Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej głosik oddany

ja się wreszcie obrobiłam towar dziś miałam i dziewczyny niestety nie orzyszły te grube body

Iga miała dziś stan podgorączkowy i była strasznie marudna nie wiem co jej się porobiło wczoraj byliśmy u lekarza to mówiła że wszystko ok a dziś prawie gorączka może to zęby albo przemęczenie bo powiem wam szczerze że już się nie mogę doczekać kiedy po tego 3 latka przyjadą takie robi zamieszanie i duuużo hałasu a Iga raczej jest cicha i każdy ma juz dość może mała też dałam jej nurofen i usnęła o godz 18,30 a po pół godz wstała uśmiechnięta pobawiła się i teraz m próbuje ją uśpić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też zagłosowałam na Dawidka i kliknęłam na Pajacyka.

Dzisiaj był męczący dzień, a do tego kiepska pogoda i zmino, co wcale optymistycznie nie nastraja.

Od przyszłego wtorku do 31.10 mam urlop + 1 listopada mam wolne, jako pracownik biura, bo normalnie kino jest otwarte.

Ok. teraz trochę pozamulam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojej.. 😞 😞 Magda, kup w aptece ziółka SeptoSan (http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1962) ja w tym robiłam Adze kąpiele (szklankę mocnego wywaru wlewałam do wanienki z wodą) i świetnie to działa na odparzone dupsko. A jak Piotruś ma ranki, to kup Bactigrass - to taka gojąca siateczka, która przyspiesza robienie się strupka.
Magda, o ile dobrze pamiętam, to chciałaś do domu kupić meble podobne do kolekcji Orchid http://www.forte.com.pl/ zobacz które bardziej Ci się opłacają.
Anulka, tydzień urlopu, szaleństwo 🙂 🙂 fajnie!

Lecę spać. Kolorowych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉 Kubus o 21 zasnął i o 2 zjadł mleko i o 7 25 pobudka, rano zaraz tylko odrosty pobarbowałam i git, 2mies bez farbowania jak nigdy 😉 Magda biedy Piotruś, oby jak najszybciej wyzdrowiał. Kubus juz katarku nie ma ale czasem pokasłuje, ale jest ok, moze pozniej pojdziemy na chwile na dwór 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 kurcze, nie wiem jakim cudem, ale Aga mi ostatnio tak ślicznie zasypia, że aż w szoku jestem 🙂) pewnie teraz będzie zmiana o 180 stopni, zawsze gdy coś pochwalę, to nagle przestaję mieć powód do chwalenia, no ale trudno :P

Dziewczyny, jak już Wam wcześniej pisałam, dostałam się do kampanii Streetcom dotyczącej kosmetyków Johnson's Baby. Mogę Was wykorzystać? ☺️ 😎 Gdyby to były kiepskie kosmetyki, to bym nic nie pisała, ale na prawdę są warte zarekomendowania 🙂
1. Delikatny płyn do kąpieli 3 w 1 z formułą "no more tears", więc nie szczypie w oczy. Delikatnie pachnie, pieni się, nie podrażnia, jest bardzo wydajny, w fajnym opakowaniu z pompką, 500 ml. Z tego co wiem kosztuje około 15 zł, więc wg mnie się opłaca.
2. Mleczko intensywnie pielęgnujące do ciała. No, tym produktem jestem po prostu zachwycona, jak już wiele mleczek i kremów używałam, tak to wydaje mi się najlepsze - super nawilża, wygładza skórę, świetnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy i fajnie, delikatnie pachnie. Nie uczula. A w swoim składzie ma oliwkę, więc efekt nawilżenia jest na prawdę super. Opakowanie 300 ml kosztuje około 11 zł, więc cena bajeczna wręcz jak na tą jakość.
3. Krem intensywnie pielęgnujący. Skład dokładnie taki sam jak mleczko, tylko konsystencja inna. Również jestem nim zachwycona i przyznam szczerze, że go Młodej podkradam i stosuję go jako krem do rąk ☺️
4. Krem na odparzenia. Krótko go używamy, więc ciężko jest mi stwierdzić, czy na prawdę chroni przed odparzeniami. W każdym razie konsystencja jest super. Nie wiem czy używałyście kremu na odparzenia marki NIVEA albo HIPP - ten z Johnsona jest rzadszy od NIVEA i bardziej gęsty od HIPP, więc dla mnie idealnie. Szybko się wchłania, więc dziecko nie lata z białym dupskiem. Zawiera tlenek cynku, lanolinę, różnego rodzaju olejki nawilżające, masło shea itp. W każdym razie po użyciu i całonocnym śnie Aga wstała z dupką, na której nie było żadnego zaczerwienienia, więc na chwilę obecną mogę ten produkt też polecić.

Czy któraś z Was używała już kosmetyków Johnsona? Jakie macie wrażenia? A może używałyście już tych kosmetyków opisanych przeze mnie?
Jak macie jakieś spostrzeżenia, to piszcie. Będę niezmiernie wdzięczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam po dluzszej nieobecnosci
u nas wszystko dobrze, ostatnio marika chorowala miala zapalenie gardla i na antybiotyku byla,wczoraj sie udalo wyjsc no i kupic jej kurteczke na zime jeszcze tylko butyy zostaly i koniec zakupkow zimowych no i oczywiscie przy okazji sie zakupilo pizamke.
czekam na odpowiedz z urzedu pracy o ta dotace i siedzimy jak na szpilkach troche eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie uzywałam Kwasiek zadnych z niżej wymienionych produktów, ale jak będzie okazja to spróbuje coś kupić 😉 Kubus spi od 11, koło 12 cos popłakał ale dostał smoczek i spi dalej 😉 ja ryz mu gotuje do obiadku 😉 do pulpecików,żeby nie było ciagle ziemniaczków 😉 a tak to spoko tylko,że pada ciągle, ale rano bylismy na spacerzei prawie zasypiał mi w wózku to szybko do domu poszlismy po zakupach, wózek wyczyściłam, bo szwagierce oddamy, bo chyba chce sama teraz spacerówke na zimę a ja mam swoją tez, tylko jej jest lepsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kwasiek jeśli Ci to pomoże to ja używałam przy córce J&J wszystko płyny do kąpieli ,mydło ,zasypkę wszystko co było 🙂
I ja osobiście byłam bardzo zadowolona i nadal jestem z tej firmy 🙂
Mojej córki nic nie uczulało ani nie miała wysypki jak to u niektórych dzieci bywa 🙂
Mam nadzieje ,że pomogłam 🙂I jak będziesz mieć jakieś pytania to zawsze możesz na listopadzie 2010 mi napisać to ci odp.u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania, tak właśnie podejrzewałam, że to laaf się dobija 🙂 🙂 ale już chyba może wejść na forum... biedna laaf 😁 😁 ale laafiku, walczymy o głosy! 🙂

magda123, bardzo Ci dziękuję 🙂 🙂 Twoja opinia bardzo mi się przyda 🙂 :*

A, nie pisałam Wam - Aga dziś cały dzień przechodziła w jednym pampersie 🙂 inie dlatego, że mi się nie chciało jej przewijać, tylko nie było takiej potrzeby 😉 dzielnie przez cały dzień moje dziecko załatwiało się na nocnik (raz kupa, 2 razy siku) i w efekcie pampers był cały czas suchy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
J&J ma fajną gamę kosmetyków dla dzieci, ale u Oli zapobiegawczo postanowiłam nie używać, bo jak byłam mała to miałam na te kosmetyki uczulenie, a nawet w liceum kupiłam Johnsona żel pod prysznic z serii już nie dla dzieci i też mnie wysypało.

Olę myję żelem do mycia Bobini 3 w1, włoski szamponem truskawkowym Timotei dla dzieci, ciałko smaruję maścią witaminową robioną w aptece, do buzi krem Rossmanna, a do pupy używam Alantan Plus, czasem Sudokrem.

Odkąd Ola poszła do żłobka to uwsteczniłyśmy się z nocniczkiem, ale jak rozmawiałam wczoraj z panią to podobno próbują wydzać, no zobaczymy moze to chwilowy brak zainteresowania nocniczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...