Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂 Kasiu Kaya to sama słodycz i ślicznie mówi wierszyki 🙂 Dominik narazie uczy się jednego w pokoiku na stoliku.... itd. bo ja więcej nie znam i właśnie chciałam jakąś książeczkę z wierszykami kupić bo on lubi słuchać i próbuje mówić wtedy 🙂 Mini Ty chudzino dbaj o siebie!!! A rodzina trudno musi przyjąć nową sytuację nawet jeśli im się to na początku nie spodoba. A Twój P dziwny faktycznie nie wyobrażam sobie sytuacji gdy mąż rozmawia z facetem do ktorego coś czujesz i odchodzisz 😮 A Kafinka jak się rozpisała hehe!!! Dominik spał dziś lepiej tylko nie wiem czy to zasługa tego,że u nas spał (chociaż watpię bo się znowu przebudził i chciał koniecznie do nas do łóżka nawet jak przysunęłam jego tapczanik do naszego łóżka) czy leku przeciwbólowego bo wychodzą mu te zęby i jak się obudził to zapytałam co go boli to pokazał na buźkę 😞 wczoraj przebiła mu się trzecia trójka a ostatnia też już jest blisko więc mam nadzieję,że to spanie to wina zębów i już niedługo mu przejdzie 🙂 LEce się ogarnąć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem wam bardziej tego wytłumaczyć o co dokładnie chodzi w tym ale po prostu wie że odchodzę,a wie też że kocha dziewczynki i chce mieć z nimi kontakt,więc skoro będą mieszkały z K to nie może go traktować jak wroga bo później to w jego domu będzie widywał dzieci,w 3 będziemy musieli święta spędzać,i jakieś inne uroczystości
wg mnie lepsze to niż awanturnik bo chodzi nie o jego dobro ale o dobro dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Może i tak Aga, ale żeby od razu się przyznawać , ze lubi? To moim zdaniem trochę nie na miejscu jak się ma swój honor. Ja bym tu raczej widziała chłodna uprzejmość a nie granie świętej rodziny . No ale... To was to lepiej. To tylko o nim wiele mówi . Powodzenia 🙂
możliwe że faktycznie za dużo powiedział,ale nie zawsze da się nienawidzić wrogów...
wiem coś o tym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasiu, jak ja uwielbiam czytać! Zazdroszczę. Ale Łukasz mi nawet gazety nie da poczytać, bo od razu on chce, a jak nawet nie chce, to bym się nie mogła skupić, bo wiadomo jak to trzeba mieć przy dziecku oczy dookoła głowy.
Co do byka, to dziwna sytuacja, że ze sobą rozmawiają, mnie też to dziwi, bo to dziwne jest i się w głowie nie mieści 😁 i do tego jeszcze te jego teksty o bzykaniu 🤪 🤪 to się w ogóle kupy nie trzyma i dziwna ta cała historia. Najważniejsze, byś już się uwolniła z tej chorej sytuacji i układała życie przy K 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas też dziś chłodniej już i wieje wiatr zimny. Chciałam dziś ze śliwek dźemy porobić wkońcu i trochę kompotów ale jeszcze słabo dojrzałe są i zostawie je sobie chyba na poniedzieli, albo może w sobote zrobie. Dominik ostatnio je kanapke tylko z dżemem albo pasztetem więc lepiej sobie zrobić swojskie dżemiki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...