Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wracam wczoraj wieczorem do domu tylko weszłam to się dowiedziałam, że Darkowi w końcu udało się podnieść ten nie lekki tyłeczek i sam wstał na nóżki w łóżeczku i na dodatek chodził w okół łóżeczka trzymając się barierek 🤪 on chyba faktycznie prędzej nauczy się chodzić niż pełzać o raczkowaniu już nie mówiąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Kamilka i co dalaś Maji ten swój rosół? 🙂

jutro będę gotować...z kurczaczka od babuni 😎
dziś pospałyśmy do 9, więc całkiem jestem trzeźwa...ale kawkę już sobie szykuję 😉
dziś znów cieplutko się zapowiada
Buziaki dla Dyśki od Mai i cioci 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
a maryli idzie gorna lewa jedynka 😁 juz wiem czemu placze przez sen...


Weź dobra, bo mam bezzębne dziecko i już rozmyślam o mieleniu jedzenia do końca życia haha! 😁

Kurcze mojej wyszło coś na policzku podobne do liszaju, ale malutkie to jest z dnia na dzień i ma to już z 2 dni robię linomagiem, sudocremem i nie wiem czym mogę jeszcze 🤨 najpierw to było takie żółte jakby jasnobrązowe, a teraz się zlewa już ze skórą, ale jest mocno chropowate jakby strup był. Nie wiem może przez to, że ją dużo całuję w policzki dostała? bo ja np często dostawałam taką chropowatą skórę na twarzy jak koty całowałam często. Cholera już więcej nie będę 😠 i to ją nie swędzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha pamiętacie jak wam mówiłam, że kumpela ma termin na 12 września? to urodziła wczoraj 😉 sama z siebie także blisko była terminu hehe 🙂 no i chłopak nie okazał się wielki jak to lekarz przypuszczał 57cm i lekko ponad 3800g 🙂 czyli usg potrafi się mylić 🙂 teraz czekam na szwagierkę termin ma na początek października 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue juz widze jak ty swojej corki nie bedziesz calowac 🤪


My ją ciągle molestujemy ☺️ że sił aż nie ma, to trzeba będzie przestać 🥴 tylko jak ja to przeżyję!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamilka i co dalaś Maji ten swój rosół? 🙂

jutro będę gotować...z kurczaczka od babuni 😎
dziś pospałyśmy do 9, więc całkiem jestem trzeźwa...ale kawkę już sobie szykuję 😉
dziś znów cieplutko się zapowiada
Buziaki dla Dyśki od Mai i cioci 😘 😘


Ja też się przyłączam 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamilka i co dalaś Maji ten swój rosół? 🙂

jutro będę gotować...z kurczaczka od babuni 😎
dziś pospałyśmy do 9, więc całkiem jestem trzeźwa...ale kawkę już sobie szykuję 😉
dziś znów cieplutko się zapowiada
Buziaki dla Dyśki od Mai i cioci 😘 😘


Ja też się przyłączam 😘 😘 😘 😘 😘
i ja też 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamilka i co dalaś Maji ten swój rosół? 🙂

jutro będę gotować...z kurczaczka od babuni 😎
dziś pospałyśmy do 9, więc całkiem jestem trzeźwa...ale kawkę już sobie szykuję 😉
dziś znów cieplutko się zapowiada
Buziaki dla Dyśki od Mai i cioci 😘 😘


Ja też się przyłączam 😘 😘 😘 😘 😘
i ja też 😘 😘

I My również ślemy buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
kasia ja ostatnio mam jazde na typowo polskie dania 🙂 barszcz z ziemniakami ugniatanymi i mieszanymi z cebulka i kielbaska 🙂 szczawiowa zupka, placki ziemniaczane, sosik z kasza itp

ale dawno nie jadłam placków ziemniaczanych 😁 i chyba jutro na obiad zrobię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dziś jemy kurczaka w sosie a Majka warzywa z mięsem i kluseczkami 🙂


Blue napisał(a):
nusia27 napisał(a):
blue juz widze jak ty swojej corki nie bedziesz calowac 🤪


My ją ciągle molestujemy ☺️ że sił aż nie ma, to trzeba będzie przestać 🥴 tylko jak ja to przeżyję!!
Ja też moją wycałowuje gdzie się tylko da 🙂 A i Ona też umie już dawać buzi. Jak jej mówię "daj buzi" to zbliża się z dziobem do mnie. Z otwartym dziobem 😁


Hania napisał(a):
Dziewczyny mam tylko zdjęcia Dyśki, Patryczka, Miłoszka i mojego Bartka
A o co chodzi bo chyba jestem nie w temacie ☺️


Dziewczyny co zrobić by badziewiak pospał rano ciut dłużej niż do 5:30 (dzisiaj! 😞 )?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...