Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Justa napisał(a):
nusia27 napisał(a):
kasia nie chcialabym czegos takiego przezyc 😮
asia urwanie glowy masz z sonia. u nas na razie dziala glosne stanowcze nie. maryla patrzy na mnie i jeszcze raz probuje a ja znowu NIE i ona odchodzi. zobaczymy jak dlugo to bedzie dzialalo 😜

Grzeczna Dziewczyna, mój się drze a ja czekam aż skończy 😜nie dam i koniec
a ja właśnie tak nie umiem i często ulegam:blush 😞nie zawsze)ale ona tak wymusza że trace cierpliwośc i najchętniej dałabym jej klapsa 😠 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie chcę wyjść na taką co mówi co dzieciom wolno jeść a co nie ale czytam sobie już od dłuższego czasu że niektóre dają danonki
z tego co wiem to któremu pediatrze byście się nie przyznały do tego to zostaniecie zaraz nieźle ochrzanione 🥴
poza tym dość głośno było ostatnio i o danonkach i actimelu że przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym (danonki) i szkolnym (actimel) nie wcześniej
przecież można kupić specjalne jogurty dla maluchów takich jak nasze wcale nie różnią się smakiem a ceną też nie za wiele

zgadzam się 🙂 u nas tylko jogurcik naturalny bez cukru i jogurty dla niemowląt 😉
dokładnie 🙂oklaski dla was dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie chcę wyjść na taką co mówi co dzieciom wolno jeść a co nie ale czytam sobie już od dłuższego czasu że niektóre dają danonki
z tego co wiem to któremu pediatrze byście się nie przyznały do tego to zostaniecie zaraz nieźle ochrzanione 🥴
poza tym dość głośno było ostatnio i o danonkach i actimelu że przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym (danonki) i szkolnym (actimel) nie wcześniej
przecież można kupić specjalne jogurty dla maluchów takich jak nasze wcale nie różnią się smakiem a ceną też nie za wiele

zgadzam się 🙂 u nas tylko jogurcik naturalny bez cukru i jogurty dla niemowląt 😉
dokładnie 🙂oklaski dla was dziewczyny 🙂


No moja uwielbia te mleczne deserki i serki nam lekarka powiedziała ze mozna dawac troche jesli jakies reakcji alergicznej nie bd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie chcę wyjść na taką co mówi co dzieciom wolno jeść a co nie ale czytam sobie już od dłuższego czasu że niektóre dają danonki
z tego co wiem to któremu pediatrze byście się nie przyznały do tego to zostaniecie zaraz nieźle ochrzanione 🥴
poza tym dość głośno było ostatnio i o danonkach i actimelu że przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym (danonki) i szkolnym (actimel) nie wcześniej
przecież można kupić specjalne jogurty dla maluchów takich jak nasze wcale nie różnią się smakiem a ceną też nie za wiele

zgadzam się 🙂 u nas tylko jogurcik naturalny bez cukru i jogurty dla niemowląt 😉

pamiętam nawet kiedyś taką dyskusję w telewizji że reklamy danonków i actimela są tak tworzone aby nikt nie mógł im zarzucić wprowadzania w błąd i pomimo że nie ma podanego wieku od kiedy podawać to zawsze jest mowa o przedszkolakach
a w actimelu zawsze mówią wypróbuj na tydzień lub dwa a nie stosuj przez pół roku bo ponoć podawanie tych bakterii zawartych w actimelu powoduje zaprzestawanie produkcji własnych bakterii w organizmie czy coś tam takiego
ja daje właśnie jogurt naturalny sam lub z jakimś sokiem owocowym lub jogurciki nestle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kurcze dziewczyny nie chcę wyjść na taką co mówi co dzieciom wolno jeść a co nie ale czytam sobie już od dłuższego czasu że niektóre dają danonki
z tego co wiem to któremu pediatrze byście się nie przyznały do tego to zostaniecie zaraz nieźle ochrzanione 🥴
poza tym dość głośno było ostatnio i o danonkach i actimelu że przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym (danonki) i szkolnym (actimel) nie wcześniej
przecież można kupić specjalne jogurty dla maluchów takich jak nasze wcale nie różnią się smakiem a ceną też nie za wiele

zgadzam się 🙂 u nas tylko jogurcik naturalny bez cukru i jogurty dla niemowląt 😉

pamiętam nawet kiedyś taką dyskusję w telewizji że reklamy danonków i actimela są tak tworzone aby nikt nie mógł im zarzucić wprowadzania w błąd i pomimo że nie ma podanego wieku od kiedy podawać to zawsze jest mowa o przedszkolakach
a w actimelu zawsze mówią wypróbuj na tydzień lub dwa a nie stosuj przez pół roku bo ponoć podawanie tych bakterii zawartych w actimelu powoduje zaprzestawanie produkcji własnych bakterii w organizmie czy coś tam takiego
ja daje właśnie jogurt naturalny sam lub z jakimś sokiem owocowym lub jogurciki nestle

do nas jak przyszła położna środowiskowa za pierwszym razem po narodzinach Mychy to od razu zaznaczyła żeby w żadnym wypadku nie dawać Małej danonków do ukończenia 3r.ż. a później można ale też bez przesady i nie codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wracając do zabawek to polecam(my to mamy sprawdzonehttp://allegro.pl/uczona-sluchaweczka-fisher-price-k0431-po-polsku-i2019436779.html 🙂) http://allegro.pl/fisher-price-gasienica-gawedziarka-n1197-pl-kurier-i2020956961.html http://allegro.pl/fisher-price-spiewajaca-pilka-nozna-v7073-i2030951849.html http://allegro.pl/fisher-price-spiewajacy-odkurzacz-pl-kurier-i2024091224.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
wracając do zabawek to polecam(my to mamy sprawdzonehttp://allegro.pl/uczona-sluchaweczka-fisher-price-k0431-po-polsku-i2019436779.html 🙂) http://allegro.pl/fisher-price-gasienica-gawedziarka-n1197-pl-kurier-i2020956961.html http://allegro.pl/fisher-price-spiewajaca-pilka-nozna-v7073-i2030951849.html http://allegro.pl/fisher-price-spiewajacy-odkurzacz-pl-kurier-i2024091224.html

ale fajny telefon nie widziałam go jeszcze chyba zaraz zamówię
no i chcę jeszcze garnuszek na klocuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
telefon jest super 🙂ile razy Sonia nim rzuciła i nic sie nie dzieje 🙂jest cichutki ale wystarczająco słychać 🙂Sonia chodzi z nim i robi halo baba 😁najfajniejsza jest gąsienica gawędziarka i krzesełko uczydełko-REWELACJA 🙂
A NIETRAFIONY TO ODKURZACZ-CZYŚCIK I GARNUSZEK NA KLOCUSZEK 😞Niestety Sonia jest za mała nie wie o co chodzi aha i jeszcze te plastikowe grajace książeczki z FP są świetne cena około 90zł ale fajne wierszyki i piosenki mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta ma mało zabawek 🙂 ja wolę jak dostaje w prezencie ciuszki niż zabawki 🙂

no właśnie Anastazja tak na prawdę oprócz jakiś grzechotek ma klocki i słonika ☺️ aha i jeszcze taką wieżę z kółek
jejku ja cały czas czymś ją zajmuje chodzi z tym wózeczkiem z FP albo pchaczem z VTECH-A albo ma wózek i chyba z 10 lalek 🤪i pcha ten wózek i chodzi z tymi lalkami inaczej to bym oszalała 🤪 🙃nie podoba jej sie tylko ta NATALIA-lala chodząca i śpiewająca piosenki(pieski małe dwa...mam husteczke haftowaną itd...)nam sie podoba bardzo ale Sonia ją przewraca i ucieka 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
telefon jest super 🙂ile razy Sonia nim rzuciła i nic sie nie dzieje 🙂jest cichutki ale wystarczająco słychać 🙂Sonia chodzi z nim i robi halo baba 😁najfajniejsza jest gąsienica gawędziarka i krzesełko uczydełko-REWELACJA 🙂
A NIETRAFIONY TO ODKURZACZ-CZYŚCIK I GARNUSZEK NA KLOCUSZEK 😞Niestety Sonia jest za mała nie wie o co chodzi aha i jeszcze te plastikowe grajace książeczki z FP są świetne cena około 90zł ale fajne wierszyki i piosenki mają 🙂

sporo tego macie 🙂
ja tak właśnie myślałam że garnuszek to jeszcze za wcześnie, choć do słonika Anastazja trafia klockami bezbłędnie klika wrzuci do trąby, jeden na spód i jeden na górę i się cieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta ma mało zabawek 🙂 ja wolę jak dostaje w prezencie ciuszki niż zabawki 🙂

no właśnie Anastazja tak na prawdę oprócz jakiś grzechotek ma klocki i słonika ☺️ aha i jeszcze taką wieżę z kółek
jejku ja cały czas czymś ją zajmuje chodzi z tym wózeczkiem z FP albo pchaczem z VTECH-A albo ma wózek i chyba z 10 lalek 🤪i pcha ten wózek i chodzi z tymi lalkami inaczej to bym oszalała 🤪 🙃nie podoba jej sie tylko ta NATALIA-lala chodząca i śpiewająca piosenki(pieski małe dwa...mam husteczke haftowaną itd...)nam sie podoba bardzo ale Sonia ją przewraca i ucieka 😁 😎

haha nieżle
ja mam mało zabawek bo tak naprawę Anastazja dość rzadko sie bawi
cały dzień w żłobku a jak wraca to te 2-3 godziny bawimy się razem z nią tym co jest
gorzej właśnie gdy zostajemy na cały dzień w domu same
to po kliku godzinach zaczyna się robić nudno ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
telefon jest super 🙂ile razy Sonia nim rzuciła i nic sie nie dzieje 🙂jest cichutki ale wystarczająco słychać 🙂Sonia chodzi z nim i robi halo baba 😁najfajniejsza jest gąsienica gawędziarka i krzesełko uczydełko-REWELACJA 🙂
A NIETRAFIONY TO ODKURZACZ-CZYŚCIK I GARNUSZEK NA KLOCUSZEK 😞Niestety Sonia jest za mała nie wie o co chodzi aha i jeszcze te plastikowe grajace książeczki z FP są świetne cena około 90zł ale fajne wierszyki i piosenki mają 🙂

sporo tego macie 🙂
ja tak właśnie myślałam że garnuszek to jeszcze za wcześnie, choć do słonika Anastazja trafia klockami bezbłędnie klika wrzuci do trąby, jeden na spód i jeden na górę i się cieszy
tak słonika mamy jest prostszy bo garnuszek ma kształty i takie małe te klocki są(te co sie wrzuca)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
na krzesełku też chwile posiedzi tam jest książeczka,lampka, zegar ,kredki...fajne i warte swojej ceny(bo jest dość drogie)
Honoratka a bawi sie Anastazja tą zabawką z little tikes co ja też kupowałam? 🙂

wiesz bawi od kiedy zaczeła raczkować i podnosić się to ma frajdę stając przy niej, czesto w niej dłubie naciska i kręci a teraz właśnie obróciliśmy ją tak żeby miała blat na górze i robi pisiu pisiu siedząc na niej (tylko muszę przy niej siedzieć bo jeszcze spada bezwładnie jak już jej się znudzi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Judyta ma mało zabawek 🙂 ja wolę jak dostaje w prezencie ciuszki niż zabawki 🙂

no właśnie Anastazja tak na prawdę oprócz jakiś grzechotek ma klocki i słonika ☺️ aha i jeszcze taką wieżę z kółek
jejku ja cały czas czymś ją zajmuje chodzi z tym wózeczkiem z FP albo pchaczem z VTECH-A albo ma wózek i chyba z 10 lalek 🤪i pcha ten wózek i chodzi z tymi lalkami inaczej to bym oszalała 🤪 🙃nie podoba jej sie tylko ta NATALIA-lala chodząca i śpiewająca piosenki(pieski małe dwa...mam husteczke haftowaną itd...)nam sie podoba bardzo ale Sonia ją przewraca i ucieka 😁 😎

haha nieżle
ja mam mało zabawek bo tak naprawę Anastazja dość rzadko sie bawi
cały dzień w żłobku a jak wraca to te 2-3 godziny bawimy się razem z nią tym co jest
gorzej właśnie gdy zostajemy na cały dzień w domu same
to po kliku godzinach zaczyna się robić nudno ☺️
no ja siedze z nią (oprócz spacerku)w domu cały dzień(no chyba że na zakupy)to te 3-4 godz zleci ale tak na codzień to cały czas sie bawimy 😁dajemy lalkom mleczko ma takie buteleczki dla nich i mleczkiem na niby 🤪i mówi do nich mniam a bardziej niam niam 🤪wyciąga im smoczki i one sie drą ...MAMA,MAMA,TATA,TATA... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
telefon jest super 🙂ile razy Sonia nim rzuciła i nic sie nie dzieje 🙂jest cichutki ale wystarczająco słychać 🙂Sonia chodzi z nim i robi halo baba 😁najfajniejsza jest gąsienica gawędziarka i krzesełko uczydełko-REWELACJA 🙂
A NIETRAFIONY TO ODKURZACZ-CZYŚCIK I GARNUSZEK NA KLOCUSZEK 😞Niestety Sonia jest za mała nie wie o co chodzi aha i jeszcze te plastikowe grajace książeczki z FP są świetne cena około 90zł ale fajne wierszyki i piosenki mają 🙂

sporo tego macie 🙂
ja tak właśnie myślałam że garnuszek to jeszcze za wcześnie, choć do słonika Anastazja trafia klockami bezbłędnie klika wrzuci do trąby, jeden na spód i jeden na górę i się cieszy
tak słonika mamy jest prostszy bo garnuszek ma kształty i takie małe te klocki są(te co sie wrzuca)

chyba kupię tą gąsienicę i telefon a znalazłam jeszcze gadający laptop http://allegro.pl/gadajacy-laptop-dwujezyczny-fisher-price-mattel-i2026670276.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
wracając do zabawek to polecam(my to mamy sprawdzonehttp://allegro.pl/uczona-sluchaweczka-fisher-price-k0431-po-polsku-i2019436779.html 🙂) http://allegro.pl/fisher-price-gasienica-gawedziarka-n1197-pl-kurier-i2020956961.html http://allegro.pl/fisher-price-spiewajaca-pilka-nozna-v7073-i2030951849.html http://allegro.pl/fisher-price-spiewajacy-odkurzacz-pl-kurier-i2024091224.html

ale fajny telefon nie widziałam go jeszcze chyba zaraz zamówię
no i chcę jeszcze garnuszek na klocuszek


My mamy ten garnuszek jeny Julia to potrafi sie niem z 30minut bawic nauczyła sie sama juz ładnie wkładac i bardzo lubi jak piosenki leca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
na krzesełku też chwile posiedzi tam jest książeczka,lampka, zegar ,kredki...fajne i warte swojej ceny(bo jest dość drogie)
Honoratka a bawi sie Anastazja tą zabawką z little tikes co ja też kupowałam? 🙂

wiesz bawi od kiedy zaczeła raczkować i podnosić się to ma frajdę stając przy niej, czesto w niej dłubie naciska i kręci a teraz właśnie obróciliśmy ją tak żeby miała blat na górze i robi pisiu pisiu siedząc na niej (tylko muszę przy niej siedzieć bo jeszcze spada bezwładnie jak już jej się znudzi)
Sonia też spada albo wpada tam do środka(zsuwa sie na pupie 😉:woohoo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Asia napisał(a):
na krzesełku też chwile posiedzi tam jest książeczka,lampka, zegar ,kredki...fajne i warte swojej ceny(bo jest dość drogie)
Honoratka a bawi sie Anastazja tą zabawką z little tikes co ja też kupowałam? 🙂

wiesz bawi od kiedy zaczeła raczkować i podnosić się to ma frajdę stając przy niej, czesto w niej dłubie naciska i kręci a teraz właśnie obróciliśmy ją tak żeby miała blat na górze i robi pisiu pisiu siedząc na niej (tylko muszę przy niej siedzieć bo jeszcze spada bezwładnie jak już jej się znudzi)
Sonia też spada albo wpada tam do środka(zsuwa sie na pupie 😉:woohoo 🙂

no właśnie trochę nie pomyślana ta zabawka
super wygląda na zdjęciach a w rzeczywistości byle co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...