Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Aniu a co tam słychać u Agnieszki

a wszystko dobrze 🙂 jeszcze tydzień tu mieszka, a później wraca na swoje mieszkanie, a mi z tego powodu strasznie smutno bo tak to byłyśmy sąsiadkami i rano w piżamach do siebie chodzimy 🙂
Dyśka rośnie jak na drożdżach i w sumie to nasze dzieciaki codziennie się razem bawią 🙂
no to super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
już nic nie powiem na ten temat, bo i tak wychodzi że ja zarzucam coś tobie a ty mi...
koniec tematu, nikt się z nikim nie kłóci...
😎


No niestety 😉 bo żeś za bardzo agresywna w tym temacie 😁

Masz tu na zgodę 😘

to się nazywa odwracanie kota ogonem 😉
na zgodę 😘
kiedyś miałam chłopaka Byka i żeśmy się tak dogadywali, jedno wiedziało lepiej niż drugie 🙂


No byki zawsze lepiej wiedzą 😁 🙃 moja mama zawsze mówi, że ja wszystko wiem najlepiej i jestem głupiomądra po chrzestnym 😁 i że jak nie mam racji to i tak muszę mieć.. coś w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 20 dni temu ważyła w pampersie 7300g no to odjąć zaszczanego pampersa to gdzieś z 7200g i nie odejmuję z tego jedzenia haha, bo tak to pewnie 7100g 🙂 a ile teraz to nie wiem wieczorem ją zważę to napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Mam chwile dla siebie Adam zabrał Bartka i pojechali sobie do kumpla 🙂
Awantur podziałała i mogę wkońcu chodź chwilę mieć wolnego od małego 😉
no to fajnie 🙂 ja sama w domu z dwójką dzieci, mały nie chce spać a ja bym się zdrzemnęła a nie mam jak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
Mam chwile dla siebie Adam zabrał Bartka i pojechali sobie do kumpla 🙂
Awantur podziałała i mogę wkońcu chodź chwilę mieć wolnego od małego 😉

a takie wolne jest wpaniałe.
Ja ostatnio tak wkurzyłam się na Roberta bo cały dzień go nie było i przeszedł dopiero po 20.00 i mówi, że na piwie byl ja się tak zagotowałam, że Darka dałam mu do rąk i powiedziałam skoro tak to teraz ja też idę na piwo i poszłam do znajomych na ognisko 🙂 a jak wróciłam to było jakos po 23.00 Darek ładnie spał wykąpny w piżamce najedzony w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
SmoczaMama napisał(a):
Mam chwile dla siebie Adam zabrał Bartka i pojechali sobie do kumpla 🙂
Awantur podziałała i mogę wkońcu chodź chwilę mieć wolnego od małego 😉

a takie wolne jest wpaniałe.
Ja ostatnio tak wkurzyłam się na Roberta bo cały dzień go nie było i przeszedł dopiero po 20.00 i mówi, że nie piwie byl ja się tak zagotowałam, że Darka dałam mu do rąk i powiedziałam skoro tak to teraz ja też idę na piwo i poszłam do znajomych na ognisko 🙂 a jak wróciłam to było jakos po 23.00 Darek ładnie spał wykąpny w piżamce najedzony w łóżeczku 🙂
ja miałam wolne w sobotę mąż został z dziećmi a ja na imprezę disco polo bo grali na mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
no to moja nie taka chudzinka...waży 7800 🙂Kasiu a ty dajesz surowego bananka czy sparzasz?i miksujesz go?czy tak dajesz memlać bużką 😉?


no to czyli prawie 8kg to co chcesz 😁 grubas jak nic 😁 moja już nie tyje tak mocno, bo nie chce pić mleka, a obiadki i deserki mają dużooo mniej kalorii 🙂 8kg to osiągnie chyba za 2mieś. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja pewnie jakieś 6700/6800g, bo 2 tyg temu ważyła 6650...
teraz dawalam jej kaszkę łyżeczką jak zawsze, a ta co raz mniejsze oczy i zasnęła, 1 raz takie coś mi wywinęła....do tej pory to tylko na cycku jeśli już coś jadła 🙃
teście byli ale na szczęście nie na obiedzie, szybko babkę upiekłam i byłam czysta 😉
wystawiłam biurko na sprzedaż, byli ludzie oglądać ale powiedzieli że się odezwą hahah....mhm już to widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski ale jestem padnieta wysprzatalam sobie kuchnie 😞
Gosiu nie wiem jak to jest z tym rodzinnym 😞
Kasiu przed chwila pisalam z Agnieszka i jest chora jest na antybiotyku a Dysia ma katar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...