Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
szczerze mowiac to nie jest 🙂 jestem porejestrowana po roznych tego typu forach i dostalam juz kilka rzeczy do testowania 🙂 najwazniejsze to sprobowac. tutaj niestety wysla te kosmetyki jak uzbieraja iles tam uzytkownikow 🙂 jesli ktos jest chetny zapraszam- mozna wejsc na te strone ipoczytac a dopiero potem sie zalogowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nanusia69 napisał(a):
hej dziewczyny
Super Ania z Zuzia znowu sie spotkaly 🙂 Widac, ze dziewczyny sie lubia.
Joasiu dziekuje, za wsparcie i bardzo mi przykro z powodu samochodu 😞 mam nadzieje, ze jak sprzedacie ten to nastepny nie bedzie taki pechowy.
A co do gasnacego watku to moje zdanie jest takie, ze napewno kazda z nas chcialaby tu zagladac codziennie i pisac o kazdym dniu co sie wydazylo itp, ale wiem, ze wiele mamus ktore bardzo zadko zagladaja nie maja poprostu na to czasu. Niektore pracuja, nie ktore sie ucza itp, a niektore maja poprostu bardziej wymagajace maluchy od innych 😜Ja jak nie pracowalam wchodzilam codziennie i potem rowniez sie staralam, ale teraz kiedy ALa jest tak wymagajaca i mam duzo spraw rodzinnych itp poprostu jest to nierealne. Nie neguje, ze niektore zagladaja tu tylko w swieta lub rocznice- ja tam zawsze sie ciesze jak od ktores cos uslysze co slychac. Duzo mamus zrezygnowalo z wchodzenia tu zauwazylam, ze poprostu jak zadko wchodzily i cos napisaly to byly czasami lekcewarzone przez reszte. I mysle puki co ze watek napewno bedzie sie utrzymywal, a jak nie to napewno wiele z nas bedzie utrzymywac kontakt w inny sposob 😉
Puki co uciekam i nie bede pisac co u nas- ostatnio zadko tu zagladam to pewnie zaraz pomyslicie, ze wchodze tylko sie pochwalic 😜 😉
milego dnia mamusie 3majcie sie !



o rany znowu moj niewyparzony jezyk kogos uraził,Nanusiu byłabys ostatnia osobą o ktorej bym to napisala i wydaje mi sie ze doskonale wiesz kogo mialam na mysli,ja rozumiem ze sa mamusie ktore maja malo czasu z powodu pracy i nauki a takze dzieci ,ja sama z trudem go znajduje ostatnio,ale co do ednego sie z Toba nie zgadzam ,to nie my je olealysmy to one olewaly nas a przynajmniej mnie ,wiec po co mam komus wchodzic w d... skoro ten ktos mnnie tez ma gdzies nigdy zawsze starałam sie nikogo nie ignorowac choc moze mi sie to zdarzało ale było spowodowane tym ze poprostu zapominałam co niektóre napisały,wiecej nie bede na ten temat pisac,bo to nie jest odpowiednim miejscem,a jesli chodzi o ciebie i to zawsze chetnie rano zcytam co tam za oceanem słychać u naszych kochanych dziewczyn,wiec pisz jak tylko masz chwile,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku ciekawa podróbka peg perego,Małamyszko kurcze wózek fajny tylko cena jak za uzywane faktycznie troche za wysoka no i nie mozesz go wyprobowac chyba ze odeslesz jak bedzie cos nie takale to znowu sa koszty,ja jak szukałam to na slasku ciezko cos znalezc,ale kochana kup taki wozek jak Tobie sie podoba a nie nam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wam pochawale,moj A po 15 latach zaprosił mnie na dzien kobiet na kawe i sernik do cukierni a potem jeszcze dostałam kolczyki z kryształkami svarowskiego,nic ze były o 40% przecenione liczy sie gest,i to ze cos mu sie odmieniło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sie wczoraj zastanawiałam jak wracałam od Sobolinka ,czy nie przestawic Zuzi chodzenia spac wieczorem na pozniejsza godzine ,zbliza sie lato i długo bedzie jasno ,i jakos sobie nie wyobrazam o 19 klasc ja spac,myślałyscie o tym ?
Sobolinku kupiłam MAMO TO JA i faktycznie ciekawe artykuły ,ale jeszcze ciekawszy czytałam rano w PANI na temat matka typu koleżanka czy matka surowa?
Asiula pisałas ze Ula ma problemy ze spaniem podczas pełni ,rano moja siostra napisała mi to samo ,Lenka nie śpi jak jest pełnia,u mojej Zuzi tego nie zauwazyła bo ona zawsze ma problemy ze spaniem ,ale u mnie to sie sprawdza ,zawsze nie moge spac w czasie pełni,a moja psiapsiulka pracuje w szpitalu psychiatrycznym i powiedziała mi kiedys ze w czasie pełni ludzie chorzy na schizofrenie maja częstsze napady choroby(nie mam na mysli naszych dzieci,taka ciekawostka dotyczaca pełni) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinku trzymam kciuki zeby migrena Cie nie dopadla choc wiem ze to moze byc trudne o tej porze roku,a tak mi sie przypomnialo przy okazji,jak bylam ostatnio u mojej siostry to powiedziala ze musi isc do okulisty bo ma jakies mroczki przed oczami ostatnio a potem boli ja glowa no i jeszcze ze czasami jak tak ma to potem ma problemy z mowieniem ,placze jej sie jezyk ,no typowa migrena i ja dopadla dziwne ze dopiero w wieku 30 lat? 😲
a u nas wiosny dalej nie widac ,wlasnie sypie snieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wszystkie Kobiety i Kobietki 🙂 dla każdej po buziaku 😘

Sobolinku, ja na mojego męża też nie naskakuję z tą opieką, choć uważam, że mógłby bardziej się zaangażować, tak z własnej inicjatywy, a nie tylko wtedy kiedy sytuacja od niego tego wymaga (ja jestem w pracy), albo go o to poproszę. Jakiś czas temu poprosiłam go aby jeden dzień w tygodniu, w weekend, to on zajmował się rano Ulą, a ja bym mogła sobie pospać choć do 9. Zgodził się (z bólem...), ale od tamtej pory były dwa takie dni i potem zawsze było mu pod górkę, zawsze coś wypadało, że musiał odespać, albo rano z domu wybyć... 🤨

Sobolinku, Zuzka, musiałyście Dziewczyny pewnie pilnować małych rozbójniczek, mimo że i pomocnik był 🙂 Na zdjęciach widać jaka Ania wysoka jest, parę ładnych centymetrów różnicy jest między dziewczynami.

Nanusiu, chwal się chwal 😁 Myślę, że wszystkie chętnie poczytamy co nowego Alicja się nauczyła 😆

Julik, a moja mała dama z kolei jakaś delikatnie odmieniona od wczoraj. I nie marudzi i je i pobawi się sama trochę i nawet z nocnikiem się pogodziła 😜

Monic, ja to do takich akcji się nie nadaję, w ogóle mnie do tego nie ciągnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):

Asiula pisałas ze Ula ma problemy ze spaniem podczas pełni ,rano moja siostra napisała mi to samo ,Lenka nie śpi jak jest pełnia,u mojej Zuzi tego nie zauwazyła bo ona zawsze ma problemy ze spaniem ,ale u mnie to sie sprawdza ,zawsze nie moge spac w czasie pełni,a moja psiapsiulka pracuje w szpitalu psychiatrycznym i powiedziała mi kiedys ze w czasie pełni ludzie chorzy na schizofrenie maja częstsze napady choroby(nie mam na mysli naszych dzieci,taka ciekawostka dotyczaca pełni) 🙂


Tylko, że z tego co zauważyłam, Ula gorzej śpi bezpośrednio przed pełnią, a gdy pełnia jest to się wszystko naprawia 😜 Może ona ma jakąś wilkołaczą naturę 🙃 😜

Co do kładzenia spać później to jeszcze nie myślałam, lubię gdy wieczór zaczyna się o 19.30 😜 ale latem faktycznie trudno będzie chyba kłaść dzieci o 19 spać... W tym tygodniu Ulka mnie dobija, bo budzi się po 5 i już nie chce spać, bo widno jest 😮 🤢 Chyba musimy rolety do okien kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
a u nas wiosny dalej nie widac ,wlasnie sypie snieg


A u nas jest super pogoda. Niby te dwa stopnie na minusie, ale dzięki temu błota nie ma, a słoneczko pięknie świeci, wiatru praktycznie nie ma. Normalnie i wczoraj i dziś nie chciało mi się do domu ze spaceru wracać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze jedna info dla chcacych - firma baby ono 🙂 na ich stronie mozna wypelnic formularz i sie zarejestrowac - w ten sposob zostajemy ambasadorasmi marki - po spelneiniu pewnych kryteriow, np wiek dziecka, plec itp mozemy otrzymac darmowy produkt do wyprobowania - a potem tylko trzeba opienie napisac..zreszta na ich stronie pisze o tym - kto jest zainetersowany moze sprawdzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, zdecydowałam się, i kupiliśmy peg perego. Zobaczymy jaki będzie. Mam nadzieję, że wszystko z nim będzie ok.
Co do pełni, to nie zauważyłam żeby jakoś zmieniała Michasia.
A pogoda? Wróciliśmy o 16 do domku ze spaceru i się rozpadało. Taki śnieg z deszczem. 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiula napisał(a):
Dobra, to i ja do siebie nie będę gadać 😜 Do następnego razu Babeczki 😘


haha dziś się wszystkie mijamy.. 🤢

my co dzień chodzimy późno spać a to dlatego że ja jestem leń i wolę pospać do 9 🙂 na szczęście Jula to śpioch po mamusi, no napewno to się zmieni jak przedszkole się zacznie i praca ale na razie korzystam ile wlezie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejjjjjjj dziewczyny :*

Wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet :*

jej ja tu juz tak zadko pisze 😞 nawiazujac do waszej rozmowy... Ale niestety czas mam ograniczony,tuz tuz wesele,matura !! ( bo nie wszytskie z was wiedza ale wylecialam 7 lat temu tuz po skonczeniu liceum i jedyne co to zdalam ustna) wiec teraz,same rozumiecie ze nadrobienie materialu to nie lada wyzwanie plus Szymcio i wiele innych obowiazkow.
Staram sie was "podczytywac"
Zuzia
to mily dzien mialas 😉 fajnie,ja dostalam tulipana 🙂
propo pelni,tez nie moge spac kiedy to w samo okno swieci pelnisty ksiezyc,podobno jest metoda-polozyc szklanke z woda na parapecie-ale ile w tym prawdy,nie wiem 😉

Jesli chodzi o wozki ja kupilam espiro magic,jestem baaardzo zadowolona,po za malym koszykiem na zakupy :/ ale w kazdym znajdzie sie jakis minus

malamyszko
Jesli chodzi o nocniczek,nie mysle ze to przesada.Trzeba dziecko powoli przyzwyczaic,oswoic i o ile to jest mozliwe sadzac.Uwierz mi,moja mama pracuje w przedszkolu-3,4 latki maja pampki!!! -wiekszosc !!! Wydaje mi sie ze jesli dziecko nie stawia oporow,tak jak np Szymon,chetnie siada i robi kupke rano i wieczorem i po kazdym bije brawo 😉,to dlaczego by nie ?? A Michas,skoro nie ma oporow,wydaje mi sie ze szkoda by bylo zaprzestac.Wiadomo,kazde nauczy sie w swoim czasie ale 3 latka,4 to juz moim zdaniem zdecydowanie za dlugo.

aaaaa co do spotkania,fajnie by bylo sie zobaczyc 😉 szkoda ze tak jestesmy "porozrzucane" po calej Polsce 😞 ale moze wybierzemy jakis punkt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas rowniez sloneczny dzien 🙂 yeeeeeee bylismy na okolo 2 h spacerku 😉


A Sobolinku,propo tych Twoich migrenowych boli glowy,probowalas masaz okolic karku ?? Moj fizjoterapeuta,kiedys napomkna iz w duzej mierze bole glowy spowodowane sa napieciem miesni, badz ucisku na nerw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...