Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!

Asiunia co za porażka z tym ZUS-em. Rzeczywiście musiał ich ten Twój szef napuścić. Ale chyba masz spoko lekarza, więc dasz radę. Trzymam kciuki.

Meg, mi na początku ciąży tylko coca-cola wchodziła, więc piłam dużo. Teraz już nie muszę. Ale z W też piłam cole i też pozwalałam sobie na fast foody i nic z tego tytułu maluchowi się nie stało a np. była mała bo 2850 się urodziła, więc to chyba tylko pod względem zawartości kofeiny można by spojrzeć na cole.
Ja jem i pije w sumie na co mam ochotę oprócz tych niedozwolonych bądź niepolecanych 😉
Zdążysz sobie naodmawiać różnych rzeczy jak będziesz karmić 😉 No chyba, że nie będziesz.

Ja się właśnie zastanawiam co do karmienia...Czy i jak długo i czy z butli czy z cyca jeśli naturalnie...Jakie Wy macie do tego podejście?

Aha. Byłam wczoraj wieczorem na wizycie. Z maluchem wszystko w porządku. Ruchliwy i zdrowy. Jak na razie wygląda nadal na chłopca, więc już się chyba nie zmieni 🤪
Mimo, że "boję" się opieki nad chłopakiem to się cieszę. Mąż jeszcze bardziej 🙂

Miłego dnia w dobrym samopoczuciu mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
piękna pogoda 🙂 a ja w pracy...... 🤔no cóż jutro ma być pogorszenie....więc nie ma co narazie planować urlopu .....


zona dzięki za odp . 🙂 takiej wersji się trzymam bo po nocy nic mi nie dolegało ....teraz troszkę czuje ale nie ma co narzekać ...... po pracy odpocznę wczoraj wygoniłam chopaków na plac zabaw i odetchnęłam ..... 😉 😜

Karlosita czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka u nas 20stopni i jak dla mnie za goraco mecze sie sxybko wszedzie bym tylko siedziala tak czuje sie bezpieczniej.Bylusmy w smyku byl wozek 3w1w promocji 990zł tylko kolor do kitu...kupilam 2pary spioszkow,aspirator do nosja,grzebien z wlosia dla niemowlat,termometr byly wanienki cena 120zl z gabka recznikiem zabawka zobacze czy na allego nie jest taniej.Sa przepiekne ciuszki dla dziewczynek cudo a mi moj maz w kolko gada przeciez u nas synek synek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, Asia co za jełop z tego szefa...... nie daj się tam! ja dzisiaj zrobiłam małe zakupy dla Kubusia 🙂 bo tak będzie mieć na imię Nasz synuś 🙂 oprócz tego męczy mnie olbrzymia alergia, pod nosem mam już otarte, usta spierzchnięte... masakra i z tego wszystkiego gardło mnie zaczęło boleć i kaszle mnie 😞, dzisiaj więc zostaje w łóżku z gorącą herbatą i z nadzieją że jutro będzie lepiej.
trzymajcie się ciepło mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!

wygląda na to ze wracam do swiata zywych 🙂 dzwonila do mnie babeczka z recepcji bo od wczoraj ich molestowalam telefonami kiedy cos bedzie wiadomo.
Niestety wizyte u mojego chirurga mam dopiero w czwartek popoludniu i wtedy dowiem sie konkretow, ale na ten moment juz i tak odetchnelam bo Pani mi powiedziala " Pani Karolino śpimy spokojnie a w czwartek na 18.30 zapraszam do lekarza" takze chyba skonczy sie na antybiotykach celowanych lub jakis hormonach a to pikus w porownaniu z leczeniem raka!

Maz moj z radosci pojechal kupic sobie dobre piwko na wieczor a dla mnie cos bezalkoholowego 🙂 no a w czwartek jak juz bede wiedziala co tam dokladnie siedzi w mojej piersi to napisze Wam oczywiscie.
Dzis wkoncu przespie porzadnie noc od ponad tygodnia.
Duzo mam Waszych postow do nadrobienia bo ostatnio bylam przez to cale wydarzenie wylaczona myslami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naprawde sie ciesze i wierze ze w koncu odetchnelas 🙂 🙂: 🙂super dobre wiesci my obie mamy za tydz wizyte u gina 15.04 to juz za tydzien 🙂 🙂
wiem ze sie martwilas to normalne ja sie martwie kazda wizyta u gina wiec rozumiem co czulas\\jesz....Jutro ide na inflancka do szpitala porozmawiac z polozna i zobaczyc sale etc...musze wybrac szpital i zastanowic sie czy czasem nie zrobimy cc na zyczenie tylko jak sxukalam to jest klinika w wawie i za 7400 wszystko pobyt 3dniowy osobny pokoj z lazienka i miejsce do spania dla meza.Zastanawiamy sie nad taka opcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kochane 🙂 wyluzowal mi sie tyłek na maxa a synus chyba poczulmoja ulgę bo kopie teraz mocniej.
W czwartek chirurg w piątek pojade zrobić krew i mocz bo na 15tego muszę mieć wyniki do giną. Ciekawe ile dzidzia urosła od ostatniej wizyty.
Najważniejsze że już nie mam w głowie ryzyka że mogłabym stracić malucha. Teraz już tylko pozytywy no i zaraz półmetek ciąży a wtedy to z górki 🙂.

A jak Wy sie czujecie? Jakąś epidemia przeziębienie teraz, ale mnie póki co nie dopadli za to moja cora q gors,ej formie i od przedszkola parę dni jej dajemy odpocząć.

Meg moja siostra mialana inflanckiej cesarke w maju zeszłego roku i bardzo dobrze wspomina.
Ją mimo tego zostaje przy madalinskiego bo tam pracuje mój gin i mój chirurg a gdyby nie to też rozwazalabym inflancka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie i brzusie dzidziusie.
Witam Polie (która ciąża)

W tabelce już umieściłam nowe przyszłe mamy.

Prośba mamusie które znają płeć i raczej są jej pewne proszę o napisanie jej w temacie Tabelka, jeśli imię wybrane i chcecie już umieścić je w tabelce proszę też podać.

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karlosita uffff uffff 🙂 ale i tak wierzylam że wszystko będzie ok 🙂 dobrze że już lepiej się czujesz bo nie czas na zamartwianie się ...no i trzymam kciuki za wizytę oby jak najlepsze wieści miał lekarz i szybko Ci pomógł 🙂

Mi bóle w podbrzuszu minęły co bardzo mnie cieszy bo wizytę mam 17 i myślałam że będę musiała się wcześniej udać a tak to nie muszę nic mieszać...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polie napisał(a):
katiaa85 kochana a ty na kiedy masz termin? bo jesteś też na sierpnióweczkach a widzę, że chyba jakoś tuż przede mną bedziesz rodzić 🙂

to moja pierwsza ciąża 🙂 dłuuuugo wyczekiwana!

29 sierpnia wiec nigdy nic nie wiadomo tez sama koncowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Kochane,

niestety dlugo sie nie nacieszylam dobrym samopoczuciem bo dzis ledwo mowie tak mnie gardlo zaatakowalo i kaszle okropnie. zlapalam wirusa od mojej cory ktora przywlekla z przedszkola i teraz obie chorujemy :/
ta ciaza przestaje byc dla mnie taka latwa jak liczylam ze bedzie 🙂 ale taki juz los ciezarnych..
Jak to mowi moj gin "ciąża musi troche ciążyć" 🙂

witaj Polie, fajnie ze do nas dołączylas.


zmykam do lozka. trzymajcie sie wszystkie.
cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nowe mamy witamy:-) I zawsze sie cieszymy!
Zona, szalejesz! Galaretka w czejoladzie.... rzeczywiscie lepsze samopoczucie masz. To na pewno druga cora, ja Ci to nowie;-)
Dzisiaj odwiedzila mnie kolezanka z Anglii, ktorej nie widzialam 4lata i od razu poznala, ze jesten w ciazy, pomimo luznego ubrania. Ech, juz jestem rozpoznawalna;-)
Spokojnej nocy Wam i sobie życzę bo poprzednia byla nieprzespana..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja od trzech dni nie śpię bo mnie taka alergia dołapała że szok! strasznie się męczę, a tu praktycznie nic nie mogę wziąć na alergię, biorę wodę morska do nosa, ale to mało co daje 😞 ze strachem myślę o kolejnej nocy 😞 trzymajcie kciuki żebym coś przespała 😞 brzuch się powoli zaokrągla a waga ledwo co +2kg ... a wiecie że "za chwilę" półmetek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa mamusie 🙂
Ja ostatnio troche malo czasu mam bo wymyslilam sobie maly remoncik w kuchni od kilku dni mam sajgon w mieszkaniu ale koniec juz widac i chyba jutro juz skonczymy 🙂 ale jestem na biezaco 🙂
Karlosita super ze wyniki dobre no i kuruj sie z tego paskudztwa co cie dopado 😞 teraz chyba jakis wirus panuje bo co drugi to chory....masakra 😞
A ja jutro na 12 do tego zus-u....trzymajcie kciuki bo ja sie boje okropnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...