Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Mini, a potem będzie coś tam coś tam i w końcu K się rozmyśli. A co on na to w ogóle?
Może tak będzie, że po 20 września naprawdę się wyprowadzisz, czego Ci życzę 😘
powiedział że rozumie,ale też właśnie mówił że go denerwuje ciągłe przesuwanie,ale z drugiej strony wie ze tęsknie za bratem,i wie że była bym nie mile widziana tam.
następnego przełożenia nie ma,poza tym mieszkanie wynajmowac będziemy wpierw nie daleko jego pracy a w między czasie będzie remontował mieszkanie swojego kolegi który nam chce wynając
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Będzie dobrze zobaczysz jak się wyprowadzisz wszystko zacznie się układać po waszemu 😘

wiem 😘
i jestem pena swoich decyzji tak samo jak i on a grono osób które już wiedzą się powiększa 🙂 jego brat i siostra już wiedzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂
U mnie leje 🤔
Kafi super kobieta z Ciebie ale to już pisałam nie raz 😉
Ja bym chciała być tak wygimnastykowana jak ta laska na rurze, ale to nie był by powód do chwalenia się tym przed wszystkimi ludźmi 🙃
Okazało się, że mam 3 minuty drogi od mojego domu basen i siłownie - pływać nie umieć, ale chce wrócić do ćwiczeń a więc siłownia jak najbardziej 😁 😎
Ninka pisałaś o histerii Łukaszka a u mnie jest tak samo - jak Ala czegoś nie dostanie kładzie się na podłodze i wyje aż prawie wymiotuje 😮
Kasiu filmik super !! Ten kotek jest ekstra ! 😉
Mini przykro mi, że musisz swoje najważniejsze decyzje życiowe przesuwać przez najbliższą rodzinę w obawie, że oni nie zaakceptują Twoich decyzji i się od Ciebie odwrócą. Powinni stać za Tobą ,,murem,, i Cie wspierać bo będziesz ich potrzebować. Ale wiesz, że masz mnie 😘
U mnie ehhh lepiej nie pisze ... Ale za to Alusia jest kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamusie 🙂
U mnie leje 🤔
Kafi super kobieta z Ciebie ale to już pisałam nie raz 😉
Ja bym chciała być tak wygimnastykowana jak ta laska na rurze, ale to nie był by powód do chwalenia się tym przed wszystkimi ludźmi 🙃
Okazało się, że mam 3 minuty drogi od mojego domu basen i siłownie - pływać nie umieć, ale chce wrócić do ćwiczeń a więc siłownia jak najbardziej 😁 😎
Ninka pisałaś o histerii Łukaszka a u mnie jest tak samo - jak Ala czegoś nie dostanie kładzie się na podłodze i wyje aż prawie wymiotuje 😮
Kasiu filmik super !! Ten kotek jest ekstra ! 😉
Mini przykro mi, że musisz swoje najważniejsze decyzje życiowe przesuwać przez najbliższą rodzinę w obawie, że oni nie zaakceptują Twoich decyzji i się od Ciebie odwrócą. Powinni stać za Tobą ,,murem,, i Cie wspierać bo będziesz ich potrzebować. Ale wiesz, że masz mnie 😘
U mnie ehhh lepiej nie pisze ... Ale za to Alusia jest kochana 🙂


Ale się uśmiałam z Alusi 😜 choć oczywiście to śmieszne nie jest, bo mój też ma taki ryk, że prawie się dusi i go rwie do wymiotów 😜
Ale ulżyło mi, że nie tylko moje dziecko jest aniołem nie jest 😉
Przykre to jest z Mini rodziną, ale ich zna i wie jaka będzie reakcja...
Widzę, że u Ciebie się nie układa, ale nawet nie chcesz pisać 😞
Idź na basen! Nauczysz się pływać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ehhhh Ninka u mnie różnie bywa 🤔 Raz jest dobrze raz bardzo źle. Wczoraj już spakowałam kartony a dzisiaj, ehhh dzisiaj już niby się stara bo się wystraszył porządnie i błagał o wybaczenie w nocy. Zobaczymy co to będzie. Na razie mam Mamusie, ale tylko do niedzieli niestety.
No tak Ala potrafi być potworkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz wiem że dobrze że przesunęłam decyzje 😞 od piątku mój dziadek jest znów w szpitalu a dziś stwierdzili że to pewne że rak teraz tylko będą kawałek po kawałku badać by wykryć gdzie się umiejscowił 😞

Nina nie udajemy częśc rodziny wie że coś jest nie tak,więc rozmawiamy normalnie,a tak u rodziców np. to zachowujemy się obojętnie,czyli rozmawiamy,albo chwilami kłócimy,ale nie przytulamy ani nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 Kafinka ale z ciebie laseczka!!!! Mały śpi wiec korzystam, ale zaraz lece wynieść śmieci chociaż bo dziś jakiś dzień leniwca mam hehe no, ale na szczescie mam posprzatane wiec tylko pranie ostatnie maluszka rozwiesze i obiad zrobie 🙂 Wczoraj nie miałam już kiedy wpaść bo coś mi się na większe porządki zebrało, nawet Dominikowi do pokoju szafe przestawiłam bo z komputerowego wynosiłam rzeczy i porzadek robiłam hehe 🙂 co do Twoich planow Mini trzymam kciuki żeby już nic się nie zmieniło, no i za dziadka też trzymam kciuki, Pawła chrzetna też ma raka dowiedziała się chyba w maju to rak jajnika a już ma przerzuty w watrobie, miednicy i na nerkach chyba właśnie chyba dziś ma operację i będą się starali wyciąć wszystko ale ciekawe czy przeżyje taka operacje... wczoraj jeszcze z rodziny krew oddawali żeby była wrazie czego, straszna jest ta choroba, a młoda kobieta z niej jeszcze ma moze 53 lata nawet nie wiem dokłądnie. Dominik też wymusza płaczem, ale nie jest tak strasznie tylko czasem mnie do szłu doprowadza 😁 Kasiu korzystaj z tego,że mama jeszcze jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a postanowiłam wam zdjęcia pokazać

[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/8227/p270812143502.jpg[/IMG]

[IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7500/p170812152801.jpg[/IMG]

[IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7152/p280812142301.jpg[/IMG]

[IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6036/p2808121422.jpg[/IMG]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojjj, Mini - sama wiesz najlepiej co jest dla ciebie najlepsze i kiedy. pewnie i tak to, co tu piszesz nawet w polowie nie oddaje jak sie naprawde czujesz i jak to wszystko wyglada tak "od srodka"
wydaje mi sie jednak, ze odkaladajac to chyba jednak tracisz w oczach P , nie wiem, moze sie myle, ale on w pewnej chwili ma prawo pomyslec, ze jednak moze nie chcesz odejsc, tylko szukasz kolejnych wymowek.... 😮 ale sama wiesz najlepiej jak jest 😘
Kasia, a to niespodzianka, ze cos sie miedzy wami znowu psuje 🥴, oby to bylo tylko chwilowe 😘
u nas calkiem roznie bywa, ale to dluuuuga historia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej powiem wam że nie mam humoru ,kuzynka czy tam koleżanka,mniejsza z tym doniosła żonie K że widziała go jak pchał wózek z małym dzieckiem!!
ta wczoraj zaczęła do niego wydzwaniać,że złożyła pozew,że odbierze mu dziecko że powie że przemoc stosuje wobec małego!! itp!!
i "jak jego córka bo syna on nie ma"!!
nie wspomne o tym że dopiero po ślubie dowiedział się że jego żonka ma grupę na głowę i chodziła do szkoły specjalnej,a z kochankiem mieszka już od kilku miesięcy a kontakt z synem mu utrudnia!!
myślę że dostała szału gdy po weekendowej wizycie powiedział małemu że tata już nie wróci do domku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😘
No tak u mnie różnie bywa. Mariusz jest raz aniołem a na drugi dzień ma takie rogi, że się w futrynie nie mieści 😠 Ale niestety muszę przyznać, że ja dla niego też potrafię być bardzo podła ponieważ nie umiem zapomnieć jeszcze pewnych spraw jakie się wydarzyły w Polsce.
Moja Ala jeszcze śpi 😁 😎
Mini Ty wiesz 😘
Dzisiaj muszę znów na zakupy, ale Alusia zostanie z Mariuszem ponieważ zakupy z Nią to ciągłe bieganie za Nią albo uspakajanie Jej płaczu bo coś chce 🤔
Wczoraj w końcu zamówiliśmy cały sprzęt do zakładania plasterbordów i czekamy aż wszystko przyjdzie a później zaczniemy robić pokój 😁 😁 Musimy tylko dokupić światełka ledowe ponieważ będziemy podświetlać wnęki w salonie będzie mmmmmmmmmm....... 😁 😁 😁 😉 😜 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
To on tez mieszka z żona ? 😮 myślałam, ze sam

nie on już od ponad pół roku mieszka sam (u mamy) ale synka odwiedzał,żona mieszka z kochankiem
. Mini, strasznie to wszystko pokomplikowane, ale ona może go straszyć i zupełnie nic wiecej, to nie jest tak, ze co ona powie albo będzie chciała to tak będzie. O losie, ale u was musi być nerwowo. Jak to wszystko dacie radę przetrzymac , to będzie ok. Bo wiesz, czasem i najwieksza miłość nadmiar problemów potrafi zabić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
mini23 napisał(a):
kasiak napisał(a):
To on tez mieszka z żona ? 😮 myślałam, ze sam

nie on już od ponad pół roku mieszka sam (u mamy) ale synka odwiedzał,żona mieszka z kochankiem
. Mini, strasznie to wszystko pokomplikowane, ale ona może go straszyć i zupełnie nic wiecej, to nie jest tak, ze co ona powie albo będzie chciała to tak będzie. O losie, ale u was musi być nerwowo. Jak to wszystko dacie radę przetrzymac , to będzie ok. Bo wiesz, czasem i najwieksza miłość nadmiar problemów potrafi zabić ...
póki co wzajemnie się pocieszamy i wspieramy,rozmawiamy o tym i szukamy wyjść z każdej sytuacji.
najgorsze że ona gra dzieckiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kafi na razie nie ma czym hihihi jest tylko dużo pudeł, brak mebli i obdarta do połowy tapeta w salonie hahaha jednym słowej jak na melinie 😁 😁 😮 🙃 🤪 Dzisiaj malowałam wypustki na czarno przed domem. Pokaże jakieś fotki jak będą już plasterbordy na ścianach w salonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...