Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja jeszcze nie dawałam ale zbieram się w najbliższym czasie żeby zrobić porządną grochóweczką taką że łycha będzie stawać 🙂 Myślę że na pierwszy raz lepiej nie przesadzić z ilością i obserwować czy go nie zatka i nie zagazuje.

No to Komsi byłoby gites 🙂 No i Maxymek miałby kumpli na miejscu 🙂 Z tych chrychaniem to faktycznie chyba taki czas, u nas na szczęście prawie od miesiąca spokój ale jutro znowu zajęcia więc kolejna szansa coś podłapać 😉

Byłam dziś u endokrynologa i podpytałam o różne rzeczy związane z tym moim dziadem no i potwierdziła mi że to jest estrogenozależne więc kolejna ciąża daje duże ryzyko że dziad odrośnie. A ciąża stymulowana hormonami to już w ogóle. Będziemy mieć zatem zagwozdkę, bo jednak jakieś rodzeństwo dla Stasia by się przydało. Tak jak myślę na gorąco to kolejne wycinanie dziada jest ceną którą chyba jestem w stanie zaakceptować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mój tata miał nie jeden raz pekniecie wrzoda, tak jak pisała kwasiek, wiec wiem co pisałam, co roku prawie, to samo, bo nie dba o siebie, pije itd, same wiecie,zadnej diety i papierosy;/ nie miałam prądu i teraz odczytuje, karetka wzieła go w pon rano, bo znowu zaczał chlustac krwią i zrobił sie blady jak ściana, krwi duzo starcił, miał szczęście...on jest taki uparty, osyaynim razem nie chciał isc do szpiatala, meczył się całą niedziele, ale jak dostał takiego krwotoku, pół miski małej krwi to same wiecie, starszne 🤨 jest jaki jest, ale martwie się o niego. w szpiatalu podali mu krew i opreowali, Jestesmy od dzisiaj u siebie w domku i zaraz lepiej, nie ma jak na swoim, pozniej odczytam rezsztę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no jestem, neistety moj synek, melduje o kupie jak juz jest w pampersie...
To niezly burdel Angela...z ojcem.
plan na obiad bede piekla schab, i ziemniole chyba dorzuce do schabu do naczynia. a na surowke...cos przytargam z piwnicy. buraczki moze niezabardzo beda pasowac, chociaz w sumie na cieplo 😉czemu nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Komsi, do ziemniaków i schabu buraczki jak najbardziej pasują, zarówno na zimno, jak i na ciepło - przynajmniej ja tak lubię zjeść.

Ja dzisiaj mam obiad z głowy, wczoraj zrobiłam na 2 dni żłołądków w sosie koperkowym, do tego kasza gryczana i kapusta kiszona. Mąż sobie zażyczył, bo dawno nie jad i bardzo mu smakowało. Ja robiłam i jadłam pierwszy raz i nawet całkiem dobre, ale i tak wątróbka rules hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 😉

u nas idą zęby 🥴 🥴 🥴 i to trójki ostatnie trzy... NA RAZ 😞 Zuzia się ślini jak maleńki bobas płacze stęka jęczy... 🤢 jest nie dobra... i czyściło ją już dwa razy... 😞 ehh... oby szybko wyszły!!!

ja jutro na 12h do pracy wrrr... ale za to piątek wolny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i jeszcze 23 dni do wigiii 😉 fajnie, ja uwielbiam te święta 😉 a tak to sie dziś wyspalismy, Kubuś spał całą noc 😉 posprzatałam sobie a za chwile ide Kubusia polozyc spac, a ja sobie paznokcie pomaluje i troszke zrelaksuje, jeszcze 3 dni i maz będzie, ale nie mogę się doczekac achhh;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa mialam Wam pisac maxym pokochal owoc kaki, wpiericza calego na raz. ja nie zanlam tego i na probe kupilam w sklepie. super sprawa. ponic pelno witamin. jakas nowosc dla jezyka 😉
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/11/Persimmon-oliv1.jpg/400px-Persimmon-oliv1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo ja wypompowana po 12h pracy w domu Zuzia nie spała syf w pokoju (co najmniej jak by huragan przeszedł) a ja ledwo na nagach i oczy jak zapałki (pół nocy nie spałam bo mnie brzuch napiepszał przez okres) 🤢 🤢

nic idę do wanny i do wyra...

dobranoc ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry KObiety Matki 😉
Dzis wychodne mam do kolezanki, zostaje na noc jej maz jedzie do pl, chata wilna wiec babskie pogaduchy i drinkowanie. To ta kolezanka mama tej alciji co jeszcze nie chodzi, podpatrze zapewne na drugi dzien z rana jak to sie tam ma...
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madalena_ napisał(a):
Hej. Dziewczyny melduje sie ze żyje. Ostatnio brakuje mi czasu na wszystko nie mam nawet kiedy kompa włączyć.
Piotrusia nadal chory robimy mu badania dlaczego go czysci. Z badan sanepidowych nie wychodzi nic. Jutro ide na posiew moczu z nim.

Powiedzcie mi o co chodzi z tym systemem płatnosc PayU na allegro.


Madaalena PayU to płatość która Cię przekierowuje na strone swojego banku a sprzedający ma od razu kase na koncie ale niczym to się nie różni od tego jak było płacę z allegro przynajmniej nie zauważyłam tylko nazwe zmienili ja wole jak płacą właśnie w ten sposób bo od razu kasa pakuje i wysyłam

a dziś nerwa złapałam bo zamawiałam dzieciakom chomiki i z kolorów jakie wybrałam jeden się zgadzał na 5 jak chwyciłam za tel zjebałam gościa na czym świat stoi no i ma być kurier w poniedziałek z wymianą podobno

męża ząb wczoraj złapał że wył z bólu a dziś miał jechać na szkolenie do nowego sącza z szefem i nie pojechał w końcu od rana latał za dentystą

jutro przyjeżdża brat męża z żoną i synkiem więc imprezka sie kroi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mój dzisiaj został oddelegowany do pokoju gościnnego na noc!!! w Sumie sam się oddelegował 🤢 wkurzył mnie maksymalnie 😠 poszłam na kawe do sąsiadki ma 3 letniego synka przyszłam do domu a tam Adama nie ma dzwonie na 1 nr nie odbiera na 2 nr. to samo na 3 nr. tel. został w domu... 20 nie ma go 21 nie ma go Zuza już wykąpana nakarmiona w łóżeczku 22 nie ma go... 😠 Zuza poszła spać PRZYSZEDŁ czuć od niego alkohol pytam się a telefonu to nie łaska odbierać... tekst "nie miałem czasu" 😮 😠 😠 😠 słowem się nie odezwałam i poszłam się myć oczywiście prosiłam go o jedną małą rzecz jak mnie nie było o rozwieszenie prania ale po co niech se stoi mokre w misce...!!! 😠 😠 dobrze że sam się położył w tym pokoju bo by na pewno się zaczęła kłócić a nie mam na to ochoty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka, dwa dni mnie nie bylo a tu tylko 2 strony 😞
Madalena jak pisala Sylwia najprosciej placic w lasnie w ten sposob na allegro 🙂

Dawid niby mial juz lepiej ale katar wrocil 😞 szlak dotego sraczka i odparzone jajca wiec pewnie i jakies zebiska ida 😉

milego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...