Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anusia0608 napisał(a):
Hej wam 😉)
Moja gwiazda juz powoli zasypia w łóżeczku...Mąż śpi po nocce a ja oglądam ciuszki na allegro..
Dzisiaj chyba zamontuje małej spacerówkę i zobaczymy czy chce w niej siedzieć ehh...


Ja też czekam na mój wkład do spacerówki 🙂 to potem zobaczę, niech chociaż podczas spaceru pojeździ tak kilka minut dla treningu 🙂

Mój wampir ma dzisiaj niesamowity apetyt 🙂

Rano wypiła 130ml mleka, potem 70ml owsianki i teraz 1 słoiczek zupki i 1 słoiczek deserku owocowego od razu po zupce 😁 czyli razem 250g a 250ml mleka nigdy nie była w stanie wypić szuja jedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
moja niunia tez spi, przyszlysmy ze spaceru, "zjadla" cyca, wsadzilam ja do wózka, wlaczylam kolysanki i zasnęła, przelozylam do łóżka i spi 🙂

wlasnie, co z Wesą i Kolo? czegos nie wiem?

u nad gorąco a wlasciwie parno, kupilam dzis małej zupke jarzynową z królikiem po 5 msc jak wstanie to jej dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue ja tez tak mysle ze moze cos zlego moglo sie stac 😞
ja sie dzisiaj kapalam w basenie razem z seba i tak sie opalilam ze bede skomlec w nocy chyba 😞
dobra uciekam kapac sie i na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
nusia27 napisał(a):
zaczepilam wese na facebooku i nic 😞


Ja już zaczynam mieć mieszane myśli, że może coś się stało?

ale co się mogło stać? o ile pamiętam to ona nie bardzo chciała się tu przenosić...ale nawet jeśli siedzi na brzuszku to tu też można "przeskoczyć" i chwilę poklikać. Ostatnio mówiła że nie ma zbytnio czasu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
WESA NAPISAŁA
Moje Kochane Dziewczynki. Tęsknię za wami. Nie miałam internetu dlatego nie pisałam. Teraz właśnie jestem w drodze powrotnej z Bieszczad. Dzieci były z babcią. Mam nadzieję że internet już w domku jest to jutro postaram się odezwać. Buziaki dla wszystkich 😘


No co za małpa!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...