Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny jak któraś ma sklep Ecco pod nosem to warto zajrzeć, bo są teraz jeszcze dobre przeceny. Kupiliśmy dla Stasia takie buty za 120zł (50% normalnej ceny):
http://www.outletstore.pl/ecco/75001155778/Product.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Ale dzisiaj bedzie cudna pogoda slonce swieci jak niewiem maly na dworze z babcia,u nas juz zostal w sobote sezon piaskownicowy otwarty maly bawi sie w niej non stop jak tylko jest na dworze to juz leci do niej,dobrze ze ma te laweczki to siedzi na nich a nie na piasku,do lata pewnie go nie bedzie bo caly czas go wyrzuca hehe.... 🙂
A ja jutro do pracy ide pierwszy dzien mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie bo ostatnio mam pecha jakiegos czy cos 😞
A co do butow to musze mu tez cos wybrac wczoraj siora byla po towar to jutro lukne co ma fajnego,mierzylam mu 2 pary butow co mial na jesien jedne mu sa na styk polbuciki,a adidaski za male nawet noga nie wejdzie a kupowalam z zapasem 🥴 🥴myslalam ze chociaz jedne bedzie mial dobre zeby po podworku w nich biegac,no ale niestety nie,czeka mnie zakup 3 par butow adidaskow,polbocikow i jakis kolo domciu.... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Monia - ja tam w sumie nic nie potrzebuje na chwile obecną dla Franka, oprócz pieluch 🙂 No i musze mu smoka do butli kupić. Mam ustnik od niekapka, i jak zaczął normalnie z niego pić - co znaczy że się nauczył 🙂, to zapełniał usta napojem i tak cudował, że wszystko mu spływało po brodzie po samego pampersa 😠 Wzięło mu się to chyba z zabawy w wannie, no ale bez przesady 😁 No a smoczek ten zwykły przegryzł go, i z boku jest dziura 😲

Ircia - powodzenia w pracy 🙂 Zazdroszczę tej piaskownicy....Mnie pozostaje publiczna, chyba że tata na działce zrobi małemu, ale to i tak za często tam nie będziemy, chyba że coś się zmieni i przeprowadzę się koło rodziców...

Ja mam narazie buty, ale pewnie i tak będe musiała jakies dokupić, bo o 1-2 parach nie będziemy funkcjonować 🙂
Wiecie co, mam 3 pary papci po domu, które sa jakieś 2 rozmiary za duże, ale są dobre na tęgość, więc w nich chodzi, a dobry rozmiar był po prostu za wąski....eh, na szczęście wygodnie mu się w nich chodzi i nie dobrze leżą.

Pogoda dzisiaj piekna, ale u mnie termometr pokazuje -2*C, więc nie wiem czy wybiorę się do tego Netto, bo to jednak kawałek spory. Mogłoby być cieplej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja juz jakis czas temu wyciagnelam adidasy z jesieni ale sa na styk, wczoraj bylysmy u audiologa to zajechalam do deichamnna i akurat byla przecena na butki w malej rozmiarze, wyrwalam elefanta zamszowe za 15 euro z przeceny z 35 😉 Ale zakrywaja kostke wiec pewnie za jakis czas kupimy jeszcze jakies adidasy.
A co do kapci w domu to my nei nosimy, mala biega na boso tzn w skarpetkach albo calkiem na boso jak jest cieplo

U nas pogoda sie zepsula i caly tydzien ma taka zostac, wczoraj padal deszcz ze sniegiem i jeszcze maly grad:/ To sie nacieszylismy wiosna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas maly biega od samego poczatku w kapciach i jak mu spadnie to kaze sobie zalozyc zreszta jak wstaje to od razu po papcie leci hehe.. 🙂A my mamy od poczatku polskiej firmy zetpol i sa super na podbiciu w srodku z wkladka profilujaca,raz mial inne i musialam ta wkladke wyciagnac bo nie szlo dopiac,a te sa super ostatnio mu kupilam rozmiar 23 bo pokazywal na paluszki ze go cisna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ircia no to trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy 😉 😘 Oby był lekki i szybciutko minął 😜

Emilka biega w zimę po domu w kapciach a dokładniej w takich skarpetach z podeszwą. A latem w samych skarpetach albo na boso. Natomiast u teściów biega w zwykłych kapciach bo tam podłogi są wiecznie brudne przez psa i to, że wszyscy nauczyli się tam chodzić w butach przez co strasznie się nosi, a teściowa nie nadąża myć podłóg.

Aniu butki super, ale i tak drogie mimo promocji. Nam udało się zakupić Emi buty w Deichmanie za 29zł 🤪 Ale i tak chyba jeszcze jedną parę muszę zakupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach no i miałam wam się nie chwalić, bo bałam się, że zapeszę, ale nie mogę już wytrzymać heheh 😁 Jutro robię sobie mój wymarzony tatuaż 🤪 🤪 🤪 🤪 Tym razem w studiu i za kasę, nie u tego gościa co wtedy. Zaliczka już jest wpłacona więc myślę, że już nic się nie zepsuje i wkońcu uda mi się go zrobić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to Edytko powodzenia i oby wszystko poszło bezproblemowo (czyt. bez omdlenia) heheh trzymam kciukasy

no my tez butki musimy zakupić, bo w tej chwili mamy tylko adidaski nike które sa na styk ale jestem z nich bardzo zadowolona wiec chyba kupie kolejna większą parę no i jakieś takie elegantsze heh

kurcze, odkąd pracuje to jestem jakas wypluta, mało mam czasu dla siebie ehhhh godz 22.00 a ja padam.
Irciu fajnie macie z ta piaskownicxa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta 3mam kciuki zeby sie ladnie udalo. A ile cie wyniesie?

Monia my tez mamy nike dla malej i ten rozmiar 21 juz jest na styk, bylam patrzec w sklepie ale tak naprawde nie ma nic ciekawego zeby kupic jakies inne bo od jesieni nic nowego nie ma, a teraz ma biale z fioletowym z przodu i troche pucha kupowac drugie takie same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Juhuuuuu mam tatuaż 🤪 Wcale nie bolało, Monia nie omdlałam heheheh 😜
Chłpak dziarał mnie tylko godzinę, zapłaciłam 170zł więc w porównaniu do tego, że w innym studiu za to samo krzyknęli mi 300 zł to jest to promocyjna cena 😉

A tak wygląda (wiadomo zdjęcia do końca nie oddają jego uroku, najlepiej wygląda na żywo 😉 ). Widok z kilku perspektyw 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dsc01654gl.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/435/dsc01654gl.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/dsc01655t.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/9796/dsc01655t.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dsc01656h.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4406/dsc01656h.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heeheehe dzięki kochana 😘 😘 😘 😘 Oklask dla ciebie za oklask dla mnie hehheheh 😁
Uczucie jest dziwne, takie kłucie, czasem przeszywające, że ciarki przechodzą, ale w porównaniu do porodu to żaden ból 😉 Ani nawet raz nie zajękłam.
Wkońcu się doczekałam i strasznie się cieszę 🙂 🙂 🙂

A z gorszych wieści to byłam dziś w Klinice hematologcznej i i wykryto u mnie nadpłytkowość samoistną 😞 🤢 🥴 Jak to nazwała pani doktor - nowotwór szpiku 😞 Ale nie jest to taki zwykły rak, można z nim żyć normalnie, ale trzeba o siebie dbać, regularnie brać leki, nie pić, nie uprawiać ekstremalnych sportów czyli żadnego wiekszego wysiłku, no i regularnie chodzić na wizyty do hematologa. Niby wyczytałam, że z tego może u 6%-10% osób rozwinąć się białaczka ale nie chce się martwić na zapas...muszę żyć z tym normalnie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko, gratki dla ciebie no i oklask oczywiscie zaraz dam. Dobrze ze na plecach jest grubsza skóra.Wreszcie sie doczekałaś i masz swój wymarzony tatto!!! super
Próbowałam sie dzisaj cały dzien połaczyc z forum i nie mogłam....ehhh tren net.
U nas po staremu tak to., mala dalej na 3 godz. chodzi do zlobka .M jutro ma zanieść Pania po czekoladzie bo dzien kobiet jest a on ja jak zawsze zaprowadza i odbiera wiec im milo bedzie.
Zmykam pocwiczyc i lulku, bo mala nam zrobila rano pobudke o 5.40 a poszlam spac po 24.00 wiec ledwo zyje a w pracy jak zwykle sporo roboty.
spokojnej nocki mamusie 😁

PS: Olusia ja jeszcze biore pod uwage butki z allegro, tylko rozmiar nie wiem o ile większy kupic, o jeden cm większe? patrzyłaś adidaski na necie? jest wiekszy wybór niz w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki Lusiu 😘 😘 😘

Monika ajjj to tatuś zapunktuje u pań przedszkolanek heheh 😁 😎
A Emi też nam dziś wstała o 6 😮 Ale na szczęście ja musiałam i tak wstać o 4:40 bo do tej Kliniki jechaliśmy więc byłam już dawno na nogach 😉 Mam tylko nadzieję, że jutro mi królewna nie urządzi takiej pobudki, bo muszę odespać za dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edyta tautaz zajebisty!Zazdroszcze, tez bym sobei zrobila ale nie pasuje tego,ktory juz mam. Teraz wazelina smaruj i sie nie opalaj na solarium 😉

Monia centymetr to za duzo, o tyle mamy wieksze butki 23 i mala wyglada i chodzi w nich jak kaczka wiec kupilam mniejsze, jakies 0,5cm luzu to jest max moim zdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...