Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej
Kwasiek interes dobrze luty jest super jak narazie ciekawe jak bedzie w marcu 🙂 u nas wczoraj deszcz padal dzis jest na 0 C i kurcze strasznie mokro nawet nie wychodzilam z Marika na dwor bo zaraz byla by cala mokra..okropna chlapa..
wczoraj mialam caly dzien gosci wiec bylo super.. dzis od rana sprzatanko jutro przyjezdza kuzynka z rodzina z poznania wiec bedzie wesolo 🙂 Marika niedawno usnela wiec mam troche luzu...
Jak fajnie ze wasze brzdace siusiaja na nocnik moja wogole nie chche na niego usiasc jak widze ze chce kupe to mowie Marika siadamy na nocnik a ona ucieka pod stol albo do drugiego pokoju i sie chowa i po kryjomu wali kupsko 😁 hehe Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Udało mi sie sprzedac suknie, dałam za 350, miałam wystawione za 400, ale ważne,że sie pozbyłam, bo nie ma co trzymac a półtora roku była w szafie...no i reszte tych dodatków, widac było,że biedna rodzina, a zreszta ja jestem za dobra czasem, no ale zawsze jakaś kasa jest i mogę sobie coś kupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

urodzinki się udały 😉 wszyscy odsypiają tylko ja z Zuzą na nogach od 7 🤢 no nic ktoś musi mieć przekichane... 😜 na 12 do pracy cały dzień wrrr... 🥴

ja okres mam dostać w następnym tyg. 😉

aaaa właśnie mąż dostał prezent od znajomych 2 bilety na obojętnie jaki film w Multikinie... se pomyślałam że w sumie MY dostalismy prezent hehe 😉 miła odmiana iść z mężem do kina 😉

ohoho czuje jakiś smród 😜 trza zmienić Zuzce pampersa 😜
buźka ;8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

KOmsi ja czesto wchodze na kompa na chwile a komp dalej wlaczony z moim logowaniem..
Super Maxyma uczucie 😁 normalnie panienki bedzie zaraz wyrywal 😁 😁 😁

Kwasku jak Komsi ostatnia pisala ze Kinol przeziebiony i jak to chlop juz jest jedna noga w grobie to co Ty sie spodziewasz po swoim menzastym on juz umiera 😁 😁 😁 😁 😁
Agusia super ze tak ladnie nocnikuje 🙂 moj gad nie chce nocnika...ale nie wiem czy ten nasz nie jest za maly bo jak siada to mu sie ledwo siusiak miesci 😮

Madalena wspolczuje ze Piotrus taki choproawity a na tego grzyab i wilgoc nic nie mozna zaradzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem wzrokowcem, musiałabym zobaczyć jak taka sałatka wygląda. W ogóle nie lubię przepisów bez zdjęcia danej potrawy czy ciasta - dla mnie coś musi ładnie wyglądać. A jak ładnie wygląda, to i będzie dobrze smakowało 🙂

Ja upiekłam dziś super banalną szarlotkę. Tylko trochę mało jej, następnym razem będę robiła z podwójnej porcji 🙂 a jutro będę robić placki ziemniaczane. Kurde, nie wyjęłam mięsa na jutrzejszy obiad, mam nadzieję że nie obudzę Agnieszki jak się będę w zamrażalce tłukła.

A właśnie, dziewczyny, macie może jakiś dobry przepis na lazanię? Mam już straszną chcicę na obiad niezawierający ziemniaków, ryżu i kaszy. Czyli pozostaje tylko makaron.

Mąż usypia Agnieszkę, dziś pewnie zarwie nockę żeby nadgonić zaległości w pracy. Ja wczoraj dostałam okres (3 dni wcześniej, niż się spodziewałam), więc pewnie będę spała jak zabita 🙂

Waja, Agulka - żyjecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

jak się wczoraj wkurzyłam jak wróciłam z pracy... 😠 😠 nie dośc żę spałam 3h dzień wcześniej w pracy cały dzień a jak wróciłam po 22 ledwo na oczy patrzyłam a w domu cudowne powitanie w każdym pokoju syf jak nic!!! w kuchni garnki aż wystawały z blatów... 😠 nie nawidze czegoś takiego i wiem że se tak bedzie to stało aż nabierze mocy prawnej... 🤔 😠 🤢 tak więc z pracy do pracy... po 12 dopiero w łóżku byłam... 😞

dziś znowu do pracy ale tylko do 17
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Zuziaku, no tak to niestety czasami bywa... 😞 a jak z Adamem się układa?
Magda a powiedz mi, czy Wy wychodzicie z Piotrusiem na spacery? Bo generalnie jest taka zależność, że dzieci wychuchane i wydmuchane częściej chorują. Bo choroby Piotrusia mogą być skutkiem wilgoci, ale też mogą być skutkiem przegrzewania albo trzymania dziecka "pod kloszem". Moje wujostwo tak właśnie wychowuje dzieci - w mieszkaniu nigdy nie wietrzą, "bo dzieci będą chore", jak jest mżawka, to na dwór z dziećmi nie wychodzą, "bo dzieci będą chore". A dzieci tak czy siak non stop chorują, więc chyba ich metody nie do końca się sprawdzają. Tak tylko o tym piszę, bo zastanawiające jest to, że Piotruś aż tak często choruje...

Mój mąż jutro wraca do pracy, gadał z szefem, dostanie samochód służbowy na kilka dni, żeby móc dojeżdżać do pracy. Ja już prawie zżarłam upieczoną wczoraj szarlotkę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda, u nas też jest grzyb, właśnie wyrosła jego nowa edycja 😮 Nie mamy realnych perspektyw szybkiej zmiany lokum, więc musimy się nauczyć z nim żyć.
A co do spacerów Kwasiek ma rację. Ja myślę że to że Staś prawie nie choruje, w dużym stopniu zawdzięczamy opiekunce, która niezależnie od pogody była z nim na dworzu przez większość dnia. Ja teraz nie wychodzę z nim aż tyle, ale nawet w najgorsze mrozy starałam się żeby był na powietrzu 2 razy po godzinie, nawet przy sporym katarze. Mamy sąsiada piętro wyżej, który ciągle choruje, ale on prawie nie wychodzi z domu bo albo jest właśnie chory albo jeszcze za słaby po chorobie i tak zanim zdąży wyzdrowieć to łapie już coś kolejnego. Nasza opiekunka twierdzi że by z nim należało wychodzić nawet w trakcie choroby (jak tylko nei ma gorączki) tylko może ubierać cieplej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka widze że dzieciaczki się rozkręcają w rozmowach u nas ostatnio usypianie wygląda tak

ja-idziemy spać
- kocik?
tak weźmieny kocyk
- ninio?
tak smoczek też bierzemy
kładziemy się i iga
miki?
miki już śpi
półka?
pszczółka też już śpi
ygak
zygzak też śpi
tatuś?
tatuś jest w pracy
śpi?
nie myśle że pracuje ale mama też już śpi dobranoc
i dopiero się kładzie roi się roi i nagle
- no pytul
czyli przytul he he i dupke wciska do mnie i zasypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale slodkie te Wasze rozmowy 😆 😆 😆 😆 😆

MAdalena morze rzeczywiscie Piterek przegrzany...kurcze i ta dziewuszka pewnie cos przywleka...moze spróbuj go lekko zachartowac tpu spacer mimo kataru ale jak pisze Ann bez goraczki. Ciezko mi powiedziec bo Dawid malo choruje ale tez nie wiadomo jak bedzie jak pojdzie do przedszkola...

co do grzyba...to jeszt super srodek na spryskanie (zracy okropnie i trzeba z 2h wietrzyc), mialam taka kolo dzwi balkonowych bo kabel internetowy wychodzil ale super sprawa bo zupelnie ustapilo, jak chcecie podam nazwe kupilam w castorsamie cy praktikerze...

Zuziaku ja to dopiero mam czasem wkurwa...Mirek nie pracuje a ja wracam z pracy i chyba normalnie wale drugi etat i jak nie napisze na kartce to nic nie zrobi...faceci niektorzy tacy wlasnie sa...nie chce nawet sie wkurwiac...

Madalena ja na zadnych portalach nie bywam po za mamusiami tak wiec skladam zyczenia ale nie wiem z jakiej okazji 😜 tak czy siak zdroweczka dla Ciebie, Piterka i menzastego 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laaf nawet karteczki by nie pomogły... 🤢 czasem mam wrażenie że faceci są ograniczeni... ale niestety to nie o to w tym chodzi tu chodzi o wychowanie przez mamusie... 🤢 wszystko zawsze było zrobione poprasowane pomyte podstawione jedynie tylko jeść srać i pierdnąć... 😮 Adam jest już po ślubie ma żone i dziecko a teściowa dalej mu płaci rachunki! Mnie by było wstyd na jego miejscu ale mu wygodnie... 🤔 a ja się nie bede prosić teściowej żeby mi rachunki od męża oddała... jeszcze mnie nie posrało...! 😮 😮 😮
więc mamy które mają synów PROSZE nie zróbcie z nich cycków... potem baby muszą się nie potrzebnie wkurzać...

a i Madalena ma dziś urodzinki Laaf 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Ja tylko na chwilę, bo zaraz lecę spać.

Olcia zdrowa, jeszcze musi wziąźć do końca antybiotyk i do żłobka pójdzie od następnego poniedziałku.

Zrobiłam Zuziakową śledziową sałatkę 🙂 więc jutro będziemy pałaszować 🤪

Madalena, jeszcze zdążę...Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń 🙂

Na szczęście mój mąż nie był mami synkiem, bo będąc w domu przez kilka dni np. mając urlop - będę miała posprzątane, zakupy zrobione, może nawet obiad zrobiony, jeżeli akurat ja nie przygotowałabym, nawet nie mówiąc nic,kartki też nie musiałabym zostawiać.

A jutro na obiad fasolka bo bretońsku, Ola będzie miała wersję z paróweczką.

Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*
Anulka81 napisał(a):

Na szczęście mój mąż nie był mami synkiem, bo będąc w domu przez kilka dni np. mając urlop - będę miała posprzątane, zakupy zrobione, może nawet obiad zrobiony, jeżeli akurat ja nie przygotowałabym, nawet nie mówiąc nic,kartki też nie musiałabym zostawiać.

skąd ty takiego faceta wyczarowałaś? 🤔 ehhh o takim czymś mogę pomarzyć...

dziś znów do pracy do 17 ale jutro wolne 😜 słyszałam że to początek końca zimy 😜 ma za nie długo nawet do +12 dojść super bo już powoli na głowe dostaje przez tą zime 😠 ja tam lubie wiosne i lato 😎

Zuzia pałaszuje płatki z mlekiem 😉 a ja kawusie ;*
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Kubuś bajke oglada a ja pije herbate, sniadanko zjadłam godz temu 😉 maż jechał zarejestrować auto. Kurs bedzie wtedy kiedy ja bede chciała, bo mówili,że się dostosują do nas 😉 więc fajnie, ale najpozniej w kwietniu pojde, wtedy lepiej sie wprawie w auto i sama bede jezdzic tam do Bytowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...