Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justyna moja to by jadła tylko obiady i nie widzę, żeby jakoś więcej jadła codziennie je po 4-5 posiłków 🙂 ale za to coś się ruszyła z wagą na głodniaka waży ponad 7900g 🙂 mam nadzieję, że już wkrótce skoczy na piękne 8kg 🙂 jak będzie utrzymywać się z jedzeniem to myślę, że da radę mieć te 9kg lub lekko ponad na roczek 🙂 🙂 🙂 fajnie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski to weźcie się w garść i wysyłajcie zdjęcia i wymiary maluchów do Ani 🙂 bo ja też chcę zrobić tabelkę z zdj naszych dzieciaków 🙂 tuż po urodzeniu 🙂 zrobiłam taką próbkę na Laurze i świetnie to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo może założymy wspólnego e-maila i tam powgrywamy zdjęcia, wymiary i całe info o dzieciach? szybciej będzie myślę 🙂 do wszystkich emaile ma chyba Kasia 🙂 to niech założy konto i powysyła nam hasło, a my powrzucamy fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A o co chodzi z tymi zdjęciami i w ogóle? Bom ja do tyłu sto lat za murzynami przecież 😜


Blue napisał(a):
Justyna moja to by jadła tylko obiady i nie widzę, żeby jakoś więcej jadła codziennie je po 4-5 posiłków 🙂 ale za to coś się ruszyła z wagą na głodniaka waży ponad 7900g 🙂 mam nadzieję, że już wkrótce skoczy na piękne 8kg 🙂 jak będzie utrzymywać się z jedzeniem to myślę, że da radę mieć te 9kg lub lekko ponad na roczek 🙂 🙂 🙂 fajnie by było.

moja żre wszystko 🙂 A 7900 to już o ciut do Twojej upragionej ósemki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
A o co chodzi z tymi zdjęciami i w ogóle? Bom ja do tyłu sto lat za murzynami przecież 😜


Blue napisał(a):
Justyna moja to by jadła tylko obiady i nie widzę, żeby jakoś więcej jadła codziennie je po 4-5 posiłków 🙂 ale za to coś się ruszyła z wagą na głodniaka waży ponad 7900g 🙂 mam nadzieję, że już wkrótce skoczy na piękne 8kg 🙂 jak będzie utrzymywać się z jedzeniem to myślę, że da radę mieć te 9kg lub lekko ponad na roczek 🙂 🙂 🙂 fajnie by było.

moja żre wszystko 🙂 A 7900 to już o ciut do Twojej upragionej ósemki 🙂


żARŁOKA masz o! 😁 moja już mlaszcze z głodu biedaczka 😜 chodzi o to iż..

Ania robi prezentację w PP i potem wszystkie będziemy miały pamiątkę 🙂 no i trzeba wysłać datę ur. malucha o której godz. wagę/wzrost, obwód główki i klatki no i 8 zdjęć z każdego miesiąca 🙂 a ja chce uzupełnić Kasi tabelkę 🙂 i przy okazji też skorzystam na tym 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A o co chodzi z tymi zdjęciami i w ogóle? Bom ja do tyłu sto lat za murzynami przecież 😜


Blue napisał(a):
Justyna moja to by jadła tylko obiady i nie widzę, żeby jakoś więcej jadła codziennie je po 4-5 posiłków 🙂 ale za to coś się ruszyła z wagą na głodniaka waży ponad 7900g 🙂 mam nadzieję, że już wkrótce skoczy na piękne 8kg 🙂 jak będzie utrzymywać się z jedzeniem to myślę, że da radę mieć te 9kg lub lekko ponad na roczek 🙂 🙂 🙂 fajnie by było.

moja żre wszystko 🙂 A 7900 to już o ciut do Twojej upragionej ósemki 🙂


żARŁOKA masz o! 😁 moja już mlaszcze z głodu biedaczka 😜 chodzi o to iż..

Ania robi prezentację w PP i potem wszystkie będziemy miały pamiątkę 🙂 no i trzeba wysłać datę ur. malucha o której godz. wagę/wzrost, obwód główki i klatki no i 8 zdjęć z każdego miesiąca 🙂 a ja chce uzupełnić Kasi tabelkę 🙂 i przy okazji też skorzystam na tym 🙂 🙂 🙂
fajne 🙂 Przejrzę zdjęcia i na pewno coś wyślę tylko na jakiego maila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A o co chodzi z tymi zdjęciami i w ogóle? Bom ja do tyłu sto lat za murzynami przecież 😜


Blue napisał(a):
Justyna moja to by jadła tylko obiady i nie widzę, żeby jakoś więcej jadła codziennie je po 4-5 posiłków 🙂 ale za to coś się ruszyła z wagą na głodniaka waży ponad 7900g 🙂 mam nadzieję, że już wkrótce skoczy na piękne 8kg 🙂 jak będzie utrzymywać się z jedzeniem to myślę, że da radę mieć te 9kg lub lekko ponad na roczek 🙂 🙂 🙂 fajnie by było.

moja żre wszystko 🙂 A 7900 to już o ciut do Twojej upragionej ósemki 🙂


żARŁOKA masz o! 😁 moja już mlaszcze z głodu biedaczka 😜 chodzi o to iż..

Ania robi prezentację w PP i potem wszystkie będziemy miały pamiątkę 🙂 no i trzeba wysłać datę ur. malucha o której godz. wagę/wzrost, obwód główki i klatki no i 8 zdjęć z każdego miesiąca 🙂 a ja chce uzupełnić Kasi tabelkę 🙂 i przy okazji też skorzystam na tym 🙂 🙂 🙂
fajne 🙂 Przejrzę zdjęcia i na pewno coś wyślę tylko na jakiego maila?



Na razie na tego: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
A o co chodzi z tymi zdjęciami i w ogóle? Bom ja do tyłu sto lat za murzynami przecież 😜


Blue napisał(a):
Justyna moja to by jadła tylko obiady i nie widzę, żeby jakoś więcej jadła codziennie je po 4-5 posiłków 🙂 ale za to coś się ruszyła z wagą na głodniaka waży ponad 7900g 🙂 mam nadzieję, że już wkrótce skoczy na piękne 8kg 🙂 jak będzie utrzymywać się z jedzeniem to myślę, że da radę mieć te 9kg lub lekko ponad na roczek 🙂 🙂 🙂 fajnie by było.

moja żre wszystko 🙂 A 7900 to już o ciut do Twojej upragionej ósemki 🙂


żARŁOKA masz o! 😁 moja już mlaszcze z głodu biedaczka 😜 chodzi o to iż..

Ania robi prezentację w PP i potem wszystkie będziemy miały pamiątkę 🙂 no i trzeba wysłać datę ur. malucha o której godz. wagę/wzrost, obwód główki i klatki no i 8 zdjęć z każdego miesiąca 🙂 a ja chce uzupełnić Kasi tabelkę 🙂 i przy okazji też skorzystam na tym 🙂 🙂 🙂
fajne 🙂 Przejrzę zdjęcia i na pewno coś wyślę tylko na jakiego maila?



Na razie na tego: [email protected]
dzięki 😘 A co dokładnie Ania ma zrobić? Można popatrzeć na podobne chociaż?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Albo może założymy wspólnego e-maila i tam powgrywamy zdjęcia, wymiary i całe info o dzieciach? szybciej będzie myślę 🙂 do wszystkich emaile ma chyba Kasia 🙂 to niech założy konto i powysyła nam hasło, a my powrzucamy fotki 🙂
Blue po co zakładać nowe konto jak już tym się zajęła Ania, a co z tym kontem co ty kiedyś założyłaś i wstawiałyśmy tam fotki? a e-maile jakieś mam ale teraz nie wiem dokładnie czyje, bo jak w nazwie są wasze loginy albo imiona albo coś co mi się z wami kojarzy to wiem a reszty to nie np. nie wiem który jest twój Blue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zeby sie myje po posilku 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/821/dsc1153bk.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4625/dsc1153bk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...