Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dziewczyny, złe mnie zrozumialyscie. Nie nakrylam ich, bo Patryk był wtedy w pracy, poza tym akurat z takich rzeczy nie muszą mi sie tłumaczyć, bo maja po 22 lata i nie o to tu chodzi 😉 Patryk nie wyjechać obrażony, ani nic z tych rzeczy, pozegnalismy sie normalnie. Weronika nie jest tez jego pierwsza miłością, to jego 3cia wielka miłość i pierwsza dziewczyna, do której nie jestem uprzedzona. Zrezygnował z Anglii w momencie kiedy nie miał pracy, ale nie miał, bo jej nie szukał . Chodzi mi o to, ze będzie teraz siedział 3 tygodnie u obcych ludzi, co jej rodzice o nim pomyślą? Podobno sie zgodzili, żeby tam był, ale tak nie powinno być. Prosiłam, żeby przeczekal u nas, ale sie uparł, ze chce to zrobić po swojemu, ze za dużo pomocy już otrzymał i chce stanąć sam na nogi. Tylko jak? Wypłatę dostanie dopiero 21go, czek z rozliczenia podatku dostanie będzie dostępny na koncie dopiero w sobotę , depozyt za pokój maja mu podobno wpłacić ( jeśli w ogóle wpłaca) w ciagu kilku najbliższych dni. Pojechał goły i wesoły (na szczęście dałam mu cos dzis rano na lotnisku), ale jak on to sobie wyobrażał? Rozumiem, ze dzieci muszą żyć swoim życiem, ale dlaczego on wszystko robi "na opak" nawet Paulina próbowała mu tłumaczyć, ale nic z tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 dzieki za komentarze hehe brzuch jest duzy, mam 10 kg na plusie i w sumie to wszystko w brzuchu 😮 😁 Kasiu syn no nieodpowiedzialny, szkoda,ze dziewczyna sie tak speszyla bo w zasadzie no nic zlego sie nie stalo przeciez 😉 a wyjazd do Polski uwazam no glupio zrobil ....lece do lozka moze poczytam cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu przeczytałam i tak :
wg mnie twój syne teraz sie zakochał,on w niej ona w nim,i na razie są sobą zaślepieni,na tyle że jeszcze nie myślą co dalej byle by być razem.
wg mnie skoro tak ją kocha mógł poczekać bo prędzej czy później będą chcieli czegos więcej w życiu np się dorobić i wtedy przypomni sobie o mamie...
ale wiadomo tobie jako mamie szybko minie bo matki długo się ponoć nie gniewają 🙂 (ponoć bo moja umie długo) ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂 Ech, nie mam czasu ostatnio pisać... Mamy nową Dyrektorkę w pracy i wymagań od chu*** także nie mam czasu. Przeniosłam częściowo pracę do domu ale już nigdy więcej- robiłam dekoracje na spotkanie z rodzicami z okazji rozpoczęcia roku a Gabi mi ciągle przeszkadzała, była marudna i w ogóle robiła mi na złość hehe więc trochę wtedy na nią nakrzyczałam że do dzisiaj mam wyrzuty sumienia. Także koniec pracy w domu 🙂

Ogólnie jak wiecie z FB Gabi ma wysoką gorączkę... Mama moja mówiła że miała też biegunkę dwa razy dzisiaj więc nie wiem co jej jest... może znów jakiś wirus:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Żeby nie było że nie odrobiłam pracy domowej hehe- jestem ze wszystkim na bieżąco tzn wszystko przeczytałam ale wybaczcie że nie dam rady skomentować bo zbyt wiele tego 🙃 Co najważniejsze- czekamy na dzidziusia Sylwuni 🙂- wyglądasz kwitnąco kochana a brzuszek jest cudny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meldunek 🙂
Martuś tak jak pisałam buziaki dla Gabi niech nie choruje urwisek 😘
Ja wstałam nie wyspana i z bólem głowy 🙃 🤨
Sylwia ciekawe czy nie ma już jakich szczepionek na wzmocnienie żeby się dziecko nie przeziębiało - w ogóle nie jestem w tym zorientowana 🙃
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Meldunek 🙂
Martuś tak jak pisałam buziaki dla Gabi niech nie choruje urwisek 😘
Ja wstałam nie wyspana i z bólem głowy 🙃 🤨
Sylwia ciekawe czy nie ma już jakich szczepionek na wzmocnienie żeby się dziecko nie przeziębiało - w ogóle nie jestem w tym zorientowana 🙃
Miłego dnia 😘
są są bo ja szczepiłam p.grypie Oliwke a w tym roku obie moge już szczepić 🙂
koszt ok 30-40zł ale naprawde skuteczne bo Oliwka znacznie mniej mi wtedy chorowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,
Zdrowia dla Gabi 😘
A jeśli o szczepionki, to mam mieszane uczucia. Gdzieś czytałam, ze ze właśnie p.grypowe to nabijanie kieszeni farmaceutom, bo szczepionka jest na jakiś tam szczep grypy, a potem sie okazuje, ze inny szczep zaatakował 😮, ale.....nie wnikam 🙃
Dzis mam wolne i sobie postanowiłam zrobić generalne porządki na górze, zobaczymy na ile mi sie uda 😉
Podstawa, to nie zaglądać do internetu 😁 ale teraz pije kawę, więc i tak nie mam jak sprzątać 😜
A Nina, to gdzie? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaa, zapomnialam : jak to jest u Was, bo KAya teraz ma dosłownie pierdolca na moim punkcie. Lazi za mną jak cień , jak M wraca z pracy, to jest niezadowolona, nie daje mu do siebie i do mnie podejść , M opowiadał, ze co rano jak do niej wchodzi do pokoju, to jest krzyk, bo chce mamę ... Masakra jakaś . jak M wychodzi do pracy, to ładnie sie z nim żegna a jak ja sie gdzieś zbieram, to ona już mi na nodze wisi 😮
Ostatnio zaskoczyła mnie, bo zaczęłam sie z nia bawić w zamianę ról , tzn udawalam, ze jestem nia - to było niesamowite jak szybko weszła w role mamy 🤪 Udawaczka z niej niezła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja do szczepionek na grype tez mam mieszane uczucia i raczej nie bede małego szczepic. Właśnie sobie zdałam sprawe jak mało mi juz czasu w dwupaku zostało- bo torbe zaczelam do szpitala pakowac 🙃 Kasiu Dominik teraz jest moją przylepą, ale nie bardziej niż był pare miesiecy temu tatusia czesto tez woła hehe A co do zabawy to bardzo lubi jak cos ogląda bajke, książke udawać,że wyciąga z niej to co jest na obrazku i daje mi albo komuś hehe ale zamiane ról nawet nie wiem czy by załapał 😉 A Nina ma męża w domu więc do nas nie zagląda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie Ala jest straszną przylepą ! Włazi na mnie , tuli mnie przy nodze stoi i ciągle Mama Mama .... całuje mnie po rękach ogólnie jest kochana, ale co za dużo to nie zdrowo hahaha 🙃

Z tymi szczepionkami to sama nie wiem dużo z nich to nabijanie w butelkę podobno szczepionka na pneumokoki to też jeden wielki finansowy zastrzyk ale dla farmaceutów.
Co do tych na grypę to 30zł nie jest wielki pieniądz a jednak zabezpieczenie zawsze jakieś chociaż częściowe, ale lepiej takie niż żadne 🙂 Poza tym moja Mama się szczepi co roku i jest zadowolona z efektów ponieważ co zimę jest zdrowa 🙂 U mnie odpukać Alusia jeszcze nigdy nie była chora 🙂

A Nina ujeżdża męża 😁 Biedny po urlopie pójdzie na chorobowe z powodu wycieńczenia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczepiłam Oliwke i akurat wtedy mi nie chorowała a za nim szcepiona była to raz dwa i łapała 🤢

Co do zachowań dziecka to Maja jest tzw. "przydupasem mamusi" 😁
jej ukochane słowo to : MAMA , za mamą chce wejśc do łazieńki,nikomu nie pozwala usiąść nawet koło mamy jest strasznie zazdrosna nawet o Oliwke,Paweł na żarty chciał mnie przytulić to go odpychała i wręcz biła 😮
woła "mai mama" ,nawet wózka nie da pchać w markecie nikomu innemu tylko mamie, jednym słowem ma pierdolca na moim punkcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
U nas wczoraj i dzis piękna pogoda, prania porobione, prasowanie prawie 😉 teraz lekkie ogarniecie domu i wypad na łono natury 🙂
Kasia, skoro mama pojechała, to już nie pracujesz?
Wolisz pracować czy nie pracować? pytam, bo mi sie umowa kończy ostatniego października i jestem ciekawa jak będę wchodzić w rytm niepracowania znowu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 u mnie juz w sumie posprzatane jest jeszcze tylko po obiedzie ogarne, ale ten sie dopiero gotuje 😉 KAsiu pozazdrościć pogody u nas niby od jutra znowu ciepło, a wczoraj tak wiało,że Dominikowi nawet czapke taką cienką wciągnęłam 🤢 dziś jedziemy do moich rodziców na noc wiec pewnie nie zajrze do jutra, a od poniedziałku na tydzien napewno jest u nas moja siostra bo ma praktyki w szole a od nas o wiele bliżej, ale ja sie ciesze bo pomoze mi przy Dominiku | 🙂 poza tym czuję się dobrze mały mi tu dokazuje w brzuchu większy urwis śpi więc korzystam 🙂 ale już coraz ciężej mi ze wszystkim powoli. Dominika kąpac jest cieżko bo nachylanie do wanny to nie tak hop, no a Paweł nie zawsze jest w domu o tej porze, ale jakoś dajemy sobie radę 🙂 po niedzieli okna zaczynam myć bo są straszne przez te muchy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
U mnie też pięknie 🙂 Wczoraj dwa prania dzisiaj jedno Ali zrobię 🙂
Kasiu ja już nie pracowałam tydzień przed Mamy wylotem bo tak na prawdę mi Mariusz odradził ponieważ praca była bardzo ciężka. Ale chce pracować szukam czegoś codziennie ale mam problem z Mariusza zmianami i muszę się dostosować do niego. Chciałabym coś part time bo im więcej kasy w domu tym lepiej 🙂 Lubie być w domu zajmować się nim i Alusią, ale lubię też mieć świadomość, że zarabiam i wnoszę coś do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie słońce za oknem ale nie jest najcieplej,palimy już w piecu by dzieci miały ciepło.
mam nadzieje że jutro pogoda będzie lepsza ,bo chce z maluchami jechać do torunia sobie pozwiedzać no a za tydzień już zobacze mojego braciszka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia te okna do pomycia to chyba na wywołanie liczysz hahaha ja mam okna pomyte - mamusia mi umyła wszystkie, ale były strasznie brudne. I tak w przyszłym roku albo za 2 lata wymieniamy na nowe drzwi i okna ponieważ chce brąz ramy 🙂 Narazie nie możemy, ale za rok w sierpniu i będziemy mogli 🙂 Od poniedziałku ruszamy z remontem salonu i już się boje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe na wywołanie razej nie licze bo okna myłam całą ciąże systematycznie, a takie metody to raczej nie działają jakoś nie wierze po tym jak chciałam Dominika szybciej urodzić, jak będzie mały chciał to i tak wyjdzie 😉 ja się powoli zbieram bo muszę opuścić dom zanim Paweł zacznie schody malować- dlatego ruszamy do moich na noc 🙂 odświeża stopnie i mamy już skończone schody narazie 🙂 wrzuce Wam w tygodniu zdjęcie dzieła mojego Pawła 🙂 Życzę Wam udanego weekendu do jutra pewnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...