Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zapisalam sie wlasnie na jutro rano do fryzjera.
odswieze sobie pasemka i ide w strone szarego blondu powoli 🙂
Jeszcze kosmetyczke na nastepny tydzien sobie umowie zeby cere i stopery doprowadzic do idealnego porzadku przed porodem. wkoncu fajnie sie czuc zadbana mamusia w okresie pologu 🙂
a zaraz po wyjsciu ze szpitala pewnie czasu nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dudasia- to masz kurde wesoło w domu 😁 😁 😁 dzieci są super !!!!
jak leżałam w szpitalu to była taka pani w 9 miesiącu i jej synek przynosił do szpitala CHOMIKA, który nazywał się franciszek 😁 i puszczał go na brzuch tej pani żeby dzidzia się z nim pobawiła !
tlenek- ja myślałam żeby zabrać do szpitala rożek ale ponoć w każdym szpitalu wkładają malucha w rożek/becik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasie niezlych masz synkow i pewnie beda kochanymi bracmi a Karolka bedzie miala niezla obstawe 🙂Udalo mi sie jutro zapisac do ginki na 11h a potem pojedziemy na madalinskiego zapisac sie do lekarza ciekawe jakie terminy beda....tez powinnam isc do fryza i poczekam az upaly mina a i przed porodem tez bede musiala pojsc bo potem to nie wiem jak uda mi sie pojechac chyba ze z wozkiem 🙂 🙂moja torba spakowana w sumie 2torby w 1nie dalam rady..ja wzielam rozek i 2kocyki na wszelki wypadek...jeszcze czekam na 1przesylke zamowilam pas poporodowy po cc tez mozna uzywac..zobaczymy czy sie przyda...ale stanikow jeszcze nie kupilam tego mi brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
... ogląda i zadaje takie pytania, ze nie mam watpliwosci, ze wie o co chodzi z tym dzieckiem w brzuchu.

Pampersy mam 2 paczki 1. i 3 paczki 2. :-D Promocja byla to się dobrze zaopatrzylam;-) Dzisiaj wieczorem moze jeszcze na zakupy skoczę, dokupię czego mi brak i pozostanie czekanie. Reszte juz moze maz zrobic;-)


U mnie dokładnie tak samo z pampersami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju dziewczyny poszłam do ginka w przychodni żeby mi zajrzała do środka i ona mnie ogląda i taki tekst: no to już długo nie potrwa. a ja że coooo? a ona że moja szyjka jest już skrócona i bardzo miękka a brzuch napięty i że mogę urodzić nawet jutro ale żebym narazie była spokojna i czekała na skurcze..
no chyba ją powaliło. tak się przestraszyłam....
jutro mam to ktg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli ale czad 😜 tylko sie nie stersuj...jak mnie ginka badala tydzien temu jam zglosilam sie do szpitalato ze szyjka dluga zamknieta lecz grozi mi porod przedwczesny stad te bole podbrzusza...jutro mam wizyte u swojej ginki zob.co ona powie jak mi przeglad zrobi...Mowilam ze bedziesz pierwsza mamusia tulaca Frania zazdroszcze Ci chcialabym byc po....w takim razie zdaj relacje z jutrzejszej wizyty....powodzonka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg - gratuluję, mąż się spisał jak marzenie 🙂
Dudasia - cudowne są takie rozmowy, aż szkoda nie zapisywać :P
Polie- też się przyłączam do FB, wysłałam ci linka do siebie. Jak przeczytałam co teraz napisałaś, to mega banana mam na buzi, ale super trzymaj się pierwsza wrześniówko 🙂

Załamałam się dzisiaj, straciłam przyjaciółkę, okazała się baaardzo interesowna, a od kiedy jestem w ciąży i więcej myślę o sobie, to usłyszałam, że walą mi hormony.... Sytuacja trwa od maja, ale dzisiaj ona ostatecznie przekreśliła swoim zachowaniem to co kiedyś było. Próżność to mało powiedziane, tak bym określiła to zachowanie.... Ciąża jest selekcjonerem znajomości, w ciągu tego czasu wyklarowało się, komu na znajomości zależy... Doła zaleczyłam meeeega zakupami, które odkładałam na nie wiadomo kiedy: farby do pokoiku, pieluchy Dada x2, pluszak dla małej do łóżeczka z lampką, leżaczek-bujaczek i mata dla maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Primadonna przykro mi z powodu przyjaciółki 😞 baby są straszne ! interesowne i egoistyczne! dlatego ja mam dwie serdeczne przyjaciółki. i tylko tym dwóm kobitkom mogę dać miano- przyjaciółek.
już wysłałam Ci zaproszenie do grona znajomych 🙂

ej ale kurde ja nie wiem jak to będzie i sie boję 😞 teraz sobie jakieś paranoje wkręcam i brzuch mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Polie, no właśnie to była ta jedna jedyna przyjaciółka. Chyba lepiej, że się skończyło niż miałabym się łudzić, że mogę na nią liczyć. Zdecydowanie baby potrafią być wredne. A propos porodu, to się nie stresuj tylko ciesz i wyluzuj, już niedługo będzie po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli niezle 🤪 nie boj sie tylko ciesz 🙂 nie jedna z nas chcialaby byc na twoim miejscu 😁 bedzie dobrze 🙂 wszystkie trzymamy kciuki 🙂 a ty sie nie denerwuj bo stres nie jest teraz sprzymierzencem...i trzeba wierzyc ze Frankowi w brzuszku dobrze i jeszcze ktorys dzien posiedzi w brzusiu mamusi 🙂
nastepna to chyba Karlosita z cc no chyba ze jeszcze ktoras sie wczesniej rozpakuje 😁
Primadonna przykro mi z powodu "przyjaciolki" ale jak to mowia : majac takich pzyjaciol nie trzeba miec wrogow i moze lepiej ze teraz sie przekonalas o tym niz pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech te przyjaznie... Ale prawdą jest, ze latwiej sie dogada kobieta z druga obca kobieta w ciazy niz najlepsza przyjaciolką, ktora nie byla i nie jest w ciazy. To samo z posiadaniem dzieci.
Boję się nocy. Teraz jak tylko się polozę to skurcz. Oby nie powtorka z wczoraj... Ale dzisiaj torbę dopakowalam do konca i pod tym kątem luz. Wyparzylam laktator, butelki, smoczki. Tylko na istatnie zakupy nie dalam rady pojechac z powodu niewyspania.. I znowu skurcz... Nosz... A dzisuaj tyle juz lezalam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju wstałam dziś o 6 i nie mogłam zasnąć dalej, poszłam na badania, wydałam na nie kupę pieniędzy, o 11 idę na ktg a potem chce pojechać po szafki do kuchni.
moja mama, która wyjechała nad morze wydzwania do mnie od rana i mi mówi JAKI KOLOR szafek mam kupić DO SWOJEJ kuchni i na jaki kolor pomalujemy MÓJ stół, a jak ja coś podpowiem to że nie, że źle................ GRRRRRRRRRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Poli o 6to i tak bajka ja od 3.30noe spie 🤪 obudziłam się na siusiu i juz nie było mowy o spaniu .... O kurde jak by mi ktoś gadał co mam mieć w SWOIM mieszkaniu to chyba bym wyszła z siebie nie nawidze tego. Najważniejsze zeby Tobie się meble podobały i kolory w mieszkaniu bo to Ty tam bedziesz mieszkać a nie Twoja mama.
Mam trzy wesela w tym miesiącu ale tak mi się nie chce iść ze chyba sobie odpuszczę bo nie potancze bo ciężko z brzuchem a sukienki też nie mam jeszcze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się przebudziłam o drugiej i miałam imprezę pod klatką ale jakoś dałam radę przysnąć pomimo tego że chłopaki tak szaleli że hej hej. dziwne że nikt policji nie wezwał 😁

oo ja bym poszła na wesele! chociażby nie po to by potańczyć ale po to by się NAJEŚĆ !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poli ja tez mam wizyte o 11h ...to ja chyba sie wysypiam choc dzis wstalam o 6 a zazwyczaj do 7h pospie wstajac do wc 2razy...ja tez nie lubie jak sie ktos trzeci wtraca w urzadzanie komus domu jak on by chcial etc to wasze mieszkanie kuchnia I to ty z kuba powinnas chodzic I wybierac kuchnie kolory etc...a nie twoja mama...brrrrrrrr nie wytrzymalabym ....dzis troche chlodniej slonce pod chmurami sie chowa mogloby tak zostac juz.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...