Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulka ja korzystalam i wedlug mnie sa do dupy 😉A tak powaznie to sie u mnie nie sprawdzily, nie wchlaniaja zbyt dobrze, plusy sa takie ze sa miekkie.

A wlasnie ze streetcomu dostalam te mleczka w kartonikach sa naprawde wygodne,a teraz dostane farby do wlosow, wiec sie farbne na wesele, o i musze wlosy obciac, bo juz mnie draznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agulka nie, dostaje na meila wiadomosc, ze rusza nowa kampania i na moim koncie czeka na mnie ankieta, wchodze wypelniam i czekam, po jakims czasie mam wiadomosc, ze sie zalapalam i mam potwierdzc adres do wysylki, potwierdzam i pozniej juz dostaje meila, ze paczka juz do mnie idzie.Bylam juz w kampanii, pampersow, mlek gerber, martini, kaszek w kartonikach nestle i teraz farb do wlosow, ale nie wiem jak to sie dzieje, bo na np mpjemu mezowi zadnej jeszcze kampanii nie zaproponowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kubus ma zwykły ale nie chce na nim siedziec za bardzo 😉 A tak pozatym Czesc 😉 dziś jazdy były spoko, jutro jade do mamy i fryzjera, i na targowisko, moze jakies jeansy kupie, bo nie mam. madalen aja dziś hod-doga zjadłam na Oktanie, dobry był, pychotka 😉
w Czwartek na 8 15 trzymajcie kciuki, mam egzamin 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pięknie, gratulacje więc dla Agusi 🙂
Marysia ma zwykły nocniczek schowany w łazience. Wcześnie rzeczywiście traktowała go jako zabawkę ale stwierdziliśmy, że tak nie powinno być i dlatego teraz jeśli tylko zobaczymy, że Myszka chowa się po kątach (sygnał że za moment coś będzie w pieluszce:P) sadzam ją na nocniku. I jeśli musi dłużej siedzieć dostaje koszyk z grzebieniami, golarką, gumkami do włosów i może siedzieć z 20min po cichu 🙂 niezawsze z rezultatem ale ważne że za szybko z niego nie schodzi 😁

Ja dzisiaj zrobiłąm pulpeciki dla mojej Myszki, zjadła 3 🙂 i do tego rosół z makaronem. A dla nas siekane z ziemniakami i pieczarkowa 🙂 do tego udało mi się robić pischingera (ostatni stanowczo za szyko się rozszedł), kisiel z agrestu, porzeczek i truskawek dla Marysi. Siedziałam w kuchni trochę ale było warto 🙂

Angela, oczywiiście że będę trzymać kciuki 🙂 nie daj się im 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

Waja mąż już po zabiegu mówi że dobrze się czuje że śpiący jeszcze troche po narkozie ale ok więcej dowiem się wieczorem bo nie ma mi kto z Igą zostać na razie żebym mogła pójść do niego dopiero jak teściowa z pracy wróci a pogoda do dupy bo pada to czekam cierpliwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mnie nie chcą do żadnej kampani teraz ale pampersy będę mieć bo męża bratowa dostała pakę a jej mały już woła ale uzupełniła że chodzi w pamperolach żeby dla Igi były he he to ich przerobiłyśmy i paczkę będziemy mieć w piątek (chyba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojeje ale ja jestem okropna...czytalam Sylwia o mezu (tak wlasnie jest jak sie pisze na raty) i nie zapytalam ☺️ ☺️ oby szybko doszedl do siebie...

Zuziaku a co plany pokrzyzowaly?

Waja dostlam od Ciebie to mleczko i Dawid wciagnal je ze smakiem i sie oblizal az 🤪
ja juz kiedys bylam na streetcom ale myslalam ze to jakas sciema i dalam zeby mi linkow wysylali teraz weszlam ponownie i kazali wyslac poczta formularz, u Was tez tak bylo? Waja moze tymasz jakies ciekawy profil co? co tam kobito powpisywalas? 😉

Angela dasz rade 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laaf, tak, formularz trzeba było odesłać. No ale jak pisałam - ja nadal czekam... 😞
byliśmy ubezpieczyć samochód... 1000 zł 🤢 więc wykombinowaliśmy, że przepiszemy samochód na mojego ojczyma - wtedy ubezp. będzie za 350 zł 🙂 jakoś sobie trzeba radzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kwasiek, no widocznie nie podpasował budyń Agniesi, nie wszystkie dzieci muszą lubić to samo. No i super, że Agnesia już informuje, że chce na nocniczek. Olcia zwiewa z nocniczka i woli nim się bawić, jak jest w pobliżu, a tak ogólnie to stoi w łazience. My mamy nocnik oczywiście różowy hehe z małym Kubusiem i Prosiaczkiem z pozytywką.
Dobrze, że stara praca Twojego męża pożegnała się, a jak sprawa tych lojalek itp. odpuścili czy jak załatwią sprawę?

Waja, kieliszki do wina super sprawa na prezent ślubny, my dostaliśmy w komplecie z innymi szkłami od przyjaciela męża, który był u nas świadkiem,ale największy sentyment jeżeli chodzi o szkło to mamy do prezentu z kolei od mojej przyjaciółki i jej chłopaka - dostaliśmy też na ślub - 2 kielichy do wina (piszę kielichy, bo są trochę większe od standardowych) - tylko my z nich pijemy i zawsze jak mamy jakieś winko do wypicia.

Sylwia, dobrze że maż czuje się lepiej po zabiegu.

Co do streetcom to ja raz dostałam pieluszki Pampers Premium i przy następnych pieluszkach pampersa Sleep&play nic nie dostałam, chociaż wypełniłam ankietę i dosatałam maila,że pod koniec lutego dostanę paczkę, ale może nie dostałam za karę, bo zapomniałam wystawić opinię o poprzednich pieluszkach i nie przesłałam dalej linka tzn. do innych osób odnośnie tych drugich.

Kurcze dziewczyny mam dylemat, mąż pytał się czy nadal chciałabym w prezencie urodzinowym na 30tkę tatuaż, jak kiedyś sobie wymarzyłam, bo na 18tkę wreszcie nie zrobiłam,więc pomyślałam już kilka lat temu, że 30tka to będzie fajny wiek (tak jak mój mąż sobie zrobił 3 lata temu) i znowu waham się, chciałabym nie duży, ale włącza mi się myśleniówa czy nie będę żałować i czy nie będe miała alergii na farbę...ohh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczor!
Dzionek szybko minol 🙂 Kebab oczywiscie zaliczony eheh 😁
Malenka spi od 20 a ja wlasnie skonczylam relaksujaca kapiel.
Dziewczyny myjecie wloski codziennie waszym szkrabom? bo ja myje caly czas codziennie i nie wiem czy teraz juz przestac i myc co 2 dni czy jak?hm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...