Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
U mnie dzisiaj upał !! 😁 😁 😁 😁
Był spacer, zakupy a ateraz robię obiadek 🙂
Marta spokojnie ja sama z Alą latam z Polski do Anglii z Anglii do Polski bez niczyjej pomocy A a jeszcze jakiś czas temu musiałam rozkładać wózek spacerowy na 2 częsci sama i dawałam radę a teraz tym bardziej ze spacerówką ,,parasolem,, a więc podróż z mężem który Ci przy Gabi pomoże to sama przyjemność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Miniatura lubi wszędzie samochodem jeździć...
ale jak muszę to jadę autobusem do mamy sam z dziewczynkami i też daje rade 🙂
tyle że muszę zawsze pamiętać by nie pakować się jak na wczasy 😁 😁

U mnie teraz wyszło słoneczko,ostatnio jestem mało wierna internetowi...a więcej siedzę i oglądam tv ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
Miniatura lubi wszędzie samochodem jeździć...
ale jak muszę to jadę autobusem do mamy sam z dziewczynkami i też daje rade 🙂
tyle że muszę zawsze pamiętać by nie pakować się jak na wczasy 😁 😁

U mnie teraz wyszło słoneczko,ostatnio jestem mało wierna internetowi...a więcej siedzę i oglądam tv ☺️ ☺️

Krowa, Ty zdrajco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta dacie rade 😉 najgorsze,że podróż trochę potrwa, ale może akurat Gabi przypadnie do gustu 🙂 Mini u nas tez po południu słonko wyszło 😜 Dobra lece się szykować na mecz, Domi już śpi ostatnio bez problemów zasypia u siebie w pokoju i przed 20 śpi no i od trzech dni usypia jak mu bajki czytam 🙂 dwa w jednym bo obaj chłopcy korzystają 😁 Do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia masz dobrze mojej Ali się poprzewracało i nie chce spać sama tylko z nami 😞 🤨
Chyba łóżeczko damy do nas do sypialni ponieważ łóżko duże, ale i tak się nie wysypiamy 🤔
Muszę się pochwalić, że mamy kanapę 😁 Kupiłam dzisiaj 😁 Krowa widziała już na zdjęciu hahaha Skórzana i kremowa - 3 osobowa 🙂 W sobote pojedziemy po nią 🙂 Jeszcze teraz dodatki i meble do sypialni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Sylwia masz dobrze mojej Ali się poprzewracało i nie chce spać sama tylko z nami 😞 🤨
Chyba łóżeczko damy do nas do sypialni ponieważ łóżko duże, ale i tak się nie wysypiamy 🤔
Muszę się pochwalić, że mamy kanapę 😁 Kupiłam dzisiaj 😁 Krowa widziała już na zdjęciu hahaha Skórzana i kremowa - 3 osobowa 🙂 W sobote pojedziemy po nią 🙂 Jeszcze teraz dodatki i meble do sypialni 🙂
TY JAKA KROWA!!!
Mademoiselle VACHE 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Sylwia masz dobrze mojej Ali się poprzewracało i nie chce spać sama tylko z nami 😞 🤨
Chyba łóżeczko damy do nas do sypialni ponieważ łóżko duże, ale i tak się nie wysypiamy 🤔
Muszę się pochwalić, że mamy kanapę 😁 Kupiłam dzisiaj 😁 Krowa widziała już na zdjęciu hahaha Skórzana i kremowa - 3 osobowa 🙂 W sobote pojedziemy po nią 🙂 Jeszcze teraz dodatki i meble do sypialni 🙂
TY JAKA KROWA!!!
Mademoiselle VACHE 🤪 🤪



Ty mów po polskiemu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂 Kasiu no to bedziemy znowu czekac na fotki!!! Ja dzis zła od rana jak osa na Dominika bo rozrabia 😠 nareszcie mamy dzis ładną pogodę od rana!!! Pranie już się pierze, zaraz wezme sie za odkurzanie i pozniej do miasta ruszam i spotkac sie na kawe z kolezanka, pozniej musze upiec biszkopt i wieczorem zrobic z truskawkami i galartetka bo Pawel ma jutro imieniny, no ale obiadu nie musze robic bo od wczoraj zostala zupa i trzeba ja zjec bo miejsce w lodowce potrzebne 🙂 do pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
hejka 🙂 Kasiu no to bedziemy znowu czekac na fotki!!! Ja dzis zła od rana jak osa na Dominika bo rozrabia 😠 nareszcie mamy dzis ładną pogodę od rana!!! Pranie już się pierze, zaraz wezme sie za odkurzanie i pozniej do miasta ruszam i spotkac sie na kawe z kolezanka, pozniej musze upiec biszkopt i wieczorem zrobic z truskawkami i galartetka bo Pawel ma jutro imieniny, no ale obiadu nie musze robic bo od wczoraj zostala zupa i trzeba ja zjec bo miejsce w lodowce potrzebne 🙂 do pozniej 😉
eeeeeeeeee czyli mój mąz też jutro ma imieniny 🤢 a jedyny prezent na jaki się wysilę to odrobina grzeczności 😁
Majusia wstała po 8 a teraz nie dawno przyszła do mnie do łóżka,nakryła się kołderką i wtulona we mnie usnęła.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie 🙂
KAsia, tez czekam na fotki sofy 🙂
Nina, z mężem się wyjaśniło już?
Marta, jak ci się mecz podobał? Bo mnie ogólnie dość nudził, niewiele się działo, jak na grę na TAKIM już etapie, a przed karnymi zasnelam i M obudził mnie jak już było PO
A z KAya wczoraj byłam na zajęciach z rytmiki 😁 nic w sumie wielkiego, ale podobało jej się bardzo i oczywiście, grała na rożnych instrumentach i tańczyła, jak inni śpiewali 😁 😁 😁
Co do THomaska, to dziękuje, chowa się dobrze, jest bardzo grzeczny i szybko rośnie 🙂 wczoraj po rytmice zajechalam do nich, bo maja mama przyjechała do nich, w sumie wczoraj cały dzień byliśmy w rozjazdach, w domu dopiero byliśmy koło 18tej. Na rytmie jechałam do innej miejscowości i nawigacja poprowadziła mnie po takiej drodze, ze.... Wąsko, pełno zakrętów.....ale raczej będę z nią tam jeździć. Są to zajęcia tylko raz w tygodniu, co środę a potem do koleżanki z pracy na kawke i do domku chyba, ze będę akurat pracować i się nie wyrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
My dzisiaj w końcu zamówilismy paczki z Polski ( dwa wielkie kartony 😁 )
Przywieźli biurko Mariusza, a Alusia dostała namiot Hello Kitty 🙂 Kurcze teraz prawie wszystkie zabawki to Hello Kitty 🙃 😮
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-OFFICIAL-HELLO-KITTY-POP-UP-PLAY-TENT-EASY-TO-PUT-UP-FOLDS-AWAY-FLAT-/330669347453?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item4cfd6dd27d
Na szczęście ja upatrzyłam go w sklepie obok i były po 6,99 🙂 🙂
Mariusz na noc do pracy u mnie co jakiś czas pada ale później chyba wybiorę się do znajomej na kawę 🙂
Kasiu zajęcia na pewno fajnę dla Kaji bo widziałam, że tańcowac to Ona umie a więc i wyczucie rytmu na pewno posiada 😉
Sylwia dawaj ciasto nie bądź taka 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=4XXqWAhWBkY


Wysłane z iPhone'a
Kasiu Kaya naprawdę dużo umie 🙂 Maja mówi ale nie łączy jeszcze w zdania jej jedyne zdanie toi "chce tio" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=4XXqWAhWBkY


Wysłane z iPhone'a
Kasiu Kaya naprawdę dużo umie 🙂 Maja mówi ale nie łączy jeszcze w zdania jej jedyne zdanie toi "chce tio" 🙂
Kaya gada nom stop, buzia jej się nie zamyka i wszystko powtarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Ala też baaardzo dużo mówi, ale niestety po swojemu hahaha ma jeszcze czas skończyła wczoraj półtorej roczku także spokojnie czekam, ale oczywiscie podziwiam Kaje 🙂
Byłysmy jeszcze na zakupach - niby wszystko tutaj dość tanie a kasa idzie jak woda 🤔
A w tym miesiącu mamy urodziny mojego brata i bratowej ( mają dwa dni po sobie 6 i 8 lipiec ) a 7 lipca mam chrzciny ehhhh to tez wydatki 🤔
Kupiłam Ali basen do ogródka i rękawki do pływania - nie szkodzi, że woda będzie do pół łydki hahaha 😁 😎 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe na ciasto zapraszam podziele się, a wyszło smaczne 🙂 Kasia ja się zgodzę,że wczorajszy mecz nic specjalnego i na drugiej połowie sobie odpuściłam i poszłam spać, za to dziś jest niezły mecz i ciesze się, że włosi wygrywają 🙂 Filmik z Kaya obejrze jutro bo laptop mi muli musze go wyczyscic,ale zajecia z rytmiki napewno świetna sprawa!!! Mini ale Maja słodka z tym spaniem, Dominik też lubi przyjść do nas rano i się po nas poturlać hehe No a wogole jutro dzwonie do mojej pani doktor rodzinnej i musze sie zapytac co mam zrobić bo na węźle chłonnym znalazłam guza (poniżej ucha na szyi prawie) trochę się tym zmartwiłam, ale narazie nie chce myśleć skąd on nawet nie wiem jak długo go mogę mieć... No nic lece zaraz spać bo włosi i tak wygrają już 😁 do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, Ale Kaya pięknie mówi moja to gada ostatnio kupa haha Sylwia, a przechodziłaś ostatnio przeziębienie nawet lekkie? Bo jeżeli tak to ten guzek może być właśnie od tego przeziębienia, ale lepiej to sprawdzić. Ja mam problem z gardłem już prawie trzy miesiące muszę iść na usg gardła męczy mnie to strasznie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...