Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2014 | Forum dla mam


Donna30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to pierwsza z głowy!
Gratuluje Aga!!! Dobrze ze wszystko ok,bo u mnie to dziewczyny które urodziły to same problemy maja,dzis dowiedzialysmy się ze jedna ma bliźniaczki i jedna z nich ma wodogłowie :-(
A u mnie cisza,czekamy....
Mam pytanie,ktoras z was kupiła wózek z graco symbio tylko nie pamiętam która,możecie napisać czy jest ok? Bo chce przez internet zamówić w ciemn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renata35 napisał(a):
No to pierwsza z głowy!
Gratuluje Aga!!! Dobrze ze wszystko ok,bo u mnie to dziewczyny które urodziły to same problemy maja,dzis dowiedzialysmy się ze jedna ma bliźniaczki i jedna z nich ma wodogłowie :-(
A u mnie cisza,czekamy....
Mam pytanie,ktoras z was kupiła wózek z graco symbio tylko nie pamiętam która,możecie napisać czy jest ok? Bo chce przez internet zamówić w ciemn


Renata, ja kupiłam i bardzo mi się podoba; rzeczywiście jest lekki, łatwo się składa, jest możliwość rozebrania na elementy pierwsze i np. wyprania wszystkich elementów, wielkość gondoli przeciętna (tylko że ja na to nie zwracałam specjalnej uwagi, bo mały nie zapowiada się na giganta jak brat, a nawet jak zacznie mi błyskawicznie rosnąć, to w piwnicy stoi wózek z większą gondolą), tylne, pompowane koła ma większe niż myślałam, więc tu jestem mile zaskoczona, ale tak naprawdę jego funkcjonalność będzie można ocenić, jak zacznę z niego korzystać. Ja mam wersję z 3w1, czyli wózek głęboki, spacerówka, fotelik samochodowy i dodatkowo do fotelika bazę samochodową, co ułatwi montaż w aucie - a to szczególnie istotne, jak będę musiała zainstalować dwoje dzieci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata - kupiłam wersję czarną z jasnymi wstawkami - moon, no i dałam ponad 2 tyś. do tego dokupiłam torbę skip hop - dużą w kropki 🙂

Acha i w zestawie mam gondolę Go (wersja Drive jest sporo mniejsza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
info
\"Mały ma zapalenie płuc i dostaje antybiotyk przez to że Aga miała teraz problemy z uszami , nie jest z nią póki co .\"
szybkiego powrotu do zdrowia :*


ojej żeby szybko wyzdrowiał 😞 ;* zdrówka dla małego ;*

ja chętnie nawet bardzo ale co zrobić jak młodemu chyba dobrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Renata- no niestety dziecko tej dziewczyny bedzie niepelnosprawne, to oczywiscie widac na usg i chyba z tego co mi sie kojarzy jak jest wykryte w ciazy cos sie podaje i mozna zapobiec ... moze sie nie badala w ciazy.
A to zapalenie płuc Tomaszka to od zachłysniecia wodami? czy z czego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Renata- no niestety dziecko tej dziewczyny bedzie niepelnosprawne, to oczywiscie widac na usg i chyba z tego co mi sie kojarzy jak jest wykryte w ciazy cos sie podaje i mozna zapobiec ... moze sie nie badala w ciazy.
A to zapalenie płuc Tomaszka to od zachłysniecia wodami? czy z czego 😞

nie. to raczej od tego ze czarna byla chora ostatnio i miala zapale nie uszy ciagle jak dobrze pamietam....

a o czym rozmawiacie? o jakiej dziewczynie z renata? bo ja cos nie w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
mph napisał(a):
info
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Mały ma zapalenie płuc i dostaje antybiotyk przez to że Aga miała teraz problemy z uszami , nie jest z nią póki co .\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
szybkiego powrotu do zdrowia :*


ojej żeby szybko wyzdrowiał 😞 ;* zdrówka dla małego ;*

ja chętnie nawet bardzo ale co zrobić jak młodemu chyba dobrze 😜

idz na calosc- sex liscie malin mycie okien podlog pokucaj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
zuziek napisał(a):
mph napisał(a):
info
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Mały ma zapalenie płuc i dostaje antybiotyk przez to że Aga miała teraz problemy z uszami , nie jest z nią póki co .\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
szybkiego powrotu do zdrowia :*


ojej żeby szybko wyzdrowiał 😞 ;* zdrówka dla małego ;*

ja chętnie nawet bardzo ale co zrobić jak młodemu chyba dobrze 😜

idz na calosc- sex liscie malin mycie okien podlog pokucaj....


seks to zależy czy mój bedzie miał siłe sama ze sobą ciężko... :P okien u rodziców Wojtka nie zaczne myć bo mnie zabiją :P a liście malin to bede musiała obczaić gdzie idzie je kupić (macie propozycje???)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta- Renata pisala dzisiaj ze jedna dziewczyna tam w szpitalu uordzila blizniaki i jedno ma wodoglowie, okazalo sie dopiero przy porodzie. Kurcze - nie wiedzialam ze zapalenie ucha mamy moze miec taki wplyw na dziecko....
Monika- ja pije maliny, wiesiolka lykam, okna wymyte, firanki powieszone i ani pol skurczu.... ale moze Tobie to cos da 🙂 kupisz w sklepie zielarskiej lub aptece, ja zamowilam w tej aptece internetowej gemini przy okazji kupowania rzeczy dla małego.

Mam pytanie do dziewczyn co beda rodzic drugi raz a pierwszy raz mialy cc- moja kolezanka ma tak jak ja 21 miesieczna core i terz ma teraz termin na sierpien, czy moga ja zmusic do porodu sn??? bo jej lekarz nie widzi wskazan zeby teraz miala cc, podejrzewam ze moze chciec kase... jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Marta- Renata pisala dzisiaj ze jedna dziewczyna tam w szpitalu uordzila blizniaki i jedno ma wodoglowie, okazalo sie dopiero przy porodzie. Kurcze - nie wiedzialam ze zapalenie ucha mamy moze miec taki wplyw na dziecko....
Monika- ja pije maliny, wiesiolka lykam, okna wymyte, firanki powieszone i ani pol skurczu.... ale moze Tobie to cos da 🙂 kupisz w sklepie zielarskiej lub aptece, ja zamowilam w tej aptece internetowej gemini przy okazji kupowania rzeczy dla małego.

Mam pytanie do dziewczyn co beda rodzic drugi raz a pierwszy raz mialy cc- moja kolezanka ma tak jak ja 21 miesieczna core i terz ma teraz termin na sierpien, czy moga ja zmusic do porodu sn??? bo jej lekarz nie widzi wskazan zeby teraz miala cc, podejrzewam ze moze chciec kase... jak myslicie?



1 cc nie jest wskazaniem do tego aby zrobic cc w drugiej ciazy (chyba ze nie minely 2 lata od porodu-wowczas cc). czyli jest tak na granicy- tak szczerze mowiac spokojnie moglaby rodzic sn.
2 cc to wskazanie ze w 3 ciazy musi byc cc.

wodoglowie jest widoczne na usg oczywiscie. chyba ze w trakcie porodu byly powiklania i porod wplynal ze z dnia na dzien wodoglowie sie zrobila- tak tez moze byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak ja miałam cesarke trzy lata temu(ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód) to myślicie ze zrobią cesarke? Bo ordynator to mówi ze zobaczymy i chyba na poród naturalny mnie szykuje,a słyszałam tu ze czasem pęka ten szew po cesarce i się boje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaz tak teraz mysle i mysle ze raczej Ci nie zrobia bo przeciez macicy Ci nie kroili wiec nie ma sie co rozejsc) tylko jajowod usuneli jak pozamaciczna... no i 3 lata to sporo, a masz po tym duza blizne? chyba nie, mi udrazniali jeden jajowod i mam doslownie taka kreseczke na 2 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...