Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurcze, nie wiem o jaki rowerek biegowy wam chodzi????

Edytko to jak będę w sklepie to sobie kupie :*

Amelio, to faktycznie musiał być niezły ubaw z Hani 🤪 😁 no i super ze dzieciaczki coraz bardziej rozkręcają się z mowa 😁

Izuniu, my ci nie wiele poradzimy, najlepiej by gin cie zbadał.jedyne co to sciagnij to dziadostwo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monia rower bez pedalow 😉
Nasz maly sasiad taki ma i w tamtym roku mial dwa latka i juz na nim popylal, dobrze robi na koordynacje. W aldi albo netto u nas ma byc promocja za 25 euro chyba, w Pl powinno byc to samo.

A jak idzie waszym maluchom picie z kubeczka? Ja czasem daje malej kako ale kilka razy sie napije normalnie a czasem w biegu i przechyla calkiem kubek i cala sie oblewa.

U nas ostatnio ten bunt jest okropny, bylam z mala na zakupach w piatek,mialam ja w nosidle i bylo ok, w drogerii spokojnie siedziala, i na dworzu ale kiedy poszlysmy do lidla zaczela ryczec, piszczec, wyrywac sie, to ja wyciagnelam i wlozylam do wozka, tak posiedziala doslownie chwile i zaczela sie drzec i kopac i w ogole. Tak sie wstydu najadlam ale nie reagowalam, chociaz zdazylam kupic tylko bulki i maslo. Jak stalam przy kasie doslownie wszyscy sie na mnie gapili jak na jakas walnieta matke co nic nie robi:/ ehh oczywiscie wyszlysmy ze sklepu i jej przeszlo. W samochodzie jej nagadalam i siedziala taka powazna i skruszona. Fakt byla zmeczona juz bo byla 16 ale tak jeszcze niegdy mi nie wyla. To chyba byly ostanie nasze wspolne zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki Justi i Olusiu
Olusiu no wyobrażam sobie te ciekawskie spojrzenia...ludzie sie zaczynają gapic jak tylko dziecko płacze a co dopiero jak wyje i wygina sie we wszystkie strony.Ehhh tez nie lubie takich sytuacji, ostatnio mała zachowała sie w przychodni na szczęście taka akcja trwała krótko. Ja osobiście wole jeździć bez małej na zakupy bo po pierwsze zrobie je duzo szybciej no i mam pewność ze uniknę takich akcji, ale niestety nie zawsze jest to możliwe.
My pijemy w większości z kupka bo w zlobku tylko takie sa, jak gdzieś jedziemy to robie malej picie w kubku z dzióbkiem. W większości sie nie polewa ale ja nalewam tylko do połowy picia.Trening czyni mistrza hehe wiec na wszelki wypadek zakładam jeszcze sliniak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogólnie u nas juz zastał poruszony termin wakacji i tak mysle juz o tym jak to bedzie i co bede musiala kupić, na pewno reczniki nowe no i malej kostium kapielowy..koniecznie jednoczesciowy bo w tamtym roku miala dwuczęściowy i piach jej wpadał za pampka tuz na posladki.
A wy dziewczyny macie juz jakieś plany wakacyjne?
Justi masz moze namiary na ten ośrodek co byliscie w tamtym roku? jak tam cenowo stoi? bo my chcemy jechac ze znajomymi i myslelismy by może wynająć mieszkanie na 4 os to by wyszło podobnie co pokój w pensjonacie a była by kuchnia i mozna by cos upichcić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia my jedziemy do zakopanego z tesciami, chcielismy do wloch bo mamy blisko ale akurat nie bylo terminow wtedy kiedy nam pasuje. Za rok moze polecimy do turcji jak mala bedzie wieksza.
jedziemy na 10dni z wyzywieniem za 4 osoby 2tys wychodzi, mala gratis. Mam zamiar sie wybyczyc a tescie beda biegac z mala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu wiem cos na temat histerii ostatnio jak bylysmy z siostra w galerii najblizsza od nas jest 50 km i musialam niestety malego wziasc bo nie mialam co z nim zrobic bo bylo to do poludnia.Na poczatku bylo ok bo byl spiacy i siedzial ladnie w wozku,po jakims czasie zasnol i spal z 1,5 godz ale jak wstal to nie odpuscil,najpierw zobaczyl rybki plywaja w takich duzych fontannach normalnie szook,ale to jest nic zobaczyl autko wyscigowe w ktorej mozna siedziec i krecic kierownica wlazl mi tam i nie chcial za cholere wyjsc a jak go wyciaglam na sile to tak zaczal wyc akbym niewiadomo co mu zrobila(ma taki straszny placz od niemowlaka),po jakims czasie sie uspokoil to zobaczyl jakies karuzele,ale ja go szybko do wozka i ucieklismy stamtad,a jak juz zobaczyl takie autka w ktorych dzieci jezdza po supermarketach(mam nadz ze wiecie o jakie chodzi to sa jego ulubione autka)to normalnie chwycil tego malego co w nim siedzial i na chama go ciagnol zeby tamten stamtad wyszedl i znowu ryk,nie wspomne jak gogonilam po kazdym sklepie,a ten mial radoche......I jak mam z nim jech na jakies zakupy to jestem chora wrrrrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olusiu, no to faktycznie sie opłaca, no i super ze z teściami jedziecie. My tez myslelismy o ciepłych krajach, ale jak mamy jechac sami o o 20.00 siedzieć w pokoju to troche mi szkoda kasy na taki wyjazd bo wiadomo człowiek by chciał poszaleć i wieczorem gdzies wyjsc a tak dupka. Nad polskie to ujdzie jak ze znajomymi bedziemy to wieczorki razem sie spędzi a jak cos to panowie zostaną z mala w domu a Panie pobawią sie na miesci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my bysmy chcieli ze znajomymi jech maja w tym samym wieku malego nad morze,ale czy to wypali to niewiem zobaczymy jak to bedzie z kasa,a pojechalabym sobie gdzies bo ostatnio bylam po slubie,niedlugo 3 lata minie 😞 😞A o cieplych krajach nie wspomne,moze moje marzenie sie kiedys spelni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Irka a tak z ciekawosci pytam, bo napisalam jej komentarz ostatnio zeby wpadla do mamusiek bo jej dawno nei bylo a jakas laska odpisala, ze wcale nie tak dawno. Myslalam, ze moze popsrostu zmienila forum?

Monia do wloch mozna jechac juz za 250euro na 10dni 4osoby dorosle i 2 dzieci chyba w takim domku capingowym bez wyzywienia. Moim zdaniem dobra cena.Z PL dojazd najgorszy, od nas to jakies 3-4 godz samochodem, blizej niz do granicy z polska 😉
http://www.eurocamp.pl/camping,EuropaSilvella.xml (zdjecia z campingu) sa rozne
http://www.eurocamp.pl/eurocamp,zakwaterowanie.xml (w takich domkach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jesli chodzi o wakacje
to my wylatujemy gdzies z tego kraju ...
na minumum i maksimum 2 tygodnie
gdzie ??
nie mam pojecia grunt by byla to europa i kraj UE 😜 🙂

mam serdecznie dosc polskich wczasow po tamtym roku

Monika http://www.slonce.dabki.pl/
tutaj masz namiary, ale zrobie antyreklame i nie polecam 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢


Ircia
my Wojtusiowi zawsze bierzemy na godzine ten samochod u nas koszt to 5 zl za godzine
a przynajmniej 40 minut mam spokoju bo siedzi kreci kierownica, krzyczy brum brum heheh 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niestety ceny w polsce sa nieraz rownie kosmiczne za wczasy 😮 😮

My mimo,ze wiem,ze wieczorami pobedziemy sami w pookoju, na balkonie to przynajmnniej naciesze sie czasem spedzonym z m. 🙂
i moze w koncu sie wygrzeje troche bo moja skora od 3 lat nie widziala slonca 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...