Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zuziek, i jak sprawa??? Jeżeli mnie pamięć nie myli to miała odbyć się wczoraj?

Ola ma w poniedziałek w przedszkolu Bal Karnawałowy, będzie przebrana za królową wróżek 🙂 A 21.01 będzie występ dla Babć i Dziadków. Jeszcze musimy z Olcią przygotować laurki i najfajniejsze w tym, że w tym roku, oprócz udziału w wykonaniu, mała już sama podpisze się 🙂 Dziadkowie będą w następny weekend u nas, bo mąż ma 20.01 imieniny, więc szybciej wręczymy.

Serdecznie pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć mamusie 🙂

Daaaawno mnie nie był i tyle się pozmieniało... Zuziek GRATULACJE I TO PODWÓJNE!!! a widzę, że termin masz taki jak ja w tamtym roku 🙂 Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze,należy Ci (Wam) się. A Adam w ogóle jeszcze interesuje się małą?? A propo wagi to w drugiej ciąży tyje się inaczej (ponoć więcej i u mnie się to sprawdziło).

Angela ty też w ciąży, super, gratuluje!!

Powiem Wam, że dwójka dzieci to sporo pracy i trzeba mieć mega dużo cierpliwości (mnie jej czasem brakuje). Z jednego jestem zadowolona- Marysia była dobrze przygotowana na pojawienie się braciszka i nie mieliśmy z nią żadnych problemów jeśli chodzi o akceptację nowego człowieczka. Warto popracować z pierworodnym 🙂
My już za sobą mamy 5 miesięcy życia i nie wyobrażam sobie życia bez mojego Jasia 🙂 hehehe oczko w głowie mamusi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witaj Agula fajnie że zajrzalas 🙂 Zuzia już o dzidziusiu wie może nie do końca rozumie ale więcej będzie mogła sobie wyobrazić jak będzie czuć ruchy... :P

Ciężej będzie jak wyjaśnić że Zuza i Wiktoria (córka Wojtka) będą miały wspólne rodzeństwo hehe 🙂

A Adam interesuje się Zuzią i się uspokoił przynajmniej tak mi się wydaje...

Angela ale ci to szybko poszło zaraz rodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Angela, wow, to już niedługo i synek będzie z Wami 🙂 A macie wybrane już imię?

Witaj Agulka 🙂 No tak przy jednym dziecku trzeba mieć cierpliwość, a przy dwójce to już podwójną. A powiedz, jak przygotowaliście Marysię na pojawienie się braciszka?

Zuziaku, no nie lada wyzywanie przed Wami z wytłumaczeniem, że dziewczynki będą miały wspólne rodzeństwo. Ok. ze strony Adama, że jednak interesuje się Zuzią.

Ola chce mieć rodzeństwo. W przedszkolu są rodzeństwa i co jakiś czas mówi, że ona nie ma siostry lub brata, a inni mają. Jednak jak stanie się to faktem, to ciekawe jak będzie do tej sytuacji nastawiona. U mnie za 2 tygodnie okaże się czy udało się czy jeszcze nie. Po odstawieniu tabletek, nie nastawiałam się na powodzenie w 1 cyklu, ale w 2 drugim już jest szansa, przynajmniej tak było w przypadku Olci 🙂
Poza tym Ola ostatnio bywa nieznośna, mazgajowata i czasami nieposłuszna. Nie wiemy skąd to czy w zaobserwowane w przedszkolu czy znowu kolejny okres/bunt. A jak Wasze dzieciaczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka ja zrzucam na przedszkole chociaż moja Zuzia "wydoroslala" to dużo zachowań przynosi do domu... No ale czasem zwykle przeziębienie czy niewyspanie sprawia że Zuza potrafi wyprowadzić z równowagi swoim uporem lub" widzi mi sie" zwłaszcza jak mi hormony buzuja... To razem się nakręcamy...
Trzymam kciuki za udane próby 😉 ja widzę se Zuzia jest pozytywnie przygotowana na nowego członka rodziny ale często z nią rozmawiam z czym to się wiąże... Z tymi też złymi czyli płacz (tu biorę jej lalki z dzidziusiami i zaczynam płakać i pokazywać co mama musi wtedy zrobic) rozbawia mnie jak mówi że też by chciała cycusia jak mały dzidzius... :P





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny co się dzisiaj nacierpiałam ale tez naśmiałam xD
byłam u dentysty i jak pech to pech kanałowe a że w ciąży to na żywca... nie wiem czemu ale drugi raz w życiu mam kanałowe drugi raz bez znieczulenia drugi raz w ciąży :P hehe no nic przeżyłam wiercenie bolało jak cholera ale wole raz a porządnie niż ma boleć i gryźć sufity :P 🤢 to była ta cierpiąca strona wizyty u dentysty druga była taka że cała rodzina Wojtka leczy się u niego z ich polecenia do niego trafiłam... rozmowa zeszła na ciąże... lekarz do mnie a to ciąża jest powiązana z rodziną Rybarczyk... a ja tak Wojtek brał w tym czynny udział... 🤪 🤪 🤪 🤪 cały gabinet parsknął śmiechem ☺️ ☺️ ☺️ potem było jeszcze lepiej dałam mu moją kartę ciąży żeby wpisał mi że jestem w trakcie leczenia a on o proszę Dr. Bartliński to mój pacjent proszę go serdecznie pozdrowić na wizycie 🤪 🤪 cała jego rodzina się u mnie leczy... 😎 😎 😎 a ja se myśle \"GDZIE JA TRAFIŁAM\" 😁 😁 😁 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Zuziek,ja tez mam kanałowe w ciązy i za darmo,hehe ale mnie az tak nie bolało,zatruła mi zęba i 11 lutego ma mi dokonczyc,wczoraj byłam u gina i dostałam juz skierowanie na cesarke do szpitala w razie w,a badania mam zrobic 10.02 do szpitala a 14 je odebrac,wiec przy okazji cos kupię męzowi na walentynki 😉 a 25 lut mam ostatnią wizyte i zobacze ile mały waży i do szpitala sie umówie na konkretną godzine na cesarkę 😉 pewnie początek marca jakoś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej to już tuż tuż 🙂 u mnie gdzie tam lipiec sierpień 😁

ja mam wizyte 5 marca u dentysty na razie mam zatrutego i będzie mi wydłużał wizyty aż nie urodzę bo musi mi zdjęcie zrobić :P i liczę na znieczulenie... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

a za tydzień mam usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Kobiety Matki!!!
Szczesliwego Nowego Roku, Zuzku na fb sie domylilam ze juz po bo wrocilas do swojego nazwiska!! gratuluje i ciesze sie ze juz po wszystkim.......!!!!!

Angela normalnie zaraz rodzisz ja cie krece!!!!!


my na nowym spokojnie sie zadomowiamy... idzie pomalutku, pracuje od 29.01. na minijob znowu, wiec spokojnie dwa razy w tg.

my odpuscilismy na razie starania, poczekamy do lata... heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...