Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dudasia ja mam termin na 22-23 września więc CC pewnie max tydzień wcześniej ok 15.....no zobaczymy wizyta 11 i pewnie jeszcze 1.09 teraz też mam toxo.powtórzyć.......
No i wzięłam się do działania koszulę zamówiłam butelki smoczki itp mam w planie karmić ale Michałka musiałam dokarmiać bo zamało mleka miałam......więc to wszystko muszę mieć zresztą będę karmić ok 6 m- cy potem wracam do pracy......i daje sobie spokój nie mam warunków na ściąganie a mleko cieknące to nie jest komfort.....
A jeśli laktator to tylko MEDELA laski......!!!!
Jeszcze zakupy w aptece.mnie czekają ale to też.przez net najlepsza jaką znalazłam no i już sprawdzona przeze mnie to apteka gemini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Poli super pomysl z tym fb zakładaj grupę i wklej link na brzuszka.
Kurde ale historia z ta dziewczyna jak na pierwsze dziecko to szybko jej poszło. Mam nadzieje ze ja zdążę do szpitala chociaż mam spory kawałek ale muszę być dobrej myśli puki co lekarz mówi ze wcześniej nie urodzę bo nic się na to nie zapowiada wszystko ładnie pozamykane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W KOŃCU DZIAŁA MI BRZUSZEK.NET !!!!!
tlenek- daj mi linka do twojego fejsbuka to cie zaprosze do znajomych i grupy bo ustawilam ją jako tajną 😁
byłam przed chwila w tesco kupic sobie stanik do karmienia - jezu jaki drogi! dlatego reszte zamowie na allegro. i pieluszki do szpitala.
moja teściowa i koleżanka stwierdzily ze mi brzuch opadł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Staniki w sklepie są masakrycznie drogie !! sama jak szukałam po sklepach to 40-60 zł za zwykły bawełniany stanik do karmienia bez usztywniaczy , ja też zamawiałam na allegro identyczne jak mi babka w sklepie pokazywała i płaciłam po 10 zł .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tlenek4 napisał(a):
Staniki w sklepie są masakrycznie drogie !! sama jak szukałam po sklepach to 40-60 zł za zwykły bawełniany stanik do karmienia bez usztywniaczy , ja też zamawiałam na allegro identyczne jak mi babka w sklepie pokazywała i płaciłam po 10 zł .
Kurde jak Ci brzuszek opadł to chyba możesz zaczać odliczanie bo podobno jak brzuch poada to już nie długo rozwiązanie - fajnie Ci z jednej strony też juz bym chciała ale z drugiej chyba lepiej jak donoszę do końca mojego babasa będzę miała pewność że wszystko jest prawidłowo wykształcone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!

Ależ upały...coś okropnego!
Gratuluje udanych wizyt. Ja na swoją tez czekam z niecierpliwością bo pewnie dowiem sie juz konkretna datę cesarki 🙂 choć pewnie nie będzie to prędzej niż 10 września...
Polie gratuluje mieszkanka! No i opuszczony brzuszek to znaczy, ze juz tuż tuż i będziemy miały nasze pierwsze forumowe dziecie 🤪
Dziewczyny współczuje Wam tego puchniecia. Ja, odpukać, jakoś sie trzymam bez opuchnięc. Za to juz mnie mały prawie, ze udusił tak wysoko siedzi 😠 poza tym dokuczają mi skurcze nóg w nocy pomimo szprycowania sie magnezem 😠
Wy juz pierzecie i prasujecie wszystko a ja jestem w czarnej D....za przeproszeniem, nic a nic nie upralam dla małego jeszcze 🤨
Co do grupy na fb to ja tez bardzo chętnie sie dopisze jeśli można ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martini - to tez podeślij linka do swojego fejsbuka 🙂
mi nogi puchna jak długo gdzieś chodzę ale to nie tak ze wyglądam jak słonik tylko mam takie trochę opuchnięte kostki i czuje to bardzo. To na ile przed porodem obniża się brzuch?...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dzis w nocy znowu mialam akcje stresujaca i juz myslalam ze bedziemy jechac na izbe 🙂regularne skurcze niziutenko brzucha, ale zasnelam z nimi i jak sie przebudzilam po godzinie to bol ustapil. Brzuchol tez mam juz nisko, ale jakos czuje ze to jeszcze nie to i ze dotrwam do 29 sierpnia 🙂
Maz mowi zebym wytrzymala chociaz do 26 kiedy jest juz po vatach i moze w spokoju pozotawic funkcjonowanie biura bez swojego udzialu, bo dwa tygodnie chce byc caly czas przy nas.

Skurcze skurczami...ale najgorsza to ta bezsennosc, ja chodze spac kolo godz.23 a okolo pierwszej zazwyczaj mam pobudke i nie umiem dalej przysnac i wtedy ide do salonu na tv i tak potrafie do trzeciej przesiedziec az mnie znowu zlapie sen..no i rano wczesny wake up bo dzis o 6.20 Sandrusia mnie obudzila. Moj organizm szykuje sie widac na calego do czuwania nocnego nad Antkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola weź mnie nie strasz bo się będę bała wychodzić z domu!
A Ty kurcze jeszcze trochę wytrzymaj !!! W końcu cesarka czy naturalny?

próbuję zamówić biustonosz do karmienia na allegro i już po prostu się pogubiłam 😁 wczoraj kupiłam taki z canpol babies rozmiar 80 D ;ooo bo tylko taki był na mnie dobry. teraz patrzę na tabelę rozmiarów i wychodzi że powinnam mieć miseczkę A albo B bo mam w biuscie obwód 90 a pod biustem 80. no ale przecież jak mierzyłam inne to nie mogłam sie w nie wcisnac.. i chyba narazie zostane przy jednym bo kurde NIE WIEM..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie ja sie wkoncu zdecydowalam na to cc. i juz nic nie zmieniam 🙂
29 sierpnia, piatek 7 rano startujemy do szpitala by wyjeli Antka z brzuszka. Odliczamy juz dni na kalendarzu, Sandra juz codziennie rano wita sie z brzuszkiem i mowi ze bedzie mu pupke przewijac i robic myjumyju i parowki mu bedzie dawac 🙂
Co do stanikow to masakra z tymi ciazowymi bo rozmiarowka u kazdego producenta inna, na dodatek polowa ma fatalne podtrzymanie...Ja w pierwszej ciazy odkrywalam biustonosze carriwell i teraz tez takie nosze. Moze nie sa zbyt tanie ale na pewno warte swojej ceny, wygodne bez fiszbin a dobrze trzymaja biust. no i z oddychajacych materialow sa takze polecam bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba najwiekszym plusem cesarki oprocz tego ze dzidzie wyjmuja cala i zdrowa to jest wlasnie ten spokoj ze zna sie date narodzin dziecka i mozna podejsc z wiekszym przygotowaniem do tematu 🙂

Jejku ten upal mnie juz dobija naprawde...dzis jezdzilismy sporo po miescie, zakupy roznego rodzaju i padam na pysk juz....
podobno jeszcze ten tydzien ma byc taki goracy a pozniej juz ulga - oby synoptycy sie nie pomylili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
ej dziewczyny wiecie co, moja mama mi dziś opowiadała że jakaś tam jej znajoma miała mieć synka a urodziła córeczkę i zaczęłam mieć paranoje.. ale kurde to było 5 lat temu. a mi już tylu lekarzy potwierdziło że chłopak... no i teraz myśle o tym 😁


W tamtym roku koleżanka poszła na porodówkę pewna że rodzi Zuzię, a wyskoczył Kubuś. Gdyby nie rodziła SN to by nie uwierzyła, powiedziałaby że podmienili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
A u nas niby upaly ale do poludnia a potem codziennie burza i ochlodzenie ... i nie wiem co gorsze...bo ani sie nigdzie wybrac ani nic...a jeszcze na dodatek ran obudzilam sie z bolem gardla a teraz mam spiki po kolana 😞 jeszcze tego mi trzeba bylo na koniec...masakra
Tak to fakt ze fajnie znac date porodu i poniekad to jest plus cc ale ja to sie cholernie tego boje i wolalabym byc zaskoczona 😉 bo tak mysle ze ostatnie kilka dni beda bardzo ciezkie i dluuuuuugie ☺️ juz nie wspomne o ostatniej nocy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Sprawdziłam, że po mnie to chyba tylko zonanagazie o ile na wcześniejszą cesarkę się nie wybierze. Zonka, mam nadzieję, że się będziesz udzielac pod koniec 😁
Aguchy nie mamy w tabelce zdaje się. Późno dołączyła. Kogoś jeszcze nam brakuje?

Ja tam rodzę miedzy 20 a 25 i już, nie planuje cesarki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...