Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Qrwa wody nie mam 😠

a nie było nigdzie ogłoszenia że wody nie będzie?
No nie ma i już się uzewnętrzniłam babie ze spółdzielni, że wylączają a lokatorzy nie mają żadnej informacji. Poniosło mnie bo jakby powiedziała, że oni też nic nie wiedzieli ale wodociągi dali im znać a oni nam nie 😠
Dobrze, że rano wsiarza umyłam i się wykąpałam to mogę wyjść 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Qrwa wody nie mam 😠

a nie było nigdzie ogłoszenia że wody nie będzie?
No nie ma i już się uzewnętrzniłam babie ze spółdzielni, że wylączają a lokatorzy nie mają żadnej informacji. Poniosło mnie bo jakby powiedziała, że oni też nic nie wiedzieli ale wodociągi dali im znać a oni nam nie 😠
Dobrze, że rano wsiarza umyłam i się wykąpałam to mogę wyjść 🙃

bezsensu 😠
my na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj maly dzisiaj wogóle nie plakal,mam nadzieje ze tak zostanie 🙂 bo ama jeszczema tyle roboty ze nie wiem.dzisiaj wypil tylko 200ml mleka i ze 200 ml herbatki moze zacznie normalnie jesc juz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bitki się duszą...

Dziś nie zdążyłam Majce nic ugotować to dałam jej rossmannowską marchewkę z ziemniaczkami i wołowiną. Słabo jej smakowało bo zjadła zaledwie pół tego (dużego) słoika to nim dobrze po jedzeniu popiła już się -za przeproszeniem- zesrała raczej nie twardo 🤢

Też nie sadzam. Jak się podciągnie to sobie siedzi 😜 No chyba, że z poduszki to już sama sobie radzi.
Dzieciom ciężko jest dojść do perfekcji w siadaniu tak z leżenia na plecach. Nawet jak posadzone już ładnie siedzą nim same zaczną siadać trochę potrwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
Moj maly dzisiaj wogóle nie plakal,mam nadzieje ze tak zostanie 🙂 bo ama jeszczema tyle roboty ze nie wiem.dzisiaj wypil tylko 200ml mleka i ze 200 ml herbatki moze zacznie normalnie jesc juz 😞
A mówiłam, że dziś będzie już lepiej. A jutro jeszcze lepiej!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacpra nauczylam w wozku bujac bo tylko tak i na rekach u mnie sie uspokajał i usypial a teraz zrobil sie madry i nie chce usnac jak go nie pobujam.i dzisiaj z 5 minut plakal myslalam ze nie przetrzymam ale za chwile usnal musze go jakos odzwyczaic od tego bujania 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja też coraz bardziej głupieje na stare lata 😉 Taka kiedyś poukładana malusia była a teraz czym starsza tym większe odchyły od normy 🤢 Ze spaniem, jedzeniem, zabawą... Wszystkim 😞

Mężuś już wraca. 3 dni wolnego teraz bedzie miał więc nie wiem czy zajrzę bo mamy za nowym, większym autkiem pojeździć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...