Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiu mogliśmy tak, ale tam czynsz kosztował nas 105f tutaj na nowym 84f a więc musiałabym co tydzień płacić 200f za sam czynsz 🙃 I tak sporo zrobiliśmy zanim tutaj przyszliśmy a niestety nie mamy aż tyle kasy aby remont bardzo szybko postępował tylko tak czekamy na M wypłatę aby coś znów porobić bo moja kasa idzie na bieżąco tak jakoś 🙂

Ja ważyłam 52kg przez pracę ciężką schudłam 2 kg a więc teraz mam 50kg na liczniku ale mi ta waga pasuję szkoda tylko, że brzuch nadal brzydki ale okazało się, że mam bardzo blisko basen, siłownie itp. a więc kupie sobie karnet i będę chodzić jak już nie będę pracować 🙂

Mini a Ciebie to chyba już nie widać weź się za siebie bo mi krowa zniknie i kogo będę kochać 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
ale taki np bluzek? Pewnie 8?
momento l;ece zobaczyć 😁
. Przestań chodzić w jeansach, wskakuj w leginsy, spodniczki.....skończy z adidasami, wskocz inne buty, taka chudzinka będzie sie super prezentować w takich ubraniach
właśnie dla tego nie lubie leginsów bo widac wtedy jeszcze bardziej moje chude nogi ☺️ a adidasy są miodem na mój kręgosłup,chociaż ostatnio często nosze te na koturnie.
teraz chce przytyć bo właśnie mam ochote na spódniczki itp ale póki co za bardzo schudłam by je ubrac bez wstydu że wyglądam jak śmierć na emeryturze ☺️ ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mini założeń sie, ze jeansy wiszą na tobie, a leginsy i do tego tuniczka albo spodnica krociutka i super laska 🙂
może zaryzykuje 🙂 ale na bank nie czarne bo mam czarne i strasznie wyglądam wtedy...

pigi no właśnie schudłam i to strasznie skoro nawet mnie to przeraża 😞 😞 mam nadzieje że to tylko stres i nerwy 😞

Boje się że rodzice nie będą chcieli mnie widzieć i ich reakci na te rewelacje w moim życiu a 15 miała być firmówka u taty w zakładzie i mój brat przylatuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mini jesteś dorosła i nie możesz dogadać innym, swoim kosztem, to Twoje życie, jesteś odpowiedzialna za siebie i dziewczynki i nawet jeśli chwilowo ktoś nie będzie zadowolony i będzie cię krytykować, nie możesz sie poddawać i musisz pamiętać ze to TWOJE życie a nie Twojej mamy czy brata , czy jeszcze niewiadomo kogo..... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Mini jesteś dorosła i nie możesz dogadać innym, swoim kosztem, to Twoje życie, jesteś odpowiedzialna za siebie i dziewczynki i nawet jeśli chwilowo ktoś nie będzie zadowolony i będzie cię krytykować, nie możesz sie poddawać i musisz pamiętać ze to TWOJE życie a nie Twojej mamy czy brata , czy jeszcze niewiadomo kogo..... 😘
wiem o tym,wiem też że póki co K ma świetny kontakt z dziewczynkami,Maja za nim płacze gdy K jedzie do domu,i daje mu buziaki,Oliwka ciągle o niego pyta i przytula....
widze że on się bardzo stara....
a mój mąż...cóż szpital nic nie zmienił...wrócił do domu dalej się kłóci i wrzeszczy na dzieci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Mini jesteś dorosła i nie możesz dogadać innym, swoim kosztem, to Twoje życie, jesteś odpowiedzialna za siebie i dziewczynki i nawet jeśli chwilowo ktoś nie będzie zadowolony i będzie cię krytykować, nie możesz sie poddawać i musisz pamiętać ze to TWOJE życie a nie Twojej mamy czy brata , czy jeszcze niewiadomo kogo..... 😘
wiem o tym,wiem też że póki co K ma świetny kontakt z dziewczynkami,Maja za nim płacze gdy K jedzie do domu,i daje mu buziaki,Oliwka ciągle o niego pyta i przytula....
widze że on się bardzo stara....
a mój mąż...cóż szpital nic nie zmienił...wrócił do domu dalej się kłóci i wrzeszczy na dzieci 😞
. To K przyjeżdża do was do domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Będziesz chciała rozwód? Jeśli P nie zgodzi na niego, to wiesz, ze możesz go nie dostać?
tak bede chciała z czasem , a k pawła nawet ze szpitala przywiózł do domu i go odwiedzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Będziesz chciała rozwód? Jeśli P nie zgodzi na niego, to wiesz, ze możesz go nie dostać?
tak bede chciała z czasem , a k pawła nawet ze szpitala przywiózł do domu i go odwiedzał
i oni normalnie z sobą rozmawiają? 😮
tak bo p. mówi ze nie ma co toczyć walk a poza tym sie przyznał ze nie umie go nienawidzić bo go lubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia niestety jak schudłam to pierwsze co zniknęły cycki i tyłek 😞 😠 🙃 A to by mogło zostać 😁
No właśnie nas niestety nie za bardzo stać na jakieś duże wydatki- żyjemy normalnie ale uważamy na wydatki związane z remontem i wolimy wszystko po woli ale bez odczucia to na pieniądzach na życie 🙂 Poza tym dużo nie zostało myślę, że do listopada będzie już ok oprócz łazienki. Łazienkę zrobimy w styczniu całą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
Muszę przyznać ze dziwna to sytuacja i jak dla mni to P to człowiek bez honoru i męskiej dumy.
a czy teksty do żony "mam na ciebie ochote,tylko seks bez zobowiązań" są normalne? ,poza tym wie że dla dobra dzieci musi czasami też się zachowywać tak a nie inaczej,wkońcu K będzie z jego dziećmi przez długi okres czasowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Muszę przyznać ze dziwna to sytuacja i jak dla mni to P to człowiek bez honoru i męskiej dumy.
a czy teksty do żony "mam na ciebie ochote,tylko seks bez zobowiązań" są normalne? ,poza tym wie że dla dobra dzieci musi czasami też się zachowywać tak a nie inaczej,wkońcu K będzie z jego dziećmi przez długi okres czasowy
. On jest jaks baaaaardzoooooo dziwny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
Muszę przyznać ze dziwna to sytuacja i jak dla mni to P to człowiek bez honoru i męskiej dumy.
a czy teksty do żony "mam na ciebie ochote,tylko seks bez zobowiązań" są normalne? ,poza tym wie że dla dobra dzieci musi czasami też się zachowywać tak a nie inaczej,wkońcu K będzie z jego dziećmi przez długi okres czasowy
. On jest jaks baaaaardzoooooo dziwny 😮
bardzo...myślałam że ten szpital,to jak dzieci się martwiły go zmienią,i jego nastawienie do nich,do mnie... ale to nic nie dało dlaej się kłoci,dlaje na nie krzyczy,dalej jest taki sam już w dniu wyjścia ze szpitala na mnie krzyczał bo chciałam z lekarka porozmawiac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...