Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jesli na usg wyjdzie wszystko ok i bedzie niskie ryzyko chorego dziecka to nie ma sensu robic z krwi to ewidentne naciaganie..Niestety nie mam 35l.ani zagrozonej ciazy by bylo to refundowane przez NFZ jesli tez macie prywatna wizyte to zastanowcie sie chyba ze na usg wyjda zle parametry to wowczas wypadaloby zrobic test..Mnie lekarz troche nastraszyl ze jakby wyszle zle wyniki choc opcja zerowa to jest robiona amniopuncja pobieranie wod plodowych..wyszlam z gabinetu przerazona 😲a mowia zeby w ciazy sie nie stresowac ciekawe jakim cudem jak co msc badania plus wizyty u lekarza i coraz to nowsze wiesci..Kobitki wszystkiego Naj z okazji Naszego swieta ja nosze w brzuszku 7cm panne niedlugo moj maz bedzie musial obdarowywac Nas dwie hehe 😜 Milego Dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dziewczyny! Ale mialam do nadroienia!:-)
Cieszę się z dobrych wieści po wizytach i z dołączenia nowej mamusi:-)

Zona, bóli promieniujących od brzucha to nie mialam nigdy. Nie masz przy okazji problemów z kręgoslupem?

Co do wizyt to ja mam co 4 tyg u lekarza prowadzącego a wszystkie ważne usg mają niezależne. W poprzednich ciążach u innego lekarza i w innej placowce tez tak mialam co 4tyg a w ostatnim trymestrze co 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bezsenność tez jest moją zmorą. Ale w wydaniu rannego ptaszka. W weekendy mam prawo do wysypiania się ale niestety budze sie wczesnie i nie mogę juz zasnąć. Zmeczona caly dzien, zasypiam wieczorem na kanapie, budze sie w srodku nocy i po kąpieli znow przez 2h męczę się zeby zasnàć. Takie blędne kolo:-(

Wczoraj juz mialam szczyt zmęczenia. Dzien bez samochodu i trzy spore spacery z dziecmi przez to. Juz mnie nawet starszy popędzal, ze mam isc szybciej a ja nie bylam wstanie pchac sxybciej wozka z drugim ancymonem. Dzisiaj dzien odpoczynku bo idxiemy na imprezę rodzinną przez co wypadają

nam z grafiku baseny chlopakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ale poszalałyście na forum, znowu miałam dużo do nadrobienia 🙂 ja mam wizyty co 4 tygodnie i na każdej wizycie mam robione usg. kolejna wizyta 03 kwietnia 🙂 dzisiaj wieczorem mamy w domu imprezę - maż ma urodziny, więc szaleję już w kuchni 🙂 miłego dnia mamusie 🙂 !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 właśnie wróciłam z warsztatów po prostu położna, gdzie wygrałam wejście na 4 zajęcia tańca dla kobiet w ciąży do dbamy o mamyw Poznaniu (nie mogę zamieścic linka niestety) Chodziłam tam na fajne ćwiczenia ciążowe, gorąco polecam. teraz mam już zakaz od lekarza niestety. Karnet ważny do 15.04 a jego wartość 100 zł,chętnie komuś odsprzedam w promocyjnej cenie. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to proszę o konakt [email protected] pozdrawiami życzę dużo zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry w ten mglisty poranek:-)
Wczoraj na imprezie byly jedynie slodkosci i owoce po ktorych mnie tez mdli... Jako, ze bylam glodna w koncu zaryzykowalam i ku mojemu zaskoczeniu nie bylo tragefii:-) Mdlosci umiarkowane, do przezycia. Dzieki temu moze mniej bede sie bala owocow i slodyczy;-)
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny..
weekend glownie po za domem byl i zlecial szybciutko, ale na brzuszka czas udalo sie teraz znalesc 🙂

Jak tam sie czujecie?
Ja sie niezle zalatwilam..od kilku dni pobolewa mnie dosc mocno lewa piers i mam ja w dolnym obszarze zaczerwieniona..przypuszczam ze nabawilam sie stanu zapalnego bo zdarzylo mi sie jednego dnia dluzej pochodzic w sportowym mocno uciskajacym staniku ale nie przypuszczalam ze tak sobie tym moge zaszkodzic 😞
martwie sie troche co z tym dalej bedzie..wizyte u gina mam dopiero w czwartek mam nadzieje ze wytrzymam i nic powaznego sie tam nie robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Ja dziś mam wizytę na 16.10. Już się nie mogę doczekać aż zobaczę moje cudo 😆
Samopoczucie jak na razie nie zbyt dobre. Zasnęłam z bólem głowy i z nim też się obudziłam....Już nie mam sposobów na to niskie ciśnienie 😞 Poza tym cały weekend pobolewała mnie szyjka 🥴 i w ogóle brzuch. Troszkę jestem tym zmartwiona bo w poprzedniej ciąży też tak miałam i się okazało, że W chciała w 4 m-cu wychodzić bo mi się szyjka skróciła w efekcie czego przeleżałam sporo czasu w łóżku. Mam nadzieję, że nie będę miała powtórki z rozrywki 🥴

A co u Was po weekendzie? Jak samopoczucie? Czy któraś też dzisiaj wizytuje??

Aaaaa! I jeszcze zapomniałam napisać, że już mi wypchnęło trochę brzuszek 😁 Czy u Was też już mali lokatorzy powiększają swoje domki? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć po weekendowo! weekend w domu imprezowo urodzinowo ale spokojnie 🙂 później do dziadków z dobrą nowiną 🙂 którą cudnie przyjeli 🙂 i ponoć widać mi już rochę brzuszek choć ja sama tego nie widzzę 😞 ale wierzę że tak jest 🙂 miłego dzionka dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wam 🙂mnie czasami pobolewa jajnik i to lewy ale to jest takie uklucie 2 min i przechodzi..musze lekarki zapytac sie o co chodzi poza tym jest wszystko ok wczoraj spacerek na swiezym powietrzu a dzis wyleguje sie w domku a za oknem takie sloneczko 🙂Ja mam wizyte jutro po 15h i zobaczymy co i jak..rowniez.mam wizyty co 4tyg i brzuszek jak na poczatek 4msc rowniez jest widoczny 🙂nic tylko sie cieszyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff..udalo mi sie przelozyc wizyte u gina i ide juz jutro tak wiec dowiem sie co z tym moim cyckiem czy jakies leki przeciwzapalne mam brac czy co innego...
no i usg bedzie takze licze ze dowiem sie nareszcie czy syn czy córa 🙂

Jutro wieczorem sie odezwe, a tymczasem milego dzionka dla Was, ja dzis mam mega sprzatanie w domu tak mnie wiosna natknela ze sie wzielam za robote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po wizycie. Standardowo trwa ona jakieś 5 minut a dzisiaj było inaczej bo jak to powiedział Pan Doktor mam "ruchliwego dzidziusia" i miał problem ze zrobieniem pomiarów bo tak fikał 🤪 w koncu sie udało. Także wszystko w porządku z dzidziusiem. Ja mam odpoczywać bo tak jak podejrzewałam jest mały problem z szyjka. Jak narazie jestem przeszczesliwa, że widziałam moje maleństwo i nie mam czasu się zamartwiać 😁

Co do wagi to ja na początku tylko chudlam a teraz stoję w miejscu. Nie ma co sie martwić nie tyciem w I trym. Zdążymy sie jeszcze zamartwiać ale tyciem 😉

Karlosita niezłe sie zalatwiłaś z tym cyckiem:/ trzymam kciuki, żeby szybko przeszło!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie masz sie czym martwic ja w 1trym schudlam 1,5kg jutro mam wizyte to zwaze sie i zob.jaka waga 🙂jest to norma a teraz zaczynam 2trymestr i mam nadzieje ze przytyje gora 3kg..ciekawe jak tam u mnie ma sie malenstwo zobaczymy jutro 😆pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja też schudłam ale niewiele tj. ok 1 kg, tycie jeszcze przed nami 🙂 wczoraj zachciało mi się młodej kapusty z koperkiem i zebrałam się do sklepu ale po drodze doszło do mnie że jeszcze jest za wcześnie na młodą kapustę i normalnie się wkurzyłam, bo nie miałam już smaku na nic innego 😞 hehe
miłego dzionka mamusie i ich brzusie 🙂
p.s. karlosita jak cycek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marrrtini super ze dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 a co do tego lezenia mi tez w pierwszej ciazy mowili ze musze lezec, i bralam do 16 tyg duphaston na podtrzymanie, a efektem tego bylo przenoszenie córki o 3 dni 😉 tak wiec looz, z reguly lekarze huhaja na zimne jednak lepiej sie oszczedzac mimo wszystko 😉

ja dzis wieczorem mam wizyte, pozniej zdam relacje co i jak.

trzymajcie sie, milego dnia mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam na wage nie staję. W poprzednich ciazach przybieralam po ponad 20kg wiec pewnie tym razem będzie tak samo. Chociaz jak tak będę haftowac to nie wiem... Wczoraj wieczorem zglodnialam, zjadlam kromkę bialego chleba+cienko maslo i... niestety nie przyjelo sie. Dzisiaj awersja do chleba:-\\ Za to kefir niezastąpiony:-P Dzisiaj chyba będzie slaby dzien bo węch mam wyczulony maksymalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc! dołączam do forum ;-) u mnie 14tydzien ciazy, tydzien temu miałam usg genetyczne na szczescie wszystko wyszło ok ufffff. to moja pierwsza ciaża i dmucham na zimne, dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak cos porobię wiec wiekszosc czasu leżę ;-( mam nadzieję że to nic złego te bóle... czy jest jakaś diewczyna na formu która przytyła w 1 trymestrze? bo ja przytyłam 3 kg 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ja póki co schudłam 1kg 🙂 ale brzuch mi wywala i w pracy ciężko mi było wczoraj w spodniach wysiedzieć.....więc chyba przerzucę się na spódniczki zawsze troszkę luźniej 😉 😎 więc nie wiem jak dokładnie z ta wagą.... 😉 ale nie ma się co martwić wiadomo jednym apetyt dopisuje inne wszystko zwracają......za chwilkę powinno się unormować i jak dzidzia zacznie coraz bardziej przybierać zobaczycie jak i waga zacznie rosnąć.... 😁 czy tego chcecie czy nie 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...