Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobry wieczor!
Marika na szczescie zdrowa, dzis szalala po poludniu u babci a my zalatwialismy sprawy, "m" jest w pracy i po 22 ma byc i jeszcze zajechac do tesco kupic zabawki na mikolaja bo sa -50% w nocy wiec okazja jest.
teraz spijam herbatke i probuje mamie wybic zwiazek jej chory z facetem bo az mnie do goraczki ta atmosfera w jej zwiazku doprowadza...
Zdrowka dla dzieciaczkow!!!mielgo wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Kurcze Ola od wtorku w żłobku i znowu ma katar i zaczyna pokasływać...szlag by trafił. Na razie nie jest tragicznie, ale lepiej jakby nie miała. W ruch poszedł nasivin do noska, wit. C, oprócz Bioaronu i herbatki z miodem. Mam nadzieje, że nie rozwinie się nic więcej.

Madalena, biedny Piotruś, ciekawe jak może być przyczyna.

Zdróweczka dla wszystkich naszych chorowitków.

Ann, Staś jest Gigant nad gigantami 😁 😁 😁 Witamy w naszym pięknym świecie słyszących 😉 Mój mąż miał 2 razy zakorkowane uszy.

A co do brojenia to jak w Olę czort wstąpi to wszystko lata, potrafi z uśmiechem na twarzy lub śmiejąc się na głos tłucze np. swoim zabawkowym mopem w telewizor lub szybę, włazi na szafkę od telewizora, biega po kanapie narożnej, po boku telewizora wciska sobie przycisk wyłączając i włączając go. Można tłumaczyć, można w ostateczności powiedzieć podniesionym głosem i jak grochem o ścianę, choć zdarza się, że posłucha. Jak robi coś, co nie powinna, a nie grozi np. spadnieciem, uderzeniem to najlepiej wychodzi ignorowanie, szybko się nudzi wykonywanie danej czyności.

Poza tym Olinka potrafi się sobą też ładnie zająć i odpukać nie tłucze głową ani w kaloryfery ani inne rzeczy.

Zuziaku, szkoda, że z empikiem nie wypaliło, może wkrótce uda się złapać inną pracę.

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wastalismy kinol kima, daje mu pospac, niech sie wylezy i wyspi, w poniedzialek ma rozmowe 😉 wiec wyjezdza stad po 5 rano, rozmowa o 12.00 😉 brzmi jak godzina zero 😉 w samo poludnie 😉 ciekawa jestem. potem ma temrin ogladac mieszakanie. 2pokoje na poczatek i super bo od prywaciaza. troche malo okien w tym meiszakniu, takie jest moje wrazenie, no ale tak jk mowie jesli sie uda z praca, i mieszkaniem to na start w tej miejscowosci to bedzie krolestwo 😉zaraz wam linka wrzuce.
http://www.immobilienscout24.de/expose/62732966?is24EC=IS24&style=is24&navigationbarurl=/Suche/S-T/Wohnung-Miete/Bayern/Traunstein-Kreis/Reit-im-Winkl/2,00-
no i cena jest super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No fajnie tam kOMSI. masz db,że jeszcze leki za darmo, wiec jednak tam jest lepiej dla maluszków. moze tez sie tam wyprowadzimy heh, maz myslał nad Holandia 😉 ale zobaczymy...ja do srody pewnie tu bede jakos bo co w domu mam sie nudzic... 😉a tu czas szybko leci i rodzinka przynajmniej tu jest i mamuska;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas się wydało, skąd te ostatnie wariactwa: dziś namierzyłam w paszczy 4 kolejne zęby 🤪 Wyrosły w ciągu kilku dni: 3 czwórki i 1 trójka 🙂
Dziś nocka koszmarek z płaczem co kwadrans i z godzinną przerwą w spaniu koło 2:00 no ale nie ma się co dziwić jak mu w sumie idą cztery zęby na raz 😞 Zapytałam dziś Stasia gdzie go boli, to mi pokazał policzek biedulek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie weszliśmy na wyższy poziom komunikacji 🙂 Stasiek potrafi pokazać gdzie go boli 🙂 Wyćwiczyliśmy to przy okazji różnych wywrotek kiedy trzeba pocałować w kontuzjowaną odnogę albo głowę 🙂
A na wariactwa mam od kilku dni sposób, nie wiem jeszcze przez ile czasu się będzie sprawdzać. Biorę któregoś miśka, siadam po turecku na podłodze, sadzam go sobie na kolanie i mówię coś w stylu: "Tygrysku, chodź, mamusia Ci poczyta, skoro Staś nie chce słuchać mamusi i rozrabia to poczytamy sobie razem!" I zaczynam czytać na głos jakąś książeczkę. Na razie na 100% za kilka sekund przychodzi Stasiek i pakuje mi się na kolana, mamusia daje mu buziaka i czytamy już razem z miśkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!
Marika zrobila nam pobodke o 6.45 przez to ze pielucha jej przeciekla jak nigdy i juz nie usnela wiec polezalysmy godzinke w lozku..
ale dzis wietrzycho masakra...
no dzis tez marika marudna wiec zajzalam jej do buzki a tam cale dziasla popuchniete i wychodzi tez jej kilka ząbolkow naraz wiec ciekawie..juz spi od 12.. piotrek pojechal zaladowac busa z towarem bo w niedziele ma dodatkowa fuche na Rumunie zawiesc.. wiec troche grosza wpadnie przed swietami bo sie wybieramy nad morze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamuśki 🙂
Komsi, trzymam kciuki za tą rozmowę!

U nas już wylazły wszystkie zębiska i w sumie Aga jest dużo spokojniejsza. Ale i tak jest rozbójnik z niej - byle tylko coś wykombinować 😉 Ann, dobrze zapamiętałaś, Aga miała (tfu tfu od kilku dni już nie ma) fazę na uderzanie głową o coś, ale Aga tego nie robiła na zasadzie "a, sprawdzę sobie jak starzy zareagują, jak przypitolę głową o podłogę/ścianę", tylko reagowała tak np. na zabranie zabawki czy niezabawki. I nie interesowała ją zbytnio nasza reakcja - ot, po prostu takie rozładowanie wkurwa czy jakiejś innej frustracji 😮

Zuziaku, szkoda że Empik nie wypalił... ale może jeszcze się uda znaleźć coś innego dodatkowego. Jakoś się to wszystko ułoży, głowa do góry 🙂

Aga dziś nie spała w dzień, bo wstała o 11 a później bawiła się z babcią 🙂 padła więc kilkanaście minut temu i mam nadzieję, że trochę pośpi.

Dziewczyny, co kupujecie dzieciom na mikołaja/gwiazdkę? Ja myślę o huśtawce albo koniku na biegunach, ale nie jestem jakoś w 100% przekonana...

Sylwia, niedługo znów złożę u Ciebie zamówienie na ciuszki, bo Młoda już wyrosła z większości ubranek i ma 3 bodziaki na krzyż.

Ok, idę się myć. Mąż chce do kompa, choć dzisiaj grzecznie siedzi obok i mi nie marudzi zbytnio 😉
A jutro mamy gości - przyjaciele do nas wpadną koło 17-tej. Zrobię znów pierożki z wiśniami 🙂

kolorowych snów i spokojnej nocy Mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry!!!
my dzis super nocke mielismy od 20 do 8 rano mmm 😁
ogarnelam mieszkanko zaraz jakies sniadanko a o 11 Piotrrek jedzie na Rumunie zawiesc skory do mercedesa i wraca w poniedzialek w nocy.. wiec troche nudno bedzie ale damy rade hehe 😁 ladna pogoda sie robi chodz wieje..
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas noc do dupy. mojemu tacie pękł wrzód w zołądku i zemdlał ale do szpitala nie chciał jechac, nie spał, od 2 w nocy do rana prawie 🤢 Uparty jest. a tak sie wystraszyłąm, mówił,że sam się zgłosi do szpitala, ale watpię w to a jutro ma jeszcze rozprawe w sprawie alkoholizmu, nie wiem jak to będzie...mam doła... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzizes, a skad wiecie ze to wrzod? od tego sie nie umiera przypadkiem? matko co to za gadanie tych facetow, ze do lekarza nie pojda ach... moj tesc tez niknie w oczach, a do lekarza nie pojdzie... mowilam mu ze juz jednego dzaidka maxym stracil krotko przed urodzinami, to ten ma zy 100lat bo za dwoch ma robic... ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

a my mieliśmy ostatki osobno iga usnęła o 8 i po półgodziny wstała wyspana i było usypianie od nowa nie wiem do której i czy ja pierwsza usnęłam czy ona mąż przyszedł o 11 bo siedział w drugim pokoju przed kompem to obie spałyśmy zato rano nadrobiliśmy mała wstała przed 7 zabrałam ją i zaniosłam do babci do łóżka razem z ciuchami w które ma ją ubrać i wróciłam zrobić mężowi niecodzienną pobudkę aż mu się zamarzyło codziennie tak he he

Kwasiek zapraszam ok wtorku będzie nowa dostawa zamówiliśmy bluzeczki tylko troszkę większe bo od roz92 ale powiem wam że iga się mieści w niektóre 74 a ma gdzieś 86 a jak jej kupuje teraz to już biore 92 na dłużej starczy

Angela współczyje ale myśle że jakby mu pękł faktycznie to by sam leciał do szpitala bo moja sąsiadka też miała wrzoda w żołądku i była w szpitalu chcieli ją operować ale się wypisała na własne żądanie a po paru dniach jej pękł to mówiła że był taki ból że pędem dzwoniki po karetke i odrazu na blok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Ola zasnęła, mąż poszedł na chwilę do swoich rodziców, więc mam spokojną chwilę przed kompem hehe

Angela, sprawa nie sprawa, ale niech ojciec pojedzie do tego szpitala i sprawdzi na usg co tam się stało.

Komsi, mieszkanko bardzo fajne i też trzymam kciuki za rozmowę i otrzymanie nowej pracy Kiniola.

Kwaśku, my kupujemy Olci pod choinkę spacerówkę dla lalki, taka składaną, ale bez żadnych wypasów/dodatków, taką najzwyklejszą i na dvd bajkę Truskawkowe ciastko - Ola bardzo ją lubi i ogląda na Mini Mini, a jak skończy to jest niepocieszona, że nie ma już Kuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...