Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam dziewczyny ;*

dawno nie zaglądałam jakoś brak czasu... 🤨

spóźnione dla Igusi ;* Wszystkiego najlepszego kochana ;* rośnij zdrowo 😉

dzisiaj Wszystkiego najlepszego dla Kwaśka ;* Sto lat i spełnienia marzeń 😉

poranek przed pracą mam wolny Adam zabrał Zuzie na spacer ale deszcz ich złapał i siedzą u teścia... ja też w pracy odpoczywam psychicznie od "domu" i nie mam tylko na myśli Zuzi ale wszystkich co do jednej osoby... 😜 praca to mój azyl... 😎

mój Adam siedzi do 13lipca na L4 a potem może i się przedłuży bo jakiś zabieg go czeka... jedyny w tym plus że się wkońcu przekonuje że ma dziecko w domu!!! bo ja do pracy a on z Zuzią ciekawa jestem czy zrozumie to że "siedzenie" (pojęcie względne) z dzieckiem to nie jest takie hop siup relaksik...

aaa i przez to że siedzi w domu to był z nią na bilansie wyobraźcie sobie że Zuzia waży 10,4kg 😮 😮 😮 mała chudzina!!! 🤔

dobra trzeba spadać się szykować do pracy ;*
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej. Ja na chwile na necie i ide sie polozyc, taka pogoda mnie zmula...pada i pada...a Kubus spi już ładnie poł godz, do 15 sobie pospie. Spoznione zyczenia dla Igusi, duzo usmiechu i zdówka, bo nie pamietam czy pisałam 😉
A w sobote mezulek juz wyjezdza, ja mam na razie wolne i czekam na telefon kiedy pojde do pracy. W niedziele moze Kuzynka Pawła do nas przyjedzie i wtedy troche mi Kubusia popilnuje. Miłego Dnia Mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo,
gdzie sczytalam wczoraj ze matka u wczesnie wykrytej chorobie autystycznej u syna wlaczyla ze soba z nim i poniosla wiele wygrynach choc wiele przeplakali wspolnie, on bo nie chcial czegos zrobic powtorzyc a ona bo sie uparla i czasami czula zle ze cos wymusza lae sie udalo, dziecko mowi, przytula sie czego normalnie nie robiloby, wszystko jest idywidualne, ja mam nadzieje, ze Adas bedzie silny i tak samo rodzice i bedzie dawal rade bedzie doganial inne dzieci, wolniej ale ze dogoni.

My po pierwszym obwachaniu w przedszkolu, na 8 poszlam bylam do 9.15 poszam do domu i o 11 odebralam smrodka, zachwyconego, do domu nie chcial isc 😉 tralala a ja w domu jak przyszlam to sama do siebie sie smialam jaka cisza jaki spokoj az dziwnie 😉

07.09. zaczyna 😉przedszkole nasz trollino 😉

A awiecie co najlepsze byl w przedszkolu od 8 do 11 i juz zamiast super mowi 'zupa' zamiast koparki 'bagger'!!! cyrk!! bedzie wesolo 😉 reagowal jak go pani wolala po niemiecku rozumial jakby wszystko, jestem w szoku 😉


teraz spi dzeicie pelne wrazen 😉

Milego dzionka Kwasku najlepszego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 🙂 jakoś staro się dziś czuję :P
Agnieszka śpi, a ja mam chwilkę dla siebie. Uczę się haftować 😉 Zaraz sobie pedikjur zrobię - ostatnio coś mi na mózg siadło i nie lubię mieć niepomalowanych paznokci u stóp. Wieczorem się umówilam z przyjaciółką na małe piwko.
Komsi, cieszę się, że Maksym dobrze się czuł w przedszkolu 🙂 oby tak dalej 🙂

Kurcze, ależ duchota... u mnie w domu wszystkie okna otwarte, a już prawie 30 stopni w mieszkaniu. Płytki na balkonie aż parzą w stopy.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czasem piszę z Aleksandra ale u niej jest nie zbyt wesoło. Anulka przekaże jej o tym wątku.
Dobrze , że ja przyjęli z Adasiem do fundacji bo nie miała na leki , rehabilitacje a tak Adaś będzie mógł rozpocząć leczenie. Tylko Adas jest nadl w fazie badan i niestety może sie okazac ze nie tylko na Autyzm choruje. Dawno z nia tez nie rozmawiam bo nie ma kiedy jest juz wykończona tym wszystkim.

Spóznione życzenia dla Kwaska i Igusi. Sto lat dla obu Pan 🙂
Kwasiek staro to Ty sie dopiero będziesz czuła po 60 🙂

Komsi tobie to dobrze ciagle gdzies szalejesz po świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sto lat Kwaśku!!! Spełnienia marzeń 🙂

Nie czuj się staro masz jeszcze dzieścia, a już dzieści, a nie czuję się staro 😉 🙂

Maxymek dzielny chłopak 🙂 Pierwsza wizyta w przedszkolu zakończona sukcesem.

Zuziaku, dobrze, że w pracy jest ok.

Jeszcze 2 dni do pracy i urlop 🙂 Tik tak...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

dzięki za życzenia i sto lat dla kwaśka

u nas malowanie rozoczęte góre może dziś skończymy malować siostra mi siedzi z igą a ja szaleje z wałkiem ale załamke mamy nie wiem czy się wprowadzimy w tym roku bo niby jeszcze jedna transza przed nami ale trzeba oddać dług u męża w sklepie ok 10 tys i zapłacić gościa od płytek to nam nie wiele zostanie może na podłogi starczy a gdzie reszta? najgorsza kuchnia i schody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mamy z M ciche dni i juz mnie nosi bo ich nie cierpię ....
Jutro ide na wizyte do chirurga w sprawie przegrody nosowej mam wizytę przed zabiegiem. Zobaczymy co powie i na kiedy ustali mi termin. Jak sobie pomyślę o tym to już mnie słbi, nie wiem czemu ale panicznie boję sie narkozy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

oj ale sie porobilo u Aleksandry...

Komsi podrozniczy etap w Twoim zyciu i zajebiscie, tez tak bym chciala...a Maxym daje rade i super 🙂

Kwasku sto latek, sily przy Agniesi i szczescia w milosci 🙂

Madalena a czemu amsz miec narkoze? moj Mirek mial rownana przegrode i bylo to pod znieczuleniem...

lapik nam padl jutro idzie do serwisu a zagladam tylko z pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. My dzień spedzilismy razem z męzem, pogoda dziś dopisała 😉 wsobote zacznie sie praca i M nie bedzie, to bedzie mi cięzko samej wszystko ogarniac, ale myślę,że 4 tyg szybko zlecą... wczoraj byliśmy w barze na pizzy i piwku wróćiliśmy koło 24, wiec 4 godzinki prawie posiedzieliśmy, bo było sporo znajomych, długo sie tak nie uśmiałam jak wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laaf no właśnie nie wiem podobno teraz juz prawie wszędzie daja narkozę. Na 16 mam wizytę to się może więcej dowiem. Podobno nawet 2 dni trzeba u nich leżeć po zabiegu.
U nas to wogule ciezko było sie załapać na konsultacje.

Ja uszyłam sobie wczoraj 2 zestawy pościeli. Jedna biało fioletowa a drugą biało niebieską obie podwójne po 2 poduszki i 2 poszwy z każdego zestawu. Nadrabiam zaległosci. Piorę ubrania z szafy i zawożę do domu a jak znajde cos co odłozyłam na później to od razu robie bo jak bym teraz tego nie zrobiła to pewnie polezało by w szafie jeszcze sporo czasu nim znalazłabym czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena jestesmy z Tobą, nie bój sie narkozy, nic sie nie stanie. Trzeba byc dobrej mysli, ja jednak na 15 ide dziś do pracy, zeby jutro miec mniej roboty, a za chwile jedziemy na zakupy, bo potem nie bede miała kiedy zrobic;/ a synek juz zasypia..burzowo dzis z rana u nas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello
Dawno mnie nie bylo ale jakos weny brakowalo.
u nas wszystko dobrze, wczoraj jakis armagedon przeszedl przez nasza kotline. grad byl mega, kolo jeleniej http://www.jelonka.com/news,single,init,article,40935 .
dzis byla super pogoda i bylysmy na basenie z kolezankami, sie ladnie opalilysmy...Marika super wyglada. grzywke ma wogole na prosto obcieta. ogolnie mam teraz ciezkie 2 tyg bo piotrek prawie non stop pracuje wiec malo co sie widzimy ale cos za cos chociaz kasy bedzie wiecej.
a tak to wszystko okey u nas. Bylismy pare dni temu na bilansie Marika ma 90 cm wzrostu i 13 kg wazy . ale wszytsko dobrze.
Milego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka dziewuchy

brak czasu ostatnio dymam na budowie całymi dniami siostra mi siedzi z igą i melduje że góra prawie umalowana został sufit w łazience i schody pokoiki już gotowe teraz podłogi i na górze można mieszkać prawie


nie wiem czy wam pisałam ja też się wybieram na zabieg byłam u okulisty opierdziel zebrałam i dostałam skierowanie na laser na 17 września bodajże na razie nie mam czasu o tym myśleć ale bliżej też pewnie będę trząść portkami a ja bym wolałą narkoze a u mnie to na żywca będą robić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się już urlopowo 🙂 Labę od pracy mam z weekendami do 29.07 🤪 🤪 🤪 🙃 😁
Może uda się jeszcze 2 dni wolnego na 30 i 31.07, ale to zobaczy się.

Dzisiaj byliśmy na pikniku rodzinnym z męża firmy. Ola wyszalała się na placach zabaw, w piaskownicy, miała pomalowana buźkę, pomalowała sobie razem ze mną misia, którego wypychało się watoliną, rysowała kredkami/flamastrami/kolorową kredą, robiła maskę, podjadła sobie jedzonko z grilla i pełna wrażeń usnęła w drodze do domu.

Wieczorem może wrzucę fotki.

Najedzeni mamy na dzisiaj obiad z głowy.

Zmykam dalej zdychać w tym upale z kawką mrożoną w ręcę, a wieczorem walniem po browarku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ok. wrzucam fotki.

Najpierw z rana - Olcia już nie mogła doczekać się płatków kukurydzianych z mlekiem na śniadanko 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/p1010829tt.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6264/p1010829tt.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A w tym linku jest kilka zdjęć z tego pikniku rodzinnego.

http://imageshack.us/g/225/p1010885l.jpg/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
my po weekendzie u moich dziadkow, Aga kiepsko spala, bo tam strasznie duszno bylo... krecila sie, wiercila, miala problemy z oddychaniem, wstawala pare minut po 5... no ale w sumie milo spedzony czas 🙂
Anulka, super zdjecia 🙂 Olcia wwwwwwwiac, ze sie fajnie bawila 🙂
Sylwia, super wiesci 🙂 oby tak dalej 🙂 a skieroanie na laser dostalas na likwidacje wady wzroku, czy na co? Bo o ile wiem, to laserowa korekcja wady wzroku to tylko prywatnie, pelnoplatnie, kosztuje ok 1700 na jedno oko...
Alicja, dobrze Cie widziec 🙂 Marika pewnie juz zaczela sezon basenowy 😉
Magda z tym znieczuleniem to roznie bywa. U ns daja zwykle ogolne, wiec calosc sie spokojnie przesypia 😉

Agnieszka juz odpamersowana. Przez 4 dni nie zuzyla ani jednego pampersa, a w przeciagu ostatnich 3 tygodni zuzyla tylko 3 sztuki. Dumna z niej jestem 🙂
Poza tym zaczyna cora wiecej gadac. Na muche mówi ucha 😁

a ja sie nauczylam robienia bizuterii kolejna technika, niemal kazda wolna chwile spedzam teraz na moim starym-nowym hobby 🙂

Glodna jestem, ide cos zjesc. Milej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. J akolejne 3 dni w pracy ale wczoraj cały dzien a tak w pt 4,5 godz a dziś 3, ale sobie zarobię i bede mogła w końcu coś kupić a nie żałować, a Kubus ma wysypke nie wiem czy to potówki czy co, bo ciagle spocony jest, ale on troszke grubszy i pewnie dlatego...a maz juz za garnica w pracy, od jutra zaczyna, teraz 4 tyg tzreba czekac...;( Anulka Olga to poododna do Ciebie, śliczna 😉 na pewno sie wyszalała, my po pracy bylismy z Kuba nad jeziorkiem, troszkę nózki pomoczył, a tak to nudy, ech, bez meza to zle z nim tez czasem wkurzająco, mnie nie dogodzisz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ DZIEWCZYNY
kWASIEK ZGADZA SIE MARIKA JUZ ROZPOCZELA SEZON BASENOWY.
DZIS wpasnie do poludnia bylysmy na basenie i juz takie opalone . 😁 teraz juz same jestesmy tatus pojechal do pracy , jutro z kolezankami mam sie wybrac nad jezioro albo tez na basen zobaczymy jaka pogoda bedzie z ranca.
U nas tez juz odpieluchowanie pelna para. tylko na noc jej zakladam a tak to bez pampersa smiga ciesze sie bardzo 😁 dzis tylko raz sie posiusiala 🙂 ale tak to wola caly czas i kupe i siusiu 🙂
milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My od jutra zabieramy się z odpieluchowywaniem na maxa, bo do tej pory to tylko w weekendy w domu Olcia latała w majteczkach. A teraz będzie chodzić tylko w majteczkach, a pielucha póki co do spania i ewentualnie w dalszą drogę. Jak opanujemy sadzanie na nocnik już bez siusiania w majtki, to wtedy oduczymy spania w pieluchach.

Kwasiek, gratuluję odpieluchowania Agusi 🙂

Ja miałam narkozę jak miałam zabieg przy ropnym zapaleniu piersi. Uśpili mnie na 20 minut. Nie miałam czasu bać się, chociaż myślałam, że będę miała miejscowe. Jakbym znowu miała mieć narkozę to chyba już nie miałabym stracha.

Angela, no Ola jest bardzo do mnie podobna, wszyscy to mówią 🙂 A 4 tygodnie szybko zlecą i już mąż będzie z wami w domu.

Ola też rozkręca się z gadaniem, codziennie uczy się mówić jakieś nowe słówko.

Jutro rano jak dopisze pogoda to zabieramy rowerek, piłkę, sprzęt do piaskownicy i idziemy na podbój placu zabaw albo na teren szkoły koło domu albo dalej do parku, a popołudniu po spaniu będzie znowu spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja gotuje gołabki, a Kubus poszedł spac, jak wstanie, to tez majtki mu założe, niech wie,że powoli trzeba na nocnik robic, a pozatym on sam juz sobie przynosi i chce na niego siadac wiec moze nie bedzie tak zle, a jutro jade do U pracy, podpisac, bo pracy nigdzie nie maja na stałe jakby człowiek chciał;/ a zamowilam sobie 2 bokserki na allegro bo tanio mieli za 11.50, wiec sie opłacało a jedną mam czarną i rozowa, ale w pracy jak gorąco to najlepiej sie w takich robi. Kubus mało mówi, mama tata, mniam, błe, i takie tam, ale pokazuje wszystko co chce albo przyniesie wiec czekamy 😉 na pewno za jakiś czas sie rozgada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...