Skocz do zawartości

Grudzien 2010 | Forum dla mam


kasiak_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no brakuje tu Miniatury i jej madrosci 😉 Nina nie dziekuje dopoki nie bede wiedziec, ze wsio ok z dzidzia 😉 a moj Pawel jak sie ucieszyl jak mu rano powiedzialam hehe 🙂 lece bawic sie z malym bo zaraz bedzie mi marudzil no ale jeszcze tylko jakies półtorej godzinki i pojdzie spac, a wtedy ja odpoczne sobie i poczekam na Pawła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89_m

    1188

  • SylwiaC_m

    1379

  • naylaaa_m

    1441

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MIniatura PYTA czy TESKNICIE??:P I Kazała Ucałować i pogratulowewać Sylwi 🙂
nie wie kiedy wróci może za tydzie ń:P
i POZdrowienia od PIGI BO Z NIA gawedziłam godzine przez telefon 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mała mi zasypiała juz chciałam wyjsc i sie zhaftowała cała do przebrania i posciel i ona... niewiem cos jej chyba na brzusiu stało ale śpi ...ale mam czówanie co by nie zachłysneła sie wrazie co... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale ja przeżywam tą sprawę Madzi 🤨 🤨
Dla mnie dziwne jest to, że ojciec dziecka opowiadał w Uwadze jak rozstał się z żoną na drodze i potem to się wszystko stało. także po tym co matka powiedziała, to wydaje się jednoznaczne ..
Ada nie ma czasu chyba, ale napisała że wpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe jakosc jest dosyc slaba Nina ale slychac jak sie smieje glupolek maly 🙂 ja tez przezywam sprawe Madzi i cos tu nie gra dziwne to wlasnie jest 🤔 ide malego obudzic bo nie chce zby spal za dlugo bo wieczorem znowu bedzie problem. Ostatnio nie chce spac po kapieli nie wazne czy spi raz dziennie czy dwa marudzi i idzie spac dopiero o 21 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
normalnie spi tak kolo 11-12 i pozniej mu nie pozwalam ale siedze z nim ciagle sama teraz i po prostu wysiadam bo on jak nie spi drugi raz to od 16 do kapieli to jest taka maruda, że szok normalnie, a czasem jak chce spac to koniec nie ma wyjscia kladzie sie nawet na dywanie i tyle hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja rano jak jechałam do rodziców w radiu słyszałam, dla mnie to coś jest nie halo, jesli przyjąć że działa w szoku to skąd tak dobrze zaplanowana "akcja" zeznania, i to uderzenie głową, przecież ktoś kto jest w szoku nie myśli logicznie, 2 nie wiem jak Wy ale mi się wydaje że jesli coś się dziecku stało to od razu pogotowie i się na głowie staje, rodzice którzy nad trumną dziecka już stoją jeszcze lamentują że a może żyje, a może można pomóc więc dziwne to wszzystko...
ja kicham prycham na potęge, dzisiaj w banku byłam skasować swoje konto, chyba z 10 razy pod rząd kichnęłam aż się ludzie patrzyli 🤪 a potem w drugim banku z mezem, żeby mi wydali karte użytkownika dla jego konta, bo jak płaciłam jego kartą z pko to mi potrafiły kasjerki towar cofnąć i nie da rady musiał maz przyjezdzać, a tak będzie karta na mnie mimo że to jego konto 🙂
no i wzięłam zaświadvczenie o dochodach do rodzinnego, tez sie ostałam bo pani sobie na kawe poszła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata pracowity dzien mialas 🙂 A ja byłam z malym chwile u rodzicow na dole i mi sie w glowie zakrecilo 🤢 mam nadzieje, że częściej tak nie bedzie 🤔 Paweł próbuje Dominika uśpić bo znowu ma focha mały, mi sie wydaje,że to brak spacerów i do tego kolejna czwórka u góry się coś ruszyła masakra normalnie. Ja tez uciekam dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...