaczki z cukinią , sos czosnkowy i rosół .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u mnie dzisiaj kotlety "siekane" ziemniaki i też... mizeria ;-)
Dla Alka mam pierogi,bo coś mi wybrzydza z jedzeniem.
Ja od rana mam dziwne uczucie ciągnięcia w dół,mam wrażenie,że mam główkę dziecka w kanale już 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga i Domi ale bym zjadła te wasze obiady;-) tu obiady w miarę tylko te ziemniaki to jak dla mnie to jak dla świń :-( troche szumu było bo jedna babka co nakładała to wszystko gołą ręką i zaczęłyśmy się bulwersować,np masło,chleb,wedline brała gołą ręką,wiec sanepid był na drugi dzień i juz teraz w rękawiczkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata ostro tam jest w tym Twoim szpitalu ....mąż Ci nie dowozi jedzenia ????
Tak się najadłam tego sosu czosnkowego , że teraz tylko czekać jak się coś zacznie i zionę czosnkiem jak nic he he
Justyna żeby moja mała zjadła pierogi byłabym w siódmym niebie , ona tylko jaja, parówki , mleko ,bułka z masłem ....to jest jej całe jedzenie , szkoda że wszystkie słodycze wcina ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia jak nowe budownictwo to pomyślałam o tym o czym napisała Agnieszka że blok nie osuszony.

A mnie dalej brzuch i krzyże jak na okres bolą i przestać nie mogą 🤢 to nie oznacza porodu ale potrafi nieźle męczyć a mnie tak męczy non stop od wczoraj.


Renata widać że ten lekarz chciał być zabawny... Ale mu nie wyszło... Też bym się zezłościła! Nie lezysz dla przyjemności!

Nie dofzytam was bo u rodziców mi net przerywa. Lecę sprzątać swój domek, w końcu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ciągle mi coś dowożą wiec o tyle jest dobrze,troche mnie rozpieszczają,nie przejadam wszystkiego czasem,a jak mi się coś zachce to zjazd winda i kupie sobie coś w sklepiku
Siostry na oddziale to są w porządku,mile,co się zapytamy to więcej usłyszymy niż od lekarzy
Jeszcze dwie nocki i może do domciu pojade:-)
Ja też mam bóle w dole brzucha jak na okres,kłucia. I ten kręgosłup napier....la coraz bardziej,o łazience nie wspomnę ile razy muszę latac:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna myślałam,że zje ale nie.... Alek mógłby cały dzień wcinać owoce albo parówki. Tylko,że ja robię sama parówki,trochę zachodu ale nie ufam tym ze sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Essence napisał(a):
Czarna myślałam,że zje ale nie.... Alek mógłby cały dzień wcinać owoce albo parówki. Tylko,że ja robię sama parówki,trochę zachodu ale nie ufam tym ze sklepu.

Justyna bardzo dobrze , że nie ufasz tym ze sklepu bo niektóre są tragicznie ja przeważnie czytam składy i jak coś kupuje też zawsze proszę o pokazanie składu i termin przydatności ....pracowałam tyle lat w handlu i to na dziale mięsnym wiem co się dzieje na takim dziale ....
jak Alek nie chce pierogów to ciocia Agnieszka z chęcią zjadłaby....gdyby nie było przy nich tyle roboty na pewno bym sobie zrobiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja to nic nie czuje nie wiem co to skurcz i ból kręgosłupa ....gdyby nie to że walczę z ciśnieniem to pewnie przenosiłabym z miesiąc ....
Jedynie co czuje to wieczorem jak się narobię to ból w kroczu i od 2 dni skurcze łydek zajebiste uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie brzuch skacze jakby dzidzia na dyskotece szalała 🙃
Oj laski męcząca jest ta końcówka ciąży 🤢 mnie jeszcze zgaga pali 🤢
Coś czuję że będę zdychac od tego sprzatania... Już się nie mogę doczekać kiedy lozeczko rozłożę!
A torby jeszcze nie spakowałam. Kurde nie chce mi się. 🙃 Ale muszę w końcu to zrobić żebym potem na sprinta się nie pakowała...
Jak tam wasze torby???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie brzuch skacze jakby dzidzia na dyskotece szalała 🙃
Oj laski męcząca jest ta końcówka ciąży 🤢 mnie jeszcze zgaga pali 🤢
Coś czuję że będę zdychac od tego sprzatania... Już się nie mogę doczekać kiedy lozeczko rozłożę!
A torby jeszcze nie spakowałam. Kurde nie chce mi się. 🙃 Ale muszę w końcu to zrobić żebym potem na sprinta się nie pakowała...
Jak tam wasze torby???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jest taki przesad z nurtu hmm ludowych ze jak mama ma zgage to dziecko urodzi sie z bujnym fryzem, u mnie sie sprawdzilo bo nie mialam i Olga byla prawie lysa, zreszta teraz rez niewiele ma- to tak z przymruzeniem oka oczywiscie. Torbe juz prawie mam- tzn tak z grubsza- torba osobna do porodu rzeczy i do tego wielgachna walizka na kolkach z rzeczami juz na pobyt w szpitalu dla mnie i dla malego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...