Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

widze ze wszystkie wyspane 😁
u nas kolejna noc (5) z rzedu z placzem w nocy. nie wiem co jej jest. spi i placze, jak ja obudze to spoko, a potem znowu spi i nagle w ryk. ja juz sie boje spac isc. przeprowadzilysmy sie do drugiego pokoju i spie z nia w jednym lozku, bo tak mi latwiej niz wstawac milion razy do lozeczka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Laski ,

Nusia..moja tez srednio co poltorej godziny budzi sie w nocy z placzem.... wystarczy ze ja wyjme z lozeczka, dam cyca,wezmie go do buzi i od razu ma odlot,,,,,,,,, chyba niebardzo chce jesc,a bardziej jej na mojej bliskosci zalezy,,,,,
ale juz mnie to wkurza,,,, nawet z nia bawic sie nie moge na podlodze w ciagu dnia, bo stale idzie mi do cycek.... chyba jeszcze miesiac bede ja dokarmiac piersia ,a pozniej wprowadze modyfikowane ,bo sama mam juz dosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klarcia tydzien temu przeszla przeziebienie z mala goraczka jednodniowa....... poszlam do apteki i kupilam kropellki do noska , syropek na gardelko i podalam jej na goraczke syropek z polski dla dzieci przeciwgoraczkowy Panadol..... miala 38,5C a po godzinie podania syropku goraczka jej spadla na 38C ,a pozniej to juz tylko w dol szla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do auto-fotelikow,,,moja bedzie miala ten ,juz wybrany
http://www.baby-walz.de/Autositze-Kinderwagen/Roemer/SAFEFIX-plus/group/368/product/1993920/L/0/Kinder-Autositz-Safefix-plus-Highline-Cowmooflag.a833.0.html?pgpkl=7eb0fbee6da1ac6f8c3b8b4f38e19c57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
Klarcia tydzien temu przeszla przeziebienie z mala goraczka jednodniowa....... poszlam do apteki i kupilam kropellki do noska , syropek na gardelko i podalam jej na goraczke syropek z polski dla dzieci przeciwgoraczkowy Panadol..... miala 38,5C a po godzinie podania syropku goraczka jej spadla na 38C ,a pozniej to juz tylko w dol szla
moja Sonia w nocy miała 38,6st teraz nie ma wogóle dałam jej ibufen dla dzieci kupili,śmy kropelki do noskanasivin soft i maść majerankową 🙂no zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas przeziębienie dopadło na całego Bartek w nocy miał 39.2 C katar i kaszel się nasilił byliśmy teraz u lekarza dostaliśmy kropelki do inhalacji Olbas oil, syropek Clemastinum Hacso, deglegmin standardowo Cebion oraz Paracetamol Hasco a gdyby nie przehodziło to czopeczki na noc 😞
Do piątku jak nie przejdzie to kontrola i bedziemy więcej działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂 A my po wizycie i szczepieniu (pneumo 😞 ). Majuśka zdrowa Póki co więc ODPUKAĆ!) i pieknie się rozwija więc tym bardziej zdrówka życzymy podziębionym dzieciaczkom! Na razie w tym roku mamy już spokój ze szczepieniami. Dopiero w styczniu jakieś kalendarzowe no i jeszcze ostatnia dawka na pneumokoki


Justa napisał(a):
Kasia napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Justyna, Majusia boska 😁
popieram

ja też 🙂piękna maleńka 🙂
Dziękujemy ! ! ! 😘


Ponawiam pytanie do Smoczej_Mamy. Co Ty kochana czynisz za prezentacje i jak to mniej więcej ma wyglądać? Chętnie popatzrę sobie i oczywiście w wolnej chwili podeślę nasze dane i fotki 🙂



A zapomniałabym: od wczoraj mam nowego komputerka 🙂 🙃 Będę częściej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I nasza sesyjka sprzed chwili póki jeszcze nie marudzi po szczepieniu (i oby tak zostało!!!!)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/dscf3203v.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1379/dscf3203v.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf3196q.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6760/dscf3196q.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dscf3197x.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8738/dscf3197x.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/dscf3198q.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7880/dscf3198q.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/dscf3205h.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4457/dscf3205h.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf3206l.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2580/dscf3206l.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):

Ponawiam pytanie do Smoczej_Mamy. Co Ty kochana czynisz za prezentacje i jak to mniej więcej ma wyglądać? Chętnie popatzrę sobie i oczywiście w wolnej chwili podeślę nasze dane i fotki 🙂


Justynko teraz Smocza Mama to ja Hania tamto konto mi się zablokowało 😞

postaram się niedługo podesłać tyle prezentacji ile już mam zrobionej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):

Ponawiam pytanie do Smoczej_Mamy. Co Ty kochana czynisz za prezentacje i jak to mniej więcej ma wyglądać? Chętnie popatzrę sobie i oczywiście w wolnej chwili podeślę nasze dane i fotki 🙂


Justynko teraz Smocza Mama to ja Hania tamto konto mi się zablokowało 😞

postaram się niedługo podesłać tyle prezentacji ile już mam zrobionej

ok 🙂 Z chęci chociaż tylko rzucę okiem o co w tym chodzi a wolenj chwili poszperam i wyslę Ci fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...