Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To może ja się też zastanowię z tym prasowaniem? 😎 w sumie większość jest prosta, raczej myślałam żeby pozbyć się resztek tego co może siedzieć w tych ubrankach, ale już dwa razy wszystko uprałam -raz w normalnym proszku, raz w Białym Jeleniu - więc chyba nie powinno nic być

Agnieszka trzymam kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas prasuje tylko pierwszy miesiąc 😜 a potem tylko jak jest mega pogniecione 😁

co się nachodziłam ale młodą wymęczyłam przynajmniej 😜 teraz siedze i czekam na Wojtka... zrobiłam mu na kolacje spaghetti nawet Zuzia zjadła ze smakiem... 🙂

brzuch mi się spina krocze mnie boli i nic z tego nie wychodzi... dzisiaj chce dorwać mojego... może coś zdziała... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Od rana trzymam mocno kciuki za Czarną i jej synka 🙂

Wczoraj pierwszy raz od grudnia byłam z moimi chłopakami na podwórku - oczywiście ja posiedziałam z nimi tylko godzinkę, ale po powrocie czułam taki ucisk w podbrzuszu, że naprawdę myślałam, że jajo zniosę albo od razu urodzę. No ale warto było, bo synek był zachwycony, że mama w końcu wyszła, a i miny sąsiadów, którzy mnie nie widzieli od grudnia naprawdę bezcenne 🙂 Jeden z sąsiadów się tak zagapił, że w krzaki wpadł 🤪 🤪 🤪

Essence - dziękuję za info o zasłonkach, M już kupił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry ;*
niestety wczoraj nie dorwałam mojego był tak zmęczony że aż szkoda było go zagadywać... zjadł i padł...

Xandi ale mnie rozbawiłaś... 😉 sąsiad chyba pomyślał że zmartwychwstałaś 😜 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😉
Aga kciukasy trzymam za was dwoje ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobietki 🙂
Agnieszka czekam na wieści że mały już na świecie. Doczekać się nie moge he :P Trzymam kciuki by wszystko poszło ok 😉)


Ja wczoraj w końcu wyprałam ciuszki...jupii mam to za sobą. A co do prasowania hmm może się za to zabiorę ha ;D
Ostatnio mam takie kłucia w pochwie że masakra ale tylko wtedy gdy mały się rusza. Nie wiem czy jest tak nisko ułożony czy co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek - sąsiada zdziwił nie tyle mój widok, co bardziej wielkość mojego brzucha, no i to że w ogóle jest; ostatnio jak mnie widział, to byłam chudym szczypiorem, a teraz nagle ujrzał wieloryba 😁 😜

Czarna - to się pewnie dopiero wieczorkiem odezwie...

Ja mam jutro wizytę u mojego głównego prowadzącego lekarza i będę rozmawiała o sposobie porodu, zobaczy, jak tam sytuacja po moim chodzeniu wygląda i mi mojego grzdyla szczegółowo posprawdza 🙂 I w ten sposób jak za tydzień zawitam u mojej szpitalnej prowadzącej, to będę już wiedziała, co jest dla mnie najlepsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czekam na wieści od Agi i doczekać się nie mogę 🙂

Monika a już myślałam że może Cię złapało bo się długo nie odzywałaś 😜

Xandi a to dobre 😁 😁 uśmiałam się 😁

Danusia podziwiam, ja ostatnio myłam okna przed Wielkanocą, od tego czasu mąż myje. Po pierwszym razie prawie padł i stwierdził że nie wyobraża sobie tego robić co miesiąc i że to strasznie męczy 😁 ale już się przyzwyczaił 😉

Dominika kiedy masz wizytę? Co chwilę Cię coś męczy...

Aaaa i we wtorek moja koleżanka z terminem na 13.08 trafiła do szpitala ze skurczami, płaską szyjką i rozwarciem na palec, ale lekarze wstrzymali akcję i dali zastrzyk na rozwój płuc a dziś przyszedł ordynator i powiedział że to było bez sensu bo mogła spokojnie urodzić zdrowe dziecko z wagą 3300... a teraz będzie czekać nie wiadomo ile w szpitalu na poród. Muszę w końcu spakować torbę do końca bo chyba dopiero po tej akcji do mnie dotarło że w każdej chwili może się coś dziać.

I nie mogę się doczekać poniedziałku żeby dowiedzieć się ile to moje maleństwo podrosło... oby chociaż 2 kg miała to będę najszczęśliwsza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia - ja też, aż mnie ciary przechodzą, że to już tuż tuż 🙂 Choć marzę o porodówce...baaardzo...

Renata - jak tam??? Jakieś postępy??????

Cobi - też mam nadzieję, że Twoja malutka podrosła - zresztą musi być grzeczną dziewczynką i nie może tak mamy straszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekam jeszcze na info od Agi. Napisalam jej rano ze wszystkie trzymamy mocno kciuki 🙂

Ja wizyte mam w piatek. Musze nie zapomniec wziac do pracy ksiazeczki ciazowej i listy ze szpitala co musze miec zeby pogadac o badaniach. W moim szpitalu jest tak ze niektore badania musza byc max sprzed 6 miesiecy, wiec musze sprawdzic czy takie mam czy robilam wczesniej. Jeszcze zapytac o wymaz musze bo nigdy nie mialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Basia u mnie do szpitala trzeba tylko miec oryginalna grupe krwi, wynik z gbsa i ostatnia morfologie.

to u mnie chca grupe krwi (oryginal) gbs, cos tam jeszcze chyba toxoplazmoze i jeszcze cos nie pamietam teraz w domu mam liste to napisze. Krew na wejsciu i tak pobieraja wiec morfologie robia sobie sami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wizytę mam w piątek na 9:30 😜 Już nie mogę się doczekać aż zobacze moje szczęście,dowiem sie ile waży i co najwazniejsze aż ginekolog skontroluje co z moja szyjką itp 😉
Ola Na pewno Twoja malutka już urosła.. 😘 trzymam kciuki by ważyła już ponad 2 kg. 😉

Oj tak,tak na początku ten czas się dłużył a potem zleciało tak szybciutko 😮
Każda po kolei będzie wybuchać...aa boję się coraz bardziej. Ale mam nadzieje że już niedługo będzie po wszystkim. Bo naprawde mam dziwne dolegliwości grr.. chyba że taka moja natura..
grr

Dziś stałam w kolejce w sklepie a za mną taki mały chłopczyk z mama.. i patrzy się,patrzy na mnie. I widziałam że coś tam rozkminia że chce coś powiedziedzieć. Uśmiechnełam się do niego a on z pytaniem "Czemu Pani ma piłkę pod bluzka" oj uśmiałam się. ..ile on mógł mieć 4,5lat max;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam wizyte w piątek i chciałabym się dowiedzieć czy może jakieś rozwarcie jest...??? fajnie by było...

a moja Zuzia dzisiaj idąc do sklepu mówi mamusiu jak pęknie ci wkońcu brzuszek to będziemy obie chudziutkie... 😎 😎 😎 😎 😎 ale się śmiałam a ludzie patrzeli jak na głupią 😁

dzisiaj zrobiłam żurek wyszedł pycha a teraz chętnie poszłabym spać a tu ni huhu bo Zuzia nie da... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...