Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

SylwiaC napisał(a):
aaa dzieki za pozdrowienia 🙂 a co u Pigi zostaje juz na stałe czy jak? Z Mankiem jej zle?


Pigi Wam napewno sama zda relacje jak podłaczy neta... narazie jest w polsce do odwołania... a szczegóły to juz od nie nie odemmnie kazała tylko pogratulowac Sylwi 🙂 i pozdrowic was!!! GAdaałamz nia chyba z godzine 😁 😁 😁 😁 ma głos taki ze huhuhuhuhu 😁 😁 🤪 🙃 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meldunek 🙂 To po kolei...

Agata, moje dziecko potrafi czasem na kolanach u mnie czy męża usiedzieć do 5 minut nawet 🙂
Ola, dasz radę z dietą! Ja w Ciebie wierzę 😉 Już nie raz to udowodniłaś! 🙂
Sylwia, gratuluję z całego serca!!! Cieszę się jak dziecko hehe 🤪 Swoją drogą też zazdroszczę 🙂 Ale ja postaram się dopiero w przyszłym roku bo muszę zagrzać trochę miejsca w nowej pracy , rozumiecie 😉
Za miniaturą też tęsknię hehe, za Pigi też... 🙂 Wracajcie! 😁
Dominik jaki szczęśliwy że "po muchach" hahaha 😁 Super!
Gabrysia śpi ok 14 dopiero i chodzi spać koło 21, czasem przed 22... a budzi się ok 09:30 przeważnie także myślę, by ją przestawić wstawać wcześniej rano , chodzić na drzemkę koło 12 i spać na noc koło 19-20... Bo teraz tyle pracy mam że szok...

No to tyle z nadrabiania 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogólnie to spijam piwko i jem chipsy także "bardzo zdrowo" haha, no ale w końcu weekend bo w tygodniu nie mogę sobie pozwolić na takie szaleństwa. Praca z dziećmi wymaga kompletnej koncentracji! Same wiecie... W żłobku jesteśmy odpowiedzialne za "czyjeś" dzieci a to jest dopiero stres 🤪

Ale wiecie jak super, uczymy się jeść przy stoliczkach,, myjemy ząbki, nocnikujemy hehe i wiele innych cudownych rzeczy 🙂 Na razie są zabawy tzw wolne ale uczymy się po woli zajęć zintegrowanych, grupowych i zespołowych. Ja ponoć mam prowadzić rytmikę i zajęcia plastyczne 🙂 Pierwsze prace trójki starszych dzieci już mam, w poniedziałek reszta dzieci 🙂

Nie zanudzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koffane 😁
nie stety nadal mnie nie ma w domu i myślę że będę dopiero za tydzień 😞
ale od dziś będę wpadała choć na chwile obiecuje 😁 bo mnie koffacie 😁
po pierwsze zbyt silne mrozy a tam pizga bo szef zwlekał z ociepleniem piwnicy i od garażu daje równo,po drugie tata idzie nie długo do szpitala bo ma bezdech i z mama wtedy posiedzę,poza tym ona zadowolona bo ma ciepło jak wracają z pracy 🙂
tyle że dziewczynki nie dają jej odpocząć stale broją bałaganią i walczą między sobie jak dwa koguty 😁
Na Maje wszyscy mówią że jest maszyną do jedzenia 😁 a na Oliwkę że chyba ze wszystkich łobuzów ona jest najbardziej pyskatym 😁
Od razu przepraszam bo modem tak słaby że nie obejrzę na razie filmików i tak męczyłam się 2 dni by ustawienie zmienić w telefonie bo dotyk nie działa by automatycznie łączył modem 🤢
Maja ostatnio tak marudzi że szok 🤢
na spacery w duże mrozy nie wychodzimy wczoraj były w mc donald z tatą ale to samochodem bo tak jest strasznie na dworze 😞


Co do Kasi to tak jak Ola dała wam znać zostaje póki o w pl,nie stety więcej nie powiem ale pewnie same się domyślacie że po prostu maniu nie zasługuje na nią ----------> (ja jestem nie winna mimo naszego konkubinatu nie podłożyłam mu kopyta mimo że zasłużył) 😁....
Mamy stały kontakt ,zwłaszcza nocami bo tak działa numer 0-700 😁
No poza tym planuje nie długo u siebie zrobić świński festyn 😁
Alicje zdrowa,dużo broi,śpi z babcią i nawet płacze pod drzwiami jak babcia się kąpie 😁
czyli świnka ma łóżko dla mnie 😁
Nina na fotach jakie dałaś Łukaszek bardzo do ciebie podobny i jestem pełna podziwu jego uzębienia takie widoczne 😁
już ci pisałam że współczuje straty pieska wiem co czujesz bo ja płakałam za chomikiem a co dopiero piesek 😞
Magda ważne że w wypadku nie ucierpiałaś ani ty ani dzieci,szkoda samochodu bo zazwyczaj po wypadku później się psują ;/ no i że męża nie ma teraz blisko by nocami grzał 😁
Marta gratuluje nowego umeblowania u Gabi ale nadal fotek mieszkania nie dałaś NIE ŁADNIE 😁 tyle czasu każesz nam czekać 😁
Agata może powinniście spróbować terapii małżeńskiej nie znam się na tym ale może by wam pomogła?? szkoda by było byś musiała znów przechodzić depresje czasem po porodzie 😞
musisz więcej radości i optymizmu mieć w sobie 🙂 zobaczysz z pracą się ułoży 😘
Czita!!!!!!!!!!! w końcu come back na mamuśki jak ja się stęskniłam za tobą 😁
Oleńka słodka 🙂 kurcze a jak zauważyłaś że coś nie tak z nóżkami?? moja nie chce w butkach chodzić chodzi więc w skarpetkach albo boso 😞
Kasia 0 stopni to ja bym chciała a nie na minusie 😞 a jak przygotowania do ślubu?? 🙂
Sylwia moje GRATULUJE 😁 a widzisz mówiłam odpuścicie to się uda 😁
Ola zazdraszczasz Sylwii to dalej bierz się a produkcje maluszka 😁 przyjemnie się starać w końcu o maluszka 😁 no ale za to nie długo wprowadzisz się do nowego lokum 🙂
ha ha a nie mówiłam że Pigi ma sexsi głos 😁 taki wciągający co nie 😁
Aga z tym piekarnikiem lipa wyszła,ale się nie daj mojemu wujowi nie chcieli tez przyjąć sprzętu na gwarancje i naprawić wady bo wg.nich to było uszkodzenie nie podlegające gwarancji ale wystarczył meil że zgłosi się do wydziału spraw konsumenta i parę paragrafów z neta i od razu przyjechali już z gotowym wymiennikiem 😁
co do okularów,to znowu ja nie lubię zbyt jasnych pomieszczeń 😞 tzn. mam rolety do polowy opuszczone w domu bo nie lubię zbyt dużej ilości światła nie wiem czemu.... 😞
Macie też pozdrowienia od 1.2.2012 😁 od Mróweczki 🙂 tęskni za nami ale póki co nie ma neta stałego 😞 szuka pracy też,obiecała że jak będzie mogła to zajrzy 🙂


Ja też śledziłam i śledzę losy małej Madzi nadal mam nadzieje że może to jakaś mistyfikacja matki i może małą np.sprzedali ale żyje 😞 to straszne jak matka zmanipulowała opinie publiczną,ojciec niby nie zamieszany ale dziwne wynosił wózek z dzieckiem z domu i nie zauważył że dziecko nie żyje??!! no bez przesady...
poza tym w takim razie był w domu racze jak mała upadła skoro krotko później z domu wyszła??
poza tym jak zakopała małą?? wróciła po łopatę czy łyżeczkę miała przy sobie wg mnie jest dużo nie wyjaśnionych kwestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEJ 🙂 mINI SIE ROZPISAŁA 🤪 ja tylko na chwilke bo musze powoli sniadanko dla Pawla zrobic bo niedlugo przyjdzie i malego ogarnac i do miasta jade na szybkie zakupy. Po południu mowimy rodzicom o nastepnym maluszku bo musze poszukac kogos doswiadczonego, chodzi o to, ze moze uda mi sie z wychowawczego do pracy wrocic i wtedy na zwolnienie zawsze to kasa znowu 🙂 tylko musze sie dowiedziec jak to madrze rozegrac i czy sie oplaca 🙂 Maly zasnal wczoraj przed 21 ale chociaz grzecznie w łóżeczku po kapieli i w nocy tylko raz smoczka mu musialam dac no ale wstal o 6.30 🤢 Mini pozdrow tez Pigi 🙂 pewnie niech siedzi w Polsce jak najdluzej 😁 a ja w nocy mam momenty, ze spac nie moge hehe ostatnio sie zastanawialam gdzie w sypialni drugie łóżeczko postawimy heeh bo nie wierze, że Dominika przez wakacje naucze spac w jego pokoju 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SylwiaC napisał(a):
aa wogole odnalezi cialo tej Madzi 😞 boziu jakie to straszne

okropne.. 😞
ja ciągle miałam nadzieje jak Mini, to straszne, każda z nas chyba odczuwała to jakby to jej własnego dziecka dotyczyło 😞
ja umieram, zatoki mi rozsadza, gardło drapie aż kaszleć się chce, a kaszleć niechce bo to prowadzi do odruchu wymiotnego i wymiotowania
Mini mm nie chce żadnej terapi, powiedział ze jak mi źle to żebym sama sobie poszła do psychologa i już, także odpada, zobaczymy co będzie, narazie w związku z zaistniałą w firmie sytuacją ma cały przyszły tydzien wolny...może się nie pozabijamy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Miniatura jak się rozpisała 😁 uuu przeczytałam wszystko 🙃 🙃 Pigi na pewno nam opowie wszystko jak przyjedzie. Widać Alusia zakochana w babci 😁 na pewno ją rozpieszcza 😁
Często się zdarza, że zakochani ludzie stają się dla siebie obcy... mnie zastanawia zawsze dlaczego tak jest. Tu akurat mi chodzi o Pigi i Agatę. Mąż chyba ucieka od problemu, Ciebie wysyła do psychologa, a sam się nie stara, a to dwie osoby muszą chcieć. Chyba nie widzi problemu w sobie... A jak decydowaliście się na drugiego maluszka to jakie mieliście relacje? 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy za pozdrowienia od Mrówki 😁 niech wrócą wszystkie dziewczyny jak najszybciej!!
Kasiu, co u Ciebie i Kai? Mało ostatnio piszesz 😘 😘
Sylwia, macie duży metraż, także się pomieścicie 😁
U was w mieście też tak kaszki podrożały?? U mnie podrożały o 1zł - 1,5zł 🤢 🤢 😮 😮
Mój mały ma jakieś dziwne krostki na brzuchu, nawet nie wiem jak to opisać... koloru cielistego, bardzo drobne, jak kasza. O coś jeszcze miałam spytać, ale jak zwykle, skleroza 😁
Krowa, Łukasz tak się szczerzy, dlatego ma tak widoczne uzębienie 😁 A do mnie się robi bardziej podobny, nawet ja to widzę 😁 w końcu synuś mamusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kafinka napisał(a):
Czy to możliwe żeby mi się cofało …… ? w łazience w klozecie, bo taki smród, że wytrzymać nie można 😮


a moze tez w ciazy jestes? 😜
Mini 🤪 wrocilas 🤪 nagraj Oli pyskacza 😘 uwielbiam na nia patrzec 😁
ostatnio nie mam czasu na forum, bo moj M jest w domu. jak on jest, to raczej nie da sie tu siedziec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu, spokojnie, wg mnie nasze dzieci są jeszcze za małe, żeby w pełni rozumieć do czego służy nocnik i nie umieją utrzymać swoich potrzeb. Chyba, że się mylę 🙂 co?? 🙂 My w lato spróbujemy nocnika 😁
Kaffi, wiesz, grudnióweczki się ostatnio rozmnażają, więc może i Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja Dominika jak na nocniku posadze to z reguly zrobi cos, rano po sniadaniu kupke i siusiu jak go po spaniu posadze to tyle siku ze hoho hehe a czasem ma tak, że idzie do mnie i wola aaa i zrobi na nocnik jak posadze, ale czasem robi w pampersda i wola aaaa jak juz zrobi, ale malutki jeszcze jest 😉 wlasnie Olwike tez bym chetnie zobaczyla pyskacza malego hehe 🙂 lece obiadek szykowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha jak chcecie to wam Oliwkę wypożyczę nawet ale odpowiedzialności za wasze leczenie w Świeciu nie biorę 😁 🤪
Nina a ja prawie uwierzyłam że kochacie mnie 😞
teraz to będę wyła jak krowa z rozpaczy 🤪
Mam o...i strasznie boli mnie brzuch najgorsze że będzie trwał teraz ok 5-10 dni a później 15 lutego znów dostane 😠
wiecie co myślę że matkę tej maleńkiej Madzi bym chyba zlinczowała 😠
nie wyobrażam sobie jak można takie coś zrobić dziecku!! i mieć w sobie tyle perfidii i obłudy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Nie jestem w ciąży nie mam, z kim 😁

Aga jestem w głębokim szoku 😲 😲
skąd wtedy Oliwer i Maja?? 😲 😲
no nie mów że jak Foka wiatropylna 😮 😮 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nina hehe planowaliśmy nie planowaliśmy, ja zakładałam że sie nie uda i najpierw znowu żmudne leczenie, ale udało się bez 🙂 tak czy siak dla nas czas działał na niekorzyść, moje wyniki wskazują na wyczerpującą się rezerwe jajnikową, dlatego tak czy siak jeśli chcieliśmy mieć drugie dziecko (a niechcieliśmy żeby Zosia była sama, no i ona tak do dzieci lgnie 🙂 ) to musieliśmy się zbierać szybciej, wiesz myśle że w mm przypadku dużo to kwestia wychowania, jego rodzice tak sobie właśnie egzystują obok siebie i im to nie przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Nina hehe planowaliśmy nie planowaliśmy, ja zakładałam że sie nie uda i najpierw znowu żmudne leczenie, ale udało się bez 🙂 tak czy siak dla nas czas działał na niekorzyść, moje wyniki wskazują na wyczerpującą się rezerwe jajnikową, dlatego tak czy siak jeśli chcieliśmy mieć drugie dziecko (a niechcieliśmy żeby Zosia była sama, no i ona tak do dzieci lgnie 🙂 ) to musieliśmy się zbierać szybciej, wiesz myśle że w mm przypadku dużo to kwestia wychowania, jego rodzice tak sobie właśnie egzystują obok siebie i im to nie przeszkadza

No to krowa znów się wymądrzy :
jak można planować dziecko i liczyć na to że się nie uda....
po drugie skoro chcieliście dziecko to znaczy że było na tyle dobrze że byliście gotowi na powiększenie rodziny więc niech teraz mąż dupę ruszy i dba o potrzeby żony i jej uczucia bo dziecko zrobić to i głupi umie.
a jeśli naprawdę jest źle Agata to nie licz że synuś mamusi się zmieni i zapal mu kopa w dupę bo jeśli jedyne co potrafi z tobą robić to płodzić śliczne dzieci to nie ma sensu trwać w takim bezuczuciowym związku i lepiej być szczęśliwą i mieć miłość choćby gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Nie jestem w ciąży nie mam, z kim 😁

Aga jestem w głębokim szoku 😲 😲
skąd wtedy Oliwer i Maja?? 😲 😲
no nie mów że jak Foka wiatropylna 😮 😮 🤪 🙃 🙃

tak przyznaję się 😁 😎 🙃

mów mi tu zaraz czy byk jest ojcem???!!!! 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...